X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam wyniki.
    Moja Sobotnia beta- 1170 ;)

    Vesper, martta, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, gratulacje Szarlotko!!! :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję,żeby nie zapeszyć i chyba nadal nie wierzę lekko :D

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 30 marca 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka super! <3 <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka <3

    Palma suuuuuper!!! Dobrze ze sie nie poddalas <3 Trzymam mooooocno kciuki, aby teraz juz bylo wszystko w porządku :)

    Gratuluje z calego serca dziewczyny <3

    palma lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Kochane, mam wyniki.
    Moja Sobotnia beta- 1170 ;)
    Bardzo dobre wiadomosci.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 30 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pisalam wczesniej w sprawie gazet chetnie sie podziele z mama ktora lubi czytanie.Ja juz przeczytalam a nie chce wyrzucic.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem szczęśliwa :) serduszko puka :) wszystko jest dobrze. Wg om 7t2d wg usg 7t :) także wszystko idzie w dobrym kierunku :) Bóg nade mną czuwa :)

    palma, Vesper, Szarlotka123, anusia24, Ola_85, martta, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma gratki :) 3mam mocno kciukasy :)

    palma lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje, Meg <3!!!

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po lekarzu, jutro wstawie zdjęcie.
    Pęcherzyk 7 mm. Tylko martwi mnie to, że po badaniu zaczęłam plamić i się to jeszcze utrzymuje, nie dużo, leciutko ale jest..

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści po wizytach:D oby tak dalej. Ja się juz zaczynam stresować bo tak jak e poprzedniej ciazy nie mam żadnych objawów nawet piersi mnie bola nic kompletnie. Na betę nie pójdę bo budżet na razie mi ma to nie pozwala. A wizyta dopiero za tydzień: ((((

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Super wieści po wizytach:D oby tak dalej. Ja się juz zaczynam stresować bo tak jak e poprzedniej ciazy nie mam żadnych objawów nawet piersi mnie bola nic kompletnie. Na betę nie pójdę bo budżet na razie mi ma to nie pozwala. A wizyta dopiero za tydzień: ((((
    przecież nie wszyscy muszą miec objawy ciazy na początku :) wystarczy ze sobie poczytasz na roznych forach że naprawde bardzo duzo osob nie mialo zadnych ciazowych objawow w tak wczesnej ciazy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja też już po lekarzu, jutro wstawie zdjęcie.
    Pęcherzyk 7 mm. Tylko martwi mnie to, że po badaniu zaczęłam plamić i się to jeszcze utrzymuje, nie dużo, leciutko ale jest..
    Spokojnie nie denerwuj się czasem może się tak zdarzyć. Jak bierzesz lutke czy duphaston to nic się nie stanie. Jak będziesz mocniej albo długo będzie się utrzymywać to zgłoś się do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Super wieści po wizytach:D oby tak dalej. Ja się juz zaczynam stresować bo tak jak e poprzedniej ciazy nie mam żadnych objawów nawet piersi mnie bola nic kompletnie. Na betę nie pójdę bo budżet na razie mi ma to nie pozwala. A wizyta dopiero za tydzień: ((((
    Palma nie stresuj się bo to nie pomaga. Ja oprócz bólu piersi nic nie miałam. A piersi zawsze przed @ mnie bolały także też nie świadczyło o ciąży. Dopiero ok. 6t 2d zaczęły mi się mdłości i mega bolące i spuchniete piersi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym jestem najlepszym przykładem tego, że beta nie świadczy o przebiegu i zaawansowaniu ciąży. Wg lekarzy powinno rosnąć po 48h raz tyle "książkowo" a ja mogę obalić ten mit.

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 marca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem kochane że wcale nie musze miec objawów,ale ostatnio tak było własnie i sie skonczyło poronieniem.

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki jutro mam usg bede miala 12 t+5d i ciekawe czy mi dzidzia zrobi psikusa i sie pokaze zeby zobaczyc kto mieszka w brzuszku :)

    palma, Meg0809, Evanlyn lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    dziewczynki jutro mam usg bede miala 12 t+5d i ciekawe czy mi dzidzia zrobi psikusa i sie pokaze zeby zobaczyc kto mieszka w brzuszku :)
    super by było jakby się dzidziuś pokazał :D
    daj znać jak poszło :P

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    dziewczynki jutro mam usg bede miala 12 t+5d i ciekawe czy mi dzidzia zrobi psikusa i sie pokaze zeby zobaczyc kto mieszka w brzuszku :)
    Ola kupe czasu mnie nie było i dużo mnie omija :D już w 3 miesiącu jesteś! :D :D ładnie ładnie :D zaskoczyło mnie to bo pamiętam jak pisałaś (jak mi się wydawało) dopiero co że się udało :D powodzenia na wizycie :D ja mojego dzidziusia poprosiłam żeby mi pokazał co tam ma między nóżkami i posłuchał :D trzeba być stanowczym :D hehe

    Ola_85, Vesper lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ