X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz a usuń z ciekawości z wykresu płodny śluz, ciekawe jak ovu wyznaczy ci po samej temperaturze owulkę ?

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo właśnie zaraz to zrobię ;) po drugie nie zmienia faktu to ze okres miałam 35 dni temu

    Ovu zmienił tylko z ciaglej na przerywana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 15:56

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, u mnie niestety juz plamienia...więc nici z testów i dzidzi :-/
    Powiedzcie mi cy jest sens iść jutro do lekarza, skoro pewnie będzie to mój pierwszy dzień @, bo chciałabym aby przepisała mi coś na skrócenie 1 fazy...Co w takich przypadkach zwykle przepisuje lekarz???

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes, to zaczynamy nowy cykl razem, ja też właśnie zaczynam plamić :( jak ja pytałam moją gin czy dałoby się jakoś skrócić pierwszą fazę to stwierdziła że nie, bo taka jest specyfika mojego organizmu że owu jest późno i ona nie widzi potrzeby żeby w to jakoś ingerować.Ja mam owu zazwyczaj gdzieś między 22-28 dc więc nie aż tak ekstremalnie późno jak Ty, ale dla mnie to czekanie to prawdziwa udręka. Może stymulacja Clo czy czymś takim by tu coś pomogła... Ja się póki co zastanawiam nad jakimiś suplementami, może Ovarin albo Castagnus... Chociaż prolaktynę niby mam w normie więc nie wiem czy Castagnus by coś wniósł do sprawy. Jak na samą pogadankę to możesz iść jutro do gina, no ale jakbyś chciała żeby Cię zbadał no to parę dni trzeba by odczekać

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki magdis..
    Pójdę na tą pogadankę i może powiem jej że chcialabym spróbować clo...bo ja mam owulację jakoś po 30 dniu cyklu...a to już prawdziwa udręka...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa :( Nie ma i nie bedzie przez jakis czas. Odpuszczam troche, bo osiwieje. W sensie szybciej osiwieje, bo cos mi tam juz tego. Udaje ze pasemka :P
    Wlasnie sie dowiedzialam, ze jednak mam PCOS i lipa. Czekam na laparo do 6 miesiecy. Potem jeszcze trzeba w ciaze zajsc, pod warunkiem, ze spuszczenie pary z jajnikow podziala magicznie. Sie cholera dorobie tych dzieci przed emerytura :/ Fak.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes, taka późna owu to naprawdę udręka, daj znać co Ci gin powiedziała
    Kat, w jaki sposób postawiono Ci diagnozę że masz PCOS? Samo USG czy robiłaś jeszcze jakieś badania? Masz jakieś objawy tego ustrojstwa?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat to w porę w czas się dowiedziałaś!

    theagnes nie mam pojęcia co może skrócić 1 fazę...

    na pocieszenie dodam, że ja mam książkowe owulki 13-16 dc i tak od roku nie zaszłam.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis...mam wizytę o 16.30 wiec dam znać co mi poradziła (choć nie znam tej lekarki, to mam przeczucie że chyba nic mi mądrego nie powie)
    A powiedzcie mi że ten castagnus albo ovirin (czy jakoś tak) można brać samemu na własną rękę??? I który lepszy?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes ovarin i castagnus można brać na własną rękę.
    Brałam obydwa te specyfiki właśnie teraz w tym szczęśliwym cyklu. Castagnus reguluje cykl, zmniejsza objawy pmsa.
    Możesz spróbować.
    Ovarin to generalnie witaminy plus inozytol.

    Przykro mi dziewczyny, że cykle kiepsko się kończą, szczególnie teraz przed samymi świętami :(

    Za Ciebie Existenz trzymam kciuki!

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello. Spada temp. Na styczeń trzeba się szykować ;) głową do góry dziewczyny. Nie dolowac się prosze negatywnymi testami bo te negatywne uczucia i tak w niczym nie pomaga w tez wierze ze te które opuszczają "wrzucając na luz " szybciej zachodzą. Miłego dnia

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, a ja byłam w aptece bo chciałam sobie kupić właśnie albo Castagnus albo Ovarin (a najlepiej jedno i drugie :D ) a farmaceutka jakaś nadgorliwa i wystraszona bo zaczęła mnie przekonywać że branie takich rzeczy lepiej najpierw skonsultować z ginem żeby sobie nie narobić więcej szkody niż pożytku i tak mnie zamotała że w końcu nic sobie nie kupiłam... Wrrr... A Ty santoocha radziłaś się w tej sprawie gina? Niby Castagnus jest dedykowany głównie dziewczynom które mają podwyższoną prolaktynę a Ovarin tym co PCOS ale bez tych dolegliwości też chyba można brać...?

    Agrestowa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz, u Ciebie jeszcze nic nie jest przesądzone ale to fakt że lepiej się nastawić że nic z tego nie będzie i być ewentualnie pozytywnie zaskoczonym niż na odwrót... ;) tak czy owak wychodzi na to że owu faktycznie miałaś w 25 dc, więc też nieźle Ci się opóźniło skoro do tej pory miałaś krótsze cykle

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis to jest moje osobiste zdanie. Żadnych leków bez konsultacji. Ziołowe to tez leki. Sama byłam za ovarinem ale faktem jest ze zajście w ciążę to nie jest jak zalapanie przeziębienia i można na sobie stosować specyfiki. Nakrecamy się tutaj która co bierze i stad nasze korcenie po poprawę płodności. Może i clo pomogło tym które brały bez konsultacji bo może akurat potrzebowały tych składników i może akurat nie wpłynął inny czynnik organizmu który nie zadzialal negatywnie na starania. Ale to ciągle jest "moze" . Farmaceuta nie jest głupi .zapytaj gina na następnej wizycie. Ja pokaże wykres i tez zapytam

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz az tak bardzo ci tempka nie spadła,testowałas ?

    c

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis spokojnie mozesz kupić te specyfiki, obydwa pomogą wyregulować gospodarkę hormonalną, to suplementy, a nie leki... ;)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny - szkoda, ze poki co nie ma efektow na Swieta...
    Mam nadzieje, ze to sie zmieni... Existenz... :)

    U mnie niby miala byc owulka - miala byc, bo znow sie cos pokopalo i nie bylo... Wrrr... Juz mnie te cykle bezowulacyjne zaczynaja wkurzac. Co drugi to plaski... :( No, ale choc tyle dobrze ze pewnie @ nie dostane na Nowy Rok ;)

    Trzymam kciuki za nasze styczniowe starania! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska owulka moze jeszcze u Ciebie sie pojawi :)

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Existenz az tak bardzo ci tempka nie spadła,testowałas ?

    c
    Oj wczoraj wieczorem mnie pokusiło ale negatyw

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz, wieczorem to by jeszcze chyba nie wyszedl i tak?

    Luccecita, moze i jeszcze by owulka sie pojawila, ale przylatuja do nas tescie dzis popoludniu - a jutro moja mama... Takze z wykorzystania owulki w tym cyklu nici... :/ Swoja droga czesto mi sie teraz owulka opoznia, albo jej w ogole nie ma. Ech. A co tam u Ciebie?

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ