X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 3 maja 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swoje usg zapisuje sie za tydzien i mam nadzieje ze dzidzia pokaze sie i w 100% potwierdzi sie wczesniejsza dniagnoza co do płci :)

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola trzymam kciuki! :)

    Jak tam zyjecie po weekendzie? :D Widze ze ostatnio cisza tu była :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Tak dawno mnie tu nie było...A tak bardzo się cieszę że niektorym się udalo, ale również smuce się...Meg, bardzo mi przykro,sciskam!

    U mnie niestety nadal się nic nie udalo, czekam dalej...coraz bardziej niecierpliwie. Całuję was wszystkie i trzymam kciuki za was :*

    Szarlotka123, Meg0809, Vesper lubią tę wiadomość

  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 3 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczęta :) my rownież z mężem staramy się o upragniona dziadzie i ciagle nic... Robiłam ostatnio badania na progesteron na 7 dni przed miesiączka i mam 0,55 ng/ml i niewiem czy dobrze czy to złe moze wy mi powiecie.... Wizytę mam dopiero w czerwcu u swojego gina... Bo muszę jeszcze zrobić badanie miedzy 2-3 dc ale to w czerwcu... Niewiem co mam już myślec :( chciała bym mieć swojego dzidziusia już.... Pozdrawiam was kochane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 21:11

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zaczeli pod moimi oknami budowe metra hee i na 3 lata jestem wylaczona z ruchu.moja ulica czesciowo zamknieta,autobusy przeniesione,sklepy pozamykane jedyna biedronka została ktorej NIE LUBIE!!!jak bym miala glodowac to do niej nie pojde.Ehh

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Witam dziewczęta :) my rownież z mężem staramy się o upragniona dziadzie i ciagle nic... Robiłam ostatnio badania na progesteron na 7 dni przed miesiączka i mam 0,55 ng/ml i niewiem czy dobrze czy to złe moze wy mi powiecie.... Wizytę mam dopiero w czerwcu u swojego gina... Bo muszę jeszcze zrobić badanie miedzy 2-3 dc ale to w czerwcu... Niewiem co mam już myślec :( chciała bym mieć swojego dzidziusia już.... Pozdrawiam was kochane :)
    a mozna wiedziec ile czasu sie staracie?robilas moze testy owulacyjne??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    u mnie zaczeli pod moimi oknami budowe metra hee i na 3 lata jestem wylaczona z ruchu.moja ulica czesciowo zamknieta,autobusy przeniesione,sklepy pozamykane jedyna biedronka została ktorej NIE LUBIE!!!jak bym miala glodowac to do niej nie pojde.Ehh
    Haha noo ja do biedronki tez mam uraz :D Ooo mowisz ze jest kontunuacja budowy metra :> w sumie w Warszawie to moj ulubiony srodek transportu wiec ja sie ciesze :P Takze zycze Ci cierpliwosci aby te lata szybko Ci zlecialy :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Witam dziewczęta :) my rownież z mężem staramy się o upragniona dziadzie i ciagle nic... Robiłam ostatnio badania na progesteron na 7 dni przed miesiączka i mam 0,55 ng/ml i niewiem czy dobrze czy to złe moze wy mi powiecie.... Wizytę mam dopiero w czerwcu u swojego gina... Bo muszę jeszcze zrobić badanie miedzy 2-3 dc ale to w czerwcu... Niewiem co mam już myślec :( chciała bym mieć swojego dzidziusia już.... Pozdrawiam was kochane :)

    Witaj :)
    Ja mialam badany progesteron w 21 dniu cyklu (z tym ze ja mam cykle nieregularne wiec trudno bylo zgadnac kiedy bedzie miesiaczka) i mialam wynik 0,89 ng/ml. Moja gin stwierdzila ze jest za niski i zalecila branie luteiny w kolejnych cyklach. Mysle ze u Ciebie moze bedzie podobnie. Najwazniejsze to nie martwic sie na zapas i uzbroić się w cierpliwość :) Bedzie dobrze!

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się w sumie niedługo bo jakieś 4-5 miesięcy wiem ze to jeszcze krótko żeby się martwić ale miałam PCOS z tym ze udało mi się wyleczyć to i niemal juz nieregularnych miesiączek tylko od jakiś 2 lat mam co do dnia i zawsze trwają tyle samo miałam badania w październiku i było wszystko wporzadku maź tez zdrowy. Giną powiedziała ze niema co się martwić na zapas ale ze dla mojej pewności kazała wykonać ten progesteron i niewiem czy jest niski czy wysoki na wizycie będę dopiero w czerwcu bo muszę zrobić jeszcze jakieś badanie a twym cyklu niesamowite rady być w Polsce...

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze jest troche za niski, ale to naprawde nie jest jeszcze powod do zmartwien. Wiadomo trzeba o to jak najszybciej zadbac, ale trzeba tez do sprawy podejsc na spokojnie. Tak jak mowisz te kilka miesiecy jeszcze o niczym nie świadczy. Dobrze ze sie oboje przebadaliscie. Ja zmagam sie z PCO, z tarczyca, ogolnie wyniki mam slabe ale jestem dobrej mysli. Nie ma co sie zalamywac i niecierpliwic, to w niczym nie pomoze...

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ze niema co się martwić ale juz by się chciało bobasa w domu hehe no ale trzeba być dobrej myśli :) ja niemal tarczycy na szczęście badam co pół rok tarczyce i jak narazie jest wszystko wporzadku :) trzymam kciuki rownież za Ciebie ja przy PCOS dużo przeszłam miałam juz dość leczenia i ciągłych leków ale widać opłacało się i juz mam wszystko wyregulowane :) mam nadzieje ze niedługo bedzie wyczekiwany dzidziuś jestem przed okresem ale dziwnie się czuje ostatnio piersi mam obolałe jak nigdy dotknąć się niemoge nieraz i jakiś taki śluz mam bardziej obfity czego nigdy nie miałam przed miesiączka....

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)

    Oczywiscie Cie rozumiem. Kazda z nas tutaj ma ten sam cel i wierze w to ze każdej z nas sie w koncu uda :) A kiedy masz termin spodziewanej miesiączki? Kto wie, moze jest cos na rzeczy ;) Ja zawsze czekam na dobre wieści :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawsze czekam na dobre wieści hehe a miesiączkę powinnam dostać 8maja he no zobaczymy niechce robić sobie wielkich nadzieji he nie będę myślec narazie o tym hehe :P czemu my kobiety mamy tak przewalone he :P

    anusia24 lubi tę wiadomość

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia jak u ciebie starania ?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze jedna sprawa giną powiedziała żebym kupiła sobie przez internet femifertil ale nigdzie tego niema dzwoniłam w rożne miejsca i okazało się ze juz tego nieprodukowane tylko gdzieś za granica.... Czy wiecie moze jaki jest zamiennik tych tabletek jest to tylko suplement diety a nigdzie go niema moze któraś z was ma go na sprzedanie

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedys bralam INFOLIC

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    anusia jak u ciebie starania ?
    Aj kochana szkoda gadac... :P Stracilam jakoś zapał ostatnio, zapominam mierzyc temperature, zapominam brac witaminy i w ogole nawet hormony :/ Ostatnio mielismy duzo nerwow, stresow, podrozy i juz ledwo zyjemy, czuje sie wypompowana :P Przez to wszystko nie mialam tez dostepu do lekarzy... Ale pomalutku zaczynam odżywać bo to wszystko zaczyna sie uspokajac :) Wiosna przyszla, staram sie pozytywnie nastawiac :P

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Ja tez zawsze czekam na dobre wieści hehe a miesiączkę powinnam dostać 8maja he no zobaczymy niechce robić sobie wielkich nadzieji he nie będę myślec narazie o tym hehe :P czemu my kobiety mamy tak przewalone he :P
    Eh no wlasnie, gdzie ta sprawiedliwosc.. :P Ooo to w podobnym czasie bedziemy testowac. Chociaz u mnie to i tak nic nie wyjdzie :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Aaa i jeszcze jedna sprawa giną powiedziała żebym kupiła sobie przez internet femifertil ale nigdzie tego niema dzwoniłam w rożne miejsca i okazało się ze juz tego nieprodukowane tylko gdzieś za granica.... Czy wiecie moze jaki jest zamiennik tych tabletek jest to tylko suplement diety a nigdzie go niema moze któraś z was ma go na sprzedanie
    A szukalas w jakis sklepach internetowych? Widze ze on faktycznie ma ciekawy skład bo oprocz podstawowych witamin jeszcze jakies ziolowe ekstrakty. Ja z kolei biore mama dha ale to sa same witaminy.

    Pierzynka25 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj szukałam wszędzie naprawdę niema go nigdzie... Koleżanka w Angli ma mi go zobaczyć w aptece bo tam są dostępne... A w Polsce juz ich nieprodukowane brak w hurtowniach he no ciekawy i czytałam pozytywne opinie o nim hehe

    anusia24 lubi tę wiadomość

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ