X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistko
    powodzenia w nowym cyklu!
    ponoć przy endometriozie @ bywają bardzo bolesne ?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 6 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje są strasznie bolesne... wzięłam już kilka przeciwbólowych i nic... :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuję :(

    ja mam kompletnie niebolesną @, odczuwam jedynie "dyskomfort" w podbrzuszu w 1 dniu i tyle.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 września 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie powoli zbliża sie ovulka dzisiaj oddawałam krew a 15.09 ide do endkrynologa może w tym miesiacu sie uda

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 września 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka tule i współczuje <3 Ja miałam bolesne @ przed ciążą że zwijałam sie z bólu pierwszy dzień czasem i drugi, bez przeciwbólowych nie funkcjonowałam, a po porodzie ból minął już nawet nie pamietam jak to jest :)


    oniqa u mnie też ovulka za rogiem, wczoraj test owulacyjny pokazał cień cienia wiec liczę że może jutro w końcu będzie póki co trzeba działać.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 6 września 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze troche nas bedzie na testowanie za 2 tyg :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurtem razniej :) Ja niestety dopiero zaczynam cykl, ale nie czekam na testowanie z utesknieniem. Juz mi sie nie chce, powaznie.

    A na bolesne malpiszony kakalko, kocyk, ksiazka i termoforek :)

    Smartunia lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 6 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oniqa, to działajcie, działajcie ;)

    Pianistka, współczuję bolesnych @, ja już przez ponad półtora roku zdążyłam zapomnieć o atrakcjach towarzyszących @ (u mnie zwykle migrena).

    Siedzę, zajadam ciasto do herbaty i nie wiem skąd ale robi mi się ciąża urojona - bo taka śpiąca, bo jakby mdli... Taaa, muszę wyluzować, bo strach pomyśleć co będzie jak ruszą prawdziwe starania :)

    Dobra, zmobilizuję się dzisiaj, mała śpi to zrobię zupę na jutro...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 6 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83, mi sie zdarzyło mieć 40 st gorączki i wymiotować z bólu przy @ ;) wiec kakao i kocyk to moze tak trzeciego dnia... ;)

    Po drugim dziecku wycisze sobie całkowicie cykle. Zero miesiączek, owulacji, menopauza

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 września 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę dołączyć :)?

    Nasz Tadek ma zaraz rok, a u nas 2 cs (ale nie jakiś intensywnych) starań. Chciałabym córkę tym razem, no, ale zobaczymy ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 7 września 2016, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, sympatyzuje z Toba. Tez rzygam. Bo wymiotowac to mozna tak elegancko ;) U mnie zazwyczaj kombo - okres i mega migrena. 3 dni z glowy minimum, rekord to, uwaga, 25 dni :) W najgorszym momencie wygladalam ponoc na mini wylew, zaburzenia mowy i wogle. Sama radosc.
    Tak ze przy staraniu sie, wiadomo, paracetamol + ibuprofen + ew. ketonal to nie najlepsze rozwiazanie.
    Cierpimy w bolu i z godnoscia, tylko czasem echo sie niesie nieeleganckie ;)

    zakocona, witaj :) Ponoc o corke sie trzeba starac dzien czy dwa wczesniej :)

    Pianistka lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 7 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, dokładnie... jak to kiedyś w filmiku na blogu pewna mama powiedziała o porodzie "wymiotowała, to może księżna Kate.... bo ja to rzygałam z bólu" :D

    Tak czy inaczej nowy cykl, postaram się nie mieć żadnych krwawień w 10 dc.

    Zakocona hej! witamy na pokładzie :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Pianistka tule i współczuje <3 Ja miałam bolesne @ przed ciążą że zwijałam sie z bólu pierwszy dzień czasem i drugi, bez przeciwbólowych nie funkcjonowałam, a po porodzie ból minął już nawet nie pamietam jak to jest :)


    oniqa u mnie też ovulka za rogiem, wczoraj test owulacyjny pokazał cień cienia wiec liczę że może jutro w końcu będzie póki co trzeba działać.

    Ja tak samo, po porodzie żadnego bólu przed @.

    Mam wrażenie, że nie ogarniam mojego cyklu. Nie mierzyłam tempki, ale obserwowałam śluz i byl dziwny. W okolicach prawdopodobnej owulki kremowy, a czasem nawet brak, a wcześniej typowo płodny, choć metny... Seduszkowalismy regularnie co dwa dni, więc trudno byłoby przegapic owu, ale mimo to martwi mnie ten śluz...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 7 września 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trochę ciekawe. Na pierwsze 2kreski czekałam trochę ponad 3lata. Mam jakieś dziwne przeczucie że sytuacja się powtarza. Moja mała od 5 tygodni budzi się co godzinę na 15min. Pomarudzi i zasypia spowrotem. Śpi raz o 12 tak z półtora godz. Najwcześniej zasypia o 23 wstaje koło 8. Podobno tak ma genetycznie po mnie i potrwa to jakoś z pół roku. Czy to możliwe? Może lepiej zmienić lekarzy...

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 7 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ja tak samo, po porodzie żadnego bólu przed @.

    Mam wrażenie, że nie ogarniam mojego cyklu. Nie mierzyłam tempki, ale obserwowałam śluz i byl dziwny. W okolicach prawdopodobnej owulki kremowy, a czasem nawet brak, a wcześniej typowo płodny, choć metny... Seduszkowalismy regularnie co dwa dni, więc trudno byłoby przegapic owu, ale mimo to martwi mnie ten śluz...

    Lilirose u mnie podobnie, przed owu płodny śluz a przy owu (byłam na monitoringu) kremowy :( Jak się nie uda w tym cyklu to zaczynam brać olej z wiesiołka, ponoć pomaga na śluz super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 12:06

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 7 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed porodem pierwszego dnia okresu mdlałam często z bólu. Dostawałam zaszczyki i jakoś doło się znieść. Teraz nic kompletnie mi nie jest.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 7 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ja tak samo, po porodzie żadnego bólu przed @.

    Mam wrażenie, że nie ogarniam mojego cyklu. Nie mierzyłam tempki, ale obserwowałam śluz i byl dziwny. W okolicach prawdopodobnej owulki kremowy, a czasem nawet brak, a wcześniej typowo płodny, choć metny... Seduszkowalismy regularnie co dwa dni, więc trudno byłoby przegapic owu, ale mimo to martwi mnie ten śluz...

    u mnie tez jakis kijowy ten cykl od 13 dc śluzu pełno aż do wczoraj, dziś 18 dc i susza, a ovulki na pewno nie było bo testy negatywne i temp. skacze raz w dół raz w góre

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 7 września 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nie było mnie na forum. Nie nadrobie nie ma szans!

    Pianistka powodzenia w nowym cyklu!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 września 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja od wczoraj umieram... Juz druga dobę nawalają mnie jajniki, ledwo chodzę , mdlosci masakra... Tak zawsze przyzywam owulacje... Niech ona juz sie konczy...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 września 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Powiedzcie mi czy mam realne szanse na 2 kreseczki przy staraniach 14 dc a owu 17-18dc? Teoria mowi ze tak ale chcialam zaytac o Wasze doswiadczenia???

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ