X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    A ktory masz dc?
    Zona92 gratulacje ;)

    U mnie 24dc ,cykle mam 25dniowe +- jeden dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/383839d538848.jpg.html

    To moja beta i dzisiejszy test.
    Kreska bardzo słaba ale jednak jest, beta jest jaka jest, macica rozpulchniona, miękka i wysoko. Moja ginekolog powiedziała, że zostaje czekać czy to zejdzie samoistnie czy potrzebne będzie łyżeczkowanie. Jestem załamana, od kilku godzin rycze, nie mogę się uspokoić. Najgorsze jest to, że nawet nie miałam jak się na to nastawić, żadnych plamień, niczego co by mogło na to wskazywać.
    Kończę ze wszystkim, od @ zacznę brać spiralki.. Nie mam na to siły.

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spiralki???Szarlotka uspokoj sie!!!!!!w tylek klapsa dam.Nie poddawaj sie.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    crookers wrote:
    anusia, jeszcze tak zerknęłam na twój wykresik i patrze że mamy podobny czas cyklu także nawet teścikować będziemy w tym samym czasie :) a może szczęście dopisze i nam dwóm uda się w tym samym cyklu :)
    Dzieki crookers za dobre slowa :D A kiedy testujesz?? Ja twardo obstaje przy tym ze u mnie nic z tego nie bedzie w tym cyklu.. Temperatury mam slabe a i ostatnie dni PMS mnie dopada :D Takze z pokora czekam na @. Nie zmienia to jednak faktu ze za Ciebie mocno trzymam kciuki i czekam na wieści :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a tak poza tym dzien dobry wszystkim, wlasnie wrocilam i znow bede Wam truć życie :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zona92 no w koncu dobre wiesci! Baaardzo sie ciesze i zycze Ci spokojnej ciąży <3 :)

    Sówka no i jak u Ciebie sytuacja? Mam nadzieje ze malpiszon Cie nie dopadl! Narzekaj narzekaj, w koncu trzeba to wyrzucic z siebie, ja tez bardzo czesto wylewam tu smutki :P

    Olu bardzo Ci dziekuje za wsparcie :) Mysle jednak ze bede za Toba daleko w tyle... Co u Ciebie? Jak sie macie???

    Szarlotka! Przestan ze juz sie tak dolowac! Zycze Ci maaaaaaaksymalnie duzo zdrowia (jak zawsze)! Nawet jesli teraz odpuscicie to mam nadzieje ze madrze wykorzystasz ten czas i napewno wszystko bedzie dobrze! Wiem ze latwo powiedziec po takich przejsciach bo ja nigdy czegos takiego nie doswiadczylam, ale mysle ze musisz byc silna i nie dawac sie nerwom!
    Trzymam za Ciebie moooocno kciuki!


    Zycze Wam dobrego dnia <3

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia jak samopoczucie ja licze na plusik u ciebie kiedy testujesz???

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co zastanawialam sie nad czwartkiem/piątkiem, ale nie wiem czy wcale w niedziele nie sprawdze jesli do tej pory malpiszon nie przyjdzie :) Stwierdzilam ze szkoda wczesniej sie denerwowac :P a ogolnie mam calkiem dobry humor w ostatnich dniach (chociaz w weekend mieszal sie z napadami zlosci :P) i ogolnie jest ok... :)
    A jak u Ciebie kochana???

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ciezko na tym etapie młdosci sa okropne delikatne bole brzucha,a dzisiaj zadyszke mialam jak weszlam po schodach na 1 p hee

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładny masz ten wykres jaka masz druga faze dluga??ja ym zrobila w czwartek najpozniej piatek.Ale wydaje mi sie ze bedzie zielonosci :)

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj te mdlosci, brzmi to troche przerazajaco :D Oby szybko Ci minely :) A oszczedzasz sie jak doktor kazal? Pamietaj aby sie nie przeciazac :) Z ta zadyszka to i ja czasem mam bez ciazy po jednym pietrze :D :P

    Kurcze fajnie by bylo jakby cos z tego wyniklo :) zawsze mam ta druga faze 13 dni, ale juz teraz zaczynaja mnie dopadac malpowe bole niestety a do tego sluz rozciagliwy o_O' ;[ Haha pewnie nie wytrzymam i zrobie wczesniej ten test ale narazie staram sobie wpoic silna wole :P Najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy ta owu byla. Jak dzis w jednym miejscu przestawilam temp (tylko o 1/10 stopnia!) to mi owu przesunelo na 22 dzien a wiec tydzien roznicy :P takze wypadaloby w takim wypadku testowanie dopiero na przyszly tydzien...

    Eh czemu to nie moze byc prostsze... :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka bardzo mi przykro, trzymaj się dziewczyno i nie poddawaj!
    Anusia życzę zielonosci z calych sił! :-)
    Olu no niestety tak jak pisalam wcześniej nie jest niektórym różowo na początkach ciąży, ale na pocieszenie pod koniec I trymestru troche te mdłości i wymioty slabna, jest to jakieś pocieszenie, trzymaj się!
    Zona92 gratulacje, takie niespodzianki lubimy!

    anusia24 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Zona92 no w koncu dobre wiesci! Baaardzo sie ciesze i zycze Ci spokojnej ciąży <3 :)

    Sówka no i jak u Ciebie sytuacja? Mam nadzieje ze malpiszon Cie nie dopadl! Narzekaj narzekaj, w koncu trzeba to wyrzucic z siebie, ja tez bardzo czesto wylewam tu smutki :P

    Olu bardzo Ci dziekuje za wsparcie :) Mysle jednak ze bede za Toba daleko w tyle... Co u Ciebie? Jak sie macie???

    Szarlotka! Przestan ze juz sie tak dolowac! Zycze Ci maaaaaaaksymalnie duzo zdrowia (jak zawsze)! Nawet jesli teraz odpuscicie to mam nadzieje ze madrze wykorzystasz ten czas i napewno wszystko bedzie dobrze! Wiem ze latwo powiedziec po takich przejsciach bo ja nigdy czegos takiego nie doswiadczylam, ale mysle ze musisz byc silna i nie dawac sie nerwom!
    Trzymam za Ciebie moooocno kciuki!


    Zycze Wam dobrego dnia <3

    u mnie dziwna sytuacja...Brązowe plamienie ,właściwie brudzenie,bo na wkładce czysto tylko śluz brązowy na papierze t oaletowym. Ból jajników nieziemski (no-spa nie daje rady). Nie wiem czy @się rozkręca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    http://zapodaj.net/383839d538848.jpg.html

    To moja beta i dzisiejszy test.
    Kreska bardzo słaba ale jednak jest, beta jest jaka jest, macica rozpulchniona, miękka i wysoko. Moja ginekolog powiedziała, że zostaje czekać czy to zejdzie samoistnie czy potrzebne będzie łyżeczkowanie. Jestem załamana, od kilku godzin rycze, nie mogę się uspokoić. Najgorsze jest to, że nawet nie miałam jak się na to nastawić, żadnych plamień, niczego co by mogło na to wskazywać.
    Kończę ze wszystkim, od @ zacznę brać spiralki.. Nie mam na to siły.

    Szarlotka kochana,przytulam... <3

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta bardzo Ci dziekuje :) Zawsze wnosisz pozytywną energie :)


    Hmm sówka a ten bol jajnikow to masz zwykle przy malpie? Ja 2 miesiace temu tez mialam silne bole jajnika, myslalam ze zwariuje nic nie pomagalo. Dziewczyny tutaj poradzily mi prysznic z uzywaniem na przemian chlodnej i goracej wody i faktycznie troche pomoglo..
    Co do plamien nie pozostaje nic innego jak obserwowac co bedzie dzialo sie dalej... Oby Ci to wszystko szybko minelo!

    Sówka35, martta lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Martta bardzo Ci dziekuje :) Zawsze wnosisz pozytywną energie :)


    Hmm sówka a ten bol jajnikow to masz zwykle przy malpie? Ja 2 miesiace temu tez mialam silne bole jajnika, myslalam ze zwariuje nic nie pomagalo. Dziewczyny tutaj poradzily mi prysznic z uzywaniem na przemian chlodnej i goracej wody i faktycznie troche pomoglo..
    Co do plamien nie pozostaje nic innego jak obserwowac co bedzie dzialo sie dalej... Oby Ci to wszystko szybko minelo!

    anusia,w tym cyklu jajniki bolały przed owulacją i właściwie cały okres tuż po. od wczoraj bolą mega mocno. Jak nigdy dotąd :(

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej :( Spróbuj z tym prysznicem! Moze akurat troszke Ci ulzy. A kiedy robisz test? Jak bedziesz na wizycie u gin to powiedz o tym koniecznie!

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Ojej :( Spróbuj z tym prysznicem! Moze akurat troszke Ci ulzy. A kiedy robisz test? Jak bedziesz na wizycie u gin to powiedz o tym koniecznie!

    Jutro termin @. Jeśli to plamienie (też nowość dla mnie,bo nigdy nie plamiłam przed okresem)to zwiastun małpy to test nie ma sensu.Ale jeśli nie rozkreci się jutro to zatestuję.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim wypadku trzymam kciuki aby Ci te bole chociaz troche odpuscily i zeby @ Cie nie dorwala :) W sumie to Cie rozumiem bo tez nigdy zadnych plamien nie mialam przed @... No ale mysle ze i o tym i o tych bolach warto powiedziec u lekarza. A moze akurat jutro przyniesiesz nam dobre wiesci :)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    W takim wypadku trzymam kciuki aby Ci te bole chociaz troche odpuscily i zeby @ Cie nie dorwala :) W sumie to Cie rozumiem bo tez nigdy zadnych plamien nie mialam przed @... No ale mysle ze i o tym i o tych bolach warto powiedziec u lekarza. A moze akurat jutro przyniesiesz nam dobre wiesci :)

    ;-) Nie nastawiam się, ale nie ukrywam,że cień nadziei tli się we mnie. Tak czy owak jutro się okaże. A rady z naprzemiennym prysznicem wykorzystam,dziękuję :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

‹‹ 440 441 442 443 444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ