X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie to co zawsze, cień-cienia. Zobaczymy jak to się rozwinie. Idę spać bo padam na twarz, jutro nadrobię :*

    anusia24, martta lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim wypadku czekamy na potwierdzenie :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Czwartek pójdę na Betę. A na razie będę kontrolować kreskę testem co dwa dni ;)
    U mnie walentynki przeszły na spokojnie, jak normalny dzień ;)
    Byliśmy w operze bo mój grał a potem posiedzieliśmy, poprzytulaliśmy się i poszliśmy spać ;)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny byłam na usg jest zle.W/g usg mam 6 tydzien,FHR widoczne,kosmowka z cechami odklejania sie na dł.5 mm :(((((( mam zwiekszyc duphaston i lezec kategorycznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:35

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Twoj narzeczony jest muzykiem? :)

    Ojej Olu w takim razie wypoczywaj jak najwiecej i staraj sie nie denerwowac! Mam nadzieje ze Twoj maz troche sie juz ogarnal? Duuzo zdrowka!

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę kurczę, Ola dużo odpoczywaj!!! Zdrówka! Na pewno będzie wszystko dobrze! Trzymaj się.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola będzie dobrze, ale tak jak kazali bierz duphaston i leż, wypoczywaj, nie czytaj bzdur w necie, bo się tylko zdenerwujesz, a to najgorsze co teraz może być. Będzie dobrze, moja koleżanka musiała całą ciążę leżeć i w końcu urodziła zdrową dziewczynkę, inna też na początku tak miała i leżała a po I trymestrze już wszystko było ok. Głowa do góry, trzymam kciuki!

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola przykro mi okropnie ale nie możesz się załamywać ani denerwować przede wszystkim!
    Będzie wszystko dobrze, musisz leżeć i odpoczywać!
    Mam nadzieje, że mąż ogarnął już swoje zachowanie.
    Ania, śpiewakiem operowym ;)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaał fajnie :) W sumie to takie nietypowe :)


    Jak Wam mija dzien? U mnie ciemne chmury za oknem, glowa tez jakas ciezka...

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ciężko...głowa boli, zmęczona jestem nie wiem po czym, ogólnie fatalnie :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie jak śnią się wypadajace zeby? :O do tego małe dzieci, i dziura w dziasle :O przez ten sen nie mogę dojść do siebie...

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jakies 2 tygodnie temu sie snilo ze z kims rozmawialam (wiem ze byla to bardzo istotna rozmowa z jakas wazna osoba ale szybko zapomnialam o co chodzilo) i nagle poczulam ze w trakcie mowienia zaczyna mi sie ruszac ząb. Potem drugi trzeci, az nagle czuje ze wszystkie zeby zaczynaja mi wypadac :O Pamietam ze odwrocilam sie od rozmowcy, wyciagam dlon do buzi (tam nie wiadomo skad pojawilo sie lustro :P), patrze w lustro, otwieram usta i.... budze sie w stanie przedzawalowym :P Tez nie moglam sie po tym snie pozbierac ze 2 dni.. Nie wiem, niby jak wypadajace zeby sie snia to nienajlepiej, jakies tragedie i w ogole. No narazie nic tragicznego sie nie stalo i mam nadzieje ze tak pozostanie :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne sny mam..wczoraj mafia, dzisiaj zęby :O też mam nadzieję że nic się nie wydarzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,
    zgadzam się, nietypowe i mało jest tych zawodów ;)
    Mnie też się śnią jakieś głupoty z tym, ze ja nie pamiętam..
    Zęby podobno to nic dobrego :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle mam nadzieję, że jednak może będzie odwrotnie i cos radosnego będzie :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka a wiec kto wie moze Wam z tej milosci wyjdzie jakis maly artysta ? :D
    Oby Marta, oby <3 Ładnie ten wykres u Ciebie wyglada, oby to był ten szczęśliwy :)

    A ja powiem Wam ze humor mam do bani... Nie dosc ze wlasnie czuje sie jak przejechana przez walec, to jeszcze stwierdzam ze raczej owulacji w tym cyklu nie mialam... ;/ Zawsze na wykresie było widac konkretny wyskok a teraz to takie nie wiadomo co... Kolejnym argumentem jest to ze sluz mam caly czas jak na plodne (juz tydzien -.-) a po owu był juz zazwyczaj zupelnie inny...
    Ehh... Rece opadaja :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy będzie szczęśliwy, temperatura jakas niska dzisiaj,pewnie @ się zbliża.
    Anusia kiedyś w końcu przecież musi się udać! Chyba że prędzej zwariujemy :O

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tego sie obawiam :D
    Nie no Marta na @ to jeszcze za wczesnie wiec stad moj wniosek :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ! Podnosisz na duchu, bo wydaje mi się że całkiem oszaleje, mam dwa dni wolnego bo dopiero jutro idę do pracy, dlatego znowu szaleje :D eh ciężko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że odziedziczy talent artystyczny po moim bo ja to ze śpiewaniem nie mam za dużo wspólnego :D
    Nie przyjdzie @, krzyczę i piszczę, żeby do was nie przychodziła.
    Marta, bez załamywań mi tu!
    Ania, co to za smutanie?

‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ