X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 24 listopada 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak się zalimy to u nas są straszne spięcia z mężem. Niby mnie rozumie niby chce pomóc z tymi nocami a ciągle i tak słyszę, że to on jest zmęczony. Ostatnio mi wyjechał z tekstem, że on musi wyjść do ludzi, spotkać się ze znajonymi bo ja to chociaż pisze z koleżankami. No super tak naprawdę ostatni raz wyszłam z koleżankami rok temu we wrześniu, jedyny mój kontakt ze światem to internet. I powiedziałam mu, za ja to rozrywkę miałam jak poszłam sobie buty kupić, że nic z życia nie mam tylko dom i dzieci. To ja go nie rozumiem i on się do mnie nie odzywa 👍 a jakiś miesiac po porodzie poszedł na piwo, czy jak w ciąży byłam. Fakt rzadko ale w porównaniu do mnie to i tak często. Albo on pracę kończy i chce chwile odpocząć, mieć czas dla siebie. Ech ciężkie jest życie.

    Wiera aaa ok bo pisałaś o tych lekach i w sumie się na nich nie znam myślałam że już po owu.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 24 listopada 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylam ,bo maz mial na rano do pracy, a my z corka zaspalysmy , 9.10 sie obudzilysmy a lekcje online o 9, i mala w piżamie na lekcji ,wlosy palcami jej przeczesalam 🤣 przed kamerka usiadla i w miedzy czasie ukradkiem na lekcji kakao pila.
    Jutro tez maz ma na rano, w czwartek bedzie mial na 10 to wtedy pojade. Maz mowi ze zrobily sie sie duze bimbaly,ja tam roznicy nie widze..fakt brodawki sa cale napuchniete i jakby otoczka sie powiekszyla.

    Dzis mam dobry humor bo dowiedzialam sie ze w mojej pracy zwolnili dyrektorke ktora sie nad wszystkimi znecala psychicznie 😊 a te co do niej donosily to podobno az plakaly...jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia a ja myslalam ze tylko ja taka czepliwa do meza bo o to samo z mezem mamy sprzeczki.

    Kinga ja w tej chwili nie mam z kim zostawic Oli. Dzis wyszlam zawiezc corke do szkoly (tak, dzis byla w szkole), zrobilam zakupy a po powrocie chcialam szybko nastawic na pomidorowa (no ile czasu wklada sie mieso do garnka i obiera warzywa do tego?) to juz tesciowa malo co się nie sprindala bo za dlugo. A gdzie tu wyjść w celach rozrywkowych?

    Moja ostatnio budzilam od 7 i nie chciala wstac a o 7.58 stwierdzila ze juz za późno i ona nie zdazy i juz nie bedzie sie szykowac i siadac do komputera 😂. A dzis szykowala sie jak torpeda, to ona mnie ponaglala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 14:35

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga no dosc zabawnie z rana ale widocznie tak mialo byc czas pokaze.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ,dopóki nie plamie ,nie krwawie to jakas iskierka nadziei jest ...i do czwartku wytrzymam ,juz nie powtarzalam testow i dobrze mi z tym .Poczekam co ma byc to bedzie .
    Iza troche tego nie rozumiem... czemu jak maz w pracy a tesciowie w domu ,to ty palisz w piecu? Tesciu nie moze sie tym zajac? A tesciowa wie ze masz oberwanie glowy z dzieciakami to nie moze obiad zrobic ,albo chociaz by pomogla ziemniaki obrac? Ja bym podzielila bydynek na dwie czesci jesli to mozliwe. I nie gotowala bym dla wszystkich ,tylko dla dzieci i meza,i tesciowa nie miala by prawa zajrzec do garow.
    Sadze ze to przygnebienie jest tym spowodowane bo bardzo zalezy ci na aprobacie tesciowej ktorej i tak sie nic nie podoba. Daleko od ciebie mieszkaja twoi rodzice?moze bys spakowala corki do samochodu i pojechala na caly dzien do mamy ,albo na weekend.i tesciowa by otworzyla oczy ze jednak cos robisz w domu.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza🤗
    Nadzieja, Kinga✊✊✊
    Ja dziś jestem nie do życia i mam chandrę...

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    To jak się zalimy to u nas są straszne spięcia z mężem. Niby mnie rozumie niby chce pomóc z tymi nocami a ciągle i tak słyszę, że to on jest zmęczony. Ostatnio mi wyjechał z tekstem, że on musi wyjść do ludzi, spotkać się ze znajonymi bo ja to chociaż pisze z koleżankami. No super tak naprawdę ostatni raz wyszłam z koleżankami rok temu we wrześniu, jedyny mój kontakt ze światem to internet. I powiedziałam mu, za ja to rozrywkę miałam jak poszłam sobie buty kupić, że nic z życia nie mam tylko dom i dzieci. To ja go nie rozumiem i on się do mnie nie odzywa 👍 a jakiś miesiac po porodzie poszedł na piwo, czy jak w ciąży byłam. Fakt rzadko ale w porównaniu do mnie to i tak często. Albo on pracę kończy i chce chwile odpocząć, mieć czas dla siebie. Ech ciężkie jest życie.

    Wiera aaa ok bo pisałaś o tych lekach i w sumie się na nich nie znam myślałam że już po owu.
    To Twój przynajmniej nie ma pretensji o to że rozmawiasz przez telefon 😅 Bo mojemu to czasami nawet i to przeszkadza. Ale przynajmniej ja ostatnio często wychodzę z domu jea! Tylko że z całą ekipą, ładuje całą 3 do auta i jadę do koleżanki, kuzynki, siostry. Więc rozrywam się na calego😂 A jemu to na rękę bo przecież ma w tym czasie spokój i może sobie robić co chce... W niedzielę to też tylko przesiada się z fotela na fotel albo łóżko i udaje że nie słyszy jak mała co chwila mi marudzi, a ja muszę zrobić obiad. No ale przecież on jest wielce zmęczony siedząc w pracy przy biurku lub na wc. W domu też więcej czasu spędza w wc niż z dziećmi, chyba poporostu się tam chowa. Dzisiaj tak mnie wkurzył że 😤powiedziałam mu wczoraj że chcę nowy dywan na święta do małego pokoju, tamten ma już 10 lat i jest przebarwiony od słońca, a on tylko westchnął i przewrócił oczami i dzisiaj mówię że wybrałam i jest otwarty w zakładce i jeszcze 2 bluzki chcę to po obiedzie pyta się czy już wybrałam te bluzki oczywiście pomijając dywan, a potem znowu to chodź zamówimy te bluzki celowo nie wspominając znowu o dywanie. Ostatnio, a w sumie chyba nie ostatnio tylko dosyć często mam wrażenie że najchętniej zamknął by mnie w domu, zabrał telefon, ma być posprzątane, ugotowane, dzieci cicho i jeszcze po pobiadku masaż mu zrobić bo go plecy bolą przecież. Nic nie kupować, chociaż ja naprawdę mało kupuję, a sobie to prawie wcale, jak dziadówka jakaś.
    Ogólnie jest dobrym mężem i robi w domu dużo, nawet tego co inni faceci w życiu by nie robili, ale chyba tylko on ma prawo być zmeczonym i tylko on ma prawo mieć trochę spokoju...

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 24 listopada 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kasia lacze sie w bólu 🤗
    Tez zawsze zeby sobie cos kupic to mysle na samy koncu lubie bardzo za to do domu mimo ze mamy osobne konta zawsze z mezem ustalam te wieksze badz drozsze zakupy. Chcialam do salonu kupic obraz a oczywiscie tez nie slyszal tematu albo po co ale po dluzszej rozmowie dal ssie przekonac a teraz ze nawet fajnie a jak jeszcze ktos przyjdzie i powie ze pasuje do wnetrza to juz w ogole jakby jego zasluga byla 🤦‍♀️
    Mezczyzni tak maja nic im nie potrzeba.
    Z pewnosia to wyczyn ale dobrze ze tak z 3 potrafisz sie zorganizowac i pojechać z dziecmi zawsze to zmiana miejsca otoczenia.

    Hekate a skad ten nastroj?

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 24 listopada 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kupieniu czegoś to nawet pisać mi się nie chce 🙄 ale też właśnie jakieś takie większe rzeczy, bardzo ciężko z nim i to nie, że jemu żal pieniędzy ale po co to, nic nie jest potrzebne.
    Tyle dobrze, że na ciuchy dla mnie i dzieci mam wolna rękę i nic nie powie, że kupiłam sobie znowu sukienke🙈
    Kasia usłyszałam już, że tyle czasu marnuje na rozmowy🤣
    Jest pomocny i tyle co razem przeszliśmy to wiem, że zawsze mogę na niego liczyć, moje dziewczyny bardzo są za tatą, ale tak jak piszesz on ma prawo być tylko zmęczony bo przecież co to jest to co my robimy, sama przyjemność.
    Ogólnie jest mi przykro, że tak powiedział i nie wiem ukarał tym, że ze mną nie rozmawiał. Więc się sama obraziłam. Obiadu nie zrobiłam, nie odzywałam się też, coś chciał to pół słówkami i oczywiście już za mną chodzi, obiad zamówił, w sklepie był na dużych zakupach spożywczych nawet nie musiałam mówić co a o dziwo kupił to co potrzebne🥴
    Też zazdroszczę tych spotkań nawet z tą trójca 🤣 ja na miejscu mam koleżanki, które nie mają jeszcze dzieci i pracują a te z dziećmi mieszkają poza Wrockiem.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 25 listopada 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupił mi wczoraj ten dywan 😁 i bluzki hi hi.
    I przynajmniej starszy syn myśli o matce: my pojedziemy z tatem do cyrku, Ciebie zostawimy tylko z Nina i będziesz miała na wszystko czas🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2020, 07:37

    mother84, nadzieja_86, pola89 lubią tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 listopada 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymalam mialam w sobote.....
    Czy to sie dzieje naprawde 😀 wiecie co mowilam kiedys o moich testach

    af82177c4611.jpg

    Hekate42, Kasia 1805, mother84, Wiera, Iza34, Miśkowa, Jagodazdw92, Emrica, pola89 lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 25 listopada 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja - dzieje się 😍 😍 😍

    Cieszę się razem z Tobą 🤗

    W tej sytuacji nie będę smęcić o swoim nastroju.

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 25 listopada 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja no to pięknie 😍 lepszego prezentu na moje imieniny nie mogłaś sobie wybrać 🤩🥰
    I w ogóle to dzisiaj życzę sobie takich prezentów dla wszystkich staraczek 😉

    nadzieja_86, Miśkowa, aLunia lubią tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezusie Chrystusie!!!!! 😊 Nadzieja takich wieści z rana to ja się tu nie spodziewałam!!!!!! Aaaaaaaaaa jak ja się cieszę!!!!!!!!! Aż się wzruszyłam ☺️ trzymam mocno kciuki i po cichutku gratuluję ☺️☺️☺️
    Kreska wcale nie bladzioch! Lecisz na betę? Może leć i w pt akurat powtórka 😁
    Ależ wiadomości! ☺️

    Kasia wszystkiego najlepszego z okazji imienin 💐💐💐😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2020, 08:08

    nadzieja_86, Kasia 1805 lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja!!! Piękne kreski 😍 Super wiadomość, bardzo się cieszę 🥰

    Kasia wszystkiego najlepszego 😘

    nadzieja_86, Kasia 1805 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny 😘 tak na zywo kreska nie jeste taka blada. Dzis jade na bete mam wolne ale jakos popoludniu bo to labo przy szpitalu to do poludnia pelno ludzi tam.
    Jak ja sie ciesze!!!!!!!!! Przyklad wzielam z mother chyba wagary dobrze skutkuja i Miskowa mi doradzila 😉 a takie kreski bez stymulacji tylko na tym co gin dal to jest cud. Juz sama nie wiem co pomoglo chyba zmiana lekarza i jego wiara we mnie nawet pisalam ze mowila kiedy najlepein wspolzyc 😁Nawet w moim beznadziejnym przypadku sie udalo. Nie tracmy nadziei 💓

    Kasia wszystkiego najlepszego z okazji imienin zdrowka usmiechu 🎉🎉🌺🌺🌺

    mother84, Kasia 1805, Miśkowa, pola89 lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja w takim razie trzymamy kciuki za betę ✊ i za piękny przyrost! Wierzę, że będzie dobrze ☺️ wspaniała wiadomość! Czekamy na pozostałe staraczki, wierzę, że każdej się uda! Naprawdę!😊
    Nadzieja, czyli jakieś przeczucia miałaś skoro teścik już dzisiaj, a nie w weekend? 😁
    Mąż już wie czy czekasz?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na meza z pracy wraca ma kupic pieczywo jeszcze po drodze.
    Pamietacie co moi rodzice powiedzieli 😘 i juz kilka dni przed @ mialam bole a teraz cisza i twarz cala jakas gladka ladna a pojedtncze wielkie diody pod skora a tego tez tak nie byloA tak szczerze to na spokojnie.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja 😍😍😊😊❤️❤️

    Wspaniała wiadomość, cudowny poranek

    Kasia wszystkiego najlepszego 🌷🌹🌷🌹

    Kasia 1805, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja GRATULACJE!!
    pokazac ci bladziochy albo i zwizdy ? Bo u ciebie to kreski pierwyj sort! Ciesze sie razem z toba🥰
    A czujesz piersi czy cos wyjatkowego ?❤ ...rodzice mieli nosa 😊

    Kasiu Katarzyno wszystkiego najlepszego !🎂😘

    Kasia 1805, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

‹‹ 2345 2346 2347 2348 2349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ