X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 12 lutego 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta95 to powodzenia w pracy, pierwszy dzień zawsze stresujący tak czy siak, ale dobrze, że zajmiesz głowę czymś jeszcze :)
    jak to dobrze, że już piątek! miłego dziewczyny!

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Kochana <3
    Trzymam mocno kciuki :*

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po! Było całkiem spoko, myślałam że rano w sklepach jest mało ludzi....ale po dzisiejszym dniu zmieniam zdanie! Co prawda stały za mną i pilnowaly a to jest najgorsze, ale dałam radę! Tak szybko zlecialo :D jeszcze jutro idę i chyba dopiero od poniedziałku, nawet przez chwilę nie pomyślałam o babelku więc jest dobrze! Buziaczki dziewczyny :*

    anusia24, martta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, masz zajęcie :*
    Teraz pójdzie z górki ;)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i widzisz niepotrzebnie sie stresowalas :) Super, pierwsze koty za ploty!

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kochane,
    patrząc na moją tempkę chyba nic z tego w tym cyklu :(

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja mysle, ze nie ma co sie narazie negatywnie nastawiac:) poki co drastycznie nie spadla, a jest raczej w granicy bledu

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jestem blondynką, jak to w granicy błędu?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie no bez przesady z ta blondynka :D Tak mi sie napisalo bo ostatnio duzo siedze w cyferkach :D Ale ogolnie z tego co widze to srednia Twoja temperatura oscyluje wokol 36,8, takze +/- 0,1 stopnia mysle ze nie powinno poki co o niczym zlym swiadczyc :) Zobaczymy jak bedzie jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 20:34

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys z kolezanka Vesper (mam nadzieje ze w koncu kiedys do nas wroci) zauwazylysmy ze temperatura w pomieszczeniu ma duzy wplyw na te pomiary :D Na te delikatne wahania moga miec wplyw rozne czynniki... Takze wiesz, taki spadek co dzisiaj mialas, nie uznalabym za spadek :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 20

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) musze się wyżalić...odkąd zaczęliśmy starania (3 miesiace) mój organizm totalnie płata mi figle. Przed staraniem miałam cykle do 23/24 dni. Teraz potrafię mieć nawet 26 -dniowe. Na dodatek piersi po owulacji nie bolały mnie nigdy -tylko przed okresem. Teraz zaraz po ovu bolą (jak mogę się tylko domyślać -prolaktyna). Czemu idzie tak wszystko na przekor?musze iść do gin zapytać czy mam dobre podejrzenia. Czy może poczekać aż się unormuje.przecież jeszcze 3 miesiące temu było inaczej.

    2zfr1s0.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 20

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i mierze temperaturę. Ovu wychodzi 12/13 dzień. Czyli niby normalnie. A w ciazy nie jestem. W tym cyklu tez dzień po ovu zaczęły bolec mnie piersi. Chciałabym żeby to była ciąża ale przecież ciąża się od razu nie objawia..jestem taka jakaś zrezygnowano. A to dopiero początek

    2zfr1s0.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U mnie była ta sama sytuacja tylko ze u mnie z 30 dniowych zrobily się 45 dniowe... Napewno myslenie o tym troche tu przeszkadza bo czlowiek sie nakreca i nagle zaczynaja sie pojawiac rozne objawy... Musisz odwrocic jakas swoja uwage :)
    W moim przypadku po 3 miesiacach wykonane zostaly badania, okazalo sie ze wyniki nie byly najlepsze (obraz PCO i problem z tarczyca), ale odkad zaczelam brac leki (odpukac) cykle znow sa 30 dniowe i mam nadzieje ze niedlugo i nam sie uda :) Zycze powodzenia i napewno konsultacji z lekarzem :)

    zona92 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła do lekarza od razu po tym, może hormony zaczęły Ci szaleć :)
    Dziękuję Kochana, uspokoiłaś mnie trochę. A no właśnie.. zobaczymy co przyniosą najbliższe dni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 20:54

    anusia24, zona92 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, mi oprocz hormonow zwiazanych z tarczyca rozstroily sie lh, fsh i progesteron... Takze napewno warto sie przebadac, zeby sobie ułatwić :)

    Szarlotko nie przejmuj sie na zapas :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

    zona92 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane! :P już się tak nie stresuje :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisze wam moja smutna wiadomosc.Moj mąż nie cieszy się z ciąży jestem w 7 tc, ciąża planowana i bardzi chciana. Mąż mi w niczym nie pomaga ciągle krzyczy i doprowadza mnie do strasznych nerwów i wypomina ze nie pracuje a to druga ciaza. Dzis cały czas płacze zabrał się rano wyłączył tel. od 3godzin siedze i rycze

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 lutego 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Olu :( Kurde no i wez tu zrozum chlopa... U mnie tez jest tak ze niby strasznie chcemy (oboje) a co do czego jak trzeba sie starac to ciagle sa jakies wymowki -.- ... No i ostatnio tez juz zaczynamy miec do siebie pretensje;/
    No ale w Twoim przypadku wydaje mi sie ze Twoj maz moze jeszcze nie oswoil sie z ta wiadomoscia, napewno mu przejdzie! Szczerze Ci powiem że takie zachowanie jest nie do przyjecia bo powinnas miec teraz spokoj! Staraj sie nie brac tego do glowy. Napewno jeszcze to do niego dotrze i Cie przeprosi...
    Pamietaj nie denerwuj sie! Dla dziecka! moze wez sobie od niego dzien wolnego, pojedzcie gdzies z synkiem do dziadkow albo w jakies inne fajne miejsce??
    Eh...
    chlopy...

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za słowa otuchy,wczorajszy stres i ta sytuacja rzeczywiscie na fasolke wplyneły w nocy bolał mnie brzuch ale juz jest ok.Postanowiłam olac sprawe,nie bede sie przejmowac moze mu przejdzie a jak nie to sama dam rade.A alimenty bedzie płacic.

    Na pocieszenie na targu dzis kupiłam sliczne rozowe tulipany :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ