X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze lepiej kup test i podpaski :P

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele rozumiem Ciebie ja o pierwszą ciążę mocno walczyłam byłam po poronieniu i pozamacicznej i każdy okres traktowałam jako gorzka porażkę ale w tym szczęśliwym cyklu zmieniłam nastawienie.. I zaczęłam sobie mówić jak nie w tym cyklu ma się począć dzidzia to tylko dlatego że wybrała sobie inny miesiąc na narodziny:) wiem że łatwo się mówi ale za każdym razem jak się dolowalam to za zaczęłam to sobie powtarzać :D i dziś mam córeczkę :)) wierzę że niedługo znowu będziesz tuli małego bobaska nowy rok idzie nowe cykle i tym samym okazje do przytulania ;)

    Także dla każdej starajacej z wątku powiem kilka słów: niech jajeczka rosną zajebiscie i pękają soczyste:D a reszta oddziału niech czeka w gotowości :D

    A dla testujacych samych tłustych dwóch kreseczk życzę :*

    A co do kupowania podpasek ja ostatnio w drogerii kupowałam tampony, przechodziła ekspedientka i krzyczy do mie że dziś promocja i kolejna paczka za zeta i że mi zaraz przeniesie, nie zdążyłam nic odpowiedzieć a ta leci z kolejnymi paszkami tamponow a ja na to: aż tyle? Ona: Pani bierze zawsze się przydadzą a ja: omg to podziękuję ;p nie robię zapasów bo wróżę sobie ze nie będą niedługo na długo potrzebne :p

    Existenz, Nadia83 lubią tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fo09czka
    Dziekuje za mile slowa :* pocieszylismy sie z mezem, ze kolejna owulacja szacuje sie w Sylwestra :D

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • madlena123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze Adele, zobaczysz :-) owulacja na Sylwestra :-) fantastycznie, sie zrelaksujesz, odstresujesz :-)
    u mnie wypada jakos po swietach...ale tesciowa za sciana z regipsu takze chyba nici bo moj facet taki jakis zestresowany chodzi ;-);-) no, zobaczymy...


    sluchajcie dziewczyny, oprocz kwasu foliowego bierzecie cos jeszcze? ja jak narazie tylko to biore :-/ moze to za malo?

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele! Owulacja na Sylwestra, wow... Zazdroscimy wszystkie pewnie :) U mnie sie @ pojawi raczej na Sylwestra ;)

    Co tam u innych dziewczyn slychac - ktos testowal? Existence? Piszcie, bo ciekawa jestem dla kogo grudzien okazal sie szczesliwy ;)

    Foczka, ja mam identycznie :) Serio, tez sobie powtarzam, ze to jeszcze nie byl ten cykl i dzidzia wybrala inny termin ;) Hehe. No i przezycia mialysmy podobne (mam na mysli ciaze w tym samym czasie i te wczesniejsze, negatywne...) Tylko, ze my mamy chlopca ;) Takze przy okazji chetnie sie dowiem jak "wyprodukowac" dziewczynke. Chcialabym kupowac sliczne, rozowe ciuszki i czesac kucyki ;) Hehe jakies rady? ;)


    fo09czka lubi tę wiadomość

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlena, ja biore tylko kwas foliowy i witamine D (ale to tak ogolnie na samopoczucie w zimie). A do tego od czasu do czasu wcinam siemie lniane albo pije olej z lnu. ;)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele ja mam zapal i swietny humor tylko do owu ;) Potem mnie lapia dolki, ze i tak sie nie uda i wszystko do dupy ;)
    Tym razem jeszcze gorzej, bo testuje dopiero za tydzien czy cos. Pewnie sikne we wtorek przed ginekologiem na wszelki. Cycki mnie bola juz od 3 dpo. ale normalnie takie mam uczucie, jakby mleko naplywalo, czasem mnie tak ciagnie przed @. Brzuch mnie pobolewa tez ciagle tu i tam. Pewnie gaz :P Nie chcialabym sobie wkrecac jak desperatka, ale latwo nie jest.
    Tyle ze jestem upatra i nie popuszcze az sie uda no! :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee kupiłam dwa bobotesty ale testuje rano bo mi dziś szkoda drinków na które mam ochotę. A cooo. Gin powiedział ze alkohol nie szkodzi we wczesnej ciąży ;) miłego wieczorku. Do jutra

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) u mnie 17dc i to chyba bezowylacyjnego :o temp dziwna jakaś, strasznie niska...
    Wiec nie nastawiam sie na nic ;)

    Co do witamin ja biorę femibion na zmianę z wit a+e, b6 ib12.

    My już 20cs i jakoś dla mnie to normalne ze @ przychodzi :/ nie testuje za często bo szkoda na to kasy ;)

    A co do faceta to mój chyba ma większego dola niż ja i sie tym spina strasznie... śle z drugiej strony jak mu mówię ze są TE dni to on akurat wtedy nie ma ochoty i nie bedzie na sile nic robił :o nie nadarzysz...

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis to mu nic nie mow ;) Bierz go z zaskoczenia hihi
    Az przykro, ze sie czlowiek przyzwyczaja juz, ze drugiej kreski nie ma, no nie?

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu zaczęłam 1 dc. Od tygodnia jestem na metforminie, ovu też w sylwestra

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój to się tak zawziął ostatnio,że sam pilnuje moich płodnych dni. Wcześniej czasem nie mógł się "skupić" a teraz w drugą stronę ;-). Teraz to ja słyszę, że dziś musimy ;-)
    No ale wykresy idealne a i tak dupa

    Teraz jakoś owulacja mi chyba coś koło nowego roku wyjdzie to może jak się porządnie nachleje to coś z tego będzie. Jakoś na trzeźwo te moje wewnętrzne narządy nie mogą sobie poradzić ;-) a i może pijany plemnik szybciej trafi ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to dziewczyny Sylwestrowe strzały musza byc ! :D

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzały będą na pewno, tylko czy celne? ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja biorę kwas foliowy, Wit d, leki na tarczyce i olej z wiesiołka do połowy cyklu.

    Tereska podobno żeby była dziewczyna najlepiej wstrzelic się dzień lub dwa przed ovu wtedy te silniejsze czyli dziewczynki mają większą szansę:p oj kochana wiele nas łączy:* bardzo się cieszę że teraz ponownie będziemy się wspierać :*

    U mnie facet nie ma pojęcia o płodnych tzn wie że coś takiego jest, chce dzieci ale nie chce słyszeć o staraniach bo pamięta jak ja przezywalam każdy starankowy cykl i nie chce o tym słuchać. Także ja go biorę z zaskoczenia tzn nagle staje się mega spontaniczna i fiku miku i zaraz do łóżka mi tutaj:p

    U mnie ovu jakoś po świętach ale będziemy u teściów także czy coś się da poserduszkowac to zobaczymy ;p

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny, normalnie nie wyrobie. Sikalabym na testy codziennie juz, chociaz wiem ze nic nie wyjdzie pfff...
    Siedze na necie jak glupia i sobie wkrecam. Ten tydzien mnie dobije, wahania nastrojow mam straszne. Ja nie wiem :) Normalnie mi tak nie odbija. Najwyrazniej hormony mi buzuja jak szaloooneeee :P
    Pewnie sie denerwuje przed wizyta u gina, bo w UK nas tu zlewaja troche :/ Juz planuje, jak sie bede z nimi klocic hehe

    Jak weekend mija? :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podczytuję Was, i bardzo trzymam kciuki!

    Theagnes, ja Cię pocieszę, że mi zaskoczyło właśnie w długim cyklu z opóźnioną owulacją :)

    Existenz, a ja coś czuję, że te podpaski Ci się nie przydadzą :P

    Adele, tulę, ja przy pierwszych staraniach miałam kryzys przy 8cs, do tej pory pamiętam jak to ciężko wtedy... Ale Sylwester dobrze wróży :)

    Kat, "szczel" sobie drinka - (bosz, nie wierzę, że takie rady daję...) - ja nigdy nie rozumiałam dziewczyn, które już od owu nie piją, mi jakoś lampka wina zawsze pomagała wieczorem nie świrować. A, i zawsze sobie powtarzałam, że dobrze, że poranny mocz jest tylko raz dziennie :D

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale fajnie Cie widziec, zagladaj czesciej :) Jak sie czujesz, kropek zdrowo rosnie? :)
    "Szczelilabym" sobie na czwartkowej "kawie" :P u kolezanki, ale jest w ciazy, wiec pijamy herbate hahaha
    Po 28 miesiacach juz nie panikuje i nie szukam objawow na sile, ale kurde no! Cyce mnie bola juz od 3 dpo, jajnik ciaga, brzuch pulsuje, zaparcia, nastroje. Masakra.
    Tylko maz sie cieszy. Wiadomo. Boobs! :P
    Trzymaj sie cieplutko :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, może cyce mają rację, coś się tam dzieje :D
    Trzymam kciuki!

    U mnie jakiś zalatany tydzień, wizytę mam we wtorek a nawet nie mam się kiedy nią stresować, jeszcze jutro impreza rodzinna, więc zamiast teraz siedzieć na necie powinnam robić sałatki i ciasta... A z objawów to teraz się zaczęły lekkie mdłości, no i śpiąca jestem nieziemsko, tylko w sumie ta ciągła chęć zaśnięcia "tu i teraz" towarzyszy mi od ponad roku :P

    Kat83 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) przyłączę się do was :) staram się o rodzeństwo dla mojego syncia i od półtora roku nici. Jak nie dostanę wymarzonego prezentu pod choinkę to w styczniu mam się zapisać na laparo. Ale cały czas mam nadzieję że nie będzie potrzebna ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ