X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, tak! Cieszę się okropnie :**

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to dzisiaj wyglądało tak..
    http://zapodaj.net/b14d1cccc38b5.jpg.html
    http://zapodaj.net/03fe33c7c99ba.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:01

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooooooooooooooooooo!!! Olu to juz chyba mozna Ci gratulowac!!! Baaaaaardzo sie ciesze! Widzisz wszystko jest mozliwe <3 Sciskam Cie mocno <3 mysle ze ta krew to juz tylko formalnosc :) Ach... :) Od razu +100 do poprawy humoru :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko u Ciebie tez cos widze :D!!! Ktory to dzien cyklu??? Nie no czlowiek na pare dni zniknie, wroci a tu takie rzeczy :D Szarlotko oby to bylo to <3 Baaardzo mocno Wam gratuluje :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nooo wlasnie... Tylko w zwiazku z powyzszym macie mnie tu samej nie zostawiac :D ;) <3 <3 <3 Najlepiej ciagnijcie mnie za soba :P! Ale sie ucieszylam, nie no banan z buzi mi nie schodzi :)
    Dobra juz sie zamykam :P

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie tak wyglada :

    http://zapodaj.net/cc1df8542a598.jpg.html

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 29 dc, chyba miałam dość późną owulację albo przez krwawienie zagnieżdżenie się przesunęło.. Kurcze, ja się jeszcze boje cieszyć, strasznie się martwię, ze to znowu biochemiczna.. Ale w sumie wtedy nie miałam takiej tempki i różowych plamień tylko same brązowe.. Swoją drogą dziwne bo nawet mi nie wyznaczyło owu.. Zacznę się cieszyć chyba dopiero po trzech betach a za tydzień do lekarza.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    a u mnie tak wyglada :

    http://zapodaj.net/cc1df8542a598.jpg.html

    Łaaaaa <3 <3 <3

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, śliczna krecha!
    Gratuluje :*
    Nie opuszczę wątku na pewno jeśli to będzie to ;)
    Ja nie robiłam z pierwszego moczu tylko z drugiego, może to też ma jakiś wpływ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:23

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dzisiaj mam 29 dc, chyba miałam dość późną owulację albo przez krwawienie zagnieżdżenie się przesunęło.. Kurcze, ja się jeszcze boje cieszyć, strasznie się martwię, ze to znowu biochemiczna.. Ale w sumie wtedy nie miałam takiej tempki i różowych plamień tylko same brązowe.. Swoją drogą dziwne bo nawet mi nie wyznaczyło owu.. Zacznę się cieszyć chyba dopiero po trzech betach a za tydzień do lekarza.

    Dokladnie, na spokojnie :) Wszakze badz dobrej mysli i nie zamartwiaj sie na zapas :) Oby to sie potwierdzilo, jestem z Toba ! <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana :* Jutro pobiegnę na betę i powtórze test.. Zobaczymy co będzie ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robiłam z drugiego moczu,po wczesniejszym wymiotowaniu :)A rano poszłam na bete.Wieczorem wyniki.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia ja bede zagladac do was na pewno i bede Ci i reszcie kibicowac.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego się na nic nie nastawiam na razie ;) Niestety krwawiłam w połowie cyklu i to mogło mieć duży wpływ. Bolą mnie trochę piersi i są nabrzmiałe. Dwa dni temu miałam dziwny posmak w ustach. Tak to nic się nie dzieje. Nie mam @ a dzisiaj powinnam dostać, to tak dodatkowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:33

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja mam bol podbrzusza,mega duze piersi urosły mi i nudnosci.

    marta95 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból podbrzusza też ale nie tak intensywny :) Jeżeli u mnie to też jest to to pewnie będziemy miały podobny termin porodu :D

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja juz sie wpisalam na pazdziernik na forum do dziewczyn wskakuj do nas...

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze zaczekam do drugiej powtórki bety, wtedy na spokojnie powiem mojemu i zaczniemy świętować, żeby na razie w razie czego się nie nastawiać, wtedy też przejdę na fioletową i dołączę. Śmiesznie bo i ja i mój K z Października, teraz by było jeszcze maleństwo, haha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 14:54

  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam problem. zabieg mialam 31.10 przyczyna puste jajo, I @ 08.12 II @ 13 styczeń cieszylam sie bo zawsze mialam nieregularne, jeden miesiac mialam drugi niekoniecznie a teraz po zabiegu nawet w miare i wczoraj zobaczylam na wklade ciemne (wrecz brudne) brazowe niewielkie plamienie i caly dzien sie obserwowalam i jak poszlam sie zalatwic to na papierze byla czerwona czysta krew. myslicie ze to normalne? do tej pory nie mialam takiego czegos a druga @ juz sie skonczyla tydzien wczesniej. prosze o odpowiedz
    jak czytam troszke w necie to mysle że moze to być krwawienie owulacyjne ale nigdy w życiu takiego czegos nie mialam:(

    Zuzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być krwawienie owulacyjne ale jeśli się niepokoisz to idź do lekarza :)

‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ