X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 19 września 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Hejka :) mam nadzieje ze moge do was dolaczycc :)
    w lipcu poronilamn pierwsza ciaze i teraz znow sie staram mam nadzieje ze sie uda :)
    Witaj :))


    Bardzo mi przykro z powodu straconej ciazy :( . Trzymam kciuki ! :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 19 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    dziewczyno :D nie mam po co testować :P czekam na okres ... ZERO objawów !!! w tamtym cyklu miałam jakieś wyimaginowane teraz NIC

    Bobitta nie trac nadziei znam wiele przypadkow gdzie znajome nie mialy zupelnie zadnych objawow ciazy przyszly one dopiero później takze wszystko jest mozliwe Cierpliwosci (choc wiem ze to nie takie proste) ;)

    Bobitta lubi tę wiadomość

    614f516043.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii witamy :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 19 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NItka 88 spoko , wiem poprostu ze w to nie cykl ciążowy ;/ no i tyle takie przeczucie - a potęga kobiecej intuicji jest wielka ;(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 19 września 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ten cykl to następny W końcu na pewno sie uda Chcialoby sie zeby bylo to jak najszybciej ale tak niestety nie zawsze sie da Ale nadejdzie taka chwila ze i my zostaniemy mamami ;)

    Ev lubi tę wiadomość

    614f516043.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrze na mój wykres i stwierdzam, ze jest odzwierciedleniem mojej figury :D płaska jak deska

    LASKA, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 20 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    patrze na mój wykres i stwierdzam, ze jest odzwierciedleniem mojej figury :D płaska jak deska
    Bobitta a co ja mam powiedzieć ?

    LASKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane,co u Was?? jak mija niedziela???

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Smerfetko :) mi od rana mdlo i zle ... mam nadzieje ze przejdzie bo sniadania nie tknęłam, tylko wypilam herbate . A jak Wy sie czujecie ?:)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Hej Smerfetko :) mi od rana mdlo i zle ... mam nadzieje ze przejdzie bo sniadania nie tknęłam, tylko wypilam herbate . A jak Wy sie czujecie ?:)


    bidulko Ty to się masz przez te cholerne leki :( u nas spokojnie,od powrotu ze szpitala leże wbłóżku,dużonodpoczywam,o 4.30 nad ranem przyszły do mnie mdłości,ale banan dał rade i ustąpiło....mieliśmy jechaćvz mężem na zakupów ciąg dalszy,ale zrezygnowaliśmy....odpoczywam,bo za tydzień zaczynam uczelnie ;) oglądaliśmy już wózki i kupimy go w styczniu

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pozdrawiam dziewczyny <3

    u mnie brak oznak cionrzowych, poza ślinotokiem, który uznaję za objaw tęsknoty za pysznym wyjazdowym jedzeniem. Niedziela, niestety, bez słońca. Mam nadzieję, że już się czujesz lepiej Ev <3

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    bidulko Ty to się masz przez te cholerne leki :( u nas spokojnie,od powrotu ze szpitala leże wbłóżku,dużonodpoczywam,o 4.30 nad ranem przyszły do mnie mdłości,ale banan dał rade i ustąpiło....mieliśmy jechaćvz mężem na zakupów ciąg dalszy,ale zrezygnowaliśmy....odpoczywam,bo za tydzień zaczynam uczelnie ;) oglądaliśmy już wózki i kupimy go w styczniu

    Pewnie tak ...chociaz nie byla bym tego taka pewna bo juz mialam spokoj przez 2 dni ... i sutki zaczely mnie bolec ...bola coraz bardziej, a w skutkach ubocznych lekow ani na forach nikt nic nie pisze o takich ;( .

    Odpoczywaj !:*

    Ja tez zaczynam uczelnie za tydzien , co studiujesz i gdzie ?:))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev, koniecznie skonsultuj to z lekarzem... może powinnaś dostać jakiś odpowiednik leków, które zostały Ci przepisane...?
    Smerfetka, czytałam o okropnej akcji z lekarzem. Cieszę się, że już wszystko ok!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Hej, pozdrawiam dziewczyny <3

    u mnie brak oznak cionrzowych, poza ślinotokiem, który uznaję za objaw tęsknoty za pysznym wyjazdowym jedzeniem. Niedziela, niestety, bez słońca. Mam nadzieję, że już się czujesz lepiej Ev <3

    No wlasnie nie bardzo ... mialam 2 dni spokoju tylko sutki zaczely dokuczac a dzis znow te mdlosci i bol jajnikow :(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Ev, koniecznie skonsultuj to z lekarzem... może powinnaś dostać jakiś odpowiednik leków, które zostały Ci przepisane...?
    Smerfetka, czytałam o okropnej akcji z lekarzem. Cieszę się, że już wszystko ok!

    Kontaktowałam sie z Nim i powiedzial ze musze jakos wytrzymać , ze przejdzie po kilku dniach tylko duzo pic wody .

    Bralam przez 2 dni 1/2 parlodelu i bylo ok wiec chyba wroce do tej dawki ... co prawda bez konsultacji z lekazem ale jak mam znow 100 zl dac za wizyte to naprawde ... ;/

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co mówi lekarz...bo ja oczywiście nie w temacie :(

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Kontaktowałam sie z Nim i powiedzial ze musze jakos wytrzymać , ze przejdzie po kilku dniach tylko duzo pic wody .

    Bralam przez 2 dni 1/2 parlodelu i bylo ok wiec chyba wroce do tej dawki ... co prawda bez konsultacji z lekazem ale jak mam znow 100 zl dac za wizyte to naprawde ... ;/

    hmmm... a próbowałaś tego e-endokrynologa, którego Ci podesłałam? Jak masz komplet wyników i całą kolekcję objawów, to może warto to skonsultować? Wiem, że to ryzyko i kasa, więc rozumiem ew. dylematy. Ja czekam na początek cyklu, żeby zrobić resztę badań i uderzam do niego. ściskam! <3

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzis na dodatek sa jeszcze bardzo cieple cale piersi ;/

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mało przyjemne odczucia....:/

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    hmmm... a próbowałaś tego e-endokrynologa, którego Ci podesłałam? Jak masz komplet wyników i całą kolekcję objawów, to może warto to skonsultować? Wiem, że to ryzyko i kasa, więc rozumiem ew. dylematy. Ja czekam na początek cyklu, żeby zrobić resztę badań i uderzam do niego. ściskam! <3

    Jeszcze nie ;)) Biore te leki zeby za okolo miesiac zrobic badania i zobaczyc jak dzialaja i wtedy bede szla do endokrynologa z nimi :) .

    Ufam swojemy gin. i wiem ze napewno chce dobrze , tym bardzij ze po jego zaleceniu picia wodu od razu sie poprawilo jesli chodzi o mdlosci :).

    Vesper lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ