X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Mother ja już pierwszą serię 350 zdjęć zamówiłam 😎 dzień babci mnie zmotywowal - część zdjęć będzie właśnie dla mamy na prezent :)

    Mysza super pomysł. Ja po tym tygodniu też czuję się wypruta...

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza czyżby Zwierzogrod? 🙂 my tez oglądamy 🙂

    Co do smaku to mam podobnie jak ty, taki byle jaki wiec chyba diagnoza wiadoma, nie pójdę raczej na test wiec w 100%nie będę wiedzieć. Jakieś mam dziwne obawy w sobie ale co ma być to będzie. Mam nadzieje ze węch wroci szybki bo słyszałam ze ludzie po miesiąc, dwa nie maja

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie martwie ze szczepionki beda ale lipne bo np.zle je przechowywali.
    Corka oglada zwierzogrod. Fajne to bylo. Jedna z lepszych bajek.
    Ja to wogole jestem wypluta. Ciezko z tą szkola, noce niespokojne, popoludnia zwariowane a wieczory- kosznary z klafzeniem spać.

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja myślę że takich przekretow nie będzie ze podadzą nam wadliwe szczepionki - bo tu chyba mozna się dopominac o rekompensatę... Ale patrząc na to co się dzieje w ramach opoeki nfz to czasem strach się bać... U nas też ostatnio ciężko ale idzie wiosna i wierzę że będzie lepiej - ja zawsze mam więcej życia w sobie wiosną i latem.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2848 2719

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, my tez zwierzogrod. Lubie, ogolnie w piatki zazwyczaj leca fajne bajki na polsacie 🙂

    Mnie pytania o szczepionki tez nurtuja, sama sie zastanawiam jak to bedzie, czym beda szczepic, czy faktycznie beda dobrze przechowywane itp. Zobaczymy co czas przyniesie.

    U nas dzis takie slonce piekne bylo, ze zatesknilam za wiosna. Od marca tak mniej wiecej do wrzesnia mam w sobie wiecej zycia, zima jedynie w czasie swiat ok, potem juz tak styczen luty to troche wegetacja i oczekiwanie na "lepszy czas " 🤣

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Iza ja myślę że takich przekretow nie będzie ze podadzą nam wadliwe szczepionki - bo tu chyba mozna się dopominac o rekompensatę... Ale patrząc na to co się dzieje w ramach opoeki nfz to czasem strach się bać... U nas też ostatnio ciężko ale idzie wiosna i wierzę że będzie lepiej - ja zawsze mam więcej życia w sobie wiosną i latem.

    A ja wiecej roboty wiosna i latem.
    Nie chodziło mi o przekrety tylko niewiedze czy brak mozliwisci wlasciwego przechowywania i transportu tych szczepionek. Bo juz sie slyszy rozne historie.
    Chyba ogarne kuchnie i ide spac. Do jakiejs 2 Ola ladnie spi, pozniej sie wierci, kreci, siada w łóżeczku a ja co chwile wstaje bo jak starsza do nas w nocy przychodzi to nie mam juz gdzie Oli polozyc.
    A wiecie z czym sie mecze- ze zmianą pieluch. Nigdy nie narzekalam na to az do teraz. Dzis 5 kup, za kazdym razem ganianie za dzieckiem, placz, wyrywanie, wycieranie i przebieranie na stojaco. Staram sie jak najdelikatniej, sprawnie, szybko ale czasami sie nie da. Moze sie boi ze bedzie bolalo bo ostatnio czesto ma dupke odparzona ale teraz jest ladnie a zmiana pieluchy to naprawde wyzwanie. Raz wychodzilam juz z domu zeby corke do szkoly zawiezc i musialam wrocic pieluche zmienic 🤦‍♀️. A dziś kupilam 180szt.pieluch i na miesiac moze to starczy. Tez tyle zuzywacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwierzogrod jest ok, ostatnio byl Coco (corka prawie wszystko nagrywa a potem oglada milion razy) i co tylko oglada to ja stoje i tez ogladam takie to fajne. Ale są bajki ktorych niecierpie albo wrecz nie potrafie sie skupic czy wrecz zmusic do ich obejrzenia.
    Ja ostatnio malo co ogladam. Po swietach chyba na tvn w niedziele byly fajne filmy to maz ile mogl to zajmowal sie Ola bo ja z nosem w tv jak nigdy.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po, posilona 3 sucharkami bo od wczoraj od 22 nic nie jadłam. Mały zdrowy 53 cm i 3190 wagi . Już zjadł butelkę mały głodomór :p a CC była o 12. Dziwię się dziewczyna które chcą dobrowolnie cesarkę, nie wiem czemu ale czułam ból przy cięciu, darłam się aż , zanim dali mi znieczulenie trzęsłam się jak owsika, próbowali mnie uspokoić ale to nie było takie proste :p. Cieszę się że już jestem po i kto wie, jak będę pamiętać ten stres itd. to odniechce mi się 3go dziecka :p mimo że chciałam żeby może córka się trafiła . Na chwilę obecną nie chce o tym myśleć. Ważne że młody zdrowy i jest w miarę ok ze mną.

    mother84, calanthe, Adele27, Miśkowa lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl gratuluje 😘 pokaz zdjęcie bobo w wolnej chwili. Kuruj się 🙂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza u nas jest podobnie podczas przebierania pieluchy, ale nie zawsze czasem się czymś zajmie, trzeba dać coś w rączkę ale często to nie wystarcza🙈 u nas młody robi 2-3 kupki dziennie.

    Dzis mały przeszedł sam siebie, usnal ładnie o 20 a od 21 cyrki no w ogóle nie szło go uśpić cały czas się podnosil, jak mąż próbował to jakichś spazmów dostawał i potem przez 15 minut nie mógł się uspokoić już u mnie na rękach.. ale nic mu nie było bo potem wzięliśmy go w końcu do salonu to bawił się w najlepsze .. dopiero go uspilam od 23... już zaczęłam myslec ze może coś ma związek z tym wirusem ale może taki ma dzień po prostu.. w dzień spał prawie 2h ale do 14:30 wiec nie jakoś późno... eh zdarzaja się takie sytuacje ale bardzo rzadko i teraz sobie głowę zadręczam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 23:50

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl gratulacje ☺️

    Adelax hm...nie dowiesz się pewno czy to covid czy nie jak nie zrobisz testu. Pamiętasz, mój mąż stracił nagle węch całkowicie, to był jedyny jego objaw, lekarz mówił, że na 90% to covid. On nie czuł nic, totalnie nic. Kataru nie miał, smak był. Nam nic nie było. Też się nie dowiemy czy to był covid czy nie. On po 5 dniach zorientował się, że nie ma węchu, dlatego lekarz pozwolił na izolację nas wszystkich na kolejny tydzień.
    Adelax mam nadzieję, że nocka już dalej przespana.

    Hekate dobrze, że już lepiej z Twoim zdrowiem ☺️

    Mysza ja lubię tak rodzinnie spędzić wieczór przy popcornie i bajce 😉

    Co do wyprucia to mam to samo, zima dobija mnie, naprawdę wyczekuję wiosny, ale to zleci dziewczyny raz dwa☺️ będą ptaszki pięknie śpiewały i słoneczko świeciło, dzień będzie dłuższy ☺️ zimą to nawet synek jest chyba mniej grzeczny mam wrażenie 😁 wiosna, latem to ciągle coś się dzieje i chyba więcej słucha, a zimą co roku ma taki spadek

    Miśkowa o nieeeeee, czyli ruszyłaś z tym wywoływaniem 😳 to i ja muszę się za to zabrać. Może od pn mi się uda. Jeszcze samo wybranie zdjęć to bym zrobiła, tylko ja mam taki bałagan w tych folderach, że nie wiem gdzie co jest, bo zrzucane z telefonów, z aparatów. No, ale im dłużej będę czekać, tym gorzej 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2021, 07:04

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, gratulacje!
    Pokaż nam tego słodziaka😍
    Mysza, jak ja tęsknie za takimi wieczorami ...
    Adelax, mój Syn tez bardzo często wzbudzał się w nicy, ale u nas to spowodowane było alergią.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 12:05

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate ale wybudzal się bo się drapał czy z innych powodów? Mój niby się nie drapie już ale skora wciąż brzydka. Wiem ze sporo czasu minelo ale może pamiętasz 😉
    Tak nocka lepsza pozniej, wybudzal się ale dałam smoka i było ok. Nawet pospalam do 9:30 bo mąż wzial małego rano.

    Miłego dnia dziewczynki 😘

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl gratulacje ❤️ 3200g maluszek 😍 w porównaniu do mojego 4200g 😅

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ogromne gratulacje ! Niech maly rosnie zdrowo 😘
    Masz rację co do CC ,ja też nie wspominam dobrze, dwa uklucia w kręgosłup i po położeniu sie od razu slyszalam metalowe narzędzia, trzeslam sie ze za wczesnie zaczynają i będę wszystko czuła. Do tego nie pokazali mi jej od razu i nie płakała ,byla sina i zobaczylam ja dopiero po 2 godz. A 4 godz pozniej na sali dostalam wysokiej gorączki i drgawki ,przyszly i weszła polozna na łóżko i gniotla mi lokciami brzuch A druga calym swoim ciałem sie na mnie położyła, plakalam z bólu i ja uderzyłam,A ona sie darla ze jak mi tego nie zrobi to pojdzie do więzienia...pewnie dlatego że nie wyczyscili mi wszystkiego podczas cc.
    Potem nie zabrali mi malej na noc i plakala obok mnie w łóżeczku,poprosilam zeby mi ja podała, a ona ze mam co chcialam ,trzabylo nie rodzic,i poszla. Te słowa i wydarzenia na zawsze pozostaną w pamięci.
    I choć wiem że cc moze sie powtórzyć, bardzo pragne drugiego dziecka.

    Dziś mam dziwny posmak w ustach ,jakby metal,jakis niedobry lek... wszystko smakuje tym jakby lekiem ,nawet woda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Poznania!
    Czy robiła któraś z Was badanie beta w sobotę w HCP ? Ile czeka się na wynik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl gratuluje! To źle podali znieczulenie w kregoslup czy nie zadziałało? Oni nie powinni cie uspakajac tylko szybko maseczke na twarz i z znieczulenie ogolne. Po pierwszym cc dziewczyna z sali tak miala jak ty.

    Kinga mi tez wrocily przykre wspomnienia. 5 razy wbijali sie w kregoslup, potem zmieczulenie zeszlo a ja nic przeciwboliwego nie dostalam az sie trzeslam a lekarz jsk mnie macnal to gwizdki zobaczylam. Ale lekarz wtedy naskoczył na pielegniarki a one ze zlecenia nie mają z operacyjnej 🤦‍♀️.
    Ale za takie odzywy personelu to co poniektórzy powinni tracic mozliwosc wykonywania zawodu. Wstretne sa niektore te polozne.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax, był po prostu niespokojny, wiercił się, płytko spał, a starszy to się już i drapał.
    Ewidentnie po antyhistaminach było lepiej, no i pielęgnacja 24 h na dobę...
    Do teraz smaruje się balsamem 2 x dziennie😜

    AdelaX lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Hekate w ogóle tego z tym nie wiązałam ale zwrócę na to uwage. Może jak zaczną leki działać będzie lepiej. No i zobaczymy co będzie w wynikach.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
‹‹ 2440 2441 2442 2443 2444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ