X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dobry plan!

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Mam podjezykowe te tabletki. Hmm no to sama nie wiem co to moglo byc ;/ pozniej juz nic nie bylo...

    Dobrego dnia <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tam się coś na sekundkę porobiło, ale bolało Cię?
    Ja brałam dopochwowo.
    Wzajemnie Kochana <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia! Wieczorku tym bardziej :D :D

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie bolalo. Dziwne to bylo tym bardziej ze nigdy czegos takiego nie mialam:/ No nic nie bede juz siac paniki, mam nadzieje ze to tylko jednorazowe bylo :) Co tam slychac dziewczynki? Jakies ciekawe plany na weekend? :D <3 Ja wlasnie wrocilam z zakupow, w stolicy sniezyca, do domu weszlam jak balwan :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! :)
    ja dostałam wczoraj nakaz od lekarki żeby weekend grzecznie w domu w łóżku doleczyć tą infekcję w końcu, więc wyjścia nie ma. A wyszłabym gdzieś porobić coś fajnego... ale za to mąż obiecal dzisiaj zrobić swoją domową pizzę więc chociaż będzie smacznie :) a Wy działajcie, działajcie! ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w łódzkim raz sypie, potem się topi znowu sypie, więc nie ciekawie ogólnie zimno, mróz :D w weekend hmmm, pewnie na wieś do teściów pojedziemy ale jeszcze nic pewnego :D według ovu mam dzisiaj przypuszczalnie dni plodne :O działam :D

    Szarlotka123, Ola_85, anusia24 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no to weekend zapowiada sie u ciebie spokojny :) i smaczny! :D Ja to swojemu do kuchni nie pozwalam wchodzic, kiedys probowal robic pizze to czarny placek wyszedl :P A jak tam przezylas dzien z ta chora kolezanka? :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Spadła czy wzrosła?
    w miejscu jak narazie

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakoś poszło, ale strasznie zdenerwowana byłam. Odpukać nie pogorszyło mi się po jej wizycie, ale i tak uważam, że to z jej strony było głupotą, zwłaszcza, że już następnego dnia jej nie było. Wraca w poniedziałek mam nadzieje, że już zdrowa, bo jak nie to jej przyłożę chyba ;) pomimo sympatii

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dziwie Ci sie... No ale moze juz sie dokuruje w koncu :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje plany na weekend to leżeć w domu i się obijać :P Dzisiaj jedziemy do znajomych, w Sobotę mam w planach to obijanie a w Niedziele obiad u teściów jak co tydzień, aaa, ciulowy dzień trochę, pokłóciłam się z rana z moim i teraz napięta atmosfera, prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiamy, mimo, że mnie przeprosił jestem mega wściekła na niego..marrta, wygrzewać się! musisz to świństwo wyleczyć raz a dobrze, nie kombinuj mi tam :* ooo super, to pozostaje życzyć tylko smacznego ;) u mnie głownie mróz, sypało troszkę rano a teraz to nawet nie wiem ;) marta95, to działaj, trzymam kciuki :D Ola_85, mam to samo, od trzech dni ta sama tempka ;/

    anusia24, martta lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka123-to witaj w klubie...:)

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam wizyte ksiedza :)moze demony ze mnie wypedzi i bedzie git:) haaa

    anusia24, martta, Evanlyn, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolęda była pod koniec roku, więc już odbębnione ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakąś godzinę temu miałam dziwne drganie w dole brzucha (macicy) było to uczucie jednorazowe i chwilowe, towarzyszyło mu takie jakby podejście do góry brzucha i wtedy takie bąbelki, nie potrafie tego opisać, raz w życiu miałam tak w tamtym cyklu.. Miała któraś z was coś takiego bądź wie co to może być?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo?! Zyjecie???
    Szarlotka ja niestety sie nie wypowiem, nie mialam nigdy nic takiego...
    Ola i jak tam po wizycie ksiedza? :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie coś nas mało ostatnio, ja dostałam dzisiaj @, mam 15 dzień cyklu ;)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ale jak to @ w 15 dc? kurcze to chyba do lekarza po musisz iść bo to nie jest normalne. Może dadzą Ci coś na unormowanie cyklu?

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem jak to jest możliwe.. Nie wiem czy nie iść dzisiaj. Zadzwonie do niej jak zacznie pracę i zapytam czy mam przyjechać czy nie. Wczoraj piłam, dwa tygodnie temu też piłam, jakoś zawsze jak się napije to na drugi dzień zaczynam krwawić.. Nie wiem czy to jest zwykły zbieg okoliczności czy coś faktycznie jest na rzeczy.. tym bardziej, że nie upijam się nawet do tego stopnia, zeby mi się kręciło w głowie, po prostu lampka wina.. Tempka z rana 36,9 czyli spadła bardzo mało, macica wysoko, ale nie umiem określić czy jest otwarta czy zamknięta, na pewno jest wysoko i miękka.. Nie wiem już co się dzieje. Może to jest dopiero prawidłowa @ po poronieniu w tamtym miesiącu.. Nie wiem co o tym myśleć.
    Co najlepsze, jeszcze wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła słabsza kreska ale jest..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 11:41

‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ