X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie że jest druga kreseczka ;) też ją widze bez problemu dzisiaj , wiadomo że w realu jest zawsze bardziej widoczne niz na zdjeciach to jednak nie zmienia faktu że ja ją widze bardzo dobrze ;)

    palma dziękuje ;)

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobity idę na chrzciny pic czy nie pić?

    Szarlotka kochana mi doradziłaś nie pić :D wiadomo że lepiej dmuchać na zimne WIEM ale ja już czuje że nic szczęśliwego się nie dzieje;/

    i oczywiscie nie mówie o piciu wódki bo nie lubie, tylko myslałam coś innego (jakieś winko szampan o ile będzie coś takiego heh) :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    kobity idę na chrzciny pic czy nie pić?

    Szarlotka kochana mi doradziłaś nie pić :D wiadomo że lepiej dmuchać na zimne WIEM ale ja już czuje że nic szczęśliwego się nie dzieje;/

    i oczywiscie nie mówie o piciu wódki bo nie lubie, tylko myslałam coś innego (jakieś winko szampan o ile będzie coś takiego heh) :D
    palma zyj normalnie :) ja bym wypiła sobie ...
    nie mozna tak zyc ze teraz kiedy sie starasz o dziecko to wszystko sobie bedziesz zabraniac :)
    Mało to osob po pijaku na dyskotekach zachodzi w ciaże i jakos dzieci są zdrowe, bez przesady.
    To że sie staracie o dziecko nie znaczy ze sobie wypic nie możesz :)

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 marca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, na tym teście jest blada kreska, a nie cień :)
    Jest widoczna, cicho gratuluję i życzę, żeby wszystko dobrze się ułożyło! Sprawdzenie bety wydaje mi się w tym przypadku rozsądne, ale tylko w opcji z progesteronem, żeby zobaczyć czy wzrost jest prawidłowy ;)

    Palma, domyślam się, jakie masz dylematy. Do 8 tygodnia nie ma jeszcze łożyska, więc potencjalnie nic się nie przedostaje, chociaż moja naproinstruktorka radzi, żeby omijać alkohol w drugiej fazie :P ale Kat ma rację, że powinnaś żyć "normalnie", inaczej może być jeszcze trudniej po tym, co przeżyłaś. Poszukaj złotego środka ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 marca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat trochę spóźnione, ale naaajlepszego! :-)
    Szarlotka kurczę tez widzę tą drugą kreseczke, ja również po cichutku póki co gratuluje i trzymam kciuki! :-)
    Mi sie przypaletal jakis stan zapalny pęcherza, byłam dzisiaj na nadprogramowej wizycie, mam brac urosept i zobaczymy. Ale w ramach nagrody na szybkim usg ustawił się maluch pupa i moje przeczucia były słuszne, IT'S A BOY!!!!! :-)

    marta95, katsuyoshi, Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Kat trochę spóźnione, ale naaajlepszego! :-)
    Szarlotka kurczę tez widzę tą drugą kreseczke, ja również po cichutku póki co gratuluje i trzymam kciuki! :-)
    Mi sie przypaletal jakis stan zapalny pęcherza, byłam dzisiaj na nadprogramowej wizycie, mam brac urosept i zobaczymy. Ale w ramach nagrody na szybkim usg ustawił się maluch pupa i moje przeczucia były słuszne, IT'S A BOY!!!!! :-)
    Dziękuje :)
    No i Gratuluje synka ! :D

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje synka!<3
    Kochane, moja sobotnia beta 20,87.
    Nie znam się na tym.. na 10 dpo to jest mało czy dużo?
    Muszę wytrzymać do Piątku aż wrócę ze szkolenia. Od razu lece powtórzyć, żeby zobaczyć przyrost..

    Vesper, martta, Meg0809 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, wartość bety nie jest ważna, tylko jej prawidłowy przyrost, o ile wiem. Nie martw się na zapas!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, dziękuję :*

    Vesper lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka bardzo sie ciesze! Widac Twoja determinacja dziala cuda :) Tym razem napewno wszystko bedzie dobrze! <3 Trzymam moooocno kciuki <3

    Martta ooo w koncu sie ujawnil! :D Super! Gratuluje ! :) <3


    Kat, wybacz mi ze dopiero teraz ale z calego serca zycze Ci wszystkiego dobrego, aby tam za rubieżą Wam się cudownie powodzilo, no a przede wszystkim to duuuuzo zdrówka dla Ciebie i malenstwa! Aby ciaza Ci szczesliwie do konca minela! Wszystkiego co najlepsze <3

    Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego wieczorku! :)

    Szarlotka123, martta, Vesper lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania!! w końcu! Co u Ciebie? <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 marca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane :-)
    Szarlotka kciuki za ładny przyrost, na belly jest kalkulator bety, to możesz sobie zobaczyć czy będzie w normie.
    Aniusia dobrze, ze sie odezwałaś, bo tak wiedziałam, że coś Cie nie ma, co u Ciebie?

    anusia24, Vesper, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa u mnie nadal latanina... W weekend zawiezlismy na wioske czesc naszych rzeczy (a wlasciwie polowe:P), wczoraj wrocilismy, dzisiaj lece do promotorki (bo w miedzyczasie finiszuje caly czas ta prace) wlasciwie chyba sie pozegnac. Bo dzisiaj i jutro musimy reszte rzeczy wyniesc z mieszkania, ogarnac wszystkie kurze i w czwartek opuszczamy juz stolice.. Ogolnie urwanie glowy :P Po swietach wszystkie rzeczy z wioski musimy przewiezc do Gdanska :P Wiec narazie nie zapowiada sie aby bylo lżej. Na dodatek wydaje mi sie ze owu mialam jak akurat bylismy na wiosce... Takze tego...:P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale widze ze ladne rzeczy tu sie dzieja wiec musialam skomentowac :D <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Raczej myślę, że te testy są albo za czułe albo mają jakąś wadę fabryczną.
    Jeszcze w tamtym miesiącu pewnie bym myślała, że po prostu jest za wcześnie a teraz, szczerze powiedziawszy mam to zwyczajnie gdzieś.
    Było widać na tym drugim faktycznie, mocniejszy cień drugiej kreski. Postaram się ją zrobić w innym świetle jeszcze ale nie wiadomo czy coś wyjdzie.
    Jutro zrobię 10 ml dla świętego spokoju i w Poniedziałek wyniki bety ale na nic się nie nastawiam.
    Z czym ta drożdżówka?
    Na pewno będzie wszystko dobrze :* Świetnie uczucie to musi być jak kopie ;)
    zrob innej firmy takie stumieniowe moga byc z rossmana.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Gratuluje synka!<3
    Kochane, moja sobotnia beta 20,87.
    Nie znam się na tym.. na 10 dpo to jest mało czy dużo?
    Muszę wytrzymać do Piątku aż wrócę ze szkolenia. Od razu lece powtórzyć, żeby zobaczyć przyrost..
    liczy sie przyrost potwierdzam slowa dziewczyn.

    Vesper, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki,
    dawno nie pisałam, ale czasem zaglądałam i coś tam podczytywałam. Mam teraz więcej czasu, to najpierw chcę... :

    Pogratulować Dziewczynom, które zaciążyły :)
    Ola_85 - gratulacje :)
    Meg - gratulacje :)
    Pamiętam Was,jak pisywałam tutaj jesienią.
    Marta - gratulacje :)
    Szarlotka -gratulacje :)

    Czy Któraś jeszcze? :). Trzymam kciuki za staranka wszystkich Staraczek :).
    Vesper - trzymam kciukasy :) :).

    Kat - wyczytałam,że świętowałaś - tak więc również dołączę się ze spóźnionymi życzeniami, ale szczerymi - wszystkiego naj, zdrówka, szczęśliwego rozwiązania w lipcu :).

    Vesper, Szarlotka123, Meg0809, martta, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Hej Dziewczynki,
    dawno nie pisałam, ale czasem zaglądałam i coś tam podczytywałam. Mam teraz więcej czasu, to najpierw chcę... :

    Pogratulować Dziewczynom, które zaciążyły :)
    Ola_85 - gratulacje :)
    Meg - gratulacje :)
    Pamiętam Was,jak pisywałam tutaj jesienią.
    Marta - gratulacje :)
    Szarlotka -gratulacje :)

    Czy Któraś jeszcze? :). Trzymam kciuki za staranka wszystkich Staraczek :).
    Vesper - trzymam kciukasy :) :).

    Kat - wyczytałam,że świętowałaś - tak więc również dołączę się ze spóźnionymi życzeniami, ale szczerymi - wszystkiego naj, zdrówka, szczęśliwego rozwiązania w lipcu :).

    Jeszcze Anusia - chyba tylko my z udzielających się na wątku jeszcze czekamy na fioletową ;) A widział ktoś Demeter? ;) I jak tam Ev?

    Martta, gratuluję chłopca!
    Missy, a Ty znasz już płeć czy coś przegapiłam?

    martta, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper - ja nie znam jeszcze płci. Gin nawet nic nie patrzył w tamte strony, jak miałam w 12-13 tc usg genetyczne, gdyż Dzieciątko było ułożone tak,że widać było głównie tylko kręgosłup, a ja mam tyłozgięcie, i bardziej dziecko głębiej się znajdowało.
    A usg połówkowe to tak za ok. miesiąc będę chyba mieć.

    Anusia ano też ze stałych udzielających się :), trzymam kciuki za Was Dziewczyny, i za wszystkie tutaj Staraczki :).
    Palma - czytałam wcześniej co Cię spotkało i życzę ogromnie, aby w niedługim czasie się udało i było wszystko ok.

    Pozdrawiam <3.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 22:10

    palma, katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 23 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :D

    missy83 dziękuję za wsparcie <3 mam nadzieje że się uda i wytrwamy 9 miesięcy


    a co tam u reszty? :D ktora testuje w święta? :P

    Szarlotka123, katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ