X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo dobrze :) Moze akurat sie uda,nigdy nie wiadomo :)
    A ja mam pytanie techniczne :P Wiecie moze w jakich godzinach najlepiej brac luteine, czy to ma w ogole jakies znaczenie?

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dwie godziny przed spaniem. A w dzień to nie wiem, na ulotce nie ma napisane? Ile razy dziennie Kochana?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie w ulotce nie ma nic na temat pory tylko ile razy dziennie w jakich przypadkach. No a mi gin napisala na karteczce 2 tabletki dziennie przez 10 dni. No a ze ja zwykle u lekarzy jestem zestresowana to i nie dopytalam jak z tym dokladnie jest. Wiec w poprzednim cyklu bralam 2 na raz w poludnie... :/

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to nie tak xDD
    Dwa razy dziennie czyli rano i wieczorem, najlepiej co 12 godzin ;)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no wlasnie rozne kombinacje rozwazalam az w koncu stwierdzilam ze juz sama nie wiem :P Za 2 dni zaczynam znow brac dlatego poruszylam temat :) dzieki za sugestie :D :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Ania, uwielbiam Cię :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje czy wam też wyszło jakieś dziwne coś na sutkach? Zauważyłam, że wyszły mi takie jasne plamki na sutkach i przez nie bardzo mnie bolą..

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jednym z pierwszych objawów który dał mi do myślenia przed testowaniem były ciemne obwódki naokoło sutków. Ale żadnych bolących plamek nie miałam, poza tym, że piersi dość mocno cały czas dają o sobie znać..

    o148p07w5riqasy7.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak biust jest tak obolały ze dotknac sie nie da.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wysyłam wam ciazowe wiruski :) &&&&&&&&&&&&&

    Meg0809, anusia24 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłajcie Kochane :*
    Ja mam takie sutki i piersi tylko wtedy jak się je dotknie ;)
    Ale chyba przyjdzie @..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Olu :) Ale u mnie kryzys od 3 dni ciagle sie klocimy i wypominamy sobie rozne dziwne rzeczy... Oczywiscie w dniach kiedy trzeba najbardziej dzialac... Takze marnie to widze ;/

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co z tymi facetami.. Ta pogoda chyba tak na nich działa, tylko by się kłócili..
    Nie przejmuj się Kochana :* Do owulacji się musicie pogodzić <3

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Dzieki Olu :) Ale u mnie kryzys od 3 dni ciagle sie klocimy i wypominamy sobie rozne dziwne rzeczy... Oczywiscie w dniach kiedy trzeba najbardziej dzialac... Takze marnie to widze ;/
    Aniu, tak to niestety z nimi jest, że w najmniej oczekiwanym momencie jakieś afery. A może po prostu jak u nas było napięcie przed staraniami w powietrzu wisi i wtedy o aferę łatwiej?
    Nic się nie bój u nas w szczęśliwym cyklu dzień przed owu była kłótnia, płacze i inne, potem pogodzenie i wyszła fasolka ;)

    Szarlotka123, anusia24 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wczoraj były niesnaski, ja płakałam jak głupia i najlepsze jest to, ze sama nie wiem o co.. A dzisiaj taki Kochany wstał, śniadanie zrobił. Przejdzie, oni muszą sobie przemyśleć swoje sprawy i potem przychodzą jak kot z podkulonym ogonem ;)
    Właśnie miałam mówić, najlepsze w kłóceniu jest to, ze można się pogodzić :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta no wlasnie, no wlasnie... :) Mam nadzieje że ta owulacja przesunela mi sie chociaz dzien dwa, zeby chociaz dzisiaj nie przyszla ;) No a takie pogodzenie sie to moze faktycznie okazac sie skuteczne :D Poprawilas mi humor! :)

    Szarlotka123, martta lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Martta no wlasnie, no wlasnie... :) Mam nadzieje że ta owulacja przesunela mi sie chociaz dzien dwa, zeby chociaz dzisiaj nie przyszla ;) No a takie pogodzenie sie to moze faktycznie okazac sie skuteczne :D Poprawilas mi humor! :)
    zawsze do usług! :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak ma być ;) Nie można się smutać przed tak ważnym dniem ;)
    Marta, co u Ciebie?

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to ja jestem wywołana do tablicy ;) wybrałam sobie mało oryginalny nick hehe :) u mnie w miarę, czekam z niecierpliwością na piątkowe popołudnie, bo mam wizytę u gina i zobaczę jak się ma Fasolek. Ale tak naprawdę to czekam trochę w zawieszeniu na usg genetyczne 4 marca, strasznie się boję że przez te chorobę której się nie mogłam pozbyć przez prawie cały miesiąc (zaczęło się od gorączki tydzień po owulacji i choroby, skończyło dwa tygodnie temu na braniu antybiotyku) coś jest nie tak. Zresztą sama lekarka powiedziała, że martwi ją ta infekcja bo to na początku zawsze niedobrze, ale zobaczymy dalej i mam się nie martwić. Łatwo powiedzieć.... ale nie pozostaje nic innego jak czekać do 04 marca.... Wtedy dopiero tak na 200% będę skakać pod sufit z radości jak się okaże że wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 13:31

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ