X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie, nie będzie mi się wyświetlalo nigdzie jak ktoś do mnie napiszę? I Bobitta z tym mierzeniem to nie było jakoś tak,ze jak temp wyższa będzie to dni płodne są?

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko, czy ty się zapisywałaś może na wrześniowe Zygoty? :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 20 września 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciążonym congratulations, Nowe duszyczki witam i polecam dział "baza wiedzy" z tamtąd dowiedzialam sie naprawdę sporo na początku działania z OF.

    mnie dzis wysypało trądzikiem na dekolcie znaczy @ is coming...

    bv5tg9v.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Mi juz chyba kompletnie odbilo ^^ ... Leze i nie moge zasnac przez co zaczynam myslec ze moze mam objawy ciazowe ... PARANOJA !!!!!!!

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Smerfetko, czy ty się zapisywałaś może na wrześniowe Zygoty? :)

    nie kochana ;) tak w ogóle to hej dziewczyny....przyszłam sie poskarżyć do Was...po tej fioletowej stronie nie jest wcale tak fajnie....zwłaszcza w majówkowych ciężarówkach,jak sobie pomyśle ile z Was tutaj dałoby aby mieć już pod serduszkiem tą malutką kruszynke,a one już ją mają i zamiast cieszyć sie z tego to doszukują sie,czy napewno nie poronią itp ;( chyba uciekam z belly bo ja zaczynam popadać w paranoje ;(

    Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    nie kochana ;) tak w ogóle to hej dziewczyny....przyszłam sie poskarżyć do Was...po tej fioletowej stronie nie jest wcale tak fajnie....zwłaszcza w majówkowych ciężarówkach,jak sobie pomyśle ile z Was tutaj dałoby aby mieć już pod serduszkiem tą malutką kruszynke,a one już ją mają i zamiast cieszyć sie z tego to doszukują sie,czy napewno nie poronią itp ;( chyba uciekam z belly bo ja zaczynam popadać w paranoje ;(
    Siedz tutaj z nami skoro tam takie paranoiczki ..to chore wyszukiwac w sobie problemów..
    Gadac o poronieniach i wywoływac wilka z lasu...
    Zamiast cieszyc sie szczesciem i fasolką to jakby próbowały je swoim nastawieniem uśmiercic !
    Chorzy ludzi nie którzy.
    Kochana olej fioletową strone bo przez takie podejscie ludzi wpływa to na twoje samopoczucie które dzidzia odczuwa.

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Siedz tutaj z nami skoro tam takie paranoiczki ..to chore wyszukiwac w sobie problemów..
    Gadac o poronieniach i wywoływac wilka z lasu...
    Zamiast cieszyc sie szczesciem i fasolką to jakby próbowały je swoim nastawieniem uśmiercic !
    Chorzy ludzi nie którzy.
    Kochana olej fioletową strone bo przez takie podejscie ludzi wpływa to na twoje samopoczucie które dzidzia odczuwa.



    a daj spokoj kochana cały weekend w domu leżałam plackiem bo dostalam w sobote leciutkiego plamienia,bardziej to wygladalo na zabarwione na różowo upławy to tamte już mnie nastraszyły,że to zły znak....a nak powiedzialam że rozglądamy sie zmężem za wyprawką no i wózek już wypatrzony,to zostałam zmiażdżona wypowiedziami,że to stanowczo za wcześnie,że nie powinnam bo to,że jestem w ciąży to nie oznacza,że zakończy sie szczęśliwie ;( jak to czytałam to łzy mi sie lały ciurkiem ;( jak można być takim człowiekiem i to kobiety,które same są w ciąży...;(

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego dnia życzę ! :))

    Ja rano znow mdlosci ^^ normalnie jak w ciazy ;D .

    OWF wyznaczył mi W KOŃCU dzis owulke ( co jest jak to sie mowi " na dwoje babka wróżyła).

    Pedze do Krakowa pozalatwiec kilka spraw . Bede pozniej :)

    :* !

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    A powiedzcie, nie będzie mi się wyświetlalo nigdzie jak ktoś do mnie napiszę? I Bobitta z tym mierzeniem to nie było jakoś tak,ze jak temp wyższa będzie to dni płodne są?
    W cyklu masz (powinnas mieć) dwie fazy temperatur. niższa- gdzie pęcherzyk przygotowuje sie do peknięcia i wyszcza kiedy ciałko żółte coś tam :D (aż tak się nie znam) okres płodny to z reguły 2-3 dni przed owulacją, i 24h od pęknięcia pęcherzyka. Każa kobieta jest inna i musisz się obserwować kiedy i jakie masz objawy. NP ja w dni płodne temperaturę mam zazwyczaj niską i śluz wodnisty albo rozciągliwy. Inne kobity czują bóle około owulacyjne, jeszcze inne mają lekkie plamienia podczas owulacji. Co dziewczyna to inne objawy.

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    nie kochana ;) tak w ogóle to hej dziewczyny....przyszłam sie poskarżyć do Was...po tej fioletowej stronie nie jest wcale tak fajnie....zwłaszcza w majówkowych ciężarówkach,jak sobie pomyśle ile z Was tutaj dałoby aby mieć już pod serduszkiem tą malutką kruszynke,a one już ją mają i zamiast cieszyć sie z tego to doszukują sie,czy napewno nie poronią itp ;( chyba uciekam z belly bo ja zaczynam popadać w paranoje ;(
    Zostań z nami. Coś o tej paranoi wiem... kiedyś na belly zapytałam o coś (już nawet nie pamiętam) i laski nie dosć, że zjechały mnie za niewiedze to zaczeły pisać niemiło na mój temat - zrobiło mi się przykro- naprawdę. Dlatego tam juz nawet nie zagląam na forum

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Zostań z nami. Coś o tej paranoi wiem... kiedyś na belly zapytałam o coś (już nawet nie pamiętam) i laski nie dosć, że zjechały mnie za niewiedze to zaczeły pisać niemiło na mój temat - zrobiło mi się przykro- naprawdę. Dlatego tam juz nawet nie zagląam na forum


    no wiesz,każda nosi głowe wysoko,bo udało sie zajść w ciąże <ironia> szkoda tylko,że za grosz pokory w sobie nie mają i jeszcze nie tak dawno,same były zielone w tych sprawach jak zaczynały starania...tu u nas jest jakoś tak przyjemniej i wgl miło sie rozmawia,a tam czuć tylko zazdrość,a jak która o wózku powie i droższym od poprzedniczki,to już "a po co Ci taki wózek,jak nie wiesz,czy ciąże donosisz" ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 08:55

    katsuyoshi, missy83 lubią tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    no wiesz,każda nosi głowe wysoko,bo udało sie zajść w ciąże <ironia> szkoda tylko,że za grosz pokory w sobie nie mają i jeszcze nie tak dawno,same były zielone w tych sprawach jak zaczynały starania...tu u nas jest jakoś tak przyjemniej i wgl miło sie rozmawia,a tam czuć tylko zazdrość,a jak która o wózku powie i droższym od poprzedniczki,to już "a po co Ci taki wózek,jak nie wiesz,czy ciąże donosisz" ;(
    ja pierdziele ... nawet szkoda mi tego komentować

    katsuyoshi, missy83 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    a daj spokoj kochana cały weekend w domu leżałam plackiem bo dostalam w sobote leciutkiego plamienia,bardziej to wygladalo na zabarwione na różowo upławy to tamte już mnie nastraszyły,że to zły znak....a nak powiedzialam że rozglądamy sie zmężem za wyprawką no i wózek już wypatrzony,to zostałam zmiażdżona wypowiedziami,że to stanowczo za wcześnie,że nie powinnam bo to,że jestem w ciąży to nie oznacza,że zakończy sie szczęśliwie ;( jak to czytałam to łzy mi sie lały ciurkiem ;( jak można być takim człowiekiem i to kobiety,które same są w ciąży...;(
    Ja pierdole wybaczcie za słownictwo ale jak to czytam to napierdoliłabym jednej i drugiej !!!
    Kurwa !
    Pierdolą tak jakby wróżyły ci zle !!!
    Jakby już twoje maleństwo miało sie nie urodzic!!!
    Jak tak można ?!
    Jak można tak kogos dołować...
    Przeciez wszyscy tu mamy sie wspierać nie ważne czy zaciążone czy też nie !!!!!!!
    Pozjadały wszystkie rozumy?!
    Jakby ktoś im powiedział że ich dziecko się nie urodzi albo cos !
    Olej ich kochana i wracaj do nas !
    Ta fioletowa strona nie jest ci potrzebna !
    Wkurwiłam się jak słysze że z założenia odrazu wrzucaja takie hasła...
    Masz prawo robić wyprawke i nawet kupic wózek !!!
    To twoja sprawa kiedy chcesz kupic i nikomu nic do tego !
    Zamiast sie cieszyc to ty bedziesz się dołowac przez głupie pierdolenie tych chorych ludzi !!!
    Wybaczcie ale inaczej nie da sie tego okreslic...
    Co z tego że troszke plamiłas? Nie które plamią całą ciaże a dzidzi nic nie jest i ciaża przebiega dobrze .
    W szpitalu sprawdzili i powiedzieli że wszystko jest wporządku wiec tego się trzymaj !!!
    Nie słuchaj tych głupot co ci tam wypisują !
    Głowa do góry i ugłaskaj brzuszek ode mnie dla maluszka <3

    smerfetka22, Bobitta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ja pierdole wybaczcie za słownictwo ale jak to czytam to napierdoliłabym jednej i drugiej !!!
    Kurwa !
    Pierdolą tak jakby wróżyły ci zle !!!
    Jakby już twoje maleństwo miało sie nie urodzic!!!
    Jak tak można ?!
    Jak można tak kogos dołować...
    Przeciez wszyscy tu mamy sie wspierać nie ważne czy zaciążone czy też nie !!!!!!!
    Pozjadały wszystkie rozumy?!
    Jakby ktoś im powiedział że ich dziecko się nie urodzi albo cos !
    Olej ich kochana i wracaj do nas !
    Ta fioletowa strona nie jest ci potrzebna !
    Wkurwiłam się jak słysze że z założenia odrazu wrzucaja takie hasła...
    Masz prawo robić wyprawke i nawet kupic wózek !!!
    To twoja sprawa kiedy chcesz kupic i nikomu nic do tego !
    Zamiast sie cieszyc to ty bedziesz się dołowac przez głupie pierdolenie tych chorych ludzi !!!
    Wybaczcie ale inaczej nie da sie tego okreslic...
    Co z tego że troszke plamiłas? Nie które plamią całą ciaże a dzidzi nic nie jest i ciaża przebiega dobrze .
    W szpitalu sprawdzili i powiedzieli że wszystko jest wporządku wiec tego się trzymaj !!!
    Nie słuchaj tych głupot co ci tam wypisują !
    Głowa do góry i ugłaskaj brzuszek ode mnie dla maluszka <3



    oh kochana,jak dobrze,że mam wsparcie u Was mężowi jak powiedziałam to zasugerował,że kupi łóżeczko,abym się uśmiechnęła....mam niesamowitą opieke od męża,od moich bliskich,tak jak oni o mnie dbają tak nie znam żadnej ciężarówki ze swojego otoczenia i nawet tych po porodzie,żeby one tak o siebie dbały i jakoś urodziły i nic się nie zdazylo,a to że trafiły sie poronienia,to przecież 20% ciąż takich sie zdaza,a dlaczego ja mam cierpieć z tego powody,że 3/4 tamtych dziewczyn były właśnie w tych 20 %

    Vesper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego tam nie ma sensu abys przesiadywała :)
    Siedz tutaj z nami i bedziesz sie lepiej czuła niż czytaja te głupoty co tam ci wypisują.
    Ach widzę mąż głową w chmurach z radosci <3
    Ciesze sie ze masz tak wspaniałego i opiekuńczego męza !

    smerfetka22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dlatego tam nie ma sensu abys przesiadywała :)
    Siedz tutaj z nami i bedziesz sie lepiej czuła niż czytaja te głupoty co tam ci wypisują.
    Ach widzę mąż głową w chmurach z radosci <3
    Ciesze sie ze masz tak wspaniałego i opiekuńczego męza !


    oj tak codziennie rano i wieczorem masuje mnie oliwką,pierwsze pyanie na dzień dobry "cześć kochanie,jak sie czujesz" super ten mój mężuś,dzisiaj jedziemy do Pani doktor na 17.30 może wreszcie dostane usg dla siebie,no i może mi wreszcie założy karte ciąży i wypisze badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    oj tak codziennie rano i wieczorem masuje mnie oliwką,pierwsze pyanie na dzień dobry "cześć kochanie,jak sie czujesz" super ten mój mężuś,dzisiaj jedziemy do Pani doktor na 17.30 może wreszcie dostane usg dla siebie,no i może mi wreszcie założy karte ciąży i wypisze badania
    Czekam na wiesci po lekarzu :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 21 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś smętny dzień, zimno mi od rana, do tego mam potworne zawroty głowy. Powinnam kawusie wypić ale obiecałam sobie, że w tym m-cu kończe definitywnie z kawą. Jak to zrobić przy tak niskim ciśnieniu.
    Smerfetka dziewczyny mają rację, olej te pseudo koleżanki w fioletowej strony. Prawda taka, że wyżej srają niż dupę mają. Niedługo będą ci mówić jak masz przeć podczas porodu. Twoja ciąża, twoja brocha możesz kupować co zechcesz i kiedy zechcesz.

    smerfetka22 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 21 września 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat widzę, że twój wykres zaczyna powoli schodzić w dół. Ja już swój olałam. W środę zacznę nowy, mierzi mnie te mierzenie.

    Demeter
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, cóż, może im hormony trochę walą na łeb ;)
    wiadomo, że jak pojawiają się jakieś plamienia, to lepiej je sprawdzić, ale niekoniecznie może to być coś złego (u mojej przyjaciółki była to konsekwencja nadżerki, a z dzieckiem nic się nie działo), czasem zdarza się, że pęknie jakieś naczynko w pochwie. Nie sądzę, żeby było konieczne, żebyś dostała np luteinę, bo masz młody organizm.
    Ja też nie lubię przesądów. Jeśli w nie nie wierzysz, to nie przejmuj się takim gadaniem.
    trzymam kciuki z pomyślny rozwój ciąży!

    no, i w ogóle, cześć dziewczyny :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ