X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Ja po wizycie, niestety jeszcze nie dane mi było poznać płeć bo zwyczajnie nie robił mi dzisiaj usg🙂 za miesiąc, a raczej na koniec bo 29będziemy robić polokowe więc może wtedy 😉

    Szkoda ale zawsze jest czas sie dowiedzieć. Nie teraz to przy porodzie 😂 (ja tak twierdziłam)

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Szkoda ale zawsze jest czas sie dowiedzieć. Nie teraz to przy porodzie 😂 (ja tak twierdziłam)
    😁👍 No właśnie, ubranka jak by co też jeszcze zdążę kupić(jakby była dziewczynka), albo najwyżej będzie miała po starszych braciach, kolory w miarę neutralne 😉 A jak kolejny chłopak to już wszystko mam 🙂

    AdelaX lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Ja po wizycie, niestety jeszcze nie dane mi było poznać płeć bo zwyczajnie nie robił mi dzisiaj usg🙂 za miesiąc, a raczej na koniec bo 29będziemy robić polokowe więc może wtedy 😉
    Kasia na polowkowym to już na pewno 🙂 ja mam za 2 tygodnie. Ja już bym chciała mieć potwierdzona bo kusi mnie żeby kupowac co nieco 😁

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    😁👍 No właśnie, ubranka jak by co też jeszcze zdążę kupić(jakby była dziewczynka), albo najwyżej będzie miała po starszych braciach, kolory w miarę neutralne 😉 A jak kolejny chłopak to już wszystko mam 🙂
    A ja jak widzę te malutkie perełki to nie mogę się powstrzymać 😁 na razie kupiłam kilka uniwersalnych 🤣

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszulka i ode mnie najserdeczniejsze życzenia :*

    Kasiaaaa tyle czekania oby wypragniona córcia to była :*

    O tak z tym kupowaniem to mimo czy pierwsze czy kolejne dziecko to ciężko się powstrzymać :) nawet jeśli ta sama płeć ;)

    AdelaX, Kasia 1805 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nie ciagnie do kupowania. Czy coś ze mna nie tak? Kupilam 1 pajaca i tyle. W sumie to nawet nigdzie po sklepach nie chodzę, tyle co po lekarzach i do domu. Niedlugo mchem obrosne. Wczoraj złapałam mega nerwa i mini dola ale przejdzie mi i bedzie ok.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie to dalej nie dociera,że się udało .. często zapominam,że jestem w ciąży. Jak wchodzę tu i widzę suwaczek to mi się przypomina 😛 albo jak coś zaboli 😉

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Urszulka i ode mnie najserdeczniejsze życzenia :*

    Kasiaaaa tyle czekania oby wypragniona córcia to była :*

    O tak z tym kupowaniem to mimo czy pierwsze czy kolejne dziecko to ciężko się powstrzymać :) nawet jeśli ta sama płeć ;)
    Wczoraj jak czekałam do lekarza to do gabinetu obok przyszła jakaś kobieta z małą dziewczynką(na oko 8-9m-cy), mała była trochę podobna do mojego młodszego synka i tak sobie pomyślałam, że tak mogłaby wyglądać moja córeczka, jeśli to ona siedzi w brzuchu 😉
    Kurczę zaczynam już gadać durnoty, bo przecież jak tam siedzi Marcelek to też będę szczęśliwa 😊

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Do mnie to dalej nie dociera,że się udało .. często zapominam,że jestem w ciąży. Jak wchodzę tu i widzę suwaczek to mi się przypomina 😛 albo jak coś zaboli 😉

    Adele tez tak miałam ja bardzo długo nie dowierzałam. Dopiero to do mnie dotarło chyba jak zaczął rosnąć brzuszek. A teraz ktoś tam mnie kopie wiec już w ogóle 🙂
    Jak tam samopoczucie pozostałych dziewuszke w piąteczek?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A mnie nie ciagnie do kupowania. Czy coś ze mna nie tak? Kupilam 1 pajaca i tyle. W sumie to nawet nigdzie po sklepach nie chodzę, tyle co po lekarzach i do domu. Niedlugo mchem obrosne. Wczoraj złapałam mega nerwa i mini dola ale przejdzie mi i bedzie ok.
    Iza może masz po prostu ostatnio gorsze dni?
    Ja czuje się wręcz odwrotnie nawet czasem jakiś lepszy makijaż zrobię czy założę ulubiona kiecke 🙂 u mnie nic się nie zmieniło sprzed ciąży chyba ze mnie ktoś wku☺️ mocno to wtedy już nie jest taki fajny dzień a teraz bardzo szybko mnie zdenerwować i to dosłownie pierdołą i z tym mam najgorszy problem

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Ja malo co kupowalam,bo duzo mialam po corce
    Sporo jeszcze synek.dostal ciuchow,takze szczerze mowiac drugie dziecko.kosztuje mnie tyle,co.pampersy i kosmetyki

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele
    Ja co wizyte szlam.z glupimi myslami,ze za chwile czar prysnie,pewnie serce juz nie bije itp.dluugo nie umialam myslec pozytywnie
    Na polowkowym bylam tak zdenerwowana ze mnie gin opieprzyl,bo.momentami wstrzymywalam.oddech z nerwow

    Ech
    Skutki dlugich staran

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita dokładnie, myśle ze inne przyszłe mamy, które nie miały problemu mniej się przejmują niż my ale najważniejsze ze w końcu się udało 🙂 musimy być dobrej myśli 😙

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak-mam chwilowy spadek formy i gorsze dni. I mam nadzieje ze minie mi to i to szybko.

    I drugie tak- koszt tej wyprawki nieporownywalny do wyprawki od zera. Ubranek mam tyle ze "nie przechodzi". Reszte tez trzymałam po corce i niewiele trzeba dokupic. Od poniedzialku zaczynamy wielkie pranie.

    A jeszcze co do formy- od wczoraj czuje sie odwodniona, mam bardzo spierzchniete usta, wlewam w siebie wode ile moge, az butelkę podpisałam ze to moja i nie poszlam spac dopoki nie wypilam ale dzis nie lepiej. A wydawalo mi sie ze wystarczajaco pije. Pierwszy raz mam taką sytuacje.

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie
    W 1 ciazy ani mi przez mysl nie przeszlo ze cos moze byc nie tak,a teraz? Bylam klebkiem nerwow.jeszcze koncowka stres,bo szyjka sie przedwczesnie skracala i rozwarcie mialam

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Ja po.corce wszystko.zostawilam.i wozek i lozeczko,takze tylko dla siebie.do szpitala wyprawke kupowalam

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sie matce dzis ulalo i zabralam cały wór ulubionych zabawek bo corka "nie miala czasu" ich sprzatnac. To ja czas na to znalazłam. I jest krzyk i placz. Ciezko tak.

    Nasz wyjazd w niedziele pod znakiem zapytania- mąż z goraczka w łóżku, nie wiem co mu jest. Albo sie przeziebil bo wczoraj orał i pootwieral sobie okna w traktorze, albo troche ze zmeczenia a troche z nerwow.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Wczoraj jak czekałam do lekarza to do gabinetu obok przyszła jakaś kobieta z małą dziewczynką(na oko 8-9m-cy), mała była trochę podobna do mojego młodszego synka i tak sobie pomyślałam, że tak mogłaby wyglądać moja córeczka, jeśli to ona siedzi w brzuchu 😉
    Kurczę zaczynam już gadać durnoty, bo przecież jak tam siedzi Marcelek to też będę szczęśliwa 😊

    Jakoś tak czuję, że to jest dziewczynka ;) wiem o co chodzi z tym wyobrażaniem, bo też tak miałam. No pewnie wiadomo, że będzie radość najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pozdrawiam z Jastrzębiej Góry ☺️☺️☺️pogoda dziś dopisywała, nawet w morzu się popluskaliśmy. Zostajemy do poniedziałku 😊Pa kochane 😘

    Aaaaa w drodze widzieliśmy bociana, zatoczył nad naszym autem niezłe kółko, więc wiecie...haha😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2019, 21:05

    AdelaX, PLPaulina, evs6, Kasia 1805, Emrica lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother wypoczywaj. No i niech ten bocian niech na darmo nie lata. Tego Ci życzę.

    mother84 lubi tę wiadomość

‹‹ 1488 1489 1490 1491 1492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ