Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    mało przyjemne odczucia....:/

    No niestety ;/ ... ale co poradze . Jestem w 24 dc i moze po prostu juz przed @ mam takie objawy . Temperatura wzrasta wiec mysle ze to o to chodzi .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka , zasugerowalam sie twoim przypadkiem - zjadlam banaka i juz mi lepiej :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie znowu mdłości ;(

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    u mnie znowu mdłości ;(

    Biedna :( ... wiem co czujesz . Szkoda tylko ze moje mdłości nie sa spowodowane tym czym Twoje :( :) .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj się, Ev :) <3

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Biedna :( ... wiem co czujesz . Szkoda tylko ze moje mdłości nie sa spowodowane tym czym Twoje :( :) .

    kochana przyjdą i do Ciebie takie mdłości ♡

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 20 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka22 i ja też chciałabym mieć takie mdłości już tej jesieni,ale muszę się skonsultować z innym lekarzem,da progesteron i być może moje marzenie się spełni... :-) życzę tego dla wszystkich starających się kobietek:-).

    Ja akurat w trakcie plamień przedmiesiączkowych,tak więc na przemian smutek z radością, zmęczenie z energią.. i tak byle do dni po okresie,bo już nie mogę się doczekać kiedy zarejestruję się do tego lekarza do którego chodziłam 6 l temu . Jest on zapobiegawczy bardzo... a ja szukałam innego z wyższymi kompetencjami....

    Miłego dnia, dziewuszki ! :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 02:35

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przegladałam wykresy ;/ żaden płaki nie był ciążowy :( może to też jakiś znak ? może jak nie ma wahań temperatury w drugiej fazie cyklu to to też coś znaczy ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 20 września 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Ev widze ze tez Cie meczy katar jak mne ;/

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 20 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam sie do grona zakatarzonych grrr
    Bobitta u mnie z temp tez szalu nie ma pow 36,64 to chyba nigdy jescze nie mialam a zaciazonym to nawet 37 wskazuje. PS od dzis do terminu @ chyba nie mierze bo juz chyba bez sensu, tylko sie trzeba rano zrywać a nic z tego nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 18:44

    Ev lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mierze bo i tak wstaje o 6:00... a tak przy okazji jak już piszę to zapytam.
    Czy po wykresach doświadczony gin jest w stanie stwierdzić co może byc nie tak ?
    na ten moment mój wyznaczył że mam prawidłową faze lutealną i u mnie trwa 14dni.
    powiedział że jeśli do grudnia nie zajdę będziemy się przyglądać wszystkiemu bliżej ale po USG stwierdził że nie ma obaw do niepokoju. Powiedział, że gdyby jednak się nie udało najpierw męża wyślemy na badanie nasienia a jeśli u niego wszystko ok to wtedy zajmiemy się badaniem hormonów.- co o tym sadzicie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 18:56

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym równocześnie badałam nasienie męża i hormony...

    badania hormonalne robisz w różnych dniach cyklu.
    Wg mnie wykres jest orientacyjny, a najlepszym potwierdzeniem ovu jest monitoring. Sama bym na niego chodziła przez kilka cykli pod rząd (ponoć trzy cykle to minimum, żeby stwierdzić, czy wszystko jest ok), ale to jakieś 250 zł w miesiącu... Ale jeśli nie zależy Ci na czasie, to do grudnia nie jest tak daleko, to ze trzy cykle ;)

    dodam tylko, że "naprawianie armii", jeśli coś się dzieje, trwa ok 3 miesiące.

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spieszy sie nie spieszy ... wiadomo młodsza nie bede juz nigdy ale normalnie rok staran to dopiero sygnał do dzałania... nie wiem musimy to z Mężem przemyslec

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 20 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tinypic.pl/q7sogcoce4cv

    nie wiem jak wstawic foto...

    5 test...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 20:06

    Vesper, malika89, Ev lubią tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoć rok starań liczy się wtedy tylko jak para współżyje co drugi dzień i nic ;) (poza @ oczywiście). myślę, że nie ma jednoznacznej odp na to pytanie. ja wolę wiedzieć wcześniej, jak tam u mnie ze zdrowiem, bo raz, mam swoje lata, a dwa bo znam wiele historii poronień, których można było uniknąć, gdyby kobieta została wcześniej zdiagnozowana.
    działajcie w zgodzie ze sobą <3

    williams1 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    http://www.tinypic.pl/q7sogcoce4cv

    nie wiem jak wstawic foto...

    5 test...

    Sylwiak, po cichu gratuluję, jak dla mnie dwie wyraźne krechy! :D

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 20 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    http://www.tinypic.pl/q7sogcoce4cv

    nie wiem jak wstawic foto...

    5 test...
    jest kreska :) tez po cichu gratuluje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 20:10

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    ponoć rok starań liczy się wtedy tylko jak para współżyje co drugi dzień i nic ;) (poza @ oczywiście). myślę, że nie ma jednoznacznej odp na to pytanie. ja wolę wiedzieć wcześniej, jak tam u mnie ze zdrowiem, bo raz, mam swoje lata, a dwa bo znam wiele historii poronień, których można było uniknąć, gdyby kobieta została wcześniej zdiagnozowana.
    działajcie w zgodzie ze sobą <3

    kto Ci takie rzeczy powiedział ??? mam rozumieć że jesli nie mam ochoty na seks to jestem do niego zmuszona ? kto to sprawdzi ? a jak mam tak ze mój mąż wyjezdzza w delegacje i nie ma go tyddzien to co ? mam se brac jakiegoś innego żeby został zachowany tryb co drugi dzień ? przez to chore jest.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak gratuluje !!!
    W końcu test ci pokazał po tylu testach :)
    Ps. widze że w 18 dniu :)
    Wiec mam i ja nadzieje teraz :D
    Ja mam dopiero 14 dzien ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 20:21

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    kto Ci takie rzeczy powiedział ??? mam rozumieć że jesli nie mam ochoty na seks to jestem do niego zmuszona ? kto to sprawdzi ? a jak mam tak ze mój mąż wyjezdzza w delegacje i nie ma go tyddzien to co ? mam se brac jakiegoś innego żeby został zachowany tryb co drugi dzień ? przez to chore jest.

    przeczytałam gdzieś w necie, przy okazji poszukiwania informacji. niestety, nie pamiętam gdzie :/ myślę, że po prostu chodzi o zmaksymalizowanie prawdopodobieństwa trafienia w ovu. to czysta statystyka. Zdrowy chłop ma plemniki, który powinny w razie czego te dwa dni poczekać, a zdrowa kobieta może mieć przesunięcia ovu.
    wiadomo, że to tylko teoria i jak się nie da to światłowodem sprawy nie załatwisz ;)
    ale dziś lekarze raczej nie podchodzą do tego tak rygorystycznie, bo płodność kobiety i mężczyzny maleje z dekady na dekadę. ponoć co kilka lat weryfikuje się normy nasienia dla mężczyzn. od kilku dekad norma dla facetów jest mocno obniżana :P

    nie denerwuj się, Bobitta <3
    jak widzisz napisałam w poprzednim poście o tych rocznych staraniach z uśmiechem :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ