X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, bardzo mi przykro.. Powinnaś mieć teraz przede wszystkim spokój, twój mąż zachowuje się jak idiota.. Może jest w lekkim szoku? W końcu trochę się staraliście i tak na to teraz reaguje? Mimo wszystko zabrałabym się i pojechała gdzieś na kilka dni żeby sobie przemyślał sprawę tak jak mówi Ania. I nie możesz się denerwować, pamiętaj! Jesteśmy z Toba ;*

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach kochana, niepotrzebnie sie nim przejmujesz! Po pierwsze nie jestes od nikogo zalezna i on musi miec tego swiadomosc ze nie moze Cie tak traktowac. No a po drugie ja mysle ze mimo wszystko to jakis szok po prostu... Kurde no staraliscie sie oboje o to dziecko dlugo wiec nie wierze ze on go nie chcial... Moze wystraszyl sie sytuacji, ze sobie nie poradzicie albo cos w tym stylu (co nie usprawiedliwia go oczywiscie, bo powinien Ci teraz pomagac i Cie wspierac). Musisz z nim porozmawiac tak od serca i moze wtedy wyczujesz jakie on ma tak naprawde do tego podejscie...
    Trzymam mocno kciuki abyscie doszli do jakiegos porozumienia, a tymczasem tak jak mowimy z Szarlotka musisz sobie poszukac jakiegos relaksu, jakos odreagowac, dobrze zes sobie kwiatuszki kupila :) Zycze Wam z calego serca wszystkiego dobrego <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, a u mamy na pewno sobie odpoczniesz psychicznie przede wszystkim ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? :) Widzisz, mowilam ze niepotrzebnie przejelas sie wczorajsza temperatura, dzisiaj juz jest ładniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 17:20

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samopoczucie dobre, dzisiaj cały dzień prawie z narzeczonym spędziłam i od razu lepiej ;) Co do temperatury to była mierzona później i po lekkich przytulankach z moim bo się ze mną przekomarzał i nie dał mi sięgnąć po termometr więc nie jest raczej wiarygodna ;) Mam większe piersi, obolałe i takie trochę twarde ale nie bardzo, pieką przy dotykaniu, podejrzewam jednak, że to bardziej po dupku :)
    Zastanawia mnie tylko śluz.. Jakiego koloru i jakiej konsystencji (oczywiście te niezafasolkowane) macie śluz w niepłodne po owu?
    A co u Ciebie Kochana? :*

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jak milo to slyszec :) Bardzo sie ciesze w takim wypadku! :) Wiesz no ale dobrze ze ta temp nie spada, mysle ze szansa spora nadal jest :)
    Jesli chodzi o sluz to u mnie jest biały (czasem taki kremowy) a w konsystencji to hmm jest taki troche bardziej gesty niz woda i napewno nierozciagliwy, nie wiem jak to lepiej opisac :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u mnie? Hmm... :P Udalo mi sie naprostowac mojego meza, juz relacja sie poprawila :D No i nieprzymuszone serduszka były... :) Noo i dzisiaj mnie przeprosil ze byl niedobry :P Mam nadzieje ze to nie jest tylko taka chwilowa banka mydlana, no ale coz zobaczymy...
    Wyszlismy dzisiaj troche na miasto, porobilismy troche porzadkow w szafach, powywalalismy niepotrzebne rzeczy (pomalutku szykujemy sie do przeprowadzki).

    Zaczynam sie tylko niepokoic tym ze narazie na wykresie nie widac owlacji a juz 18dc... No ale coz, jesli sie teraz nie uda to szoku nie bedzie bo to nie pierwszy raz... :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam właśnie kremowo-biały i jest rozciągliwy. Do tego wylatują mi za przeproszeniem jakieś gluty niekiedy i nie wiem, jest mi ciągle mokro..
    No nic, jutro będę testować, pierwszy dzień @ mam planowany na Poniedziałek a drugi na Wtorek więc wydaje mi się, że jeśli owu była wtedy kiedy myślę to powinno coś widać dzień czy dwa przed @ ;) Później ostatnie testowanie mam zaplanowane na Czwartek, jak wtedy nic nie wyjdzie to znaczy, że małpa się zwyczajnie spóźnia ;)
    To super! Bardzo się cieszę Kochana :*
    Hmm, nie udostępniłaś wykresu w tym miesiącu? Może już po tylko ovu jeszcze nie wyznaczyło? Widzisz jak jest u mnie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 17:41

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo juz jutro testujesz? :) No to zobaczymy co z tego wyjdzie :) Trzymam kciuki <3
    No wlasnie nie wiem czy ovu mogla juz byc, od kilku dni mam sluz jak najbardziej plodny a tam raczej nic nie widac... A chowalam ten wykres, pomyslalam ze udostepnie po owulacji, ale chyba sie nie doczekam:P A co tam, udostepniam :P

    Moze po prostu luteina przyblokowalam...

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na Twój wykres wydaje mi się, że owu mogła być 14/15 dc ;) nie wydaje mi się, żeby luteina coś tam narozrabiała ale zobaczymy ;) No, powinno coś wyjść dzień czy dwa przed @ chyba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 18:21

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym to jest tak ze powinno cos wyjsc juz dzien przed @ ale nie musi wiec jak cos to sie nie zrazaj :)
    No u mnie tez zobaczymy jak to wyjdzie, na to wplywu niestety nie mamy :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy idziesz do gina? Myślę, że będzie dobrze Kochana <3
    A wtedy były przytulanki?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie bo wtedy byl kryzys :P Byly 13 i 16 dnia :P No ale co zrobisz.. :) Do gina mialam isc w polowie kwietnia jesli nie uda nam sie zajsc, narazie mam zapas lekow. Jezeli sie nie uda teraz to i tak juz do tej lekarki nie pojde bo sie przeprowadzamy i bede musiala juz tam sobie poszukac nowej...

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzień, dwa przed owu też jest wysokie prawdopodobieństwo :D
    A może trafisz i na lepszą ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak staram sie do tego wszystkiego pozytywnie nastawiac, tylko tyle mi pozostaje :)

    Jestem bardzo ciekawa co u Ciebie wyniknie :) Ola nie moze sie juz doczekac az do niej dolaczysz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 19:54

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się nie mogę doczekać ale na nic się nie nastawiam ;)
    Tobie Ania też się uda, zobaczysz ;*

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 20

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje za odpowidzi:-* tyle uwazalismy przed slubem i rok po nim a teraz okazuje sie ze to wcale nie takie proste...teraz chcemy i nie wychodzi. Nie spodziewalam sie ze psychika moze tak wplywac na organizm.hmm wszystkie pisza nie mysl o tym" ale zeby nie myslec to trzeba myslec zeby o tym nie myslec;-) dziekuje i trzymam za was kciuki:-*

    anusia24 lubi tę wiadomość

    2zfr1s0.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 14 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zona92 wrote:
    Dziewczyny dziekuje za odpowidzi:-* tyle uwazalismy przed slubem i rok po nim a teraz okazuje sie ze to wcale nie takie proste...teraz chcemy i nie wychodzi. Nie spodziewalam sie ze psychika moze tak wplywac na organizm.hmm wszystkie pisza nie mysl o tym" ale zeby nie myslec to trzeba myslec zeby o tym nie myslec;-) dziekuje i trzymam za was kciuki:-*

    No i znow widze podobienstwo do nas :D My tez tak naprawde do roku po slubie to sie strasznie pilnowalismy, bo to nowa praca, to studia trzeba spokojnie skonczyc... No i dopiero teraz widzimy ze to wcale nie tak latwo :) No ale coz, trzeba cierpliwosci! Tak wiec przede wszystkim cierpliwosci i zdrowia Wam zycze :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 14 lutego 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a tak poza tym jak Wam mija dzisiejszy dzien? :D Mam nadzieje ze romantycznie :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 20

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia24 fajnie, że jest ktoś w podobnej sytuacji☺ nie ze mam na myśli sytuację do końca (bo nie za komfortowa

    2zfr1s0.png
‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ