X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Dzięki.

    Ale jak jest zamknięta to w ogóle nie ma tego wgłębienia, tak?

    Jest wgłębienie, tylko cuc ze nawet opuszka byś nie wcisnęła ;)

    Karolka12345, Existenz lubią tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja teraz nawet w drugiej ciąży mam wrażenie że ona nadal jest lekko otwarta...

    Byłam dziś na wizycie, jest serduszko u mojego 4mm malca :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd0b2f1ea219.jpg

    Kat83, magdis, Karolka12345, Existenz, chabasse, Zgredek, fo09czka, Nadia83, Terraska lubią tę wiadomość

  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanatocha gratulacje!!!!! :)

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha cudo :)

    magdis zrobili mi usg w koncu. Ostatnie usg mialam robione w Polsce poltora roku temu, na szybciocha troche, widac bylo kilka cyst ale nie za duzo.
    Teraz same czarne dziurska :( Zarcie Clo bez monitorowania i konkretnych badan, bez wynikow meza... Tak sie konczy. Teraz nie wiem, czy faktycznie mam PCOS, czy mnie lekami zalatwili po prostu. Nie wierze do konca brytyjskim lekarzom.
    Innych objawow nie mam za bardzo, cykle regularne, bmi idealne, zarostu brak :P
    Musze zrobic hormony od poczatku, bo zgubili moje wyniki z dwoch miesiecy (!!!)

    Luce no wieeeem :P Jakby paskudy zaczeli od usg i nie trzymali dwa lata staran to bym juz to dawno w Pl zrobila. Teraz sie boje ze mi konowaly pol jajnikow spala przy okazji :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, mam identyczne zdjęcie z pierwszej ciąży :) jakbym zobaczyła moją córcię :)

    Kat, to Ty byłaś teraz na Clo a ostatnie USG miałaś 1,5 roku temu?! Lekarz Ci tak kazał? Dziewczyny które biorą Clo kilka razy w cyklu latają na USG żeby zobaczyć czy pęcherzyki rosną, jak szybko, ile ich jest, czy nie za dużo nie za mało itd... Może Ty masz teraz po prostu przestymulowane jajniki... ?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Dzięki.

    Ale jak jest zamknięta to w ogóle nie ma

    U mnie to wgłębienie zawsze jest przy otwartej i zamkniętej. Jak jest zamknięta w dni nieplodne powinnaś ja czuć twardsze i wgłębienie mniejsze a przy płodnych mimo woli jak jest miękka to wgłębienie powinno być bardziej odczuwalne palcem.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha piękne zdjęcie !!! Cud w brzuchu

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji że mam dziś duuuzo roboty, a jutro rano wyjeżdżamy i postanowiłam odłożyć internet na tych kilka dni, już teraz życzę Wam pięknych, rodzinnych świąt.
    Odpoczynku od codzienności, staranek, wykresów, radości z naszych pierworodnych dzieciaczków :)

    Do życzeń dołącza się mój dwulatek.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae7f365d6676.jpg

    chabasse lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Życzę Wam wesołych,spokojnych Świąt oraz zaciążonych dla tych które czekaja teraz na II kreseczki :) :)

    chabasse, fo09czka lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też już podziękuję i złożę od siebie.. spokojnych, zdrowych i radosnych.. w gronie rodzinnym i atmosferze wzajemnej milosci. A w nowym roku spełnienia marzeń i planow. No po prostu wszystkiego naj naj naj.... dziewczyny.!!!

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny :*
    Aby każda z nas otrzymała swoj wymarzony prezent!!!

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • madlena123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes87 pisze ze jest wysoka jak na pierwszą fazę cyklu, ponieważ jeśli porównam cykl ostatni, a do tego cykle gdzie staraliśmy się o pierwszego malucha, to moja podstawowa wynosi około 36,2/36,3 a tu naraz 36.5...taka miałam w drugiej fazie ostatnio :-/ Zobaczymy :-)

    Wesołych świąt dziewczęta :-) niech się spełni to o czym każda z nas marzy :-)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie chciałam Wam życzyć spokojnych, rodzinnych i radosnych Świat! Niech ten magiczny czas rozpali w Nas iskrę milosci! Spełnienia Marzeń!!!
    Niech każdego dnia Nasze pociechy będą Nam powodem do dumy i radości, niech te maleństwa które pojawiły się pod naszymi sercami rosna zdrowo! A Tym które nadal walczą o rodzeństwo dla swoich pociech zyczę aby Nowy Rok przyniósł Nowe Życie!

    WESOŁYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

    chabasse, santoocha lubią tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok.. u mnie juz po Świętach. Na plusie 5 KG. Samopoczucie na minusie. Temp spada na łeb na szyję. Bóle juz na @. Coś krótki cykl się szykuje. Kurcze a następny miałam odpuścić z mierzeniem i spróbować clo. A jestem poza domem i wracam dopiero tydzień po sylwku. Jesli wiec teraz dostane @ tak wcześnie to dup z clo. Bo jak wrócę do domu, to już będzie po ptokach. Może hsg chociaż da radę. Zobaczymy.. ehh.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabase 9dni to strasznie krótka faza lutealna. Badałaś progesteron?

  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam w 5dc wszystkie zlecone hormony i wtedy były w normie. Ale nie powtarzałam badan w tym samym cyklu w drugiej fazie. Kurcze, może powinnam..? Tez mi się wydaje, że mam krótkie fl. Ale chodzę regularnie do ginki, monitoring mam itd.. No nic mi nie mowila, że jest nie tak. Sama nie wiem. Teraz jestem poza domem, wiec dopiero jak wrócę to pogadam z nią.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jak tam po świętach? Odpoczęły? hehe

    Mam pytanie. Czy któraś z was stara się o dziecko po odstawieniu tabletek anty?
    Ja brałam rok i odstawiłam na koniec listopada i to nasz 1cs po tabsach....
    Po jakim czasie jest szansa na 2kreski? :)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspanialego 2017 z podwójnymi krechami, kobietki !

    U nas są teściowie i moja mama, więc święta mamy na całego ;)
    Co jakiś czas zaglądam i podczytuję... choć nie jest łatwo, bo znów mnie przeziębienie rozkłada...
    Owulka, jeśli była, to wyjątkowo późno (19 dc?), czyli @ tez mi się przesunie na po nowym roku.
    Objawów brak. Obstawiam, że jednak nie było owu, a tempka z ostatnich dwóch dni jest wynikiem kolejnej choroby. Gardło boli coraz bardziej...

    Testować raczej w tym miesiącu nie będę. Życzę powodzenia tym, które sobie taki teścik zafundują ;)

    P.S. santoocha, super maluch! :)

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zacznę tu pisać bo staramy się o drugie dziecko, pierwsze ma 15,5 miesiąca.cykle mam regularne od maja.

    Zgredek lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh moj synus ma 17miesiecy. Wiec podobny wiek... ciekawe jak zareaguja na rodzenstwo.. i kiedy ono bedzie?

    FreshMm lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ