X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg mocno trzymam kciuki <3

    Na szczescie pozbylam sie juz tego grzybka :) Juz jestem spokojna, wczoraj obronilam magisterke :D <3

    martta, Meg0809, Ola_85, Vesper lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratuluję anusia :) pani magister ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia! Gratulacje!
    Kat, Palma :) piękne ciąże! trzymam kciuki, Kat za spokojne rozwiązanie!
    Meg! cieszę się, że wiecie, do dalej robić! kibicuję serdecznie!

    Meg0809, anusia24 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Vesper :) oby tym razem się udało, bo moja psycha zaczyna się trochę sypać i przydałoby się aby zdarzyło się w końcu coś szczęśliwego, ostatnie 3 lata nie są lekkie. Muszę teraz wbić sobie do głowy, że teraz musi się udać.
    A co u Ciebie słychać?

    Vesper lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziekuje dziewczyny <3 Dzieki temu troche cisnienie juz mi zeszlo i zaczynam wracac do zywych :D W ten weekend mialam jeszcze panienski kolezanki wiec troszke sie wyszumialam :D Ale ze staraniami to jakos ciezko to widze... W ostatnim czasie duzo osob zaczelo poruszac ten temat i ciagle z usmiechem na twarzy musze mowic: spokojnie, jeszcze mamy czas... :/ 6 lipca od nowa mam miec robione wyniki bo nowy lekarz od nowa chce miec zestaw wynkiow i z tego co zrozumialam chce ostatecznie zdiagnozowac czy to PCO. Gdyby nie ten grzyb to pewnie bym sie nie zmotywowala zeby do niego isc :D Bo juz totalnie opadly mi rece. Na dniach zaczelam nowy cykl, tamten trwal 47 dni... Eh...

    Milego dnia kochane i trzymam za wszystkie moooocno kciuki <3

    Meg0809, Vesper lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia dobrze, że się za to zabrałaś oby ten nowy lekarz pomógł Ci i rozwiał wątpliwości. A ludzkim gadaniem się nie przejmuj i następnym razem powiedz,że to Wasza sprawa. U mnie też tak było, ciągle gadali, aż do pierwszego poronienia. Potem się uspokoiło. Zanim zaszłam w drugą ciążę też już się zaczęło gadanie no i stało się po raz drugi, myślę że teraz już nikt nic nie powie. A tu już 5lat po ślubie.
    Głowa do góry :) olej ich wszystkich. Ja teraz już nie mam skrupułów i jestem chamska jak ktoś zaczyna temat.

    Vesper, anusia24 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Dzięki Vesper :) oby tym razem się udało, bo moja psycha zaczyna się trochę sypać i przydałoby się aby zdarzyło się w końcu coś szczęśliwego, ostatnie 3 lata nie są lekkie. Muszę teraz wbić sobie do głowy, że teraz musi się udać.
    A co u Ciebie słychać?
    Dużo pracy i zamieszania życiowego. Na froncie ciążowym, niestety, bez zmian. Przy takim tempie życia, to pewnie nie ma szans i tak :P
    Kibicuję, Meg! i życzę, żeby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie szybciej niż myślisz!

    Anusiu! kciuki za diagnozę, która wesprze Wasze starania!
    A mąż już przebadany?

    Meg0809, anusia24 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Dużo pracy i zamieszania życiowego. Na froncie ciążowym, niestety, bez zmian. Przy takim tempie życia, to pewnie nie ma szans i tak :P
    Kibicuję, Meg! i życzę, żeby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie szybciej niż myślisz!

    Anusiu! kciuki za diagnozę, która wesprze Wasze starania!
    A mąż już przebadany?

    Czasami przy takim tempie kiedy nie zwraca się uwagi, nie myśli właśnie zadziała. W najmniej spodziewanym momencie okaże się, że coś ruszyło i będzie niespodzianka. Także trzymam kciuki :) i dbaj o siebie nie zapominaj w tym natłoku o odpoczynku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)
    Jednak jest córeczka !!! <3
    Przedstawiam wam Victorie Maye urodzoną 27.06.2016 o godzinie 04:10 w nocy z wagą 3428g , poród naturalny,bez nacięc itp.
    Wczoraj co godzine badali małej cukier i dlatego dopiero dzisiaj wróciliśmy do domu.
    Naszczescie ani ja ani malutka cukrzycy nie mamy :)

    untitledJ_sqwrhaq.jpg

    Foto_Anna, palma, Meg0809, Ola_85, zuzanna, anusia24, martta, Selja lubią tę wiadomość

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!! <3

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaa Kat gratulacje!!!! <3 <3



    ps. u mnie tez dziewczynka, ale 14.07 potwierdzi lekarz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 16:35

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat gratuluję :) <3 ślicznotka mała ;)

    Palma super wieści :) oby była dziewczynka.

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis trafiłam na SOR dostałam silnego bolu w nerce lewej,nie wiedzialam co mi jest a leki nie pomagały.Okazalo sie po 5 h spedzenia na sali obserwacji ze mam zastój moczu w nerce i powiekszona miedniczke.dziecko podobno jest wieksze i uciska na narzady.Dostałam kroplowki ileki dozylne.W piatek urolog i prawdopodobnie bede nosila cewnik DJ.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola trzymaj się dzielnie, trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze <3

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu spokojnie nie denerwuj się, najważniejsze żeby wszystko z Tobą i dzieckiem było dobrze.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Anusia dobrze, że się za to zabrałaś oby ten nowy lekarz pomógł Ci i rozwiał wątpliwości. A ludzkim gadaniem się nie przejmuj i następnym razem powiedz,że to Wasza sprawa. U mnie też tak było, ciągle gadali, aż do pierwszego poronienia. Potem się uspokoiło. Zanim zaszłam w drugą ciążę też już się zaczęło gadanie no i stało się po raz drugi, myślę że teraz już nikt nic nie powie. A tu już 5lat po ślubie.
    Głowa do góry :) olej ich wszystkich. Ja teraz już nie mam skrupułów i jestem chamska jak ktoś zaczyna temat.

    Może masz racje... Coraz gorzej to znosze, coraz bardziej mnie to irytuje... Najgorsze jest to ze jestem zawsze dla wszystkich mila, usmiechnieta i nikt nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo mnie ten temat porusza. Ale tak jak mowisz, trzeba chyba powoli zaczac okazywac swoje prawdziwe emocje, bo te tlumienie jest jeszcze gorsze. Oszukuje sama siebie... Ten uciekajacy czas troche mnie przeraza, ale coz... napewno w koncu los sie do nas wszystkich usmiechnie <3 :)

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Dużo pracy i zamieszania życiowego. Na froncie ciążowym, niestety, bez zmian. Przy takim tempie życia, to pewnie nie ma szans i tak :P
    Kibicuję, Meg! i życzę, żeby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie szybciej niż myślisz!

    Anusiu! kciuki za diagnozę, która wesprze Wasze starania!
    A mąż już przebadany?

    Hej kochana!
    Trzymam kciuki aby w tym natloku wszystkiego mieliscie czas dla siebie <3 No i caly czas licze, no wiesz... :D Goraco sciskam <3

    Ach powiem Ci, ze caly czas mam wrazenie ze cos umknelo, cos nie zostalo zbadane, cos nie zostalo dograne... :/ Chcialabym w koncu zostac porzadnie zdiagnozowana... Zobaczymy co przyniesie najblizszy miesiac... A maz wlasnie nie, caly czas zwleka, jest przekonany ze wszystko jest ok, prosilam juz 100 razy i mowi ze niby sie za to wezmie, ale tak jak mowie caly czas to przeciaga. Gada ze nie wie gdzie pojsc, zawsze cos... Juz nie dam rady go prosic..

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat gratuluje!!!
    Piekna ta Twoja dziewczynka <3 Niech zdrowo rosnie! :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny dzis trafiłam na SOR dostałam silnego bolu w nerce lewej,nie wiedzialam co mi jest a leki nie pomagały.Okazalo sie po 5 h spedzenia na sali obserwacji ze mam zastój moczu w nerce i powiekszona miedniczke.dziecko podobno jest wieksze i uciska na narzady.Dostałam kroplowki ileki dozylne.W piatek urolog i prawdopodobnie bede nosila cewnik DJ.


    Olu duzo zdrowka! Trzymajcie sie <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam u Was? Cisza tu taka...
    U mnie lipa cykl mi się wydłuża strasznie, ciąży brak i 11 dni spóźnienia. Zamiast iść wszystko w dobrym kierunku to znów mamy przed sobą górę lodową. Czasem nie mam już sił. Życie uczy Nas pokory.
    Mam nadzieję, że u Was lepiej.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ