X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby się na prawdę udało to chyba cud, nie pracowałam to nic nie było teraz nagle by było ? Dobra już się nie nakrecam dziewczynki :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn wiesz co Marta, bardzo czesto zdarza sie ze wlasnie jak dziewczyny zaczynaja prace to i pojawia sie malenstwo. W sumie nie tylko z forum ale i wsrod swoich kolezanek mam takie przyklady :) Wiadomo, glowa jest czym innym zajeta, tak bardzo sie nie mysli o tych niepowodzeniach, a bardziej o tej nowej sytuacji jaka jest praca :) i jakos to wychodzi... Ja tez sie nie zdziwie jak u mnie tak bedzie :P

    A z tym spadkiem temp na zagniezdzenie to tez nie zawsze on wystepuje, a wrecz wydaje mi sie ze rzadko wystepuje wiec tez nie ma co sie sugerowac... Trzeba cierpliwie poczekac do jutra <3 :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia no ja bym się bardzo cieszyła z tego :) może jest trochę z tego prawdy, przez tydzien jakoś wgl o tym nie myślałam, dopiero od wczoraj :D A może akurat ten tydZień to był ten szczęśliwy hihi no się zobaczy :D nic na siłę :D A wiecie coś więcej o tym niby plamieniu implantacyjnym ? Ile trwa i wgl ? Bo jakoś nigdy się tym nie interesowalam :D

    Szarlotka czuję ze będziesz na zielono jutro :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do mojej ginekolog o recepte na dupka bo mi się kończy.
    Powiedziała mi, ze chętnie by mnie dzisiaj zbadała i zobaczyła co się tam dzieje ale mój mi jedzie po receptę, powiedziałam, że już przyjdę jak będzie wysoka beta :)
    Dowiedziałam się, że @ powinnam mieć dopiero w Piątek więc nie wiem czy nie poczekam do Piątku z testowaniem.. Wtedy bym miała 12 dc więc już by coś wyszło. Ehh.. tyle problemów z tym cyklem..
    Też mi się wydaje, ze jak się zaczyna nową pracę to szybciej się zafasolkuje. Ja zaczynam od Kwietnia ;) Trzymam kciuki mocno <3
    Ania a jak Twoje samopoczucie?
    Badałam szyjkę, jest wysoko, twarda ale nie wiem czy otwarta czy zamknięta bo tego nie odróżniam..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moze faktycznie poczekaj do tego piątku, ten jeden dzien mysle ze wytrzymasz a tak jak mowisz wtedy juz bedzie wieksze prawdopodobienstwo wyniku... No nie powiem, ten cykl to faktycznie mialas szalony...
    Aaa powiem Ci ze dzisiaj jakos juz lepiej sie miewam :D Od rana doradzalam kolezanko ktore wychodza za maz, jak przekombinowac zeby było lżej podczas przygotowan do slubu :) jakos mnie to troche uskrzydlilo :D Ponadto dzisiaj wizyta mamusi wiec wzielam sie za pieczenie ciasteczek :P Zaraz polece jeszcze na zakupy na cos obiadowego i jakos tak leci :). Dzisiaj w stolicy ladna pogoda, wiec pewnie dlatego odzylam :D No i jakos nie chcialo mi sie dzisiaj nawet rozkminiac tego co mi na watrobie lezy :) na wykresie meksykanska fala, aj tam niech sie dzieje wola nieba :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem tempka ładna :*
    Oooo, to super, bawiłaś się w psychologa :D
    Na Śląsku pizgawica taka, ze hej.. Okropna pogoda. :(

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej naprawde? :O U nas od rana blekitne niebo, ani jednej chmurki nie ma :O Haha noo ja to lubie czyjes problemy rozwiazywac :P Wtedy nie mysle o swoich :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Ci okropnie! Oddaj trochę tą pogodę :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo i sie popsula :( :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co złego to nie ja :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spadek tempki :(
    Jutro termin @, pewnie na nią.
    Mam chyba szczęście do wadliwych testów ;(
    A dzisiaj mi się śniło, że dostałam @, prorocze sny mam..

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh :( może jeszcze nie wszystko stracone szarlotka! <3

    Ja też już mam tego dość......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u Ciebie?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej te plamienie, do @ raczej nie można ich zaliczyć, bo jest słabe poza tym nie przypomina @, zero bólu jakiegokolwiek...temp też ciut wyższa, i bądź tu mądra?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam!
    Dokladnie Szarlotka, dopoki @ nie ma nie trac nadziei! Ja mam stabilnie niska temperature :P Ale powiem Wam ze mam zle mysli na najblizsze dni, tygodnie...
    Wczoraj bardzo zaczely mi bolec zeby a wlasciwie to raczej nie zeby...;/ macam te zeby zeby sprawdzic ktory mi boli (bo to jest taki straszny tepy bol z jednej strony na dole na koncu szczeki), ale tak naprawde zaden specjalnie jakos sie nie wyróżnia. No i mam zle przeczucia ze to moze moje niewyszle ósemki mi jakos krzywo pod spodem wyrosly i uciskaja;/ Z 4 wyszla mi tylko jedna i to baaardzo krzywa, a na pozostale w ogole nie mam miejsca ;/ za siodemkami od razu zaczyna sie policzek;/ Mam wade zgryzu wiec pewnie dlatego... Martwie sie ze bedzie trzeba to wszystko rozcinac i wyciagac a moze i jakies zdrowe zeby wywalic ;(

    Wlasnie szukam sobie jakiegos dentysty, ale jestem przerazona ;[ Kurde, nie teraz... ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 11:06

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło kurcze Ania.. ale lepiej zrobić je przed ciążą i potem mieć spokój ;)
    Szukaj dobrego i powiedz, że możesz być w ciąży koniecznie!
    Marta, a szyjkę badałaś? Jak wygląda to plamienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:24

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu musisz szukać chirurga szczękowego
    nic się nie bój, ja miałam obydwie ósemki dolne takie, rosły poziomo i naciskały na szczękę. Usunął jedną a po miesiącu drugą. nie będę ściemniała nie jest to fajne, chociaż oczywiście z porządną dawką znieczulenia, które trzyma do kilku godzin po. POtem trzeb robić okłady żeby nie spuchło no i parę dni na kaszkach, ale po tygodniu juz wszystko ok. A u niektórych jeszcze szybciej. Dobrze to zrobić i nie czekać, aż bedzie bolało na co dzień bardzo. Trzymam kciuki!

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie umowilam na jutro :( No wlasnie martta podejrzewam ze u mnie bedzie podobna historia... Kurcze w takim wypadku chyba lepiej abym nie byla w ciazy... Aj kurcze, zawsze cos :( Dzieki dziewczyny za wsparcie <3 mam nadzieje ze sie nie pogorszy...

    Moglam wczesniej tym sie pointeresowac, nic nie wskazywalo na to aby cos mi sie z zebami robilo, tak naprawde bardzo rzadko miewalam jakies bolesci zwiazane z zebami. Tak wiec mam nauczke .

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no skąd mogłaś wiedzieć, niestety czasami tak jest i tyle. Powiedz jutro że jeszcze nie wiesz czy jesteś w ciąży, może będzie mógł coś zaradzić, bo to jeszcze ile Ci zostało do testowania?? na pewno lekarz będzie wiedział co zrobi
    chociaż po zabiegu tabletki przeciwbólowe pewnie by Ci się przydały. Głowa do góry, będzie dobrze!

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania będzie dobrze! Wyleczysz i będziesz miała spokój :):)

    Szarlotka co do szyjki...jest wysoko, wgl nie czułam od jakiegos czasu żeby była nisko..w sumie to raz jest jak kawa z mlekiem, a raz jasniutka krew, chociaż mam wrażenie że się dzisiaj rozkreci. Na 9 marca zapisałam się do ginekologa i mam nadzieje że w końcu się dowiem co ze mną jest okej..bo już nie mam siły :( :(

‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ