X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wspolczuje bo to jest straszne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz 4 wieczor z goraczka w łóżku. Byl u lekarza, dostal antybiotyk bo to jakaś infekcja a ja az sie boje zeby sue nie zarazic i mysle czy z nim spac i isc gdzie indziej ale tylko na łóżku mogę spać bo na kanapie okropnie bola mnie biodra.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Moj maz 4 wieczor z goraczka w łóżku. Byl u lekarza, dostal antybiotyk bo to jakaś infekcja a ja az sie boje zeby sue nie zarazic i mysle czy z nim spac i isc gdzie indziej ale tylko na łóżku mogę spać bo na kanapie okropnie bola mnie biodra.
    A u mnie właśnie młodszy synek dostał niedawno gorączki, ale to po szczepieniu dzisiejszym. Dałam mu paracetamol i mam nadzieję, że niedługo spadnie bo inaczej ciężka noc 😖 Teraz zasnął, ale ciekawe czy zaraz się nie obudzi z płaczem itp.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamietam kto, ale ostatnio ktoś napisał ze złe myśli przyciągają złe wydarzenia.... wiec dziewczyny nic nam nie pozostaje jak tylko myśleć pozytywnie, choć wiem, ze to nie jest łatwe, szczególnie ze u nas Oprócz przeciwciał doszły 2 torbiele w splocie naczyniowym u synka i żałuje ze internety czytałam....
    Nie spodziewałam się, że ta ciąża będzie dla mnie taka stresująca :/

    Iza, wygoń męża na kanapę.

    Mother planujesz w niedługim czasie testować?

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs i co z tymi przeciwcialami? Jakie dalsze postepowanie?

    Mąż juz spi. Jestem juz tak zmeczona ze mi wszystko jedno gdzie bede spala.

    Dr Google jest czasami okropny.

  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza póki co przeciwciał jest mało ale mam co miesiąc kontrolować ich ilość plus badanie przepływów w mózgu od 24 tyg ciąży w szpitalu....
    Póki co czekam na wizytę prywatna u mojej lekarki z 1 ciąży i mam nadzieje, ze mnie w tym wszystkim trochę uspokoi...
    i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze...

    Iza34 lubi tę wiadomość

    a5e703bbfa.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to współczuje bo zle samopoczucie to nic przyjemnego, na pewno niedługo mina 🙂 nie wiem czy pisalas być może nie doczytałam - znasz już płeć?

    Iza myśle ze już byś się od męża zaraziła ale nie zaszkodzi spac oddzielnie 😉
    Ja coś teraz nie komfortowo się czuje jakby mały mi się wbijał w górna cześć brzucha ale nie wiem jak to określić może to jakieś skurcze? Głębokiego oddechu teznie moge za bardzo zlapac ale u mnie często to norma

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no i zapomniałam napisać ze już zaczynam cierpieć na bezsenność. Nie mogę długo usnąć i nie daj boże coś mnie obudzi w nocy to już kaplica nie ma mowy żebym zasnęła 🙉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 23:09

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Kasia to współczuje bo zle samopoczucie to nic przyjemnego, na pewno niedługo mina 🙂 nie wiem czy pisalas być może nie doczytałam - znasz już płeć?

    Iza myśle ze już byś się od męża zaraziła ale nie zaszkodzi spac oddzielnie 😉
    Ja coś teraz nie komfortowo się czuje jakby mały mi się wbijał w górna cześć brzucha ale nie wiem jak to określić może to jakieś skurcze? Głębokiego oddechu teznie moge za bardzo zlapac ale u mnie często to norma

    A moja siedzi nisko stad te zylaki. I poprzecznie az sie boje jak spie na boku ze za bardzo przekrecam sie na brzuch i ja zgniote. Co prawda "kopie" wtedy. Ale lezac na plecach to plecy bola.

    A moj mąż zly bo mial mi wieczorami pomagac a tu on potrzebuje pomocy bo słaby. Teraz bylan w łazience to wisza 2 przepocone podkoszulki niczym z pralki wyjęte. Tak sie poci.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs6 mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Kiedy masz wizytę u tej swojej lekarki? A o testowaniu na razie nie myślę, bo pewno nic z tego.
    Adelax ooooo taaak pamiętam te bezsenne noce na balkonie haha 😂 ja też jak się wybudziłam to był koniec, nieważne, która to by godzina nie była😁
    Iza mąż pewno jutro już będzie lepiej się czuł, bo leki zaczną działać.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Kasia to współczuje bo zle samopoczucie to nic przyjemnego, na pewno niedługo mina 🙂 nie wiem czy pisalas być może nie doczytałam - znasz już płeć?

    Iza myśle ze już byś się od męża zaraziła ale nie zaszkodzi spac oddzielnie 😉
    Ja coś teraz nie komfortowo się czuje jakby mały mi się wbijał w górna cześć brzucha ale nie wiem jak to określić może to jakieś skurcze? Głębokiego oddechu teznie moge za bardzo zlapac ale u mnie często to norma
    Niestety nie wiem, miałam nadzieję dowiedzieć się na ostatniej wizycie, była w czwartek, ale nie robił mi usg. Na koniec miesiąca 29.08 będziemy robić polowkowe więc może wtedy, o ile dzidziuś pokaże 😊

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc przezyta, mały nadal miał temperaturę ale spał w miarę. Obudził się ok. 03:00 na mleko, podałam mu też nurofen, część zwymiotowal ale to przez ten syrop i poszedł spać. Rano coś tam pomruczal, ale śpi dalej. Dotykalam głowy to jest chłodna więc mam nadzieję, że już będzie ok. tym bardziej że to tak pierwszy raz, tzn.nigdy nie goraczkowal po szczepieniu.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Pola30 Koleżanka
    Postów: 93 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Mamusie 🙂pomozecie w interpretacji wykresu? 🙂 Martwią mnie niskie temp po owulacji...
    bd6d2d4a72cf97acb5ad216753e36ea3.png

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mnie tak meczylo do samego końca,a im pozniej, tym gorzej niestety, pod koniec spałam na pół siedząco, bo mi normalnie wymiociny podchodzily do gardla. Masakra to była

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    Kasia mnie tak meczylo do samego końca,a im pozniej, tym gorzej niestety, pod koniec spałam na pół siedząco, bo mi normalnie wymiociny podchodzily do gardla. Masakra to była
    No to mnie pocieszylas 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to daj koniecznie znac kto tam mieszka 🙂

    Mother oczywiscie ze się nie udało nie ma co sprawdzać 🙂 tak sobie tłumacz 🤣 kiedy powinnaś dostać @?
    Dzis noc przespana na szczęście.
    Miłego dnia dziewczynki

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie troszke wczoraj zmartwilam bo bylam wczoraj u onkologa z piersiami i jak przed ciaza w kazdym dniu dniu cyklu mialam wyciek z piersi tak teraz nawet kropelki nie ma, wszystko kompletnie zaniklo. Mam nadzieje ze wroci w swoim czasie, ale cholernie boje sie tego karmienia piersia.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Kasia to daj koniecznie znac kto tam mieszka 🙂

    Mother oczywiscie ze się nie udało nie ma co sprawdzać 🙂 tak sobie tłumacz 🤣 kiedy powinnaś dostać @?
    Dzis noc przespana na szczęście.
    Miłego dnia dziewczynki
    No pewnie 😊

    AdelaX lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A ja sie troszke wczoraj zmartwilam bo bylam wczoraj u onkologa z piersiami i jak przed ciaza w kazdym dniu dniu cyklu mialam wyciek z piersi tak teraz nawet kropelki nie ma, wszystko kompletnie zaniklo. Mam nadzieje ze wroci w swoim czasie, ale cholernie boje sie tego karmienia piersia.
    Dlaczego? Wszystko będzie ok. Tylko musisz się na to karmienie nastawić tak na 100% bo nastawienie ma duże znaczenie. Ja raczej nie mam z tym problemów - z kp- więc nawet żadna negatywna myśl na ten temat nie przechodzi mi przez głowę 😉 przy pierwszym dziecku wszystko ok, przy drugim odrobinę gorzej bo mały na początku nie bardzo chciał jeść z lewej piersi więc ta zrobiła się sporo mniejsza, ale nie podałam się bo w niej też coś było i dawalam mu obie i daliśmy radę tak do 11miesięcy aż mały dosłownie z dnia na dzień sam odstawil się od piersi 😁
    Ale z drugiej strony rozumiem trochę Twoje obawy bo ja zawsze na początku mam tak duży nawal mleka(pomimo małych piersi), że więcej muszę ściągać i wylewać niż mały da radę przejeść i w nocy kilka razy to masakra, a najgorzej było mi w szpitalu bo inne kobiety smacznie spały, aż chrapaly, a ja albo karmilam małego, albo rozmasowywalam grudki i sciagalam 😑 no ale to też nie trwa wiecznie i też mija 😉 więc grunt to pozytywne nastawienie. A jeśli boisz się, że nie będziesz miała pokarmu lub za mało to przecież jest butelka i mleko w proszku. Trudno jak masz karmić piersią to będziesz, jak nie to nie. Pamiętaj że jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 10:38

    AdelaX lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax haha nawet nie wiem kiedy @ 😂😂😂wyjątkowo jakoś straciłam rachubę. Aż spojrzałam teraz w kalendarzyk - jakoś piątek ma być najszybciej, ale miałam też dłuższe cykle więc i na dobrą sprawę może być w środę za tydzień. Ale ja się nie nastawiam na serio. Jakoś wyjątkowo w tym cyklu mam nastawienie, że trudno się mówi i tyle.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1492 1493 1494 1495 1496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ