Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Dobra zrobiłam suwaczek :P

    Dziewczyny w ciąży czy wy dzisiaj też takie bez sił jesteście? Ja cały dzień sobie praktycznie. Dobrze, że mąż w domu pracuje to Wiki przypilnuje. A ją znowu rozkłada, gorączkę ma :/
    Ja dzisiaj ok., ale ogólnie to już od jakiegoś czasu strzelam sobie popołudniowe drzemki i więcej poleguje. A dni takie bez życia to też mam często 🙈

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia mnie niedawno przymulilo 😛 ale jakoś się ogarnelam.. szukam właśnie wózka

    Miskowa robisz jutro betę ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Manhattan Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Od niedawna śledzę Wasz wątek.

    Ja 5,5 msc po CC. Pierwsza ciąża była cudem, gdyż u męża b. duże problemy z nasieniem.

    Niedługo(za2-3msc o ile wróci okres) chcielibyśmy przymierzyć się do starań o rodzeństwo dla Tadzia :)

    Syn to straszny cycoholik, aż się trzęsie za cycy :D W ciągu dnia mam wrażenie, że jest przy piersi non stop. Noce są za to idealne. Ostatnie karmienie 20:00 a kolejne 7:00. Czytałam, że brak nocnych karmień sprzyja szybszemu wróceniu owu, któraś z Was ma takie doświadczenia i może potwierdzić?

    Problem męski:

    Nigdy nieleczone wnętrostwo
    Morfologia 0% - 24.09.2018
    Plemniki w ejakulacie 15 mln - 24.09.2018
    Żylaki powrózka nasiennego - operacja 29.10.2018

    18.07.2019 Tadzio <3 <3 <3
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele jednak dziś byłam, wynik ma być po 18. Zdjęcia nie mogę dodać bo zapisało mi się na karcie sd i nie mogę się do niego dokopac.

    Witaj Manhattan! Na się nie wypowiem w kwestii owu bo starałam się po zakończeniu karmienia. Swoją drogą podziwiam że tak szybko się decydujesz na kolejne ;) powodzenia :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa to czekamy na wyniki 😊

    Manhattan powodzenia😁 jeśli nie ma przeciwwskazań po cc to trzymam kciuki żeby szybko owulki wróciły i zaskoczyło 😁😁

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/592f6bc90115.jpg.html

    Emrica, AdelaX lubią tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa nawet troszkę bardziej niż cień cienia bym powiedziała :D czekamy na wyniki. A tak w ogóle też się tak kiepsko czułam w terminie @

    Adele ale super z tym wózkiem ja kolejny rok będę śmigać z tym samym aż mi się znudziło :P Ale szkoda mi kasy na nowy. Warsztat zamknięty 😂

    Manhattan ja dostałam @ po 7 tygodniach od porodu, córka w nocy nie jadła w ogóle więc pewnie z tego. Trzymam kciuki i też podziwiam :)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/592f6bc90115.jpg.html
    Całkiem całkiem ta kreska, u mnie 7-8dp to dopiero był cień cienia😁

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/592f6bc90115.jpg.html

    Kreseczke widać 😁 to zaraz wyniki będą 🤞🤞

    aLunia noo tylko nic mi się nie podoba.. wszystko na jedno kopyto...a ten co mi się podoba kosztuje 3tys 😭😭 2w1...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manhattan wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Od niedawna śledzę Wasz wątek.

    Ja 5,5 msc po CC. Pierwsza ciąża była cudem, gdyż u męża b. duże problemy z nasieniem.

    Niedługo(za2-3msc o ile wróci okres) chcielibyśmy przymierzyć się do starań o rodzeństwo dla Tadzia :)

    Syn to straszny cycoholik, aż się trzęsie za cycy :D W ciągu dnia mam wrażenie, że jest przy piersi non stop. Noce są za to idealne. Ostatnie karmienie 20:00 a kolejne 7:00. Czytałam, że brak nocnych karmień sprzyja szybszemu wróceniu owu, któraś z Was ma takie doświadczenia i może potwierdzić?
    Skoro pierwsze dziecko było cudem to bardzo dobrze, że tak szybko zdecydowaliscie się na drugie👏 tylko czy po cc tak szybko można?
    Mi doktor po drugiej cc powiedział, że to oczywiście mój wybór, ale żebym za np.pół roku nie wróciła i nie oznajmiła że jestem w ciąży. Ale my chcieliśmy różnicę 2lata i tak prawie nam wyszło. No i stwierdził, że dobrze że ciąża ulokowala się na tylnej ściance ze względu na szew.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2020, 17:56

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa druga kreska jest! Ogromne kciuki za prawidłowy przyrost bety :) fajnie, że tak szybko Wam się udało! W pierwszej ciąży trochę się naczekałaś, więc super 😊

    Manhattan witaj 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2020, 18:07

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, świeżo zaciazone mam pytanie 😀. Do terminu miesiączki mam tydzień i dziś wyskoczył mi drugi pryszcz na buzi obok tego który pojawił się w okolicy owulacji . Tych na dekolcie nie liczę 😋. Czy to raczej zwiastun okresu czy jest szansa że to przez zarodek?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Hej, świeżo zaciazone mam pytanie 😀. Do terminu miesiączki mam tydzień i dziś wyskoczył mi drugi pryszcz na buzi obok tego który pojawił się w okolicy owulacji . Tych na dekolcie nie liczę 😋. Czy to raczej zwiastun okresu czy jest szansa że to przez zarodek?
    Może być i na @ i na ciążę, nie ma zasady

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze pryszcze wychodzą przed @ ale teraz jak się okazało, że ciaza to wyglądałam okropnie takie wielkie krosty mi powychodziły.

    Adele no rozumiem bo siostra też właśnie wybierała i to samo, jak coś się podobało to już cena wysoka.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak zalało, że szok. Myślałam rano, że dziś jest lepiej, ale wcale nie. Normalnie potop szwedzki i to jeszcze z mega skrzepami.
    Miśkowa jak tam wynik? 😊

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to pytam czy to możliwe też przy ewentualnej ciąży. Ja to mam dziś pecha.... Telefon utopilam który dopiero przyszedł z naprawy, mam nadzieję że się jutro włączy... I na dodatek chyba ucho mi przewiało.... Dobrze że mojemu 2 latkowi nic nie dolega

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother przynajmniej dobrze,że się samo oczyszcza wszystko a boli mocno brzuch ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie. Bardziej dzień przed @ bolał mocno, bo w Sylwka brałam 4 tabsy✌️ teraz normalnie jak przy @. Mąż już w domu. Ma miesiąc zwolnienia. Wszystko spoko, tylko jak pomyślę o jego pensji za ten czas😲😲😲no, ale trudno, wszystko w szczytnym celu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2020, 18:41

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother pamiętam, że po poronieniu też mnie tak zalało. Dobrze, że już nic nie boli.
    Ale długo to zwolnienie. Kobiety też dostają tyle po laparoskopii czy jednak u mezczyzny to bardziej skomplikowane? Sory ale nie zagłębiałam się totalnie w temat.
    A kiedy można współżyć? Tak z ciekawości pytam.
    Mother chociaż cię wyręczy w jakiś obowiązkach domowych :P

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa, trzymam kciuki za betę 😌 Kreseczka jest jak nic 😎

    Iza jakąkolwiek decyzję podejmiesz odnośnie karmienia niech będzie Twoją, walczysz, konsultujesz, moim zdaniem nie masz sobie nic do zarzucenia :* Jestem pełna podziwu za determinację 👍

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
‹‹ 1716 1717 1718 1719 1720 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ