X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałabym do was dołączyć :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, beta <2.0 czyli to samo co w tamtym cyklu.. ;(

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka jeeju znow taki pech :( Po raz milionowy krzycze zadbaj o zdrowie! musisz przejsc jakies konkretne badania...
    Jenoczesnie bardzo Ci wspolczuje bo los daje Ci zielona karte a za chwile zabiera. Eh...

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak idę do mojej ginekolog i zobaczymy. Mimo wszystko plus jest taki, że nie krwawiłam.. Czekam teraz na @ żeby móc zakończyć kolejny, nieudany cykl..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 17:35

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kochana uszy do gory. Nie teraz to moze za miesiac sie uda! Mooocno tule <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka ale jak to????????nie mozliwe przeciez test wychdził pozyywnie.Co sie stało

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jest beta dzisiejszy wynik 2358 a poniedziałkowa 347,5

    atagata, anusia24, Meg0809, Sówka35 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u lekarki, dała mi ciut nadziei bo powiedziała, że to krwawienie mogło być tym krwawieniem prawidłowym, zwłaszcza, ze wcześniej krwawiłam co 15 dni, dzisiaj 20 dc i cisza.. Owulacje mogłam mieć wtedy w Poniedziałek dlatego pewnie jest za wcześnie na Betę :) 15 powinnam dostać @, jeśli jej nie będzie to mam testować.
    Ola, piękna beta! Gratuluje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 16:27

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piekny przyrost Olu :)! Szarlotka poki nie ma @ trzymamy kciuki!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję :* A co u was?

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka trzymam kciuki u mnie dzis strasznie humorzasto.....wrrrr

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie narazie troche lepsze samopoczucie. W piatek dowiedzialam sie ze moja dobra kolezanka wychodzi za maz to sie ucieszylam bo poudzielalam jej paru zlotych rad odnosnie organizacji slubu i wesela :P Wczoraj bylam na zakupach, kupilam sobie stroj bojowy do biegania :D Wiec moze dzis lub jutro przetestuje:) A jak tam u Was weekendzik :)?

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo to Ola zaczynaja sie uroki ciazy! :D Ale popatrz jaka piekna pogoda! :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, zaczyna się :D Oficjalnie- jesteś ciężarna :*
    My byliśmy na obiedzie u teściów, teraz mój pojechał do pracy a ja siedzę i nie wiem co ze sobą zrobić ;) Ovu mi bardzo dziwnie wyznaczyło owulację. Byłam pewna, że miałam ją w Poniedziałek.. No nic, zobaczymy co wyszło ;)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dzis skierowanie z UP na rozmowe o prace nie wiem co mam zrobic czy powiedziec pracodawcy o ciazy jesli zdecyduje sie mnie zatrudnic,czy raczej udac ze wszystko ok ??I czy przejde badania do pracy??Praca 8 h przy kompie.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chcialabys w ogole isc do tej pracy? Hmm, trudna sprawa... ALe ja bym chyba powiedziala temu pracodawcy jaka jest sytuacja. Mysle ze zaoszczedzilabys tym sobie nerwow, bo pozniej bedziesz sie stresowac tym ze nie powiedzialas, a i on sie pewnie nie ucieszy ze zatailas. Tak mi sie wydaje ale nie wiem, w tych sprawach jak wiesz jestem zielona :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 13:46

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle tak samo jak Ania.
    Zastanów się czy chcesz iść do tej pracy ;)
    Z drugiej strony zawsze możesz powiedzieć, że dopiero co się dowiedziałaś jak już Cię przyjmą ;)
    Kochane, mam dzisiaj kryzys..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 13:59

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka co sie stało?

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam wyznaczoną owu, dzisiaj po spadku tempki mi odznaczyło, śluz mam cały czas wodnisty, pokazuje mi, zę mam dni płodne w 22 dc a szyjka przy badaniu jest wysoko tak, ze ledwo ją dotykam. Sutki bolą niemiłosiernie, jajniki dają o sobie znać, bol jak na @. Mam dość już tego wszystkiego.. Ręce mi opadają, odechciewa mi się staranek i wszystkiego..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej... ten okres jakis taki depresyjny jest ja nie wiem... :P Kochana glowa do góry! Wiesz, po pierwsze to jest tylko program komputerowy wiec mysle ze nie ma co sie nim sugerowac na 100%. Spojrzalam na Twoj wykres i z drugiej strony nie wiem czy owulacja jeszcze nie przed Toba? To jest natura, tego nie oszukasz... ;) Tym bardziej jak dopadaja Cie rozne dolegliwosci to moze cos sie poprzesuwac, rozregulowac. Ja 2 cykle temu mialam owulacje jakos kolo 30 dnia dopiero - jak juz zwatpilam i sobie odpuscilam :P wiec wiesz... Nie poddawaj sie!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ