X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież sie nie wkurzam na Ciebie :)
    ciekawi mnie tylko jak niby ktoś może zweryfikować intensywność i schemat współżycia u takiej pary ? na słowo ? czy może kamerke w sypialni zawieszają ?

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam takie coś ;) więcej w artykule w linku.

    Regularne współżycie (2 – 4 razy w tygodniu) przez rok bez żadnego zabezpieczenia (czyli bez stosowania środków antykoncepcyjnych), powinno zakończyć się ciążą

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/Diagnostyka-nieplodnosci-co-robic-gdy-starania-o-ciaze-sa-bezskuteczne_34916.html

    myślę, że lekarz po prostu pyta o intensywność starań :P i ocenia ją wg własnego widzimisię ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak a swoją drogą kiedy robiłas ostatnio test który wykazał ci - ?
    Nie licząc tego pozytywu :)
    Bo to ciąża na ban 2 wyrazne krechy :)
    Pytam o ten test bo ja robiłam dzis i wyszedl - a dzis mam 14 dzien.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak gratuluję

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Sylwiak gratuluję ciąży.
    A może my dziewczyny za często serduszkujemy,może wystarczy raz lub dwa przed owulacją? Ile jest par, że raz im się zdarzyło i już...bach.

    Demeter
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc do grudnia jedziemy na trybie natural :) a jak sie nie uda to 2016 bedzie rokiem ze wspomaganiem

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Witajcie dziewczyny.
    Sylwiak gratuluję ciąży.
    A może my dziewczyny za często serduszkujemy,może wystarczy raz lub dwa przed owulacją? Ile jest par, że raz im się zdarzyło i już...bach.
    ja na bank nie za często... po @ a prze ovu zdarza nam się 2 razy... w ovu no to jedziemy z koksem (1cykl - dzień ovu, 2cykl dwa dni przed ovu, 3cykl w przed dzień ovu i w ovu, 4 cykl jak widać) a potem po ovu to też tak ze 2 razy od nastroju :P Mąż ostatnio na delegacje jeździ wiec tez jestesmy ograniczeni

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Witajcie dziewczyny.
    Sylwiak gratuluję ciąży.
    A może my dziewczyny za często serduszkujemy,może wystarczy raz lub dwa przed owulacją? Ile jest par, że raz im się zdarzyło i już...bach.

    moja ginka powiedziała, że sex najlepiej co dwa, trzy dni, żeby armia zdążyła dojrzeć :P
    ale nie ma reguły, jak organizm młody, to i częsty sex nie zaszkodzi, jak sądzę :)

    Bobitta lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że częstszy sex jest wskazany, bo im bardziej wodniste nasienie tym lepsze. Za gęste nie może być, bo plemniki są mniej ruchliwe.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta twój wykres jest dobry. Z tego co wiem, im więcej ''zębów'' w drugiej fazie tym gorzej. Lepsze są właśnie temperatury na stałym poziomie. Wtedy nie ma wahań progesteronu.
    Kiedyś jakaś dziewczyna napisała pod jakimś wykresem, że jak temperatura spadnie w drugiej fazie już czwartego dnia a nie beďzie się prawidłowo utrzymywać ku górze to pies pogrzebany.

    Bobitta lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha... no to spoko, trochę mnie uspokoiłaś ale jak patrze na zaciążałe wykresy to nikt nie ma aż tak plaskich jak ja od dwóch cykli.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa. Nie wiem za bardzo od czego zacząć. Ale staramy się z moim przyszłym mężem od ok 2lat zajść w ciążę. Już nie wiemy za bardzo co robić

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć, jestem tu nowa. Nie wiem za bardzo od czego zacząć. Ale staramy się z moim przyszłym mężem od ok 2lat zajść w ciążę. Już nie wiemy za bardzo co robić
    Witamy Cię na forum :)
    Tu na 100% znajdziesz wsparcie i mamy nadzieje szczęśliwie doczekasz ciąży :)

    Ile masz lat? jak długie masz cykle? obserwowałaś swój cykl wcześniej czy to pierwszy raz? znasz swoją faze lutealną ? robiłaś jakiekolwiek badania ?

    Ev lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 września 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Bobitta. A wiec mam 26 lat. Cykle mam dłuższe zazwyczaj ok 32 dni ale tym razem miałam 28. Co to faza lutealna?hihi badania...heh no cóż. Bylam u 3 różnych ginekologow i jedynie czego sie dowiedziałam to to że nie mam problemów z tarczyca i "na bank jestem zdrowa bo mam okres " a resztę to wysyłają do Kinderwunsch klinik tam gdzie się robi in vitro, że tam zrobią badania. Jedyne co robiłam to używałam testow ovu.

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Hejka :)
    Ev widze ze tez Cie meczy katar jak mne ;/

    A no niestety :( ale juz przechodzi powoli :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 20 września 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Witajcie dziewczyny.
    Sylwiak gratuluję ciąży.
    A może my dziewczyny za często serduszkujemy,może wystarczy raz lub dwa przed owulacją? Ile jest par, że raz im się zdarzyło i już...bach.

    w 30dc byl 4 test.. czyli mialam 11dpo bodajze..

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 20 września 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien mieszkasz w Niemczech?
    więc tak z rad dobrej Bobitty :D zacznij mierzyć temperaturę (w ustach/obycie/pochwie)rano zawsze o tej samej godzinie zaraz po przebudzeniu (pamietaj żeby to była Twoja pierwsza czynność przed wstaniem z łóżka)
    po trzech cyklach będziesz mogła już określić swoją fazę lutealną (czyli dni po owulacji). Myslę, że w międzyczasie, ponieważ jak juz wspomnialaś współżyjecie 2lata, wybrałabym się do ginekologa i powiedziała o tym ile czasu staracie się o dziecko i pogadała jakie badania w celu sprawdzenia płodności powinnaś zrobic. Zaczęłabym juz teraz przyjmować kwas foliowy i uczyć się badać śluz i szyjkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 21:35

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 20 września 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć Bobitta. A wiec mam 26 lat. Cykle mam dłuższe zazwyczaj ok 32 dni ale tym razem miałam 28. Co to faza lutealna?hihi badania...heh no cóż. Bylam u 3 różnych ginekologow i jedynie czego sie dowiedziałam to to że nie mam problemów z tarczyca i "na bank jestem zdrowa bo mam okres " a resztę to wysyłają do Kinderwunsch klinik tam gdzie się robi in vitro, że tam zrobią badania. Jedyne co robiłam to używałam testow ovu.

    Witamy Cie w Naszym gronie ;))

    alinsien lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wtedy im mówiłam, że sie tak długo staramy. Achh szkoda mówić! Tak mieszkam w Niemczech i patrzą na mnie jakby z niedowierzaniem, że chce mieć "juz" tutaj to juz,dziecko

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze, że już tracę po prostu nadzieje. Ale wybiorę się do tej kliniki specjalistycznej. Bo też cóż na pozostało... ps. Widzę, że jedna z koleżanek w ciąży! Najszczersze gratulacje!

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ