X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 15 lipca 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl to taki czas adaptacji dziecka do życia po tej stronie brzucha. Ja też mówiłam, że będzie w łóżeczku no ale wygodniej jak jest z nami jednak.
    Jak brzuch?

    Adele to fajnie śpi, w końcu można pożyć 😁 może u nas też tak będzie hehe😉 choć nie mówię już o karmienie bo to rozumiem, tylko mógłby zjeść i spać 😝 mój też właśnie ulewa. Na początku na wszystko dawałam cyca żeby go ukoić, ale widzę że z tym brzuchem było jeszcze gorzej. Jak ma przerwy 2-3 godz to spokojniejszy jest.

    Mother no jak ma przyjść ts cholerna @ to dalej niech przychodzi.

    Iza wrrr nie lubię, że akurat w tym czasie.

    Girl to w sumie dobrze, że masz dzień zajęty nie będziesz o tym tak myśleć. W każdym bądź razie mam nadzieję, że w ogóle nie przyjdzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 08:20

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 15 lipca 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia nam w szpitalu (tak byliśmy z powodu kolek na ip w szpitalu 🤣 ale to nasze pierwsze dziecko 😀) powiedzieli że można wcześniej, tam jest chyba dawka 40 a później przeszliśmy na 100 i te probiotyki do tego zapisali.

    Mother no cóż, wolałbym napisać coś innego ale w tej sytuacji to lepiej niech @ przyjdzie teraz niż na urlopie. Ciekawe co u androloga...

    Wiecie ja też lubię remonty, sama łapię nie raz za wałek albo wiertarke, a wybieranie mebli i planowanie to już w ogóle super ale teraz to nawet kartona nie dam rady wnieść bo mi krocze rozrywa jak za długo chodzę a coś ciezszego wnieść to w ogóle masakra :/ i jak mąż chce dużo sam robić to mam poważne obawy a nie chcę przeprowadzać się w październiku przy kiepskiej pogodzie z dzieckiem przy cycku, płacąc przy tym dwa czynsze... Poza tym uwazamy ze 9-11 tys za samą robocizne przy 3,5 mkw to dużo :/ więc ciągle szukamy. Przepraszam, pomarudzilam i jest ok.

    Jagoda moja zaczęła ładnie spać przed 2 urodzinami a teraz budzi nas powódź w łóżeczku i trzeba przebierać łóżko i małą - takie przygotowanie na to co będzie we wrześniu 😁 powodzenia na wizycie!

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede płakać. Polecialo wczoraj kilka kropel, tyle co na wkladce i cisza, czysto. Zeby tylko nie bylo jak przed 1 ciąża- kilka kropel, 2-3 czysto i dawaj w tango zalewamy 😭.
    Mother ty testa, ja seksa zeby sie rozkrecila i nic. A tam. Biore sie za robote bo myslenie nic nie da.

    P.s.poszukuje chetnego do prasowania. Zagine w tym praniu- no gora juz i kolejne schnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 08:23

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 lipca 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia, no tak wygodniej i to dużo a szczególnie jak dziecko często budzi się na jedzenie wiem to . Jeszcze życie zweryfikuje co z tego mojego planu wyjdzie 😁. Młody też miał być w łóżeczku od początku ale ze w pokoju była babka której dziecko cały czas płakało to wolałam żeby spał ze mną bo przynajmniej przesypiał fajnie mimo głośnego płaczu innego dziecka.
    Brzuch nie boli od tamtego czasu, za to piersi bolały później i miałam atak głodu wieczorem. Wiem że powiecie zaś że to mało realne ale w tamtej chwili czułam razem z bólem jak coś tam się rusza, muska mnie i jestem prawie pewna że to dziecko a od tamtego czasu już nic nie czuje... Wiem że na tym etapie nawet jak to faktycznie dzidzia to nie będę czuć codziennie ani nic z tych rzeczy bo jest za małe ale uspokoiłabym się gdybym chociaż raz od tego czasu coś poczuła. Na razie pilnuje żeby brać dwa razy dziennie magnez bo wcześniej jak mi się przypomniało o tym jak leżałam w łóżku to nie chciało mi się wstawać już . Najgorsze jest to że najchętniej jadlabym serki topione, twarożek już mi obrzydl i nie mam pomysłów co jeszcze mogę jeść poza jajecznica, czy pasta jajową.

    Ta druga wiadomośc to chyba nie do mnie :p.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl smieje się. Sama stane w nocy nad zelazkiem i poprasuje. Nie teraz go kiedys tam.

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 15 lipca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Dzień dobry panieneczki 😊 ależ piękny dzień ☀️ od razu chce się do pracy jechać 😂
    Witam nowe dziewczyny ☺️ powodzenia.

    aLunia może faktycznie to brzuszek...nie znam się, ale mam nadzieję, że niedługo to przejdzie i troszkę więcej wypoczniesz 😘

    Iza no widzisz wykrakałaś @. Niech się rozkręca teraz, żeby na chrzciny był już względny spokój

    Jagoda powodzenia na wizycie ✊ daj znać co tam u maleństwa ☺️

    Miśkowa ja lubię takie sprawy wykonczeniowo-remontowe, ale jak jest taka presja czasu to nie jest to już przyjemne. Obyście znaleźli dobrą ekipę, która szybko i db ogarnie temat.

    Miałam coś jeszcze napisać, ale już zapomniałam. Dziś mam 26 DC, @ nie mam i już mnie to wnerwia, bo naprawdę nie chcę jej mieć na wyjazd 😤 przez trzy dni miałam takie jednorazowe plamienie przy podcieraniu, więc już jest za rogiem, ale babsztyl dojść nie może. Nawet zrobiłam dziś test wywoływacz, bo dostałam gratisowe do owulacyjnych 😂 i biel vizira, a jakby coś było na rzeczy to by wyszedł, więc z niecierpliwością czekam 🙄 dziś mężulek ma androloga to potem dam znać

    ja bym juz nie chciala zadnych remontow wykonczen czy przeróbek w tym czasie. wszystko powinno byc juz zrobione wczesniej albo ewentualnie mozna sie przeneisc do innego miejsca na pare tygodni

    ubranka dla niemowląt
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 lipca 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Girl smieje się. Sama stane w nocy nad zelazkiem i poprasuje. Nie teraz go kiedys tam.
    Ale ja pisałam do alunia bo dwa razy wymieniła mnie w poście :p i chyba jej chodziło o kogoś kto czeka na nie przyjście @ :). O prasowaniu nic nie mówiłam :p. Sama mam miskę prasowania bo albo mam lenia albo planuje to na wieczór i zasypiam 😁😂 a dziś trzeba zrobić kolejne pranie a że jest ciepło to wyschnie do wieczora i kolejna tura do prasowania będzie :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 15 lipca 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to miało być do Wiery 😉
    Girl wiem jak to jest z tym jedzeniem, ważne żebyś jadła cokolwiek. Mi dopiero apetyty wracają. W końcu jakieś mięso jem.

    I za łącze się w bólu z prasowaniem. Ogólnie już tak sporo rzeczy przestałam prasować bo teraz to już bym nic innego nie robiła, taka sterta prania ciągle 😅 czas pomyśleć o pralko suszarce.

    Miskowa no właśnie najgorsze, że za robocizna drogo wychodzi. A jak jeszcze cos wyjdzie w międzyczasie to dodatkowo 😣
    Jakie marudzenie, ja to doskonale rozumiem.

    Mother kciuki za wizytę dzisiaj.

    Girl25 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2739

    Wysłany: 15 lipca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chwile nie zagladalam bo mam mase pracy i jeszcze ten remont nas do konca przygniotl 🤣 a tu tyle napisalyscie !

    Miskowa my mielismy podobna sytuacje. Mielismy sie wprowadzac do mieszkania latem, zanim sie mala urodzila. Maz sie uwijal jak szalony zeby zdazyc, niestety to byl nowy blok i ekipa budowlana mocno terminy przeciagnela przez co zamiast latem to wprowadzilismy sie tuz przez bozym narodzeniem. Tym oto sposobem wyladowalismy z noworodkiem u moich rodzicow, siedzielismy we 3 na malym pokoju bo tylko tyle rodzice mogli nam odstapic. Nogi nie bylo gdzie postawic 🤣. Mialo byc przejsciowe na tydzien a zeszlo sie prawie 6 tygodni. Ile to nas stresu kosztowalo zeby wszystko ogarnac. Ehh dawno to bylo ale pamietam. Ostatecznie po roku mielismy dosc zycia w bloku i kupilismy dom i na nowo cala historia 🤣.

    Iza, co do @ to ja tez mam to szczescie ze zawsze mi na okazje, swieta i imprezy wypada 🤦‍♀️

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 15 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po wizycie. Wyniki wszystkie dobre. Badała mnie na fotelu i też wszystko jest ok. Dzidzia waży prawie 800g. Tylko mam dużo pić bo mam mało wód i kolejna wizyta za 4 tyg

    mother84, Girl25, pola89, Adele27, aLunia, Iza34, nadzieja_86, Miśkowa, calanthe, AdelaX lubią tę wiadomość

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 15 lipca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ja już nawet nie wiem co w tej nocy się dzieje powiem szczerze. Kilka nocy super było, a teraz znów. Ogólnie nie płacze, tylko taki marudny jest. Chce smoczka a to go wypluwa, a to niby cyca a jednak nie pije. W pewnym momencie już go mąż bierze na klate i tak z nim leży to jest jeszcze jakoś w miarę. No ale nam się już na siedząco przysypia. Mam nadzieję, że to ten czwarty trymestr i będzie lepiej.
    Adele u ciebie już jest lepiej?

    To my w tym roku mamy 8 rocznicę a w sumie 13 lat razem.

    Miskowa a wy już z remontem działacie?

    To kto teraz testuje w najbliższym czasie?
    Mother jak u ciebie sytuacja?
    My w tym roku w maju też mieliśmy 8🙂
    A może spróbuj się z nim położyć w sensie razem przytuleni, raz w krytycznym momencie tak zrobiłam bo już prawie upadlam ze zmęczenia na podłogę i zadziałało. Od czasu do czasu tak robię jak marudzi w nocy, a jak zasnie to odkładam do łóżeczka.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 lipca 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda super że wszystko gra ☺️☺️☺️ to pij duuuużo! 🥤

    Jagodazdw92 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    My w tym roku w maju też mieliśmy 8🙂
    A może spróbuj się z nim położyć w sensie razem przytuleni, raz w krytycznym momencie tak zrobiłam bo już prawie upadlam ze zmęczenia na podłogę i zadziałało. Od czasu do czasu tak robię jak marudzi w nocy, a jak zasnie to odkładam do łóżeczka.

    Robię tak cały czas hehe. Nawet do łóżeczka nie odkładam. No już trudno trzeba to przeczekać.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza a moze to nie @ trafia sie w imprezy tylko imprezy sa w zlym terminie i lubia sie z @? 😂😂😂

    Jagoda super ze wszystko jest ok. Na chwile bedziesz zyc spokojniej.

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda to bardzo dobre wiadomości ja też musiałam dzuo pić wody i było ok. 😉

    Iza mogła by już przyjść @ takie czekanie najgorsze 😉

    Mother ten biel wizira to aż po oczach daje ehh ale jesteś dobra obserwtorka swojego ciała 😉 ty jak już wcześniej czujesz że ma być to jest to też niech przylezie żeby na wjedzie nie było.

    Alunia no tak trzeba poczekać niech skończy 3 tg i kropelki z pewnością pomogą a jak wam idzie KP? 😘

    Wiera to dalej czekasz na etsowanie 🤔

    Miskowa aby wszystko poszło po waszej myśli kto nie ryzkuje ten nie pije 🍾, także niech pójdzie z kopyta w sierpniu praca ale może lepiej z ekipą może mąż da się przekonać.

    Oczywiście witam naoe dziewuszki ✊

    A co u mnie 7 dpo wczoraj i dziś dziwnie się czuje jakieś bulgotanie w brzuchu senna zmęczona jak nie wiem może natłok pracy bo na jakie kolwiek objawy nie ma mowy i nic sobie nie wkręcam 🙂 może po tm zastrzyku tak się mam 🤔 tylko dlaczego wo dopiero teraz.
    Pola Emrica też mieliście coś tak?
    Dziś byłam u 💇‍♀️ odżyłam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 14:35

    Jagodazdw92 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Robię tak cały czas hehe. Nawet do łóżeczka nie odkładam. No już trudno trzeba to przeczekać.
    Może faktycznie spróbuj go uczyć u siebie po tym 4 trymestrze , może wtedy się uda. A śpi chociaż w ciągu dnia u siebie czy też nie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja
    Mi zdarzały się tylko epizody mdłości, ale u mnie to był objaw ciąży 😜 Po tym jak zrobiłam ta betę i wyszła 2, to jeszcze do męża mówiłam, że gdybym nie wiedziała, że nie jestem w ciąży, to byłabym pewna, że jestem 😂 I za dwa dni test pokazał bardzo słabą drugą kreskę 😅 Ale Twoje objawy są interesujące 😉 Ale nie zamierzam Cię nakręcać 🙂 Wciąż mocno trzymam kciuki!

    Mother
    No nic... Ty już i tak to wiedziałaś... Oby dodatkowe działania przyniosły rezultatu w niedługim czasie

    Jagoda
    Super! Oby tak do końca ciąży 😉 Pij dużo na wasze zdrowie 😀

    Nie wiem co komu miałam napisać jeszcze...

    Nam w końcu dostarczono krzesła (nie wiem czy pamiętacie, ale kuchnię i jadalnię mieliśmy skończoną w połowie maja). Cała historia z krzesłami długa, ale na szczęście skończona 🙂

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już wiem przynajmniej dlaczego mój brzuch wydawał mi się mały :) a tak w ogóle to pytalam o basen bo z dzieckiem też bym poszla gdzieś na jakiś basen czy coś to mówi że basen jest nawet wskazany w ciąży tyle że tampona mam aplikować

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a waga 600 g dziecka w 5 miesiącu ciąży jest dobra czy za mało waży? Siostra koleżanki jest w drugiej ciąży ale nie dba o siebie i o dziecko, pali papierosy nie odżywia się dobrze tylko dziady. Pierwszego dziecka nie chciała, jak dowiedziała się o ciąży to biła się po brzuchu żeby poronić 😠 ale potem jej przeszło. Będzie miała różnice między dziećmi 3 letnią też

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl
    Nie pamięta ile ważyli chłopcy, ale znalazłam coś takiego:
    "Czyli w kolejnych miesiącach ciąży waga dziecka wynosi przeciętnie:
    5-25 gram - 3 miesiąc
    25-150 gram - 4 miesiąc
    150-350 gram - 5 miesiąc
    350-1100 gram - 6 miesiąc
    1100-1800 gram - 7 miesiąc
    1800-2750 gram - 8 miesiąc
    2750-3600 gram - 9 miesiąc"
    Więc waga raczej zupełnie normalna. Myślę, że to może pod koniec dać o sobie znać i wtedy może być gorzej z wagą, bo teraz jeszcze dziecko niewiele potrzebuje.
    Ale historia taka, że aż niemiło się czyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 15:12

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
‹‹ 2089 2090 2091 2092 2093 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ