X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hugo, PAP trzymam 🤞 :) marzec będzie nasz i wszystkie na grudniówkach się spotkamy :)

    I ja i ja, ja tez chce 🙂 oh jak by było cudnie

    KAL, Hugo87 lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo trzymam ogromnie kciuki za wszystko 😘😘😘
    Będzie dobrze :)
    Pola pamiętaj że w roku może się zdarzyć cykl bezowulacyjny i jest to całkiem normalne. Może akurat teraz to byl ten jeden jedyny cykl, kolejne już będą ok.

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny ja tez bym chciała, żeby każdej z nas trafił się cud....
    Ja niestety w tym cyklu mam lipę, nawet nie ma jak ❤️ Przez prace taki ciezki etap mamy teraz :/
    Trzymam kciuki za Was ✊✊

    a5e703bbfa.png
  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie marzec odpada męza brak ale za wami murem :)

    dziś byłam u lekarza po l4... ciągne dalej...

    pogoda sie poprawiła jutro lece pracować w ogrodzie,moja mała dziś sobie zabawki do piasku kupiła :D śmiałam się że się cofa w rozwoju ha ha

    a tak wg u mnie depresja pełną parą biore antydepresanty ale czy to pomoże oby,całe życie mi się rozwaliło praca się sypneła zakaz siłowni najlepiej lezec i odpoczywać ale ja tak nie potrafie...próbuje ale ja nie ten typ...najbardziej boli mnie ten zakaz jakijkolwiek pracy chyba że znajde sobie taka że nie bede sie stresować i musze spać min 8 g a 2 sprawa nikt mnie nie przyjmnie bo mam epilepsje a ludzie boja sie takich osób.


    myslałam ze chociaż jak bym miała małe dziecko to miała bym zajecie nie wiem musze sie czyms zajac bo w głowe dostane wkoncu.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gibonek zdrowie najważniejsze. Praca nie zając. Nie ucieknie. Jeszcze się napracujesz. Odpocznij, może jakaś joga czy coś relasujacego?

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Czyli często były ❤️ ciekawa byłam czy to złoty strzał ale jednak trochę pracowaliście 😉

    My tak co cykl tylko normalnie mialam owu ok.18dc to zaczynalismy tak regularnie 10-12dc, w pierwszy cykl na ziolach owu mislam 14-15dc ale wtedy bylam chora wiec lipa a teraz pomyslalam ze trzeba zaczac wczesniej zeby owu nie przegapić, z ze chec byla to i ♥️byly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joga jest super. Moze ona tez sie przyczynila? Teraz nie cwicze, troche sie boje ale na kolejnej wizycie spytam lekarza czy moge.

    Pamietacie Spirit? Udzielala sie tu troche pod koniec roku. Tez jest w ciazy, tylko triszje dalej niz ja i ma termin na listopad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za kazda z was. Powidzenia.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zwykle zaczynamy od 9/10 DC, aż do 17/18 DC tak co dwa dni, czasem codziennie, zależy.

    Hugo teraz tak patrzę na te dwa wyniki nasienia męża i w każdym ma lepkość:"podwyższona". To wychodzi na to, że może to tu ten problem jest też...? Coś na tą lepkość można brać? Ktoś wie? :)

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Miodunka Autorytet
    Postów: 339 474

    Wysłany: 22 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przekonana od 3 dpo że jestem w ciąży ;) Testy tego nie potwierdzają, ale póki co upieram się przy swoim przeczuciu :)

    Gibonek, nawet sobie nie wyobrażam, jak musi Ci być ciężko. A Ty chyba miałaś firmę sprzątającą razem z mężem. Już się tym nie zajmujecie?

    w9sdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Dołączam do Waszego grona.
    Mamy już synka - Olivier 17 miesięcy:)
    Zaczynamy drugi cykl starań o Rodzeństwo.

    I tu w sumie od razu pytanie o testy owulacyjne.
    Kupiłam paskowe, to mój 12dc, kreska bledsza niż testowa ale dobrze widoczna A wczoraj o tej samej porze od razu wyszedł ciemny kolor.. I co o tym myśleć?
    Cykle u mnie 30dniowe . Ostatnia @ 11.03 - 5dni trwała.

    Chyba zaczynam wierzyć w to co piszą niektóre dziewczyny.. że te testy to słaba jakość;)

    Pozdrawiam!

  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 22 marca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miodunka wrote:
    Ja jestem przekonana od 3 dpo że jestem w ciąży ;) Testy tego nie potwierdzają, ale póki co upieram się przy swoim przeczuciu :)

    Gibonek, nawet sobie nie wyobrażam, jak musi Ci być ciężko. A Ty chyba miałaś firmę sprzątającą razem z mężem. Już się tym nie zajmujecie?[/QUO

    Tak ja miałam zawiesiłam i poszłam sprzatać do szkoły państwówka od 6-14 i praktycznie 2 klasy miałam do sprzatania i sale gim. i od 8 siedziałam w dyżurce drzwi otwierałam... A jeżdzenie po domach (nie wiadomo na kogo sie trafi o tak wam powiem) a ja sama jezdziłam.Da sie zarobić ale samemu jeżdząc to troche niebezpieczne.
    Moj mąż ma firmę budowlaną w Holandii,ale zjezdza dosyc czesto i jak go potrzebuje z dnia na dzien to tez przyjechał tylko to tam tez on ma swoje szefostwo tam...
    Wiem zdrowie najważniejsze ale ta bezsilność to jest najgorsze teraz to tylko potrzebny czas...który postawi wszystko tak jak było...Pani dr dziś mi powiedziała szkoda tyle lat leczenia i przez taki błąd wszystko zmarnowane nie mam sie załamywać zobaczymy z czasem.Dostałam skierowanie do okulisty bo chyba jakis nerw mi sie uszkodził i słabo widze na prawe oko mam nadzieje ze minie mi to z czasem ale pojde sprawdzic.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 marca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla witaj. Z testami owu nie pomogę, bo nie robiłam nigdy😜

    Ja czytam o tej lepkości to niby wszędzie piszą, że witamina c i zwykły syrop wykrztuśny z ambroksolem. Wit c mąż od wczoraj łyka, od jutra syropek czy tabletki wykrztuśne 😎✌️ ambroksol rozrzedza wydzielinę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 20:55

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 marca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo trzymam kciuki 🤞

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 23 marca 2019, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hugo, PAP trzymam 🤞 :) marzec będzie nasz i wszystkie na grudniówkach się spotkamy :)
    Marzy mi się
    PS. Też nie możecie spać po nocach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 05:11

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 marca 2019, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie śpię od pół h. Mąż wstawał do pracy i jak się wybudziłam to już zasnąć nie mogę. Jeszcze @, więc średnio się wyspałam. No, ale grunt, żeby mały za szybko nie wstał 😜
    Dziś jedziemy do znajomych, ona za miesiąc rodzi. I znów muszę zmierzyć się z kobietą w zaawansowanej ciąży. Może jak ten czerwiec minie to mi przejdzie.
    Miłego weekendu kobitki😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 05:34

    Kocia lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 23 marca 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię. Ale na wieczór czasem wypijam kieliszek winka czerwonego. Endo miało wczoraj 7 mm. Także tuczyc trzeba. 😂 Dziś mam babska imprezkę. Żadna z moich koleżanek nie wie o iui. Żadna w sumie nie miała problemów z zajściem i nie chce rozmawiać jak że ściana. Także fajnie że jesteście Wy 🤗

    Co do następnej iui pewnie podejdziemy. Ale się zastanawiam czy nie zapłacić żeby ta moja dr. Robiła. Zobaczymy 👍🙈

    Mam znajomą która ma aptekę. Postaram się o dupka. W końcu to nie morfina 😜

    mother84, AdelaX, Kocia lubią tę wiadomość

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spie, nawet do wc nie wstaje. Tej nocy sie obudzilam bo córka kaslala i brzydko kaszle i chyba zaryzykuje i zrobie jej inhalacje z pulmicortu. Wczoraj prawie caly dzień na dworze, tatuś siłą sciagnal ja do domu po 17 i o ile chodzilaby tylko po podworku to byloby dobrze ale ona z dworu do sortowni i tak w kolko a tam zimno z 5st. I ta roznica temp.ja doprawiła.

  • Miodunka Autorytet
    Postów: 339 474

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 11 dpo i jest cień cienia.

    Taki trochę cud, bo to pierwszy cykl, w którym wystąpiła owulacja i pierwszy raz kiedy zaszłam w ciążę bez leków, a miałam zawsze hiperprolaktynemię i niedomogę lutealną. W dodatku karmię piersią.

    Ale od 3 dpo wyraźnie czułam, że nie jestem sama. Tak samo było w poprzedniej ciąży z synem.

    pola89, KAL, AdelaX, jangwa_maua, Emrica, Paula_071, evs6, Urszulka89, DoveLove, Kocia lubią tę wiadomość

    w9sdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Miodunka gratuluje. Super wiadomosc.

    Miodunka lubi tę wiadomość

‹‹ 1332 1333 1334 1335 1336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ