X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ze mna tak jest ze niby taka dusza towarzystwa i w ogole ale jak ciezkie dni przychodza to latwo mnie wytracic z rownowagi :P W sumie pierwszy raz ide na takie spotkanie, w ogole z tego co wiem to takie wyzsze progi wiec juz w ogole rece mi opadaja :P No ale coz, zawsze to jakies nowe doswiadczenie, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle :)

    Oj z tą malpą... Mam wrazenie ze co cykl coraz bardziej daje mi we znaki :/ Dokladnie, teraz marzec jest nasz :) Razem jakos go przetrwamy <3 Moje ostatnie tygodnie w stolicy...

    Silvia bardzo mi przykro ze cos takiego Cie spotkalo... Badz dobrej mysli <3 Ja mam w sumie podobne dolegliwosci bo mam pco, z progesteronem tez nie jest najlepiej... Ale staram sie o tym nie myslec, bo wiem ze dziewczyny (z tego forum) o podobnych problemach zachodza w ciaze i wszystko jest dobrze. To pozwala mi myslec jak najbardziej pozytywnie. po prostu musze poczekac na swoja kolej :)

    Szarlotka123, silvia lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze.
    Mieszkanie już gotowe? Kiedy przeprowadzka?
    Dokładnie, oby razem <3
    Silvia a ile ma Twoje endo? Na pcos brałaś jakieś leki?

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 1 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Kochana, trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze.
    Mieszkanie już gotowe? Kiedy przeprowadzka?
    Dokładnie, oby razem <3
    Silvia a ile ma Twoje endo? Na pcos brałaś jakieś leki?

    Na pcos brałam Niepokalanek mnisi, potem progesteron i dieta jak dla cukrzyca a i zakazana ćwiczyć żeby nie podwyższać testosteronu
    W związku ze brałam ostatnio clo i progesteron a nie było owulacji kazała odstawić wszystko i ku mojemu zdziwieniu na wizycie 5.02 w 14 dc Endo 9,8 nigdy takiego ładnego nie miałam i był pecherzyk 18 mm czyli nigdy nic nie wiadomo dziewczyny

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia jesteś kochana.
    No mówią co nas nie zabije to nas wzmocni i tego będę się trzymać żeby nie zwariować mam co prawda już 8 letniego syna, Ale mimo to każda taka straconą ciaze przeżywam jak pierwszą.

    Dobra już zaczynam właśnie, koniec biadolenia kochane moje ,myślę że Z takimi babeczki jak tu to wszystko można przeżyć i czekam w końcu na fasolkę u któreś z was żeby trochę fluidów wysłała ❤

    anusia24 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 2 marca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim miłego dnia, ja lecę do roboty☺

    anusia24 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    No i jakos przezylam :) i powiem Wam ze calkiem pozytywne to bylo spotkanie, okazalo sie ze to calkiem fajni ludzie :) Nie stworzyli zadnej bariery ktorej nie dalabym rady przeskoczyc :P Gorzej ze w polowie tego spotkania takich bolesci dostalam ze myslalam ze mi serce stanie, az zaczelo mnie wszystko bolec od ubran ktore mialam na sobie :O Oczywiscie staralam sie nie dac po sobie tego poznac ale jak juz wyszlismy to myslalam ze umre :O Nie wiem skad takie rzeczy... Jak wrocilismy to jeszcze 2 godziny dochodzilam do siebie bo o spaniu to w takim stanie mowy nie bylo ...

    Oooj nieee :D Dopiero w weekend jedziemy do Trojmiasta czegos szukac, bo wczesniej ciagle nam cos wypadalo - to jakies inne wyjazdy, to choroby i tak jakos wyszlo :) Chcemy miec juz tam mozliwosc zawiezienia rzeczy w ostatni tydzien marca, a wprowadzimy sie pewnie jakos na poczatku kwietnia.

    Silvia no wlasnie, czasem czlowiek nie pomysli... Zdarza sie ze i z "bezowulacyjnych" cykli sa ciaze :) Aleee tam... :D Wcale sie nie zdziwie jak to Ty bedziesz nam te fluidy wysylac :) Powiem Ci, ze ja kiedys na poczatku staran to sie dziwilam czemu te kobiety co maja juz dzieci tak bardzo sie przygnebiaja ze nie moga miec drugiego. kurde przeciez juz maja swoja jedna pocieche wiec i tak nie jest zle... Tego typu rzeczy... Ale jak tak juz tutaj troche poprzebywalam, naczytalam sie przeroznych historii to doszlam do wniosku ze jestem glupia. Bo co to za roznica czy pierwsze czy czwarte. Jesli sie go pragnie to przezywa sie tak samo, to sa te same emocje... Takze zycze Ci abys nie musiala juz dlugo czekac <3 To wlasnie dzieki takim historiom jak Wasze uswiadamiam sobie duzo rzeczy i jestem w stanie jakos to wszystko sensownie ukladac w glowie :)



    silvia lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a tak poza tym tez zycze Wam milego dnia :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo jest tu ktoś

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak mnie tu dawno nie było :) staram się być na bieżąco i wchodzę poczytać co tam słychać :) widzę, że dziewczęta się powykruszały ;) nasze ciężarówki w ogóle już nie zaglądają.
    Ja jestem po HSG i czekam na rezultaty może w końcu się uda ;)

  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Meg to już się znamy miło mi
    dziewczyny chyba w taką pogodę z pod koca niewychodzą ;-)

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę już na tym forum jestem :) choć od jakiegoś czasu się nie odzywałam bo chciałam trochę odpocząć ;)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Wpadam tylko na chwilę dać znać, że żyję :)
    Wczoraj chyba znaleźliśmy bakcyla u męża, co mi zatruwał życie, a jemu popsuł trochę żołnierzyków. Do lekarza idziemy za tydzień. Wrócę jak się wreszcie wyleczymy, bo na razie starania leżą i kwiczą.

    Trzymajcie się ciepło i zaciążajcie szczęśliwie! Zaciążonym życzę spokojnych ciąż <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość dziewczy amoja @ nadal nie przyszla już 11 dzień czekam aż mnie poniosło i zrobiłam jeszcze jeden test ,ale biało jak w masarni nawet cienia ,więc jaka cholera znowu , moja macica urlop wzięła chyba
    A człowiek głupieje i zaczyna mysleć irracjonalnie ,ze może jest coś na rzeczy jest
    a miesiąc leci....starość nie radość kurcze

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie :)

    Meg i jak przezylas te badanie... ? Duzo niedobrego o tym slyszalam (ze nie nalezy do najprzyjemniejszych) Trzymam mocno kciuki zeby sie udalo :)!

    Oooooooooooooo Vesper! Mialas w lutym sie odezwac! Bardzo sie za Toba stesknilam <3, ale rozumiem ze wolisz odpuscic i z forum narazie nie korzystac. W sumie tez sie zastanawiam czy na jakis czas sobie nie darowac... Ojej, to faktycznie musicie sie wyleczyc z tego zeby dziadostwo nie nawracalo... Mam nadzieje ze szybko przyniesiesz nam dobre wiesci <3 Musisz!

    Silvia faktycznie czlowiek ludzi sie w takich sytuacja ze moze jednak... A tam starosc od razu, daj spokoj! :) Napewno niedlugo wszystko sie wyjasni :)

    A mnie trzeci dzien potok krwi zalewa (za przeproszeniem) :/ Jestem ciagle zmeczona, rozkojarzona, zapominam o wszystkim (nawet o braniu lekow i mierzeniu temp :P)... Co miesiac to gorzej ... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 16:22

    Vesper, silvia lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia no to zaczynam z tobą nowy cykl moja @tez przylazla dziś w nocy ,takiego bolu brzucha to ja chyba pół roku nie mialam masakra
    Pojechałam krew oddać znowu na hormony i ide upiec jakieś ciacho na pocieszenie
    ;-)

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • silvia Przyjaciółka
    Postów: 99 71

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszytkie pouciekały czy co?
    chyba na przytulańce weekandowe
    takie puuuuustki -niemożliwe i zkim mam to ciacho zjesc

    Starania od marca 2014
    4 ciążę biochemiczne[*],1poronienie
    Niski progesteron,niedobór wit.d3
    09.05.2016 hsg+laparoskopie,histeroskopie
    10.07.20016 [ *]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) anusia24 nie jest to przyjemne ale do przeżycia. Ogólnie wygląda to tak, dzień przed zabiegiem musisz mieć beta hcg zrobione żeby potwierdzić, że nie jesteś w ciąży, następnego dnia rano jesteś na izbie przyjęć. Zaprowadzają Cię na oddział tam kolejny wywiad środowiskowy a potem biorą Cię do pomieszczenia z rtg. Wkładają wziernik i wtedy wprowadzają taki wąski jakby cewnik no i wtedy podają kontrast. Zdjęcie rentgenowskie i po zabiegu.
    Ja miałam takie uczucie jakby rozpychalo macice. Nie dają znieczulenia ani nic przeciwbólowego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i przed miesiączką co najmniej tydzień musisz mieć zrobiony poziom czystości pochwy.
    Czekam na rezultaty ;) mam nadzieję, że po 2 latach będą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*
    Trochę się zapuściłam ostatnio, praca daje we znaki..
    U mnie jakiś dziwny cykl, znowu wczesna owu albo znowu bez niej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Hej Kochane :*
    Trochę się zapuściłam ostatnio, praca daje we znaki..
    U mnie jakiś dziwny cykl, znowu wczesna owu albo znowu bez niej..
    A byłaś na monitoringu cyklu?

‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ