X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wiadomo co los dla nas szykuje... :) Czekamy na wiesci <3

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia ja tez mialam dziwny sluz w 13 dc zerknij na moj wykres i tak jak wzesniej pisalam bylam swiecie przekonana ze ten cykl bedzie bez owu.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Olu ze tak mocno wierzysz <3 Obys miala racje! :) W ogole to namowilas mnie i kupilam dzisiaj test :D Ten co mi polecalyscie z rossmana:) pomysle jeszcze czy jutro bede probowac czy poczekam :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli temp utrzymuje się wysoka ponad 16 dni po wzroście to można mówić o ciąży

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana! :)

    U mnie dzis zapowiada sie nieprzyjemny, stresujacy dzien na uczelni ;/. W sumie juz od początku popsul mi sie humor - zrobilam tescior i wyszlo jak zwykle...


    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 24 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia ale tempka do góry, może jeszcze za szybko na teścik :) Głowa do góry!!!

    o148p07w5riqasy7.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie z martta moze za wczesnie poczekaj i poobserwuj siebie i temp.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic innego mi nie pozostaje, chociaz naprawde szczerze watpie w to ze stanie sie jakis cud... W kazdym razie bardzo Wam dziekuje dziewczyny za wsparcie <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,słuchajcie jak to jest czy testy owulacyjne mogą pokazaywać ciążę?Pytam,bo dziś z ciekawości zrobiłam test owulacyjny,pokazała się słaba,ale widoczna druga kreska.Natomiast ciążowy negatywny.Malpy brak,plamienie słabiutkie,widoczne tylko przy podcieraniu na papierze toaletowym.Co sądzicie?
    e2597191c4b0513c6285780e18304d47.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 15:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Witajcie z rana! :)

    U mnie dzis zapowiada sie nieprzyjemny, stresujacy dzien na uczelni ;/. W sumie juz od początku popsul mi sie humor - zrobilam tescior i wyszlo jak zwykle...
    anusia przytulas <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do testow owulacyjnych jestem nastawiona raczej sceptycznie (co juz niejednokrotnie tu podkreslalam :P). W moim przypadku sie nie sprawdzily bo okazalo sie pozniej ze mam problemy hormonalne i poziom tego lh mialam caly czas podwyzszony... a jesli chodzi o testy owulacyjne potwierdzajace ciaze to tutaj roznie bywa (na forum spotyka sie dziewczyny ktore zaszly w ciaze i faktycznie mialy pozytywne testy owulacyjne, ale tez widzialam przypadki ze ciaza byla a te testy byly negatywne), to sprawa indywidualna :)

    Hmm dopoki @ nie przychodzi zawsze jest nadzieja :) a te bole brzucha Ci minely??

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Sówka <3
    W sumie juz sie przyzwyczailam do takiego wyniku...:/ Zdziwiłabym się gdyby bylo inaczej :)

    Dzisiaj wymeczylam sie u mojej Pani promotor, kilka godzin u niej siedzialam :P Teraz tak sobie siedze (czuje sie jak po wojnie:P), pije kawe z duza iloscia mleka i miodu... I zastanawiam sie jak te cale zycie ogarnac...:P Na nic nie mam sily...

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jeszcze przyszedl mi pan na jakas kontrole gazową :P a w kuchni masakra, talerze jeszcze z wczoraj stały :P Nie no suuuper :P

    Sówka35, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Dzieki Sówka <3
    W sumie juz sie przyzwyczailam do takiego wyniku...:/ Zdziwiłabym się gdyby bylo inaczej :)

    Dzisiaj wymeczylam sie u mojej Pani promotor, kilka godzin u niej siedzialam :P Teraz tak sobie siedze (czuje sie jak po wojnie:P), pije kawe z duza iloscia mleka i miodu... I zastanawiam sie jak te cale zycie ogarnac...:P Na nic nie mam sily...
    wiesz ja Cię rozumiem.Od 14miesięcy prowadzę wykresy mierzenia i testy. i co miesiąc to samo. dziś w akcie desperacji sięgnęłam po test owulacyjny. Chyba zaczynam oszukiwac sama siebie:) Brzuch boli mniej,ale szału nie ma.Ciekawy dzień masz hehe olej faceta od gazu i nie przejmuj się garami.Kawa to jest to ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 16:00

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie no po prostu ten facet to na zwienczenie mojego dzisiejszego humoru tu wpadl :P

    No wlasnie, czlowiek po cichu zawsze liczy na to ze moze akurat teraz... Po prostu chyba potrzebna jest nam ta nadzieja bo inaczej by sie zwariowalo, ale trzeba tez podejsc do tego z dystansem... Jak sie uda to wiadomo... :) Ale jesli znow nic z tego no to trudno, trzeba sie usmiechnac i probowac dalej, w koncu musi sie udac, po prostu musi! Ja w to wierze :) Moze po prostu jeszcze nie nadszedl na nas czas :) Tak jak pisalam juz kiedys wczesniej nic nie dzieje sie bez przyczyny... Moze Bog nas wystawia na taka probe... uczy tymi doswiadczeniami cierpliwosci, pokory... :) Kto wie... <3
    Jestes zdecydowanie bogatsza ode mnie stażem :) u mnie co prawda dopiero 5 cykl sie konczy, ale pierwsze 3 mialam bardzo wydluzone (prawie 2 miesieczne) wiec wtedy juz sie naprzezywalam za wszystkie czasy chyba :P

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Haha nie no po prostu ten facet to na zwienczenie mojego dzisiejszego humoru tu wpadl :P

    No wlasnie, czlowiek po cichu zawsze liczy na to ze moze akurat teraz... Po prostu chyba potrzebna jest nam ta nadzieja bo inaczej by sie zwariowalo, ale trzeba tez podejsc do tego z dystansem... Jak sie uda to wiadomo... :) Ale jesli znow nic z tego no to trudno, trzeba sie usmiechnac i probowac dalej, w koncu musi sie udac, po prostu musi! Ja w to wierze :) Moze po prostu jeszcze nie nadszedl na nas czas :) Tak jak pisalam juz kiedys wczesniej nic nie dzieje sie bez przyczyny... Moze Bog nas wystawia na taka probe... uczy tymi doswiadczeniami cierpliwosci, pokory... :) Kto wie... <3
    Jestes zdecydowanie bogatsza ode mnie stażem :) u mnie co prawda dopiero 5 cykl sie konczy, ale pierwsze 3 mialam bardzo wydluzone (prawie 2 miesieczne) wiec wtedy juz sie naprzezywalam za wszystkie czasy chyba :P

    Staram się racjonalizować tę sytuację. Wierzę, że Bóg odpowie wtedy kiedy uzna za stosowne a nie na moje żądanie :) Masz rację, uczy to pokory i cierpliwości.Czuję ogromny ciężar. Znajome,kolejne kuzynki i koleżanki rodzą dzieci...A ja bawię się w wykresy i mierzenie temperatury. A efektów żadnych. .. Postaram się jeszcze kolejny cykl a potem do wakacji wrzucę na luz i przestanę mierzyć temperaturę i odpuszczę sobie wykres.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, ja mam podobnie... Caly czas pojawiaja sie informacje o ciazach, ostatnio moj brat cioteczny sie pochwalil. W sumie baaardzo sie ucieszylam ale po jakims czasie ogarnal mnie smutek i pytanie kiedy w koncu na nas przyjdzie pora...
    Ach.. zycze nam spokoju w tym wszystkim :) <3

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ale mnie tu nie było :D
    ja na razie znowu mam doła co do starań, wiem że to głupota ale gdzieś jednak w głowie miałam myśli że może odrazu zajde po zabiegu, ale niestety dziś zauważyłam troche różowego śluzu więc @ juz jutro pewnie...
    no i niestety musiałam sie popłakać że nic nie wyszło z tego
    jedyny plus że @ po zabiegu pojawi sie najprawdopodobniej w terminie

    trzymam kciuki za Was <3 obyśmy niedługo zobaczyły dwie krechy

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana!
    Nooo ja myslalam ze sie obrazilas ze tak dlugo nas nie odwiedzalas :)
    Powiedz jak sie czujesz po tym zabiegu??
    Eee tam nie doluj sie :) jezeli nie teraz to napewno juz niedlugo <3 a robilas w ogole test?
    Z drugiej strony nawet jesli to @ to moze warto na to spojrzec z tej dobrej strony bo to oznacza ze szybko doszlas do siebie po zabiegu? :)
    Prosze mi sie tu nie smucic! :) Jestem z Toba i sciskam mocno! :)

    palma lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Witaj kochana!
    Nooo ja myslalam ze sie obrazilas ze tak dlugo nas nie odwiedzalas :)
    Powiedz jak sie czujesz po tym zabiegu??
    Eee tam nie doluj sie :) jezeli nie teraz to napewno juz niedlugo <3 a robilas w ogole test?
    Z drugiej strony nawet jesli to @ to moze warto na to spojrzec z tej dobrej strony bo to oznacza ze szybko doszlas do siebie po zabiegu? :)
    Prosze mi sie tu nie smucic! :) Jestem z Toba i sciskam mocno! :)
    coś Ty! na Was nie można sie obrazić :*
    ciągle biegałam po innych wątkach i szukałam co inne dziewczyny pisały na temat poronień i z jakiej przyczyny do niego dochodziło. Stwierdziłam że nie chce jednak tego czytać i się negatywnie nakręcać.
    ogólnie po zabiegu bardzo dobrze się czuła, nie krwawiłam bardzo tylko plamiłam nawet mogę powiedzieć, a co najważniejsze nic mnie nie bolało.
    testu nie robiłam bo nie ma najmniejszej potrzeby się dołować ujrzeniem jednej krechy, a ja czuje to że nic z tego nie wyszło :)
    mam nadzieję że @ jutro się rozkręci i wszystko wróci ładnie do normy :P

    a co tam u Was w ogóle? :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ