X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no wlasnie, z nudow to wszystko! :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co sama nie wiem, jak zwykle zwale na pogode..:P Jeszcze wzielam sie za solidne sprzatanie mieszkania bo jutro mamusia nas odwiedza. Kurde pierwszy raz do nas przyjezdza akurat jak sie wyprowadzamy i wszystko dęba stoi :P Nawdychalam sie roznych chemikaliow az mi gardlo piec zaczelo...;/ Normalnie jeszcze tego mi brakowalo :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziołszki to już chyba koniec, plamienia dostałam, noł noł. Całkiem się zalamalam :( :(

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej strasznie wczesnie :O A moze to tak cos moze krwawienie implentacyjne?? Oby sie nie rozkrecilo!

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Mi jakies 2 tygodnie temu sie snilo ze z kims rozmawialam (wiem ze byla to bardzo istotna rozmowa z jakas wazna osoba ale szybko zapomnialam o co chodzilo) i nagle poczulam ze w trakcie mowienia zaczyna mi sie ruszac ząb. Potem drugi trzeci, az nagle czuje ze wszystkie zeby zaczynaja mi wypadac :O Pamietam ze odwrocilam sie od rozmowcy, wyciagam dlon do buzi (tam nie wiadomo skad pojawilo sie lustro :P), patrze w lustro, otwieram usta i.... budze sie w stanie przedzawalowym :P Tez nie moglam sie po tym snie pozbierac ze 2 dni.. Nie wiem, niby jak wypadajace zeby sie snia to nienajlepiej, jakies tragedie i w ogole. No narazie nic tragicznego sie nie stalo i mam nadzieje ze tak pozostanie :)
    kochana ja akurat wierze w sny i moje maja magiczna moc i czasem sie boje snic hee bo sie spelniaja.Wiem ze w moim przypadku sniace sie wypadajace zeby sa smiercia.Pamietam sen przed smiercia mojego taty sniły mi sie moje zeby i trzy dni pozniej okazalo sie ze tata nagle zmarł. :( Ale to tylko w moim przypadku.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem po badaniu u gin.Okazało sie ze ten moj krwiak jest stary i sie zabliznia,kosmowka moze sie przyklei,najwazniejsze aby nie bylo plamien,mam sie oszczedzac i nie musze lezec,mam nie dzwigac i nie schylac sie gwałtownie.przez ok 3 tyg bo to czas pod ?.Karty ciazy mi nie załozył i badan nie zlecil zadnych powiedzial ze po 3 tyg jak na usg bedzie ok to wtedy wszystko zacznie prowadzic.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia mam nadzieję że się nie rozkreci :(

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu bardzo mi przykro z powodu Twojego taty :(
    Co do Twojej wizyty to musisz sie teraz bezwzglednie oszczedzac i nie denerwowac a zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze <3

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluś Kochana, uważaj na siebie.
    A jak mąż? Spokój już?
    Ważne, że jest nadzieja :)
    Ania, to prawda, pogoda okropna, ja tez mam zły dzień ;/
    Marta, nie ma plamień, zagnieżdżenie- łączy się ze spadkiem tempki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:54

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mam nadzieję, że macie rację! :*

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane sama nie wiem co o tym myśleć...plamienie z rana tylko troszkę, temp o 0,5 do gory, hmmm co o tym myślicie ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poszła do góry to same dobroci :D
    Ja nie mam spadku tylko tą samą temperaturę ale utrzymuje się wysoko.
    Śluz biały, rozciągliwy.. boje się jutrzejszego testu..

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze ! Myślę że będzie zielono :D :D
    Ale i tak sądzę że za maly skok jak na fasolkę :P

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka bardzo ladna temperatura :) Oooj tam nie ma czego sie bac :) Trzeba brac co daje los, a poki co wierzyc ze bedzie dobrze! <3
    Marta u Ciebie tez wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mowilam ze to nie @! Jakby mial byc malpiszon to temperatura by spadla :)
    Trzymam za Was kciuki, skoro wiosna za rogiem to niech przyniesie te zielone kropki :) <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wy jesteście kochane ! <3

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie no bez przesady :P Ja po prostu trzezwym okiem oceniam sytuacje na podstawie dluzszych juz obserwacji:P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie Ania jak tu być mądrym?
    Po owu takie górki i pagórki a teraz tak?
    Wierze ale mimo wszystko boje się znowu tego rozczarowania..
    Zwłaszcza, że nie było takiego spadku, który mógłby wskazywać na zagnieżdżenie..
    Marta u Ciebie widzę, zę wszystko będzie dobrze :*
    Jak samopoczucie dzisiaj?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D no ja trzeźwo nie myślę od wczoraj :D w sumie szkoda by mi było teraz zrezygnować z pracy bo tak długo szukałam, ale też długo czekam na maleństwo :D jak myślicie kiedy mogłabym zrobić tescik jak się nic nie rozkreci i temp nie spadnie ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, ze Sobota już na spokojnie :)
    Nie dziwie się :D
    Ale lepsze maleństwo niż praca :D

‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ