X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    agape milo znowu cie widziec :) trzymam kciuki aby meża nasienie się poprawiło no i żeby u was sloneczko zaświeciło w końcu :)
    Co do naciągania kasy nie bede komentować bo szczerze szkoda słow na takich lekarzy :/

    anusia jak to nie ma szans? nie rozumiem? to co u was jest nie tak?

    missy :D niestety różowa od dluzszego czasu zostala pozostawiona sama sobie .. ja zaglądam tu codziennie ale nie mam do kogo pisac bo zwyczajnie nikt tu nic nie pisze...

    Ev nie ma od dawna ani na róż ani na fiolet wiec nie wiemy co u niej a przeciez tez ma juz termin porodu ... moze urodziła już któż to wie.



    Kat śliczna ta Twoja księżniczka <3 :)

    U nas (tzn. u mnie) PCO dosyc zaawansowane do tego tarczycowe wyniki nie cieszą. Ostatnio ginekolog robil mi usg i zlapal sie za glowe bo tych torbieli mam duuuzo wiecej niz ostatnio, do tego przeanalizowal wnikliwie wszystkie moje dotychczasowe wyniki i stwierdzil wlasnie (moze nalezy do tych uczciwszych) ze szkoda czasu i pieniedzy na zgadywanie jakie leki trzeba dobrac i ogolnie leczenie i ze lepiej zapisac sie do specjalistow w tej dziedzinie, porobic jeszcze wiecej tych specjalistycznych badan. Do tego przebadaja od razu meza bo wlasciwie to on jeszcze nie mial zadnych badan. Na poczatku zalamalam sie po tej wizycie ale potem doszlam do wniosku ze w sumie skoro jest problem to trzeba probowac go rozwiazac... Na ciaze oczywiscie narazie nie licze, ale kto wie, moze jak sie podreperujemy to beda jeszcze z tego dzieci...

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :*
    my byliśmy ostatnio na USG ale niestety dzidzia tak sie ułozyła ze nic nie wiadomo nawet jej lekarz nie mierzył bo nie miał jak.
    Zapisalismy sie na usg 3d 28 lipca i zobaczymy co wtedy wyjdzie i czy sie potwierdzi dziewczynka ;)

    dobrze ze odpoczywałyscie od forum, teraz macie duzo sił zeby walczyc, a my tutaj bedziemy Wam do dnia porodu kibicować :*
    ściskam Was mocno :*

    anusia24, Meg0809 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :)
    A no urodziło nas już pare na fioletowej :D

    palma to masz kinder niespodzianke :D

    anusia to nie ciekawie no ale mam nadzieje ze ci specjalisci jakos wam pomogą i uda wam sie miec chociaz jednego bobaska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 11:43

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeju dziewczyny nie wiem czy smiac sie czy plakac!

    Mialam jutro zatestowac dla wszystkiego ale chwile temu cos mnie tknelo zeby zrobic test, przestac sie ludzic a po 5 sekundach pojawila sie druga krecha!
    Teraz jak juz skierowali nas do kliniki, jak juz zaczelam tracic nadzieje...
    Jak tylko 2 razy w miesiacu byly <3

    Nie wiem czy mi sie to sni, nie wiem czy mowic mezowi ;o

    Chyba wypada jutro pojsc na bete? Jeeej ale zem sie rozdenerwowalaaaaa

    https://zapodaj.net/51e9cd72f6296.jpg.html

    palma, martta, Meg0809, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia nooooo pięknie <3 <3 leć na bete!

    anusia24 lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 20 lipca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :D ale dawno tu byłam :)

    chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem :) Karol przyszedł na świat 17.07 i godz 15.45 przez CC :) Miał 3950g, 57 cm wzrostu i dostał 10 pkt :) na razie jesteśmy jeszcze w szpitalu i walczymy o karmienie cycem :) Pięknie ciągnie cyca tylko na razie jeszcze nie ma za bardzo co, najwazneijsze że chęci ma bo to bardzo częsty problem że pokarm jest a dzidziuś nie chce ssać :)

    Jak wrócimy do domu to Was poczytam do tyłu bo widzę że dziewczyny się odzywają :)

    Trzymajcie się!! <3

    palma, Meg0809, Ola_85 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia !!! gratuluje kochana <3
    widzisz nie ma rzeczy nie możliwych <3
    Lec na bete :D
    Chociaż beta to tylko formalnosc :)
    Pochwal się mężowi napewno z radosci nie wytrzyma hihi
    Widocznie tak miało być ze miałas sama normalnie zajsc a nie latac po klinikach ^.^
    Wiara i spokój to lek na wszystko <3

    anusia24, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 20 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn gratulacje <3 <3

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn super, gratulacjeee! <3 :) a jak Ty sie czujesz? :)

    Ja dzisiaj wieksza czesc nocy przeplakalam, ubolewalam nad tym jak bardzo nie nadaje sie na matke :D Chyba hormony sie uaktywnily, dzisiaj juz chodzilam zadowolona:P Narazie wszystko wskazuje na to ze sie udalo, wlasnie odebralam bete - 467,1 :) nie dociera to do mnie :)

    Ogolnie strasznie wczoraj sie zdenerwowalam, uświadomilam sobie ze pare dni po <3 mielismy wesele, no i niestety... niczego sobie nie odmawialam :/ w ogole nie pomyslalam ze juz po owulacji jestem. Kurde, caly rok wstrzemiezliwosci od alkoholu, a teraz jak sobie pozwolilam to i w ciaze zaszlam... Troche sie boje, mam nadzieje ze nie zaszkodzilam :<

    katsuyoshi, martta, palma, Meg0809, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia spokojnie napewno nie zaszkodziło... starajac sie o dziecko trzeba zyc normalnie.
    Ludzie rozne rzeczy robią nie wiedzac ze są juz w ciazy i dzieci są zdrowe takze nie masz czym się martwic.
    Teraz tylko zapisac sie do gin na wizyte :)
    Powiedziałas meżowi?

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poczytywalam Was od czasu do czasu, ale fakt, ze cisza tu zapanowala. No ale po pierwsze Kat gratulacje super córci, no i Anusia gratulacje, piękna krecha, piekna beta! <3 super!
    Nic sie nie przejmuj, nic nie zaszkodzilo, mówią ze do czasu po okresie ktory nie przychodzi zarodek jest super chroniony, wiec nic sie nie stało! :-)
    Ja od końca maja borykam sie z cukrzycą ciążowa, łatwo nie bylo i nie jest, ale co poradzić. Maly rośnie i juz kolo 2 kg ma, narazie wszystko ok u niego, buszuje strasznie ostatnio, cały brzuch chodzi, az boli czasami. Kończę z wyprawka, a sierpniu juz raczej chce miec wszystko ogarniete. Buziaki dla Was! :-)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny, pocieszylyscie mnie <3 Martta jak zwykle czuwa! :D Kat, Ty to zawsze do wszystkiego na spokojnie podchodzisz, jak trzeba to studzisz zapal kublem zimnej wody... :D Super ze trafilam tutaj na takie osoby :)

    Juz umowilam sie na ten piatek na wizyte bo sama pare miesiecy temu odstawilam leki, a u mnie te hormony jednak swiruja... Przy becie zrobilam tez progesteron i wydaje mi sie ze jest za niski wiec moze podratuja mnie jakas luteina. W ogole nie wiem jak podejsc do tego calego pilnowania ciazy. Teraz jestem zapisana w medicoverze mam jakis tam pakiet, ale nie wiem czy ten moj ginekolog to dobra opcja (sam przeciez ostatnio stwierdzil ze jestem dla niego za trudnym przypadkiem :O ). I wlasnie mam rozterke bo zaraz przy bloku mam ponoc super ginekologa, takiego co by podolal przy powazniejszych problemach (mialabym go wlasciwie pod reka). Z drugiej strony na forach pisza ze najlepiej zapisac sie prywatnie do takiego co gdzies w szpitalu pracuje :D Przepraszam ze sie tak rozpisalam, chyba musialam te swoje mysli wyrzucic :P


    Haha co do meza to tak tak powiedzialam mu :D Stwierdzil ze on to i tak wiedzial :P Powiedział ze poznal po tym ze jak w weekend bylismy na miescie w miejscu gdzie sprzedaja moje ulubione paszteciki z mięchem (za ktore dałabym sie pokroic :D) i pierwszy raz powiedziałam ze nie chce :P Ogolnie ucieszyl sie :) Farciarz nie musial isc na badania :D Ale faktycznie w ostatnim tygodniu jakos apetyt mi spadl strasznie...

    Jeejku martta to faktycznie kiepsko z ta cukrzyca :/ Ale napewno dotrwacie jakos juz do konca, zycze Wam duuuuużo zdrówka! <3 a na kiedy masz termin przypomnij? Noo to juz duzy ten Twoj szkrab, noo i ma charakterek, nie daje o sobie zapomniec :D ale to dobrze :)

    Dobrego wieczorku <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia termin na początek września mam, jeszcze chwila przede mną, najgorzej jak tak gorąco, bo juz nie powiem ciężej się z tym brzucholem funkcjonuje. Trzymałam się dobrze, ale od dwoch tygodni zaczynam coraz bardziej odczuwać, ze to juz bliżej niż dalej.
    Powiem Ci, ze fajnie miec pakiet w jakis luxmedach, bo wtedy wszystkie badania masz z glowy i nie trzeba dodatkowo płacić, ale z drugiej strony zaufany gin jest też mega ważny. A powiedz mi jak nazwisko tego lekarza co kolo Ciebie jest? Może bede kojarzyła :-) bo Ty teraz w Gdańsku mieszkasz prawda? Fajnie, ciesz sie kochana, jest z czego! :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie jeszcze 1,5 miesiaca jest :) akurat zeby jeszcze moc sie do konca przygotowac :)No wlasnie ja w sumie sie ciesze ze mi na marzec przypada (o ile wszystko dobrze pojdzie) bo ja to i bez ciazy straszliwie w te upaly sie czuje, takze domyslam sie o co chodzi :D Coz, zycze Ci aby ten ostatni miesiac byl spokojny <3 Jeju ale ten czas szybko leci, pamietam jeszcze jak wszystkie sie staralyscie a tu juz dzieci sie rodza :D

    Ten co kolo mnie jest nazywa sie Adam Stencel. Niby na osiedlu chwala, w internecie tez nienajgorsze ma opinie. Nie wiem kurcze, mam rozterke co robic :/ a Ty tez jestes z Trojmiasta? Jak Ty to rozwiazalas? :D i w ogole jak to jest z szpitalem, jak mi sie marzy jakis konkretny? :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia nie kieruj sie opiniami bo ludzie gadali i gadac beda :)
    Najlepiej sama ocen czy lekarz jest ok .

    martta to witaj w klubie u mnie cukrzyca tez byla pod koniec ciazy ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to niestety Anusia nic mi to nie mówi, ja mam pakiet z pracy w luxmedzie i tam mam fajną babkę, a oprócz tego raz w miesiacu chodzę prywatnie do Wrzeszcza do dr Mastalerz. Ja z Gdańska od urodzenia hehe :)
    to prawda ja też pamiętam jak w grudniu się starałyśmy wszystkie, czas szybko mija ja nie mogę :)
    Kat a już pożeganałaś zozłę cukrzycę po porodzie?

    katsuyoshi, anusia24 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    a to niestety Anusia nic mi to nie mówi, ja mam pakiet z pracy w luxmedzie i tam mam fajną babkę, a oprócz tego raz w miesiacu chodzę prywatnie do Wrzeszcza do dr Mastalerz. Ja z Gdańska od urodzenia hehe :)
    to prawda ja też pamiętam jak w grudniu się starałyśmy wszystkie, czas szybko mija ja nie mogę :)
    Kat a już pożeganałaś zozłę cukrzycę po porodzie?
    tak po cukrzycy ani sladu . mala caly dzien tez badali czy na nia cukrzyca nie przeszla i naszczescie jest zdrowa :)

    martta, Meg0809, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nadzieja Kat i dla mnie, strasznie bym chciała żeby poszła w cholerę!

    katsuyoshi, anusia24 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    To jest nadzieja Kat i dla mnie, strasznie bym chciała żeby poszła w cholerę!
    Bardzo rzadko spotykane jest to że cukrzyca zostaje po porodzie u matki także nie martw się tym ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta napewno wszystko bedzie dobrze <3 Z resztą jak widać po Kat trzeba być zawsze dobrej mysli :D :)

    A ja odbebnilam dzisiaj pierwsza wizyte w medicoverze (u tego lekarza ktory kierowal mnie do kliniki). Stwierdzil ze ten moj progesteron jest calkiem w porzadku i ze nie ma po co teraz go suplementowac. Takze jestem na samych witaminkach :P W ogole w mocnym szoku byl jak mu powiedzialam z czym przyszlam :D A pozniej przez cala wizyte taki uchachany byl :P Poki co wywiera na mnie pozytywne wrazenie (bylam u niego 3 raz), jest wrecz przeciwnie niz pisza o nim ludzie. Fakt ma dziwne poczucie humoru ale mi w sumie odpowiada :D Od razu przedstawil mi plan na najblizsze tygodnie. Umowil mnie na 3.08 na usg a jak wszystko bedzie dobrze to juz przedstawil mi dalsze badania... Kurde jednak sporo kasy by sie zaoszczedzilo jakby sie tam chodzilo skoro i tak mam ten pakiet...

    A jak to u Ciebie Martta jest? W obu miejscach masz zalozona karte ciazy? Przepraszam, moze glupie pytanie ale zupelnie zielona jestem :D Bo w sumie tez moze pewniej bym sie czula jakby w razie jakis komplikacji czy niepewnosci dla wszystkiego byl i ten prywatny ... Haha wiem ze strasznie Wam tu przymulam, wybaczcie :D <3

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ