X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety znam takie przypadki z rodziny, przed ciążą ząbków nie wyleczyla a potem nie mogła wytrzymać :( i niestety jakoś musiało dac radę ale ciężko, więc jak masz możliwość to działaj teraz, oczywiście jeżeli okaże się że nic z tego, czego rzecz jasna Ci nie życzę!!!! :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to to napewno :) Jak @ przyjdzie to powiem niech tna, niech robia co trzeba, aby potem tylko spokoj byl :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie najlepiej wyleczyć i mieć spokój :)

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem tego samego zdania, lepiej wyleczyć i mieć 9 miesięcy spokoju.
    Mnie wypadła plomba i za każdym razem szłam do dentysty, żeby ją zrobić ale w końcu wychodziło tak, że nie miałam kiedy.. Masakra.
    Ja się trochę przespałam, zrobiłam obiad i mojego do pracy wygoniłam, teraz leżę i odpoczywam. Zapewne jutro po teście zacznę ryczeć i się denerwować więc na błysk wyczyszczę cały dom z nerwów ;)
    Uuuu, haha, domyślam się, że byli przeciwni?
    Na pewno nie jest źle, dadzą sobie radę jakoś ;)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Ola u mnie czekanie na testowanie. Oczywiscie jak zwykle watpie ze cos z tego bedzie :P Nie mam zielonego pojecia kiedy mogla byc owulacja ale chyba jednak byla, dzis juz mam taka temp jak zazwyczaj mialam w lutealnej..
    ja tez nie wiedzialam kiedy miala byc owu a okazalo sie ze była wtedy kiedy ja jej nie zauwazyłam.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka pamietaj- pozytywne myslenie! :D Mam nadzieje ze jutro bedziemy swietowac tu na forum :)
    Haha no byli byli ciezko bylo pepowine odciac :D Upieklam im sernik na pocieszenie:P

    Ola, fajnie by bylo zeby skonczylo sie tak jak u Ciebie <3 Ale to juz wola nieba...

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/85a546ce4686b.jpg.html
    http://zapodaj.net/88211f6bd98e8.jpg.html
    http://zapodaj.net/c08d6a5d57ee4.jpg.html
    http://zapodaj.net/0800a062dc1d1.jpg.html
    Tak to u mnie wygląda.. Albo faktycznie młoda ciąża i Beta zaczyna dopiero co wzrastać bo zagnieżdżenie było w Czwartek albo znowu biochemiczna.. No nic, zostaje mi tylko czekać do Poniedziałku. Na razie dupka biorę cały czas, witaminy.. Zobaczymy co to będzie się działo.
    P.S. Mam nadzieje, ze coś widać na tych zdjęciach.
    Jeden test jest 25 ml a drugi 10 ml.

    Ola_85, martta lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka poczekaj jeszcze z dwa dni i zrob ponownie zobaczysz co bedzie.Trzymam kciuki .

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam się do Październikowe Szczęścia, termin porodu pokazuje mi 25 Październik.. Mam nadzieje, że tak zostanie.
    W Poniedziałek idę na betę i powtórzę test.

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))))))

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz czas na anusie aby do nas dolaczyła.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie!
    Ania, żyjesz?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 lutego 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem na wiosce a nie wzielam komputera stad moje milczenie :D Szarlotka trzymam mocno kciuki zeby jutro byla juz wyrazna krecha! Wyglada na to ze to bardzo mozliwe wiec niesmialo Ci gratuluje <3 :) Szampana otworze jutro :D

    Ja to juz w ogole jestem bez nadziei:P Powiem Wam ze az tak bardzo nieprzezywajaca jeszcze nie bylam, jestem przekonana ze nic z tego, moj organizm zachowuje sie jak co miesiac...
    Ale nie czuje sie z tego powodu przygnebiona :P W sumie nawet nie wiem dlaczego jestem taka spokojna :P jak nigdy :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jeśli to jest faktycznie ciąża to popatrz na mój cykl w tym miechu..
    To się nazywa cud.. :)
    Trzymam kciuki bo musi być dobrze! <3

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia bo ciaza to przychodzi w najmniej spodziewanym czasie tak jak to bylo u mnie nastawilam sie na cykl bez owu i tak nastawilam sie na okres i te wszystkie bole podciagalam pod zbliazajaca sie @.Ilosc dni wyzszych temo dala mi dopiero puncik do zrobienia testu.Wiec u ciebie moze byc podbnie trzymam kciuki i czekamy na ciebie z szarlotka po tamtej stronie :)

    Szarlotka123, anusia24 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • crookers Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 21 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, rozmaz juz za mną, wszystko w porządku, teraz mam na 12.03 kalposkopie i jak będę miała wynik jednego i drugiego wybiore się do mojego lekarza. Ciekawe co wyjdzie w tej biopsji. A dzisiaj chyba przed czasem przychodzi @ :( Brzuch boli, apetyt na rzecz niewiadomą ehh..

    Szarlotka czekam z niecierpliwością na wiadomość, trzymam kciuki i mam nadziję że zafasolkowałaś :D

    anusia, musi nam się udać!!

  • crookers Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 21 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia, jeszcze tak zerknęłam na twój wykresik i patrze że mamy podobny czas cyklu także nawet teścikować będziemy w tym samym czasie :) a może szczęście dopisze i nam dwóm uda się w tym samym cyklu :)

  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 20

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :-) radziłyscie mi żebym poszła do ginekologa z problemami z prolaktyną bo narzekałam ze po owulacji bolaly mnie piersi. I musze sobie zrobić termin ale....na usg dzidziusia ☺☺☺☺:-) 2 dni przed spodziewana @ bolal mnie brzuch jak na nią. Chodziłam do ubikacji cały czas żeby sprawdzić czy juz dostałam. ..i byłam taka zła ze znowu się nie udało. A tu proszę :-) byłam tez nakręcony tym ze wyszukiwałam informacji w internecie i wszędzie pisało ze z takimi objawami mam problemy z prolaktyna i nici z ciazy bez zastosowania hormonów o nieprzyjemnych skutkach ubocznych..happy :-)

    martta, Sówka35, Szarlotka123, Ola_85, anusia24 lubią tę wiadomość

    2zfr1s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Zajrzałam tu do Was,bo dopada mnie chandra znów:-( Miałam nadzieję,e ten cykl będzie z zielonym finałem,ale dziś znów temp spadła a bóle typowo małpowe i kto wie czy dziś wieczorem małpisko nie zawita,bo boli intensywnie ;-( Ponarzekać sobie chciałam :-)


    e2597191c4b0513c6285780e18304d47.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory masz dc?
    Zona92 gratulacje ;)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ