X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Moja też 2012 lipiec i też już zapisana do szkoły.... Szybko te 7 lat zleciało.....

    No i jak moja cale lato protestowala ze do tej zerowki co teraz chodzi chodzic nie bedzie bo ona chce tam gdzie wczesniej tak juz teraz protestuje ze do pierwszej klasy nie idzie. To jej tlumaczymy ze zle nie bedzie bo praktycznie wszystkie dzieci zna tylko sale bedzie miala obok a szatnie nisko. Maly buntownik. I co- poszla we wrzesniu i zadowolona bo krocej i o wiele blizej.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Kal ja uzywam conceive normalnie z tubki i jeszcze placilam ok50zl.
    AdelaX smutno,ze @ ale powiem szczerze,ze ja takie wiadomosci to biore za normalke bo tu na watku sie zasiedzialysmy hehe. Dopiero Izka zrobila prawdziwą REWOLUCJE! ale teraz kolej na mnie i Hugo ! :D Hugo a beda Ci dzis jeszcze robic usg zeby sprawdzic czy pekly juz jajka orzed iui?

    Pap jeszcze ja ja ja :) ja już po owu czekam na owoc :)

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Kal, a sprawdzalas w internetowych aptekach?

    no właśnie sprawdzałam i tylko są aplikatory a jak już znajdę w tubce to 80 zł :O

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    No i jak moja cale lato protestowala ze do tej zerowki co teraz chodzi chodzic nie bedzie bo ona chce tam gdzie wczesniej tak juz teraz protestuje ze do pierwszej klasy nie idzie. To jej tlumaczymy ze zle nie bedzie bo praktycznie wszystkie dzieci zna tylko sale bedzie miala obok a szatnie nisko. Maly buntownik. I co- poszla we wrzesniu i zadowolona bo krocej i o wiele blizej.

    To moja bardzo chce iść do szkoły :) byłyśmy na dniach otwartych i jej się bardzo spodobało :)

    Akceptacja!
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak czesto były u was ❤️ w tym cyklu ?

    Hugo masz dziś ta iui ?

    Wybaczcie nie jestem na biezaco

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 09:30

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Iza jak czesto były u was ❤️ w tym cyklu ?

    Hugo masz dziś ta iui ?

    Wybaczcie nie jestem na biezaco

    Mam na 17 🙄 o 16.30.bede się na oddzial przyjmować 😜

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Adelax przykro mi, że @ przyszła. Tulę z całych sił, wiem co czujesz.
    Hugo powodzenia dzisiaj. Czekamy na wieści. Ale USG to chyba powinni zrobić ;)
    Kal ja zawsze kupowałam żel na apteka melissa. Teraz od jakiegoś czasu używamy zwykły. Zaszłam w drugą ciążę na unimilu to teraz też go używam hahaha ;)
    Ja mam dziś potop nad potopami. Leje się totalnie, rano to masakra była. Teraz też się modlę by cało do pracy dojechać 😂

    Dzieki 😘
    A ja mam taki ból brzucha ze ledwo siedzę 😢 oby jak najszybciej się skonczylo to cholerstwo
    Będziemy teraz mniej więcej szły razem 🙂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 22 marca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez od września idzie do pierwszej klasy, miesiąc temu nauczyła się ładnie czytać także będzie już ciut łatwiej.

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Iza jak czesto były u was ❤️ w tym cyklu ?

    Hugo masz dziś ta iui ?

    Wybaczcie nie jestem na biezaco

    Zaczelismy od 6dc i byly srednio co 2 dni, z tym ze za chiny ludowe nie jestem w stanie powiedziec kiedy tak naprawde byla owu, moje domniemanie to 12dc, wg.apki i temp.17dc. Dokladnie ♥️ byly 6,7,9, 12, 14, 16, 19dc, do tego szyjka byla wysoko do 12dc a lichy sluz bo taki byl w tym cyklu byl do 14dc. Pierwszy test i bete robilam 27dc a zagniezdzenie obstawiam na 24-25dc. Do tego jeszcze jak byly ♥️tego 12dc to tska wku... bylam bo uważałam ze juz po ptokach a poprzednie byly 9dc. No i tak wogole pomyslalam ze nastepny cykl to na pewno juz bedzie nasz, tesciowa pojedzie do sanatorium, kwekac nie bedzie to mniej stresu to sie uda. No i myslal kogut o niedzieli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Moja tez od września idzie do pierwszej klasy, miesiąc temu nauczyła się ładnie czytać także będzie już ciut łatwiej.

    Moja to juz z rok jak umie czytac, babcia ja nauczyla. I liczyc ladnie potrafi tzn.dodawac i odejmowac tylko literek nie chce pisac. Wiec jak przynosi ksiazke z literkami do pisania to dla nas jest to nielada wyzwanie zeby to zrobic. Czaszmi jest naprawdę trudno i musze znslezc sposob a czasami sama usiadzie i napisze.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    To moja bardzo chce iść do szkoły :) byłyśmy na dniach otwartych i jej się bardzo spodobało :)

    Moj juz by chcial isc na studia. Haha. I jak mu mowie, ze musi mieć 19 lat to mowi, ze on nie moze tyle czekac.

    KAL, AdelaX, Iza34, pola89, Andii lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Moja to juz z rok jak umie czytac, babcia ja nauczyla. I liczyc ladnie potrafi tzn.dodawac i odejmowac tylko literek nie chce pisac. Wiec jak przynosi ksiazke z literkami do pisania to dla nas jest to nielada wyzwanie zeby to zrobic. Czaszmi jest naprawdę trudno i musze znslezc sposob a czasami sama usiadzie i napisze.

    Oo to gratuluje moja dopiero od miesiąca czyta płynnie a wcześniej to stękała i jęczała zanim coś przeczytała ale dobrze jak dziecko idzie do pierwszej klasy umiejąc już czytać bo jest mu znacznie łatwiej, sąsiadki córka chodzi do pierwszej klasy to oprócz podstawowego czytania czy liczenia dochodzą słówka z angielskiego i z religii modlitwy, już Skład Apostolski Wierzę w Boga umieją a zawsze myślałam że to przed komunią się dzieci dopiero uczą.

    Starania o drugie dziecko
  • Miodunka Autorytet
    Postów: 339 474

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo, powodzenia!

    Iza, jak teściowa wyjedzie do sanatorium, to będziesz miała czas, żeby spokojnie odkręcić wszystkie głupoty, które nagadała córce.

    U mnie dziś 10dpo. Zrobiłam test, bez sensu...

    w9sdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na bierzaco wszystko odkrecam, tlumacze corce ze jak to ja bym nie miala dla niej czasu itp.

    Dostalam dzis odmowna decyzje z KRUSu co do zasilku chorobowego bo mi sie nie nalezy za 15 dni, minimalny czas zwolnienia to 30dni, no i do 180dni. No ale lekarz na nastepnej wizycie wystawi kolejne to beda to sumowac. A te 180 dni tez idzie ogarnac, w poprzedniej ciąży pisalam jakies podanie i dostawalam przez cała ciaze.

    Ale dzis piekna pogoda.

  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miodunka wrote:
    Hugo, powodzenia!

    Iza, jak teściowa wyjedzie do sanatorium, to będziesz miała czas, żeby spokojnie odkręcić wszystkie głupoty, które nagadała córce.

    U mnie dziś 10dpo. Zrobiłam test, bez sensu...


    Tez 10 dpo i tez test zrobiłam. Negatyw. A Twój ?

    Cześć dziewczyny ja też staram się o drugie dziecko. Córka ma 3,5 roku. Chodzi do przedszkola wiec podjęliśmy starania o drugie..niestety od 9 miesięcy się nie udaje. Moje amh to 0.55 do tego p c przeciw plemnikom. Ale o dziwo w tym cyklu lekarz wysytymulowal po 3 pęcherzyki w każdym z jajników. 16dc dwa ciałka żółte w po jednym na każdym z jajników. Mam cykle 28 dniowe. Z niecierpliwością czekam na te II ...jednak dziś test mnie zdołowal. .

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w 10 dc na monitoringu. Clo brałam od 4-8 dc i jest wielka dupa 😭 żadnego pęcherzyka...jest jeden w prawym jajniku, ale to jest chyba torbiel, bo identycznych rozmiarów była 30.01. (lekarz myślał, że to pęcherzyk dominujący) i 13.03. czyli w dniu pojawienia się okresu... Endometrium 7,5 mam. Opadłam z sił... Śluz płodny był zaraz po okresie w 7 i 8 dc, a teraz susza całkowita...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Byłam dzisiaj w 10 dc na monitoringu. Clo brałam od 4-8 dc i jest wielka dupa 😭 żadnego pęcherzyka...jest jeden w prawym jajniku, ale to jest chyba torbiel, bo identycznych rozmiarów była 30.01. (lekarz myślał, że to pęcherzyk dominujący) i 13.03. czyli w dniu pojawienia się okresu... Endometrium 7,5 mam. Opadłam z sił... Śluz płodny był zaraz po okresie w 7 i 8 dc, a teraz susza całkowita...
    Eh... pola, nie poddawaj się ale domyślam się co czujesz, pamietam jak ja z dusza na ramieniu chodziłam na monitoring a potem na zastrzyk .. musimy chyba po prostu swoje wyczekać ..

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Eh... pola, nie poddawaj się ale domyślam się co czujesz, pamietam jak ja z dusza na ramieniu chodziłam na monitoring a potem na zastrzyk .. musimy chyba po prostu swoje wyczekać ..
    Nie mogę tylko zrozumieć , dlaczego nie będę mieć owulacji... Sądziłam, że nie mam z tym problemów... Ostatnie wyniki progesteronu też niby to potwierdziły, skok temperatury zawsze był. Sądziłam, że jeśli nie wyhoduję więcej pęcherzyków, albo że jeśli ten jeden nie będzie rósł ładniej, to poprostu będę mieć swoją zwykłą owulację... :( A tu nic... Całkowite nic i brak nadziei na ten cykl...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola a może to clo źle zadziałało? Może z innym lekiem spróbuj.

    Ja już po papierologi. M oddał do kubeczka i czekam jakieś 35 min na wirowke 🤔😉 jeden pęcherzyk pękł wczoraj, ten duzy. Drugi właśnie pękł😂😂😂 zobaczymy Hahha

    AdelaX, pola89, Emrica lubią tę wiadomość

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo powodzenia.

    Hugo87 lubi tę wiadomość

‹‹ 1330 1331 1332 1333 1334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ