X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zazwyczaj problem z okresleniem sluzu:P W tym cyklu to tylko raz bylam pewna jak byl rozciagliwy... Poczekaj do wieczora i poobserwuj jaki bedzie pozniej, jesli by sie nie zmienil to ja bym zaznaczyla rozciagliwy, ale tak jak mowie, slaby ze mnie ekspert :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie według kalendarzyka w telefonie dni płodne mam od jutra a owu we Wtorek.. Nie wiem czy go nie posłuchać :D
    Kurcze dziewczyny, nie śmiejcie się ale po czym poznajecie ból owulacyjny od menstruacyjnego? Od kilku dni mam skurcze jak na @ i nie wiem jak to oznaczyć też..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 12:20

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtorek w sensie wczoraj czy za tydzien? Ja to jak zwykle wiem ze nic nie wiem :P Z bolem tez trudno mi powiedziec bo PCO mnie meczy i ogolnie czesto mi sie tam cos dzieje, ale niektore dziewczyny bol owulacyjny opisuja jako mocne uklucie jednego z jajnikow?

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bóle prawego a prawy jest uśpiony w tym cyklu, owu powinnam mieć z lewego.. To jest najdziwniejsze! Lewy czułam tylko na początku cyklu.. Wtorek za tydzień :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to duza rozbieznosc w tych dniach... Tydzien roznicy to jednak sporo, wiec trudno okreslic czy to juz, tym bardziej ze tak naprawde cykl dopiero powinien sie rozkrecac ;> No coz obserwuj nadal ten sluz (lub zupelnie olej sluz i temp tak jak mowi Kat :D ) no i dzialajcie - tego nigdy za wiele :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, ze się nie przejmuje tylko śmieje :D. Powinnam mieć 29 dni a pokazuje mi na ovu 27, to dlatego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro sluz ma kolor bialy to taki powinnas zaznaczyc ale ze tutaj takiej opcji nie ma to polecam zaznaczyc kremowy :)
    mam duzo cebuli ! kazdej sie przyda :D
    Ja bylam w tesco i zrobilam sobie spokojny wolny spacerek z synkiem. Piekna sloneczna pogoda i dosyc nawet cieplo jest :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzisiaj to chyba i ja zasłużyłam na tą cebulę!
    jakoś wszystko mnie przytłacza, jestem zmęczona, obolała i siedzę i ryczę pokryjomu. Dochodzi do mnie ogrom odpowiedzialności za tego okruszka w brzuchu, czy mu kaszel nie szkodzi bo boli brzuch wtedy jak kaszlam itp. nie chce sobie pójść całkiem to durne przeziębienie! ja wiem to głupie, ale tak bym chciała żeby wszystko z nim było ok. To pewnie przez hormony.... słaby ten 13-ty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 14:09

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    dziewczyny dzisiaj to chyba i zasłużyłam na tą cebulę!
    jakoś wszystko mnie przytłacza, jestem zmęczona, obolała i siedzę i ryczę pokryjomu. Dochodzi do mnie ogrom odpowiedzialności za tego okruszka w brzuchu, czy mu kaszel nie szkodzi bo boli brzuch wtedy jak kaszlam itp. nie chce sobie pójść całkiem to durne przeziębienie! ja wiem to głupie, ale tak bym chciała żeby wszystko z nim było ok. To pewnie przez hormony.... słaby ten 13-ty...
    spokojnie to normalne ze sie boisz o dzidzie w koncu ty jestes za niego w pelni odpowiedzialna.wiadomo ze teraz byle powod bedzie sprawial ze bedziesz sie o niego bac takze ja to rozumiem ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Kat, strasznie to przytłaczające jak człowiek sobie w końcu po tej pierwszej euforii zaczyna zdawać z tego sprawę, rety... a to dopiero początek :) a ja już zaczynam mieć schizę za schizą, tak jak zarazki latające po biurze, co kto kichnie albo smarknie to już się cała spinam, żeby znowu nie być chorą...

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    dzięki Kat, strasznie to przytłaczające jak człowiek sobie w końcu po tej pierwszej euforii zaczyna zdawać z tego sprawę, rety... a to dopiero początek :) a ja już zaczynam mieć schizę za schizą, tak jak zarazki latające po biurze, co kto kichnie albo smarknie to już się cała spinam, żeby znowu nie być chorą...
    przejdzie ci ta schiza za kilka miesiecy ;)
    początki są najbardziej panikujące bo jednak to takie malutkie delikatne i mieszkanko jeszcze bardzo wrazliwe bardzo podatne na rozne rzeczy. Jak bedziesz w 3 miesiacu i miną dni ktore są najbardziej niebezpieczne dla dziecka to pomalu zacznie ci przechodzic ;) potem zobaczysz jak brzuszek bedzie rósł i poczujesz jak maluszek kopie to wszystko ci przejdzie ;)

    martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i widzisz jak przeczytałam to aż się wzruszyłam :) no nic trzeba przetrwać ten pierwszy czas i się postarać nie schizować i tak co ma być to będzie.
    dzięki Kat jeszcze raz! :)

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    no i widzisz jak przeczytałam to aż się wzruszyłam :) no nic trzeba przetrwać ten pierwszy czas i się postarać nie schizować i tak co ma być to będzie.
    dzięki Kat jeszcze raz! :)
    spoko loko :D nalezy sie za tą przysługe 2.50 zl :D haha

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko tyle? :) haha

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    tylko tyle? :) haha
    nie jestem taka wymagająca w kwesti zdzierania kasy od cieżarnych :D hahaha

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) a czy w ramach kolejnej przysługi znasz może jakiś skuteczny sposób na kaszel w ciąży? idę do gina w piątek to moze będzie miał jakiś pomysł, bo internistce już nie ufam bo tym jak ostatnio mi stertę leków z ibupromem na czele przypisała...

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    ;) a czy w ramach kolejnej przysługi znasz może jakiś skuteczny sposób na kaszel w ciąży? idę do gina w piątek to moze będzie miał jakiś pomysł, bo internistce już nie ufam bo tym jak ostatnio mi stertę leków z ibupromem na czele przypisała...
    no wiesz ja ogolnie na grype itp pilam zawsze w ciazy duzo herbaty z miodem i cytryną i to mi pomagalo,gardlo rozgrzewalo,organizm tez i jakos tak samo puszczalo wszystko. Nie sadze zeby lekarz dal ci jakies leki na kaszel bo po za paracetamolem raczej nie ma innych lekow ktore mozna brac w ciazy.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc właśnie, ja od samegopoczątku choroby dużo pije wody z miodem i cytryną i imbirem czasami i już było ok, tylko teraz ten głupi kaszel się przypałętał na odchodne, grrrrrr

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    no więc właśnie, ja od samegopoczątku choroby dużo pije wody z miodem i cytryną i imbirem czasami i już było ok, tylko teraz ten głupi kaszel się przypałętał na odchodne, grrrrrr
    na kaszel pamietam jak bylam mala mama robila mi oklady z cebuli .. nie wiem dokladnie jak to sie robi ale goraca cebula chyba ugotowana zawinieta we woreczku kladzona na klatke piersiową i tez syrop taki domowy z cebuli do picia mi robila...
    Bo kiedys bedac dzieckiem mialam okropny kaszel omal co sie nie udusilam i to mi bardzo pomoglo.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety nie brzmi to jakoś dobrze :)
    zaczęłam się zastanwaiać właśnie czy w pracy grzejnik i klimatyzacja nie pogarszają mi tego, w sensie może ten kaszel od wysuszonego powietrza takie mi się robi. Już sama nie wiem, dzisiaj w nocy spałam i nic całą noc mi nie było. Muszę zobaczyć w weekend może to tego wina. W sumie byłoby najlepiej jakby tak wyszło, a nie że choroba jeszcze jakaś i zarazki atakują

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ