X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza. Ja z wywieszonym ozorem obiad rano robilam zeby wczesniej wyjsc na spacer, teraz Ola śpi to ja szybko podskoczylam do apteki bo i Ola zaczyna kaslac i mam nadzieje ze nie zrobi się u mnie szpital.

    Mysza aby wieczór z mężem przyniosl efekty.

    I mi Ole rozkłada. Oko zaropiale, glutki i kaszel. Pierwsza jej taka infekcja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 19:27

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 23 lutego 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, oby zaskoczyło ✊
    Iza, szyja to nieciekawie😖
    Ja od wczoraj mam rehabilitację na kręgosłup - musiałam zmienić zabiegi - bo po poronieniu ustawiłam sobie te co wcześniej - terapia
    manualna i fzykoterapia.
    Psychicznie jestem rozwalona, często płaczę i szczerze mówiąc nie mam chęci do życia... wróciłam do picia wina... i wszystko mnie wqrwia🤬
    Czyli do dupy i tyle😢

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate ja mam wrazenie ze boli mnie skora na polowie karku zaczynajac od kregow (po drugiej stronie już nie) i tak do ucha. To takie uczucie jak przy obtartej skorze i najbardziej przy dotyku ale ani nie jest czerwone ani nic tam nie ma. Strach czytać w dr google bo znów powiedzą że to covid.
    Ja ide na terapie manualna na ledzwiowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 19:40

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate tulę Cię mocno...😔

    Mysza to dobrze, że zrobiłaś test i wczoraj pobaraszkowaliście, oby były tego efekty 😁 co do terminu to na 20 mają mam. Co mogę to zamawiam, część rzeczy mam po synku, ale nie mogę za dużo szykować,bo remont w każdym pokoju będzie, więc nie mam gdzie tego składować itp.

    Mnie dziś też plecy mocno bolą, padam ogólnie na ryjek.

    Iza o tych obajwach covidowych to strach czytać. Ja jeszcze cały czas raz na jakiś czas kaszlę i też już sobie wkręcam, że może to pocovidowe 🤦 ale miałam już tak i szybciej, więc pewno to taki zabieg okoliczności i tyle.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother do mnie jeszcze nie przywedrowala.
    Może znowu będę czekać 2 tyg .

    A siedzenia w domu współczuję, ogólnie tym co mieszkaja w bloku A siedza na kwarantannie,bo jak ma się swoj kawalek ogrodka to juz sie tego tak nie odczuwa.

    Hekate moge sie tylko domyślać jak ci teraz ciężko...łatwo mi teraz powiedziec ze czas goi rany...jeśli potrzebujesz wyplacz sie , Ale i walczcie o dzidziusia. Nawet po tak tragicznym wydarzeniu jest duuuza szansa że szybko znajdziesz w kolejną ciaze.

    A wiecie co teraz przeczytalam . Jedna dziewczyna na pewnej grupie starających się wstawila zdjecie testu , gratulowaly jej inne kobitki ,ale mówiły idz na bete,poszla i okazalo sie ze wynik 1,2 ..więc negatywna. Więc powiedziały jej ze to wadliwy test byl , a druga radziła jej powtórzyć bete w innym labo lub tym samym bo mogli się pomylić.. powtórzyła bete a wynik 4000. I jak czytam to jest pełno takich sytuacji .

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate to zrozumiałe .. 😢 pij wino póki możesz bo już niebawem jestem pewna,że znów nie będziesz mogła ☺️

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mam mniej czasu żeby pisać ale codziennie Was podczytuje 🙂 zreszta u mnie sama Nuda i nie na temat 😁

    Iza zdrówka dla Was, u nas już po chorobie ale od pon zaczynamy żłobek także tego... ciekawe ile dni pochodzi ale staram się być dobrej myśli

    Hekate myśle o Tobie i wierze ze niedługo lepiej się poczujesz. Ściskam

    Adele u nas namiętnie tata i tata a mąż w skowronkach. Mama bardzo rzadko😒 ale od kilku dni jest taka maruda ze pojawiły mi się myśli ze chciałabym już wrócić do normalnego życia a nie ciagle na podłodze z zabawkami

    Mother i tak szybko leci zaraz kwarantanna się skończy i będzie radosc 🙂

    Kinga i tak uważam ze musisz lekarzowi o wszystkim powiedzieć. Okresu jeszcze nie masz? Kiedy powinnaś dostać?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2845 2715

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate a mowili Wam ile macie teraz odczekac przed ewentualnymi ponownymi staraniami ? Jestem pewna ze Wam sie uda, mnostwo jest takich przypadkow gdzie po stracie zaraz zachodza w ciaze i jest wszystko dobrze. Teraz sie udalo zajsc, wiec drugi raz tez sie da, nie ma innej opcji. Jezeli potrzebujesz plakac to placz, masz prawo byc zla na swiat, ale masz partnera ktory Cie na pewno wspiera wiec razem walczcie o swoje szczescie ☺️

    Kinga, nie wiem czy jest sens miec nadzieje i czytac takie historie. Ja nigdy o niczym takim nie slyszlam. Jezeli chcesz to zrob ponownie test, gdybys byla w ciazy to juz by byly konkretne kreski, a nie jakies ledwo widoczne. Chcesz to powtorz bete gdzies indziej ale mi sie wydaje ze pierwsze miejsce w ktore powinnas sie udac to lekarz i diagnostyka. Chocby nawet po to zeby sprawdzic te Twoje cykle.

    Mother, rozumiem, obyscie sie uwineli z remontem raz dwa, czas tak leci. W szoku jestem ze zaraz marzec. Ja sie gdzies tak psychicznie na jesieni zatrzymalam 🤷‍♀️

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX powodzenia ze zlobkiem. A ja myslalam ze tylko ja mam dosc zycia na podlodze wsrod zabawek a przy 4 kupie wymiekam i marze zeby dzien sie juz skonczyl. U mnie ten stan potrwa do 18 ur. 😭. No bo nawet jak pojde na pole to i tak tam mnie znajda i bedzie "mama mama".
    A tak wogole to my dziewczyny zasmarkane a wszyscy kaszlemy, co prawda mąż od lekow na cisnienie. Ola twarda sztuka do leczenia, inhalacje, syropy, oczyszczanie nosa- wszystko na nie i w ryk 🤦‍♀️.

    Mysza ja sie zastanawiam jakim cudem przetrwalam tą zimę i nie zamarzlam 🤣. Teraz ciepło sie zrobilo a Ola chora i nie wiem co robic ze spacerami. Bo widzę ze jak Zuzia siedzi w domu to mniej kaszle a jak wyjdzie to potem jej gorzej (a dzis nie szalala tylko byl spokojny spacer). Ciekawe jak bedzie z Olą.

    Kinga wiesz, raz falszywie dodatni test czy zła beta to moze sie zdazyc ale nie za kazdym razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2021, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chyba jestem kolejna z cieniami na testach 🤦‍♀️😉 nie pozostaje mi nic innego jak zrobic betę.
    https://zapodaj.net/00448a57907d1.jpg.html

    Ja czesem marzę, żeby pozbyć się dziecka choć na weekend. Niestety jedna babcia za granicą, druga pracująca więc nie bardzo mam komu oddać Natalkę.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 lutego 2021, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak widzę ten Twój cień 😊 leć koniecznie na betę to będzie wszystko jasne, a w pt jak coś to powtórzysz 😊 trzymam mocno kciuki ✊

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak no to czekamy na bete. Calkiem przyzwoita ta druga kreska. Który masz dzień cyklu?

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 24 lutego 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak nie taka zla druga kreska widac 😁 czekamy na bete

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 lutego 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kreska jest nawet konkretna. Ja miałam słabsze cienie😁

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak dla mnie też to raczej kreska niż cień 😏 kciuki za betę ✊
    Iza zdrówka dla rodziny, a jak mąż kaszle po lekach na ciśnienie (co jest częste po jednej grupie) to najlepiej zgłosić lekarzowi, żeby zmienił na inną grupę. Moja mama też tych leków nie może i jak w szpitalu jej zmienili w zeszłym roku to myślała, że się udusi i lekarz wrócił do poprzedniego zestawu.
    Hekate przytulam mocno 😘 Wyrzuć z siebie wszystkie złe emocje i z czystą karta zaczniecie walczyć o kolejne maleństwo 😘 Pewnie pytanie naiwne, ale czy w szpitalu proponowali Ci konsultacje z psychologiem? Choć domyślam się odpowiedzi 🙄

    Iza34 lubi tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak To jest kreska nie cień 😀 gratulacje

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera moj mąż juz miał zmieniane leki i zle po nich sie czuł. Wrócił do poprzednich, jakis czas bylo ok a teraz kaszel wrocil.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    34 dc. W pierwszej ciąży też tydzień po spodziewanej @ miałam bladą kreskę i betę na poziomie 250. Po pracy podjadę zrobić badanie.

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 24 lutego 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super niech sie dzieje na watku czuc wiosne ☀️ dzis piekne. Ja wlasnie ☕ w pracy.

    Emrica kiedy masz endo?

    Wiera to juz jutro czy cos pomieszalam?

    Mother do maja tak blisko 🤗

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 24 lutego 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, kurcze czasami ciężko dobrać odpowiedni zestaw tych leków, ale powinien zgłaszać lekarzowi, niech myśli, zawsze w obrębie grupy jest możliwość zmiany na inną cząsteczkę, która działanie ma zbliżone, a może się czuć lepiej. Może zmniejszyć dawkę tego a ew wprowadzić inny pomocniczy. Leki te się bierze raczej do końca życia, więc komfort życia w trakcie stosowania jest ważny :)

    Nadzieja jutro wieczorem jadę na podgląd, czy jajca urosły 😏 A w sobotę rano IUI jest umówione. Choć może się okaże że pęcherzyków brak to może będzie odwołane 🤔 Ech z moim pechem może być i tak 😂

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
‹‹ 2475 2476 2477 2478 2479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ