X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 lipca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny.

    Girl nie wydaje mi się, że to przez duphaston. Prędzej bym rozciagajaca się macice obstawiała.

    Iza oby wszystko się udało i z głowy będzie.

    Ja chodzę jak zombi, czytam was a jak pisze to już zapominam co komu miałam napisać. Młody musi się przestawić bo te noce są ciężkie.

    Mother daj znać co u androloga.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 lipca 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia a jak mały ci śpi w nocy ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Witam nowe dziewczyny.

    Girl nie wydaje mi się, że to przez duphaston. Prędzej bym rozciagajaca się macice obstawiała.

    Iza oby wszystko się udało i z głowy będzie.

    Ja chodzę jak zombi, czytam was a jak pisze to już zapominam co komu miałam napisać. Młody musi się przestawić bo te noce są ciężkie.

    Mother daj znać co u androloga.

    Oby. Jeszcze tyle do zrobienia, chociazby pranie jasnych rzeczy w reku. Ale dalam dzis ciala- bylam w mieście- pepco, rossman i nie kupilam swiec na stol 🤦‍♀️ a u nas to nic nie ma. Ale foto do dowodu pyknelam bo wczoraj sie skonczyla ważność 🙁.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 lipca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alunia mam nadzieję.... W sumie już mi się to nie powtórzyło , zobaczymy kolejne dni. Dobrze że wizyta za 2 tygodnie i zobaczymy co i jak. Oby już się taki mocny ból nie powtórzył. Zjadłam chyba z 5 kanapek z serkiem topionym i to jakieś 30 minut temu i zas narasta we mnie duży głód.. może to faktycznie dzidzia robi sobie więcej miejsca. Ginekolog mówił że jak po nospie przeszło to to nic poważnego.

    No właśnie jak tam twoje maleństwo? Nie daje ci pospać?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 lipca 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Mother
    No nie lubię...
    U mnie też strasznie zimno!

    Jagoda
    Ja piłam glukozę tak "na raz" wtedy najmniej mi przeszkadzała 😀 Ogólnie nie wspominam tego badania jakoś bardzo źle, choć przez chwilę też było mi niedobrze (ale nie do tego stopnia, żeby bać się czy nie zwymiotuję)

    My też w tym roku będziemy świętować 7 rocznicę ślubu 😀 Sporo nas brało ślub w 2013 roku 😀
    My w maju mieliśmy 6 rocznicę ;)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 lipca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    aLunia a jak mały ci śpi w nocy ?

    Ja już nawet nie wiem co w tej nocy się dzieje powiem szczerze. Kilka nocy super było, a teraz znów. Ogólnie nie płacze, tylko taki marudny jest. Chce smoczka a to go wypluwa, a to niby cyca a jednak nie pije. W pewnym momencie już go mąż bierze na klate i tak z nim leży to jest jeszcze jakoś w miarę. No ale nam się już na siedząco przysypia. Mam nadzieję, że to ten czwarty trymestr i będzie lepiej.
    Adele u ciebie już jest lepiej?

    To my w tym roku mamy 8 rocznicę a w sumie 13 lat razem.

    Miskowa a wy już z remontem działacie?

    To kto teraz testuje w najbliższym czasie?
    Mother jak u ciebie sytuacja?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:

    Witam nowe staraczki.
    Cykle po odstawieniu tabletek moga byc różne. Ja odstawiłam, mislam bóle jak na @ ktore potrafily w nocy obudzic, liczylam ze kilka dni i bedzie krwawienie, a tu minął 2 tydz.i ni widu, ni słychu. Ale mi na owulce nie zalezy.

    Cytuje siebie. Wypowiedzialam to w zlej godzinie. No juz nie moze poczekac te kilka dni tylko musi teraz? Albo trzeba seksa na rozkrecenie to do niedzieli bedzie po najgorszym. Malo mi to jeszcze @.

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 14 lipca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALunia niestety nie... dopiero w sierpniu dostaniemy klucze a to wiadomo najpierw sprawy administracyjne trzeba załatwić i liczniki żeby prąd był. Ekipy dalej nie mamy. Mąż chce jak najwięcej sam zrobić a ja zaczynam zżerać paznokcie ze stresu że nie zdążymy i wolałabym już zapłacić tą górę pieniędzy byleby ktoś tam wszedł w sierpniu i zrobił nam co trzeba... Chciałabym być na etapie układania ubranek do komody i wybierania różowych kocyków a nie szukania ekipy remontowej które i tak są odrzucane ze względu na cenę :/ no ale chciałam mieszkanie do remontu to mam :/
    Oby mały się szybciutko przestawił, a może jednak coś z brzuszkiem mu dokucza? Próbowałaś dawać jakiś espumisan?

    Iza może lepiej, że dziś niż np w niedzielę...

    Coś Mother i pozostałe dziewczyny "testujące" dziś umilkły :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde miskowa to nieciekawie, szczególnie że w tym przypadku czas goni. Z drugiej strony patrząc jak wam przyjdzie płacić za dwa mieszkania to może już bardziej się ta ekipę opłaca.

    Espumisan można od 1 miesiąca życia a sab simple od 3 tyg, więc jeszcze tydzień i zaczne mu podawać. Narazie podaje probiotyk.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć New Girls :) Powodzenia, dobrze trafiłyście 😄 Najlepsza grupa wsparcia 💪

    Ja cóż, jutro teoretycznie termin @, ale jutro mam tak napięty grafik, że nie będzie kiedy testować ;) A na serio, to spodziewam się wredoty trochę później przez opóźnioną owulkę, więc jeszcze trochę czekam na rozstrzygnięcie sprawy.

    aLunia mam nadzieję, że ten przejściowy okres będzie trwał jak najkrócej. Może i brzuszek się odzywa, choć pamiętam jeśli dobrze mi się wydaje, to gdzieś po dwóch-trzech tygodniach dopiero jakieś kolki się mogą pojawić 🤔 Ale pewnie różnie u różnych dzieci. Pamiętam że jak się synek urodził to pierwsze dwa tygodnie właśnie anioł nie dziecko, jadł, spał, w nocy też bez problemu. Myślałam macierzyństwo takie piękne😆 A potem...zaczął nadrabiać za ten spokój 😎 A tu jeszcze pewnie córeczki mamusie też wypatrują i też chcą jej trochę dla siebie, więc i tak szacun, że dajesz rade coś skrobnąć :)

    Iza no faktycznie @ do jasnej sukienki jak znalazł 😆 Może się rozkręci teraz na dniach i w nd będzie już spokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 22:48

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny najbliżej testowania dawajcie znać co tam u Was? Jak sytuacja wygląda??
    Ja jutro wizytuję :) wydaje mi się że wszystko jest ok. Miewam bóle brzucha ale nie codziennie więc się nie przejmuję. No właśnie włączyłam pierwsze pranie maleńkich ubranek :) nie wiem czy to nie za szybko 🤣

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia u mnie początki z nocami byly też ciezkie ale jak się budził to zjadł i zasypial tylko trwało to wszystko z godzinę.. no i za godzinę dwie znów się budził. Ale problemy z brzuszkiem też mieliśmy wzdecia myślę. Po miesiącu też dawałam kropelki. No i tak samo te probiotyki dla dzieci po cesarce. Mój ogólnie bardzo ulewal i meczyl go ten brzuch. Tak jak skończył 3 miesiące to się poprawiło. Dalej ulewa ale juz o wiele mniej ale robiłam mu mleko z zageszczaczem Bebiliona i po nim praktycznie w ogóle nie ulewal. A nocki już mi od miesiąca przesypia chodzi spać po 21 i wstaje rano 7-8 😅

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam również nowe dziewczyny 🙃

    Trzymam kciuki za testujące ❤️

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy obu corkach udalo sie za pierwszym strzalem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    aLunia u mnie początki z nocami byly też ciezkie ale jak się budził to zjadł i zasypial tylko trwało to wszystko z godzinę.. no i za godzinę dwie znów się budził. Ale problemy z brzuszkiem też mieliśmy wzdecia myślę. Po miesiącu też dawałam kropelki. No i tak samo te probiotyki dla dzieci po cesarce. Mój ogólnie bardzo ulewal i meczyl go ten brzuch. Tak jak skończył 3 miesiące to się poprawiło. Dalej ulewa ale juz o wiele mniej ale robiłam mu mleko z zageszczaczem Bebiliona i po nim praktycznie w ogóle nie ulewal. A nocki już mi od miesiąca przesypia chodzi spać po 21 i wstaje rano 7-8 😅

    A podajesz jeszcze ten Bebilon nutriton? Moja bez tego nie potrafi wypic mleka zeby sie nie zakrztusila a teoretycznie juz powinnam próbować go odstawić. Wody z butelki tez nie wypije bez krztuszenia wiec kupilam niekapek z miekkim ustnikiem. Super macie nocki. Ja z 1 pobudka Oli nie bede narzekac, no moze to poranne wstawanie o 5-6. Mi co inne kradnie noc i sen.

  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 14 lipca 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele zazdroszczę przespanych nocek. U nas niedawno syn zaczął przesypiać całe nocki bo tak to chociaż raz ale się budził na jedzenie

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera ja msm tak cholernego pecha ze co impreza to @. Zaloze sie ze gdyby nie tabletki anty to i na wlasnym slubie bym miała 😭 ale po to zaczelam je brac zeby miec kontrole.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 lipca 2020, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola , my mieliśmy 7 rocznice w kwietniu :).

    aLunia ale jak 4 trymestr, o co w nim chodzi? Młody był grzeczny od początku bo budził się tylko 2/3 razy na jedzenie ale też spał z nami więc obawiam się że to też miało wpływ. Tym razem chce żeby dziecko spało od początku w łóżeczku. po coś w końcu jest 😂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 05:50

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 lipca 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry panieneczki 😊 ależ piękny dzień ☀️ od razu chce się do pracy jechać 😂
    Witam nowe dziewczyny ☺️ powodzenia.

    aLunia może faktycznie to brzuszek...nie znam się, ale mam nadzieję, że niedługo to przejdzie i troszkę więcej wypoczniesz 😘

    Iza no widzisz wykrakałaś @. Niech się rozkręca teraz, żeby na chrzciny był już względny spokój

    Jagoda powodzenia na wizycie ✊ daj znać co tam u maleństwa ☺️

    Miśkowa ja lubię takie sprawy wykonczeniowo-remontowe, ale jak jest taka presja czasu to nie jest to już przyjemne. Obyście znaleźli dobrą ekipę, która szybko i db ogarnie temat.

    Miałam coś jeszcze napisać, ale już zapomniałam. Dziś mam 26 DC, @ nie mam i już mnie to wnerwia, bo naprawdę nie chcę jej mieć na wyjazd 😤 przez trzy dni miałam takie jednorazowe plamienie przy podcieraniu, więc już jest za rogiem, ale babsztyl dojść nie może. Nawet zrobiłam dziś test wywoływacz, bo dostałam gratisowe do owulacyjnych 😂 i biel vizira, a jakby coś było na rzeczy to by wyszedł, więc z niecierpliwością czekam 🙄 dziś mężulek ma androloga to potem dam znać

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 lipca 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother to czekamy na wieści od androloga

    Iza skończył mi się ten Bebilon jakiś tydzień temu i dopiero jutro ma przyjść więc przez ten czas mu nie dawałam i ulewal ale nie tak dużo jak zawsze więc z czasem jest lepiej. Ale będę mu dawała tak co drugie karmienie bo jak wcześniej dawałam częściej to miał bardzo luźne kupy 😑 jak daje tak z 2-3 razy to jest ok

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 2088 2089 2090 2091 2092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ