X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bedzie i u was taki :)

    Meg0809, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu znowu widzę cisza nastała :) powiem Wam że poszukałam wątku na fioletowej z terminem porodu takim jak ja mam, czyli listopad i nie mogę na niego wchodzić. Dziewczyny tam tak się nakręcają, że szok. Doszukają się czegoś złego na siłę, nie wiem po co. Zamiast cieszyć się ciążą i myśleć pozytywnie to ciągle coś. Ja też się boję i czuje strach ale tak nie panikuję. Wizytę mam za tydzień w poniedziałek, nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć malucha. Choć też czuje strach czy aby na pewno jest dobrze. Ale tam to już jest do przesady. Napisałam im że przesadzają i pewnie zaraz będę wykreślona z wątku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2016, 20:45

    katsuyoshi, Evanlyn, Szarlotka123, anusia24, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    A tu znowu widzę cisza nastała :) powiem Wam że poszukałam wątku na fioletowej z terminem porodu takim jak ja mam, czyli listopad i nie mogę na niego wchodzić. Dziewczyny tam tak się nakręcają, że szok. Doszukają się czegoś złego na siłę, nie wiem po co. Zamiast cieszyć się ciążą i myśleć pozytywnie to ciągle coś. Ja też się boję i czuje strach ale tak nie panikuję. Wizytę mam za tydzień w poniedziałek, nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć malucha. Choć też czuje strach czy aby na pewno jest dobrze. Ale tam to już jest do przesady. Napisałam im że przesadzają i pewnie zaraz będę wykreślona z wątku ;)
    Niech sobie na siłe wyszukuja byle potem nie płakały jak sobie cos naprawde przywołają przez swoja glupote ....
    Zrozumiale ze kazda z nas sie boi ale nie przeginajmy z tym co nie którzy wyprawiaja na watkach to sie w głowach nie miesci.

    Cisza tu i u mnie tez xD chyba pogoda dopisuje ze tak mało dziewczyny zagladaja. :)

    Meg0809 lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg masz rację. Na fioletowe jest duzo nerwów i strachu. Mi też się to udzielało i postanowiłam rzadziej tam wchodzić.
    Ja w czwartek bylam na wizycie pytałam o ten ból pleców i lekarz powiedział ze tak moze być i żeby się nie stresować. Byl zarodek 6mm i serducho:D dostalam duphaston aby dmuchać na zimne. W czwartek wizyta juz u lekarza ktory bd mnie prowadził. Nie moge sie doczekać oby bylo dobrze;)

    katsuyoshi, Meg0809, Szarlotka123, anusia24 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Meg masz rację. Na fioletowe jest duzo nerwów i strachu. Mi też się to udzielało i postanowiłam rzadziej tam wchodzić.
    Ja w czwartek bylam na wizycie pytałam o ten ból pleców i lekarz powiedział ze tak moze być i żeby się nie stresować. Byl zarodek 6mm i serducho:D dostalam duphaston aby dmuchać na zimne. W czwartek wizyta juz u lekarza ktory bd mnie prowadził. Nie moge sie doczekać oby bylo dobrze;)
    Widzisz mówiłam ze to normalne ze plecy bola :) a ty czytalas tych bzdur na tym innym watku :D
    Dobrze ze u nas na watku nie ma takich akcji hehe
    Ciesze sie ze juz było widac serduszko :) Dobrze ze duphaston dostalas zapobiegawczo widac ze lekarz dba o was :)

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Widzisz mówiłam ze to normalne ze plecy bola :) a ty czytalas tych bzdur na tym innym watku :D
    Dobrze ze u nas na watku nie ma takich akcji hehe
    Ciesze sie ze juz było widac serduszko :) Dobrze ze duphaston dostalas zapobiegawczo widac ze lekarz dba o was :)
    Jestem o wieje spokojniejsza jak nie czytam tych nrgatywnych emocji innych. Wejde raz na jakiś czas i cos tam odpisze ale unikam złych rzeczy.
    Biore duphaston i przynajmniej jestem spokojna że jakby co to chociaż starałam się pomoc fasolce. Mam nadzieję ze z nim wytrwamy do konca;d a co u Was?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Wlasnie dziś przyszla @- 2 dni wcześniej wiec pobiegłam do apteki po test czy oby to na pewno to bo mam zaczynać zastrzyki do drugiej IUI azyby mieć pewność ze to krwawienie na pewno jest miesiaczka i po raz kolejny nic Wiec w nocy pierwszy zastrzyk do stymulacji. Już trochę sil nie mam na to wszystko ale coz.

    katsuyoshi, Evanlyn lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma u mnie ok. Czekam niecierpliwie na 9 maja ;) po za tym jak tylko piekna pogoda to wychodze z malym na spacerki itp bo szkoda nie korzystac ze słoneczka.
    Zuzanna przykro mi :/ kurde nie wyobrażam sobie jak musisz się czuć. Kolejna stymulacja?

    zuzanna, palma, Vesper lubią tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Palma u mnie ok. Czekam niecierpliwie na 9 maja ;) po za tym jak tylko piekna pogoda to wychodze z malym na spacerki itp bo szkoda nie korzystac ze słoneczka.
    Zuzanna przykro mi :/ kurde nie wyobrażam sobie jak musisz się czuć. Kolejna stymulacja?
    Tak kolejna dawka hormonow. Mam nadzieje ze zniose to lagodnie jak poprzednim razem bo mam te same dawki rozpisane. Maz będzie znow moja pielegniarke bo sama bym nie zrobila sobie zastrzyku.

    katsuyoshi, palma, Evanlyn lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Tak kolejna dawka hormonow. Mam nadzieje ze zniose to lagodnie jak poprzednim razem bo mam te same dawki rozpisane. Maz będzie znow moja pielegniarke bo sama bym nie zrobila sobie zastrzyku.
    Ile razy chcecie próbować z tą stymulacją? Nie dziwie się ja tez sama bym sobie nie zrobiła.

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat trzeba specerowac jak najwięcej. U mnie dziś zimno wiec jade tylko na uczelnie.
    Zuzanna trzymam za Was mocno kciuki:*

    zuzanna lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witajcie dziewczyny. Wlasnie dziś przyszla @- 2 dni wcześniej wiec pobiegłam do apteki po test czy oby to na pewno to bo mam zaczynać zastrzyki do drugiej IUI azyby mieć pewność ze to krwawienie na pewno jest miesiaczka i po raz kolejny nic Wiec w nocy pierwszy zastrzyk do stymulacji. Już trochę sil nie mam na to wszystko ale coz.
    Zuzanna przykro mi że znowu nic :( Dobrze że mąż jest z Toba nie tylko ciałem :)

    Ola piękny brzuszek :)

    Palma mnie gin pocieszyła ostatnio że plecy jak już zaczną w ciąży boleć to już mniej nie będą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 11:34

    zuzanna lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna nie poddawaj się :) trzymam mocno kciuki :) w końcu wyjdzie słońce i będzie mocno świecić :)
    Kat zleci i nim się obejrzysz będzie 9 maja :)
    Palma nie ma sensu czytać tych bzdur wszystkich bo można w głowę dostać. Na szczęście większość dziewczyn mnie poparło i miejmy nadzieję, że zaczną widzieć pozytywy a nie tylko to co złe.
    Ja mam 25 wizytę i już bym chciała zobaczyć mojego małego kropka ;) badania genetyczne mam na 12 maja. Dziś zaczął się 11tc ale ten czas leci :)
    U mnie dziś piękne słońce trzeba na ryneczek iść po owoce i warzywa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 11:37

    Evanlyn, zuzanna lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Zuzanna nie poddawaj się :) trzymam mocno kciuki :) w końcu wyjdzie słońce i będzie mocno świecić :)
    Kat zleci i nim się obejrzysz będzie 9 maja :)
    Palma nie ma sensu czytać tych bzdur wszystkich bo można w głowę dostać. Na szczęście większość dziewczyn mnie poparło i miejmy nadzieję, że zaczną widzieć pozytywy a nie tylko to co złe.
    Ja mam 25 wizytę i już bym chciała zobaczyć mojego małego kropka ;) badania genetyczne mam na 12 maja. Dziś zaczął się 11tc ale ten czas leci :)
    U mnie dziś piękne słońce trzeba na ryneczek iść po owoce i warzywa :)
    Bez sensu, wystarczy że sama sobie każda coś pomyśli a co dopiero jak jedna drugą zacznie nakręcać :D zwariować można przecież :) zamiast jedna drugą pocieszać to pewnie jedna drugiej doła pogłębia :D

    U mnie w suwaczku pisze żebym liczyła czy w godzinę mój synek się 10 razy poruszy - u nas nie ma problemu bo Karol wyrobił tą normę w 15 min :D

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle :) Evanlyn to ciekawe ile w godzinę by zrobił ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ile razy chcecie próbować z tą stymulacją? Nie dziwie się ja tez sama bym sobie nie zrobiła.
    Nie wiem ale podejrzewam ze jak tym razem się nie uda to już chyba się zdoluje dość.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za miłe słowa. Dobrze ze mąż w tym wszystkimuczestniczy- czasem mam wrazenie ze bardziej niż ja. Sam odmierza i przygotowuje zastrzyki i robi je. Samej to byłoby ciężko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 12:23

    Evanlyn, Meg0809 lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ja w ogole jesc nie moge, jestem glodna czuje ze powinnam cos zjesc ale jak na to patrze albo szukam cos w lodowce to calkowicie mi ochota przechodzi. jedyne co to jakos w miare zupy jem, bo sa z woda a mnie ciagle suszy i mam pragnienie.

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    jeju ja w ogole jesc nie moge, jestem glodna czuje ze powinnam cos zjesc ale jak na to patrze albo szukam cos w lodowce to calkowicie mi ochota przechodzi. jedyne co to jakos w miare zupy jem, bo sa z woda a mnie ciagle suszy i mam pragnienie.
    pij duzo wody ;) ja na poczatku ciazy tez mialam ciagle pragnienie :D

    palma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to nawet nie mogę wejść do kuchni bo od razu mi się dźwiga..
    Byłam dzisiaj na USG.
    Jestem strasznie zawiedziona.. Nie dał posłuchać serduszka tylko pokazał, że jest, nie sprawdził tętna no i jedyne co powiedział to tyle, że maleństwo ma 8 mm i, że jest "klocem".No i wychodzi 7t3d czyli tak jak z @. O terminie porodu też nic, dlatego nie lubię wizyt na NFZ.. Nie wiadomo nic, chociaż dobrze, ze serduszko dalej jest i maleństwo się rozwija. Nie dał mi zdjęcia, pozwolił zrobić tylko komórką więc przepraszam za jakość.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d17428a08fe.jpg

    Evanlyn, katsuyoshi, Ola_85, Vesper lubią tę wiadomość

‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ