X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka cisza tu była przeze mnie :( popsułam Wam humory i nastroje, ale po mału dochodzę do siebie także humor wróci. Dziś załatwiam skierowanie do poradni genetycznej i diabetologa. Ruszam do roboty trzeba poszukać przyczyny i działać. Mam tylko 3 szpitale w województwie które robią badanie genetyczne.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg no co Ty! Moim zdaniem to bardzo dobrze ze jest te forum, mozemy tutaj wyrzucic swoje zale i smutki. Wszystkie tutaj mamy ten sam cel i poniekad sie rozumiemy. Wiadomo nie kazda z nas przezyla cos takiego jak Ty, ale wszystkie mamy swiadomosc tego jaka to musi byc tragedia.. Kazdej z nas moze sie cos takiego zdarzyc i kazda z nas chcialaby wsparcia w takiej chwili... Ale ja gleboko wierze ze w koncu los sie do Ciebie usmiechnie! Musi! Trzymam mocno kciuki abyście wyszli na prostą <3

    Swoja droga ja tez od nowego cyklu ostro biore sie za swoje zdrowie. Ze zmiana miasta zmieni mi sie gin a szkoda bo moja byla naprawde super :/. Zrobie rozeznanie w lekarzach i znow bede regularnie lykac piguly...

    Meg0809, Vesper lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie u mojego gin.Usg dopiero bede robic miedzy 15 maja a 20 czerwca okolice 20-24 tc na NFZ.Jeszcze tyle musze czekac buuuuuuuuu ale moze zrobie wczesniej prywatnie.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    jestem po wizycie u mojego gin.Usg dopiero bede robic miedzy 15 maja a 20 czerwca okolice 20-24 tc na NFZ.Jeszcze tyle musze czekac buuuuuuuuu ale moze zrobie wczesniej prywatnie.
    No to faktycznie dlugo trzeba czekac... A jak w ogole sie czujesz? :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    No to faktycznie dlugo trzeba czekac... A jak w ogole sie czujesz? :)
    czuje sie jak slon :) co prawda na razie 1 kg na plusie ale brzusio ciezki :) kupilam sobie juz oduszke C :) wiec bedzie mi sie lepiej spalo no i dzidzia zaczyna sie ruszac :)

    Evanlyn, anusia24, Szarlotka123, Vesper lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 6 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to żeś dowalila :D Uroki ciazy <3 Super ze wszystko jest w porządku :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarejestrowałam się dziś do poradni genetycznej a w sumie siebie i męża, termin mnie powalił na kolana 7 listopada, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu. Nie chciałam tak długo czekać. Teraz nie wiem kiedy zacząć starania. Specjalnie nie robili mi łyżeczkowania żeby nie zabierać mi czasu a tu proszę badania za pół roku.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :) Piękny weekend się zapowiada, slonko grzeje :)

    Meg rozumiem że ta poradnia genetyczna jest w ramach NFZu? bo ta kolejka faktycznie poraża i nie dziwie Ci sie ze sie denerwujesz... Hmm zupelnie zielona jestem w tych sprawach, ale moze by zobaczyc w jakims innym miescie?

    A u mnie dzis zupelnie dziwna sytuacja. Juz wczoraj mialam takie bole malpowe, juz zaczelo sie rozpaczanie (jak to zwykle bywa na koniec cyklu), przygotowalam sie ze dzis rano wredota mnie dopadnie... A tu temperatura nadal wysoka, mysle- a tam zrobie test zeby juz pozbyc sie tej zludnej nadziei.. A tam jakis cień o_O' (przed uplywem 5 min). Kurde nie wiem co o tym myslec :P zupelnie na chlodno to przyjelam i przez pierwsza godzine w ogole nie wzielam tego na powaznie ale teraz tak jakos zaczelo mnie to zastanawiac :P Kiedys co prawda tez pojawil mi sie taki cien ale dopiero po paru h i nic z tego nie bylo wiec naprawde nie wiem jak sie na to nastawiac :P Jak malpa do poniedzialku nie przyjdzie to chyba po prostu pojde na bete i bedzie jasne :)

    Milego dnia Wam zycze <3

    Szarlotka123, Meg0809, martta, Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia, dawaj testa! Superr! :D
    Meg, dobrze, ze dochodzisz już do siebie, martwiłam się o Ciebie.
    Niestety, prawda jest taka, że na NFZ są takie terminy.. Ja do poradni chorób zakaźnych zapisywałam się w Styczniu 2015 a termin miałam dopiero na Listopad 2015, dopiero teraz jak już się dostałam to mam wizyty częściej, no i teraz w ciąży też mam lepiej :)
    Ola, jak to zrobiłaś, że masz na NFZ? Pierwsze prenatalne też? Ja mam 17 Maja i jestem 200 w plecy..
    kat, co tam u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 11:31

  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 7 maja 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia super żeby Ci się udało :) ja czekam na @jutro powinnam dostać ale niemal żadnych objawów jak zawsze przed @ tylko pobolewają mnie cycki bardzo i kłuje brzuch i śluz mam taki jakiś inny niż zawsze nigdy takiego nieśmiałym przed @ także tez czekam do poniedziałku i zobaczymy he a zawsze miałam jak w zegarku hehe

    anusia24 lubi tę wiadomość

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 7 maja 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to juz jest z tym NFZ niestety... Ja zawsze chodzę prywatnie gdyż mieszkam za granica... Mi lekarz kiedyś powiedział ze w Norwegii bety niewykonujący masakra jakaś dlatego zawsze muszę czekać do Polski na jakie kolwiek badania....

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też jutro powinnam dostac... Ogolnie czuje sie tak jakbym za chwile miala tą @ dostac wiec nie zdziwie sie jak tak sie stanie :P Ta kreseczka to marna jest wiec narazie zupelnie jej nie wierze (na zdjeciu to w ogole nie wiem czy cokolwiek widac :P). Moj malz z reszta tez... Po tylu roznych przygodach i niespodziankach ciezko jest miec jakas nadzieje...
    https://zapodaj.net/94dc6dec56eb8.jpg.html

    Szarlotka123, Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia to są testy z rossmana?
    Widać tą kreche ale ja bym pobiegła na Twoim miejscu po test 10 ml i to jak najszybciej, dzień przed miesiączką na tamtym pokaźna krecha powinna wyjść :*

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Anusia super żeby Ci się udało :) ja czekam na @jutro powinnam dostać ale niemal żadnych objawów jak zawsze przed @ tylko pobolewają mnie cycki bardzo i kłuje brzuch i śluz mam taki jakiś inny niż zawsze nigdy takiego nieśmiałym przed @ także tez czekam do poniedziałku i zobaczymy he a zawsze miałam jak w zegarku hehe

    Haha no to czekamy cierpliwie do poniedzialku :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No słaba ta krecha ale jednak jest :)))) ja poczekam do poniedziałku z testowaniem he :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    anusia to są testy z rossmana?
    Widać tą kreche ale ja bym pobiegła na Twoim miejscu po test 10 ml i to jak najszybciej, dzień przed miesiączką na tamtym pokaźna krecha powinna wyjść :*

    Tak, tak z rossmana. Wiesz co nie wydaje mi sie aby byly z tego dzieci :P a tak poza tym to mieszkam teraz na takim... ze do najblizszej apteki, lub centrum handlowego musialabym prawie godzine jechac :D (a dopiero co wrocilismy z wycieczki:P) W ogole czuje sie jakos nienajlepiej, wierci mi ten brzuch jak na malpe, gardlo piecze ze ledwo sline lykam... Nie mam sily na taka podroz :P jak dzisiaj lub jutro nie dostane wredoty to na bete sie przejde, bo akurat przychodnie mam blisko :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze rozwiązanie, trzymam kciuki :*

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Najlepsze rozwiązanie, trzymam kciuki :*
    <3

    Szarlotka123, Pierzynka25 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki żeby Ci się udało :* a ja znowu jem wszystko normalnie jak jakaś niewiem hehe :P zawsze miałam ochotę na słodkie przed @ a teraz jem co wpadnie mi w ręce hehe :P nie chce się tez nakręcać za bardzo bo rożnie moze być hehe

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje mysle ze w tej sytuacji kciuki sie przydadza :D Chociaz cos mi mowi ze to znow falszywy alarm... Dokladnie Pierzynka, lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niż nakręcać a potem nic z tego nie bedzie... Wszakze i ja Tobie kibicuje <3

    Pierzynka25, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ