X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, molestujcie mężów ile się da! :D

    majamia - chciałabym, ale wiesz, objawy raczej nie wskazują. Daję @ dwa dni i jak nie przyjdzie to testuję ;)

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    U mnie dzis 14dc czekam aż of wyznaczy mi owu bo inny program juz to zrobil i wyznaczył na 11dc! Heh jeszcze sie nie zdarzyło zeby się pomylił. W sumie 12dc juz mnie piersi pobolewaly a 13dc juz byly jak kamienie i bolaly strasznie. Wiec może faktycznie miałam wczesna owulke

    A jak u Was ?

    Luci
    Juz po owu ? Jak wypad z koleżankami zresetowal Cie ? :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie potrafię przestać myśleć i liczyć :( A wiem,że to by bylo najlepsze. Potem tylko jestem zła i rozzalona jak mój stwierdza,że nie musi kończyć :( . U mnie program przestawił owu na 19 dc a więc i tak dupa,bo dzień przed przyjazdem to było :( . Cykl do dupy i jakiś dziwny ogólnie. Czekam na @ ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 07:51

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już w pracy kawę kończę ;)

    Adele a w jakim innym programie jeszcze prowadzisz wykres? ciekawa jestem jak by mi wyznaczył ;)
    tylko USG tak naprawde daje pewność, program to tylko program

    ja byłam w sobotę u gina na podglądzie, byłam tuz po owulce, powiedział, że była dzień wcześniej, czyli dokładnie tak, jak of mi wyznaczył - w 14 dc ;) w sobotę już kazał mi brać duphaston, więc teraz czekanie na testowanie....

    a w piątek jedna z koleżanek obwieściła nam radosną nowinę :D więc głownym tematem spotkanie była jej ciąża :D haha, ładny mi reset od starań :P
    oczywiście się nie starali, było jedno <3 3-4 dni przed owulką :)

    Nadia
    ale historia :D ale to "dobrze". ponoć każda ciąża, nawet nieudana albo biochemiczna rozgrzewają organizm. jesteście coraz bliżej celu, trzymam mocno kciuki!

    magdis
    przed 1 ciążą pół roku się nie zabezpieczaliśmy, na luzie, bez spiny. postanowiliśmy się starać, więc zaczełam mierzyc tempkę, celować w dni, doszukiwac się objawów - i jakoś udało się w 1 cs.

    magdis lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita - to jak kolezanka 3-4dni przed owulka, to dziewuche powinna miec.

    Uda Wam sie teraz! Jak lekarz stwierdzil, ze byla owu, to super :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredotka
    tempka na razie się ładnie trzyma , oby tak dalej :*

    jangwa
    program to tylko program, zresztą jajo żyje 24 h, więc zawsze jest szansa :)

    candela
    a Ty kiedy testujesz? jaki skok piekny, w 1 ciazy miałam drugi skok tempki 8 dpo :)

    Domis
    o, juz płodny śluz masz, szybko :)

    ale się rozpisałam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia koleżanka ma już synka z <3 4 dni przed owulką :D także chyba reguły tu nie ma.

    ja mam córkę z <3 dzień przed owulką

    a mnie gin już wiele razy potwierdzał owulkę, bo chodziłam na monitoringi i dupa :P ale dziękuję za wiarę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 08:03

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita
    Dobrze,że się rozpisałaś bo musiałaś nadrobić weekedn :P a tak się zastanawiałam czy na tym spotkaniu główny temat to nie będzie ciąża :P ale nie chciałam Cie dobijać :P a męża to zmolestowałaś w ogóle? :P
    Mierze jeszcze temp w zagranicznym programie fertility friend zawsze wyznacza mi szybciej owulke niż of ale wyznaczają identycznie w ten sam dzień :) widocznie of potrzebuję więcej wyższych temp niż ff

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, no of czasem zmienia jeszcze ze 2 razy heh, ale u mnie na 100 % dobrze wyznaczył, bo miałam USG

    męża w piątek nie zmolestowałam, bo jak wróciłam to już spał heh, ale wcześniej działaliśmy ;)

    koleżanka zaszła teraz w 2 ciaże z <3 kilka dni przed owulką,więc co ma być to będzie ;) już się nie przejmuję, że nie trafiliśmy idealnie w owulkę :)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz może trafiłam w owulke wyznaczoną przez of. No i może teraz trafiliśmy nie wiem. Ale wiadomo, że przytulania przed owu dają tyle samo szans :) ojjjj to trzymam kciuki :) z pierwszą ciążą nawet nie wiem w jakim dniu się udało ale coś kojarzę, że nie było dużo śluzu więc albo były początki albo końcówka

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele to jak faktycznie jestes po owu to idziemy znów równo, dziś 3 dpo :D

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten cykl chyba obswerwacyjny mam. Nie wiem kiedy owulacja. A juz mnie wszystko denerwuje :P moze bedzie bezpwulacyjny...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita, taka wiadomość że zaszłaś akurat wtedy jak zaczęłaś mierzyć, liczyć i wyszukiwać objawy to jak balsam na moją duszę... :) Czyli jednak się da myśleć i zajść :) dziękuję za poprawienie humoru z samego rana :*
    Nadia, a lekarz wam coś mówił jaka mogła być przyczyna takiego wczesnego poronienia czy że tak po prostu się zdarza? z progesteronem masz w porządku?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie było Mnie przez weekend ale juz jestem :)

    Za chwile zaczynamy nowy miesiąc testowania :) :P

    U mnie na 99% nic z tego bo jakoś się z mężem nie wstrzeliliśmy z <3

    Także czekam grzecznie na @ i liczę na kolejny cykl z mierzeniem temp...

    A pytanie z innej beczki... Czy wiecie co pić (herbate) na infekcję dróg moczowych?? Albo cos innego ale skutecznego?

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, co do cycoli to ja byłam ostatnio na usg (mam liczne drobne torbiele w obydwu piersiach i średnio co pół roku każą mi na usg chodzić) i zapytałam o ten ból piersi w 2 fazie cyklu. To ona mówi że taka gruczołowa budowa piersi właśnie sprzyja takim bólom i poleciła mi brać na to...wiesiołka. Więc od nowego cyklu zamierzam brać oeparol, raz że dobry na śluz a przy okazji może na te piersi coś pomoże. A badałaś kiedyś prolaktynę? jak jak podwyższona to lubią właśnie też piersi boleć.

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luci
    Noo hehe ciekawa jestem czy faktycznie 11dc miałam owu. Bardziej obstawiałam wczoraj lub dziś. Jeżeli 11dc to przytulanki były w dzień owu i 2 dni przed :P

    majamia
    A może of nie wyznacza Ci owu bo nie mierzyłaś od początku cyklu temp? nie wiem... może nie ma do czego się odnieść? ja zawsze zmierzyłam podczas @ temp choć raz to później jakoś łączył te temp. Może któraś z dziewczyn wie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgredek,na infekcje dróg moczowych zasadniczo jak najwięcej trzeba pić,obojętnie co. Ale bardzo dobre właściwości ma herbatka z żurawiny. Mi też super pomaga rozgrzewanie brzucha termoforem, a jak domowe sposoby nie dają rady to furagin.

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia, a czujesz się już po owu? u Ciebie dopiero 17 dc więc wydaje mi się że owu dopiero będzie bo skoku na razie zbytnio nie widać. No chyba że Twoje cykle są krótkie, bo u mnie na przykład owu przed 20 dc zdarza się baaardzo sporadycznie ;)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis wrote:
    zgredek,na infekcje dróg moczowych zasadniczo jak najwięcej trzeba pić,obojętnie co. Ale bardzo dobre właściwości ma herbatka z żurawiny. Mi też super pomaga rozgrzewanie brzucha termoforem, a jak domowe sposoby nie dają rady to furagin.


    Dziekuję za podpowiedz :) Herbatkże zakupie z pewnością :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie - tak mnie zaskoczyl okres, ze nie zdolalam znalezc termometru hahaha :D jak go znalazlam, to juz po okresie bylo. Chociaz wczesniej czesto po @ badalam, bo jak wcześniej robilam, to zawsze zapalenie i globulki musialam miec... mimo, ze dziennie ten termometr myje!
    Wczoraj i przedwczoraj mega mnie brzuch bolal. Moglabym powiedziec, ze juz owulka, a tu brak skoku i testy negatywne.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ