X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Właśnie nie wiem czemu ale on nigdy jakoś nie tolerował łazienki jako miejsc do przytulanek, zawsze był tylko duży pokój, sypialnia, ewentualnie kuchnia ale do łazienki go jakoś nie ciągnie :D
    Może w wodzie jestem mało pociągająca hahaha
    to na szafke w kuchni i jazda ! :D
    Kurde zaraz znowu jakąs wymówke mi napiszesz O.o

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, akurat tak to my lubimy :D
    Kurcze powiem wam, że mam tak niedobry antybiotyk, ze to się w głowie nie mieści, dodatkowo mam problemy z połykaniem go ;/
    I znowu bym coś zjadła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 18:16

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Nie, akurat tak to my lubimy :D
    Kurcze powiem wam, że mam tak niedobry antybiotyk, ze to się w głowie nie mieści, dodatkowo mam problemy z połykaniem go ;/
    I znowu bym coś zjadła :D
    Grunt to zmiana tematu nie? :D
    Cały czas nie wiem jaki macie problem kurde O.o
    Przeciez jak sie chce to zawsze można coś wymyslec zeby zrobic co sie chce..z resztą c :D ju wcale na łózku tez nie musicie tego robic :D Kocyk na podloge i też mozna skoro tak bardzo Twojemu przeszkadza hałas łóżka .. jest tyle mozliwosci że hooooo tylko trzeba chciec a nie sie tlumaczyc...

    Co do leków ja wszystkie gryze , nie potrafie lykac bo sie od razu dusze chyab mam maly przelyk albo cos ale mam tak od malego i nawet malutka musze na pol przegryzc ...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zmiana tematu, po prostu dla Ciebie Kat to jest wszystko takie łatwe i usłane różami ;) To nie jest tak, że zmieniam temat czy nie chcę o tym gadać, po prostu to wszystko nie jest takie proste u nas i to wcale nie chodzi o to, że mu się nie chce czy, ze są jakieś tłumaczenia, czy że ja jestem jakaś nieatrakcyjna, czy, że mi coś słabo poszło.. Mam narzeczonego z pracą, od której zależy to czy przytulanki dzisiaj będą czy nie i to, ze się staramy o dziecko nie znaczy tez, że codziennie będziemy to robić niestety. Nie chodzi tutaj tylko o kolegę bo to taki problem, który da się rozwiązać. Ale przyzwyczaiłam się do tego, ze mało kto to rozumie i są rozmowy tego typu jak nasza bo zazwyczaj mężowie/ narzeczeni tych osób pracują w biurze, czy gdziekolwiek indziej gdzie odbębniają swoje 8,9 czy nawet te 12 godzin i mają wszystko inne w pupie ;) Trochę mnie po prostu to denerwuje.

    No ja z małymi nie mam problemu, za to te wielkie to tragedia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 19:21

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Nie zmiana tematu, po prostu dla Ciebie Kat to jest wszystko takie łatwe i usłane różami ;) To nie jest tak, że zmieniam temat czy nie chcę o tym gadać, po prostu to wszystko nie jest takie proste u nas i to wcale nie chodzi o to, że mu się nie chce czy, ze są jakieś tłumaczenia, czy że ja jestem jakaś nieatrakcyjna, czy, że mi coś słabo poszło.. Mam narzeczonego z pracą, od której zależy to czy przytulanki dzisiaj będą czy nie i to, ze się staramy o dziecko nie znaczy tez, że codziennie będziemy to robić niestety. Nie chodzi tutaj tylko o kolegę bo to taki problem, który da się rozwiązać. Ale przyzwyczaiłam się do tego, ze mało kto to rozumie i są rozmowy tego typu jak nasza bo zazwyczaj mężowie/ narzeczeni tych osób pracują w biurze, czy gdziekolwiek indziej gdzie odbębniają swoje 8,9 czy nawet te 12 godzin i mają wszystko inne w pupie ;) Trochę mnie po prostu to denerwuje.

    No ja z małymi nie mam problemu, za to te wielkie to tragedia..
    Ale ja tego nie powiedzialam tylko ty :)
    I nie pisalam tego na powaznie, golym okiem widac ze poprostu chcialam abysmy sie troche posmialy no ale mniejsza...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to u mnie chyba trochę drażliwy temat bo powiem Ci szczerze, ze zaczynam mieć trochę tego dość. Chciałabym mieć tak jak np. Ty ;) A u nas na wszystko trzeba uważać, dostosowywać się do jego zawodu i nawet normalnie nie możemy sobie zrobić dziecka ;/ Nie mowiąc już o tym, ze muszę czasami przystopować swój popęd seksualny bo zwyczajnie.. nie mozemy :( To jest takie frustrujące..

    Jesteś pierwszą osobą, której to tak na prawdę powiedziałam, zawsze trzymałam to w sobie ;) No i wiadomo, dziewczyny tez przeczytają. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 19:44

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh ta moja beznadziejna temperatura znow moj wykres bedzie do du......wrrrr

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadła czy wzrosła?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj piorunki biją :D Szarlotka dobrze ze to z siebie wyrzucilas! Wszakze mysle ze nie powinnas tak brac wszystkiego do siebie, czasem dobrze sobie pozartowac :P

    Olu nie poddawaj sie, narazie wszystko wyglada ok! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie troche z innej beczki do dziewczyn ktore maja doswiadczenie z luteina:)
    Wlasnie zauwazylam niewielka ilosc krwi na papierze po toalecie. Nigdy nie mialam zadnych plamien w srodku cyklu, miesiaczka odpada na 100%. No i pytanie, czy mozliwe ze to przez ta luteine cos mi tam sie popsulo?? Bo mowie nigdy nie mialam czegos takiego;/

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :D nerwowo się troszkę zrobilo :) nie ma co się kłócić, wiadomo, niektore tutaj dziewczynki mają swoje maleństwa a niektore po prostu może to nie ich czas.. tak sobie powtarzam, jeśli chodzi o serduszka no cóż...mąż też pracuje po 12 godzin, przychodzi z roboty to zwyczajnie ma ochotę się tylko położyć i oczywiście spać! ale skoro oboje podjęliśmy decyzje ze postaramy się o maleństwo to czasami musi z tym spaniem poczekać :D czasami ja nie mam ochoty, wtedy on musi to zrozumieć :D jeżeli ma wyjść z tego owoc to chyba oczywiste ze wyjdzie nawet w najbardziej suche dni :D takie moje zdanie, możecie krzyczeć nawet tą cebule i ziemniaki mogę obierać, ehhhh :D :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może plamienie implantacyjne? Dużo tej krwi?
    Nie biorę do siebie, zwyczajnie to jest u mnie drażliwy temat ale mam nadzieje Kat, że się nie obraziłaś i nie popsuje to naszej relacji :)
    Nie nerwowo, przynajmniej z mojej strony, po prostu wytłumaczyłam jak to u mnie wygląda. U nas to nawet nie chodzi o zmęczenie niestety ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 21:18

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem szarlotka, może w niedalekiej przyszłości się to zmieni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Marta jak tam dzisiaj?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zupelnie nie duzo, bo doslownie za drugim (za przeproszeniem) podtarciem juz nic nie bylo. n plamienie implantacyjne to raczej za wczesnie bo dopiero 4 dni od owu minelo... Eh no zawsze cos, zawsze cos...
    No u mnie z tymi serduszkami tez w tym mies slabo bylo bo tak zalatani bylismy, ze wieczorem to padalismy nieprzytomni :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już też po @, jeżeli to można było nazwać okresem :O 4 dni, z czego jeden wyglądał jak @ :D tak to jest ok, właściwie mam problem też z tym sluzem hah :D rozciagliwy śluz parę dni po okresie? Nie sądzę, do tego czuję pracę jajnika prawnego, także myślę że jest dobrze :D A serduszka dopiero zaczynamy :) do boju dziewczyny, oby styczeń był szczęśliwy :P

    Szarlotka123, martta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia, po luteinie nic takiego nie miałam, a masz dopochwowo czy tabletki? Już chyba bardziej podejrzewałabym o to dupka :D
    marta, ja też tak miałam w tym cyklu, śluz jak na dni płodne zaraz po @ ;) I tylko wtedy czułam ból z lewego jajnika (z którego w tym cyklu mam jajeczkowanie), tak to czuje prawy ;/
    Ja dopiero teraz ogarnęłam o co chodzi w wiadomościach i czemu miałam kopertę cały czas hahaha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 21:45

    marta95 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuję ze ten cykl będzie spisany na straty :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 23:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu? To mój też musiałby być :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak zacznę tak mówić to szybciej coś przyjdzie niespodziewanie :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

‹‹ 411 412 413 414 415 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ