X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm jesli wczoraj mialaby byc owulacja lub zagniezdzenie to faktycznie moze byc za wczesnie. No coz, jesli jestes w ciazy to i tak i tak niebawem sie dowiesz.. :)

    A u mnie aj szkoda gadac... Mecze sie z ta magisterka, niedlugo czeka nas wielka przeprowadzka (co tez wywiera na mnie presje bo musze jak najszybciej sie obronic), rodzice sie pochorowali wiec czesto kursuje na wies (200km) a do tego ta sytuacja tez mnie stresuje. No i ogolnie jestem jakas zmulona i rozkojarzona co tez nie poprawia mojej sytuacji. Eh jakas depresja mnie meczy i tyle... Chcialabym juz rzucic wszystko i pojechac w Bieszczady :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim przypadku myślicie, żeby iść na betę jutro czy poczekać do Czwartku/Piątku?
    No tak, @ jeszcze nie ma więc nadzieja jest.. ;)
    Oooo tak, Bieszczady są piękne. Ta sytuacja się zmieni Kochana :*.
    Na jakieś większe mieszkanie zmieniacie czy domek? :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszla nawet w piatek :) Przynajmniej wszystko bedzie jasne.
    Mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie pouklada...
    Oooj o domku to ja marze ale jeszcze nie :D Narazie zmieniamy miasto i fakt - mieszkanie na wieksze :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, jest jeszcze za wcześnie. Zrobiłam test, leciuteńka kreseczka.. Chyba masz racje i poczekam do piątku, w poniedziałek idę do lekarza więc jak wyjdzie pozytywna Beta to zrobię sobie kolejną, przez weekend powinna podrosnąć już idealnie, tak samo mi poradziła Pani w laboratorium.. Mam strasznie opuchnięte piersi, jedyny fakt jest taki, ze przed @ też mi się takie robiły..Na razie opóźniona dwa dni ale jest nadzieja ;)
    Super! Więcej miejsca dla maluszka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 10:55

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka zrob bete albo powtorz test sikany :) ja tez narazie nie nastawiam sie na nic bo to jeszcze za wczesnie.A bete powtorze tez sobie w piatek.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia głowa do góry,Ciebie tez spotka szczescie takie jak nas tutaj wszystki na forum.Wiem ze ciezko mowic nie mysl o ciazy ale w moim przypadku zadziałało.Wyrzuciłam z głowy wszystko.

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko skoro cos tam sie pojawia to mysle ze bedzie dobrze :) No wlasnie to tym bardziej jak w poniedzialek masz lekarza mysle ze piatek bedzie ok, tak naprawde im dluzej poczekasz tym ladniejszy bedzie wynik takze trzyyyymam mocno kciuki <3

    Olu bardzo Ci dziekuje za slowa otuchy! <3 Oby beta w piatek miala piekny przyrost! :D
    Tak sobie mysle ze jakos ostatnio nie mam do niczego szczescia :( I staram sie sobie tlumaczyc ze w koncu kiedys karta sie odwroci i w koncu musi byc dobrze... Ale tak jak mowisz... ciezko to wychodzi. Po prostu mam wrazenie ze zaczynam wpadac w jakas depresje :( Nie mam nawet z kim o tym wszystkim pogadac bo raczej nikt z otoczenia mnie nie zrozumie... Tak sobie czasem nawet sie zastanawiam czy aby napewno to dobry czas na dziecko skoro jestem taka roztrzesiona;/ Ehh... Tylko tu marudze Wam i zadnego nie ma ze mnie pozytku :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola na pewno będzie wszystko dobrze, udało się i teraz już tylko będzie dużo szczęścia :*
    Zauważyłam, że przeszkadzają mi niektóre zapachy, przed chwilą mój mi powiedział, ze zrobiłam się jakaś ciasna tam na dole.. Nie wiem tylko czy to miało znaczyć, ze jestem w ciąży czy powinnam się obrazić :D Pójdę w Piątek, wtedy już powinno wyjść na 100 % jeśli coś wyszło nam z tego ;)
    Kochana, masz nas. Nam tu możesz marudzić ile chcesz. :* Ale coś się konkretniejszego dzieje, ze tak myślisz? Czy chodzi o to co ostatnio nam pisałaś?

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    DZIEWCZYNY!!!!jest + na tescie sikanym.wieczorkiem wyniki bety
    Oleńko kochana gratuluję :) ale się cieszę trzymaj się cieplutko i uważaj na Was :*

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg dziekuje bede na bierzaco was informowac jesli nie bedzie to zbyt nudne dla was :)

    Szarlotka123, Meg0809 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuj, informuj! Nie zostawiaj nas całkiem :)

    marta95 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia u mnie tez nie ma kolejnosci zachowanej i tez sobie mysle ze los jest przewrotny.Jak synek poszedł do przedszkola szukałam pracy,chcialam jakos to ogarnac ale po kilku rozmowach nic nie wychodziło.A teraz los zmienił mi harmonogram heee i nie martwie sie juz ze nie mam pracy zeszło to na drugi plan chociaz obawy finansowe sa bo 2 dzieci i jeden maz pracujacy.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawy zawsze będą. Jesteśmy tak skonstruowani, ze niestety nawet jeśli ich nie będzie to gdzieś i tak zawsze je znajdziemy.. Niestety.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • kasia_1702 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam do was takie pytanko ...
    Owulacje miałam w sobotę temp dalej utrzymuje mi się około 37,3 ale od wczoraj dopadło mnie straszne swędzenie i pieczenie a dziś do tego ciągle biegam siusiu i boli mnie przy tym ....
    Wydaje mi się że to za wcześnie na objaw ciąży
    w pierwszej ciąży właśnie to był mój pierwszy objaw ale zaczęło się jakieś dwa tygodnie po owul. Co o tym myślicie ? Czy któraś z was tak miała?

    Kasia_1702
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde wszystko co mi lezalo na watrabie to tutaj dla Was napisalam, wiecej poki co zmartwien nie mam, no ale wlasnie doluje sie nimi, pewnie wyolbrzymiam, sama siebie nakrecam... Ale bardzo baaardzo Wam dziekuje kochane! Bardzo! Wlasnie tez Olu chyba troche trafilas w sedno... Bo koncze te studia, doswiadczenie mam.. zerowe. I tez przejmuje sie tym co sie ze mna stanie czy znajde jakas prace, jesli tak to jak sie w niej odnajde, jesli nie znajde tez zle... Chociaz moj malzonek caly czas sie upiera zebym narazie o tym nie myslala, zebysmy postarali sie o te dziecko. Widze ze on sie stara wszystko to ogarnac i daje rade, niczego nam nie brakuje.. Ale chce tez dac cos od siebie, a poki co mam wrazenie ze nie moge :( I kolko sie zapetla... Mam nadzieje ze i dla mnie to sie pouklada w koncu <3
    Ale naprawde bardzo mocno Wam dziekuje, podzialalyscie na mnie krzepiaco :D !Jakos tak sie troche lzej na duszy zrobilo :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_1702 wrote:
    Hej dziewczyny mam do was takie pytanko ...
    Owulacje miałam w sobotę temp dalej utrzymuje mi się około 37,3 ale od wczoraj dopadło mnie straszne swędzenie i pieczenie a dziś do tego ciągle biegam siusiu i boli mnie przy tym ....
    Wydaje mi się że to za wcześnie na objaw ciąży
    w pierwszej ciąży właśnie to był mój pierwszy objaw ale zaczęło się jakieś dwa tygodnie po owul. Co o tym myślicie ? Czy któraś z was tak miała?

    Ja niestety co do pierwszych objawow ciazy sie nie wypowiem ;) ale wydaje mi sie ze kilka dni po owulacji to troszke za wczesnie na objawy, musisz cierpliwie poczekac na termin miesiaczki i za duzo o tym nie rozmyslac ;) Powodzenia!

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę tak jak Ania, jeszcze za wcześnie, poczekaj ;)
    Kochana, dajesz od siebie bardzo dużo nam, a mężowi to już w ogóle. w końcu masz mu dać dziecko ;) Bez Ciebie ani rusz :* Wiem co czujesz bo ja miałam trochę tak samo, byłam w takim zawieszeniu. Od dziecka marzyłam o tym, żeby zostać psychologiem, zdałam maturę, poszłam na studia i po trzecim roku okazało się.. że to nie jest to co chce robić. Od kilku lat pracuje w bankowości, której de facto też mam po dziurki w nosie. Poszłam na dziekankę, błąkałam się i tak na prawdę nie wiedziałam co mam zrobić ze sobą i swoim życiem. Do tego doszła mi zmiana partnera po czterech latach związku, obawy czy ten następny to na pewno ten, w pracy mi nie szło, byłam załamana. Nagle wszystko zaczęło się zmieniać, mój mi się oświadczył, zamieszkałam z nim i stwierdziłam, że to jest ten z którym chce być do końca życia, zaczęłam się interesować farmacją, zapisałam się do szkoły policealnej a ten kierunek, pracę też mam zamiar zmienić i na razie chęć zafasolkowania mnie trzyma ku temu, żeby się wstrzymać. Czasami musi być źle, żeby było dobrze, wszystko się w końcu odmieni i będzie tylko lepiej. Doświadczeniem się nie przejmuj, wiadomo, po studiach nie będzie tak, ze zaraz pracę znajdziesz bo musisz jej trochę poszukać ale z Twoim wykształceniem o pracę nie trudno, wena przyjdzie, dzieciątko też. Na wszystko jest swój czas, może fasolka chce, zeby mamusia na spokojnie się obroniła i wtedy was zaskoczy? Głowa do gory Kochana a wszystko będzie dobrze :*
    Ale się napisałam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 18:31

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej :O To faktycznie tez swoje przeszłaś :( No ale faktycznie cos w tym jest, co Cie nie zabije to Cie wzmocni. Nic nie dzieje sie przypadkowo jak widac... Cudownie ze znalazlas swoja drugą połówke i w tym odnalazlas sens <3 Kurcze, te zycie to jednak jest burzliwe.. Bardzo dobrze ze sie rozpisalas, dziekuje <3 Mam nadzieje ze juz teraz bedzie Wam pisane miec dzieciatko i oby wszystko było w porzadku, bez zadnych zawirowan... W ogole zeby Ci zdrowko przy tym dopisalo, bo tez masz te swoje problemy... Z calego serca wszystkiego dobrego Wam zycze!
    Naprawde dzieki Wam odzyskuje nadzieje ze wszystko sie ulozy, takie pokrzepiające historie <3 :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje Kochana, ze Cię trochę podniosłam na duchu <3
    Minął 15 dzień bez krwawienia i bez @, teraz już musi być tylko dobrze ;)
    Nawet jeśli w tym cyklu okaże się, że to znowu biochemiczna albo że spóźniona @ to w następnym już będzie lepiej bo przestałam krwawić w połowie cyklu ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka co slychac??

    km5s8ribs34fnes6.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ