X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli z łożyskiem też wszystko wporządku było w sumie. Bo słyszałam, że przy cukrzycy może szybciej sie starzeć i czesto właśnie obserwacja jest wieksza juz od 37 tygodnia i czasem wcześniej sie indukuje.
    Ale waga do rodzenia swietna 🥰
    Moja w 37 tygodniu miała 3000g. Więc teraz nastawiam się w sumie na drugą polowe września a nie na październik 😉

    Dziś zajrzałam do kartonu z moimi porodowymi rzeczami i znalazłam dużo wkładek laktacyjnych, podklady. Więc trochę rzeczy mam już 😛

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20230719-143529.jpg

    Zdjecie z wesela sobotniego 😉

    Tiril lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka świetna ta sukienka 🤩 i jaki brzusio 🥰

    Kropka6 lubi tę wiadomość

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 19 lipca 2023, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Kropka świetna ta sukienka 🤩 i jaki brzusio 🥰

    Dziękuję 😉

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 19 lipca 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril Mąż zadowolony ,ale czasami wieczorem jesteśmy tak zmęczeni dniem,że nie zawsze się chce, a Mąż wstaje o 3:30 do pracy to jak Mały pójdzie spać koło 20 to On już pada na twarz. Łatwiej by było chociaż orientacyjnie wiedzieć,że to np. ten tydzień będą płodne, a teraz to loteria. Jest tak,że owulaki mi ciemnieją i są pozytywne a potem szybko jaśnieją i w sumie nic z tego nie wychodzi w efekcie. Dziś pozytywny i śluz płodny zaobserwować mi się udało to działaliśmy wczoraj i jutro będziemy.

    Kropka badałam porolaktyne i w normie, w górnej granicy ale w normie. Pięknie wyglądałaś 😊. Ciekawego diabła sobie na twarzy tylko namalowałaś 😆.

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 20 lipca 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo, bo jakoś nie mogę sie przekonać na forum żeby wrzucić z twarzą 😛 w dodatku, że też jestem na wątku mam październikowych i trochę wrzucam o teściowej. I nie wiem na kogo trafie, bo świat jednak mały jest 😛 a mam kilka osob ze swojego kręgu,które się starają o dziecko i mogą być tu a niekoniecznie chce żeby połączyli moją twarz z opisami 😛

    W ogóle waga stoi na razie na dieci. Nawet lekko spadła o kilogram. Także mam nadzieję, że bede się trzymać 😉 bo niby po porodzie szybko doszłam do wagi sprzed i nawet z nawiązką spadłam. Ale to było prawie 3 lata temu.. organizm już nie ten. Wiec lepiej jak te kilogramy jednak nie szaleją.

    O wow to może jednak bedzie owulacja teraz! I uda się Wam wstrzelić.my z mężem tak sie staraliśmy przed w ogóle dostaniem pierwszej miesiączki a nóż sie wystrzelimy i to było ciezkie, bo tak to można było jakoś zaplanować. A tak to loteria... No ale nic musicie próbować. Trzymamy kciuki!

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 20 lipca 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ula La, jak figura 👏. Super wyglądałaś. A z tą twarzą to masz rację.
    A ja wam powiem że ja to nawet postów na FB nie wrzucam i niewiele co komentuje bo mimo że teściowa nie ma FB to ona i tak wszystko wie, potem komentuje, krytykuje, no i po co mi to. Ona nie internetowa a wszystko wie więc też się obawiam.

    Zużyłam się 😩. To nie rwa kulszowa tylko musiałam naciągnąć mięśnie, do tego doszło drżenie miesni- siedzę a tu mi łydka skacze, pulsuje, wieczorem już pośladek. I ogólnie samopoczucie jak przeziębiona, totalne wyczerpanie, senność. Trochę położyłam się ale jak ja już jestem w domu to ja dziećmi muszę się zająć. Chyba się wyjalowilam bo co roku brałam witaminy, minerały, magnez a w tym roku dosliwnie nic.
    I wiecie co- jakbym nie miała już o co to pokłóciłam się wczoraj z teściowa o 5 szt. MOJEGO ogórka. I to 2 razy że dałam 5 ogórków pracownikom, że nie te dałam. A dałam te co się wczoraj nie sprzedaly a nie te fajki. Pies ogrodnika, sama nie zje i komuś też nie da.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dobrze rozumiem, że teściowa żałuje pięciu ogórków pracownikom?? 🤷🤦 Może miała plany na te ogórki 🤣

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Iza dobrze rozumiem, że teściowa żałuje pięciu ogórków pracownikom?? 🤷🤦 Może miała plany na te ogórki 🤣

    Tak, żałuję im te 5 ogórków. Jakby już więcej miało nie być. A kolejne ćwierć tony dziś do zbioru na polu czeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Tak, żałuję im te 5 ogórków. Jakby już więcej miało nie być. A kolejne ćwierć tony dziś do zbioru na polu czeka.
    Nawet nie wiem jak to skomentować 🙈😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja byłam przed chwilą u lekarza, założyć kartę ciąży itd. I jak dwa tygodnie temu na USG guzik widziałam, to dzisiaj było pięknie 😍 dzidziuś ładnie urósł, ładnie go było widać i serduszko też 🥰 i obudziliśmy go tym badaniem, zaczął się ruszać i machać rączkami 🤗 myślałam że się tam poryczę że szczęścia 🙈

    Margo2023, Kropka6 lubią tę wiadomość

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 20 lipca 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Dziewczyny, ja byłam przed chwilą u lekarza, założyć kartę ciąży itd. I jak dwa tygodnie temu na USG guzik widziałam, to dzisiaj było pięknie 😍 dzidziuś ładnie urósł, ładnie go było widać i serduszko też 🥰 i obudziliśmy go tym badaniem, zaczął się ruszać i machać rączkami 🤗 myślałam że się tam poryczę że szczęścia 🙈

    Super. Niech dzidziol rośnie. Gratuluję!

  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 20 lipca 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Margo, bo jakoś nie mogę sie przekonać na forum żeby wrzucić z twarzą 😛 w dodatku, że też jestem na wątku mam październikowych i trochę wrzucam o teściowej. I nie wiem na kogo trafie, bo świat jednak mały jest 😛 a mam kilka osob ze swojego kręgu,które się starają o dziecko i mogą być tu a niekoniecznie chce żeby połączyli moją twarz z opisami 😛

    W ogóle waga stoi na razie na dieci. Nawet lekko spadła o kilogram. Także mam nadzieję, że bede się trzymać 😉 bo niby po porodzie szybko doszłam do wagi sprzed i nawet z nawiązką spadłam. Ale to było prawie 3 lata temu.. organizm już nie ten. Wiec lepiej jak te kilogramy jednak nie szaleją.

    O wow to może jednak bedzie owulacja teraz! I uda się Wam wstrzelić.my z mężem tak sie staraliśmy przed w ogóle dostaniem pierwszej miesiączki a nóż sie wystrzelimy i to było ciezkie, bo tak to można było jakoś zaplanować. A tak to loteria... No ale nic musicie próbować. Trzymamy kciuki!

    Nie no pewnie twarzy lepiej na forum nie wrzucać tylko te kolory czerwone to tak się zaśmiałam,że jak diabeł 😈 wyszło 🙈.

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 20 lipca 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Kropka ula La, jak figura 👏. Super wyglądałaś. A z tą twarzą to masz rację.
    A ja wam powiem że ja to nawet postów na FB nie wrzucam i niewiele co komentuje bo mimo że teściowa nie ma FB to ona i tak wszystko wie, potem komentuje, krytykuje, no i po co mi to. Ona nie internetowa a wszystko wie więc też się obawiam.

    Zużyłam się 😩. To nie rwa kulszowa tylko musiałam naciągnąć mięśnie, do tego doszło drżenie miesni- siedzę a tu mi łydka skacze, pulsuje, wieczorem już pośladek. I ogólnie samopoczucie jak przeziębiona, totalne wyczerpanie, senność. Trochę położyłam się ale jak ja już jestem w domu to ja dziećmi muszę się zająć. Chyba się wyjalowilam bo co roku brałam witaminy, minerały, magnez a w tym roku dosliwnie nic.
    I wiecie co- jakbym nie miała już o co to pokłóciłam się wczoraj z teściowa o 5 szt. MOJEGO ogórka. I to 2 razy że dałam 5 ogórków pracownikom, że nie te dałam. A dałam te co się wczoraj nie sprzedaly a nie te fajki. Pies ogrodnika, sama nie zje i komuś też nie da.

    Wydaję mi się,że dobry gest zrobiłaś z tymi ogórkami, a teściowa niech sobie gada co chce.

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 20 lipca 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Dziewczyny, ja byłam przed chwilą u lekarza, założyć kartę ciąży itd. I jak dwa tygodnie temu na USG guzik widziałam, to dzisiaj było pięknie 😍 dzidziuś ładnie urósł, ładnie go było widać i serduszko też 🥰 i obudziliśmy go tym badaniem, zaczął się ruszać i machać rączkami 🤗 myślałam że się tam poryczę że szczęścia 🙈
    Jak cudownie ♥️. Niech rośnie 😊. To który tydzień jest?

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo2023 wrote:
    Jak cudownie ♥️. Niech rośnie 😊. To który tydzień jest?
    Dzisiaj 9+3 😉

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 20 lipca 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O żesz o 5 ogórków! No nie wierzę.. 5 kilo to może gdyby już koncowka była. Ale 5 sztuk 🙀 o ja pierniczę..

    No i Iza też rozumiem fejsa, w ogóle od dawna nie wstawiam tam nic. Wiecej na insta chyba i to te storki jak juz ktore znikają i mam bardzoo ograniczoną ilość osób. Jakoś nie widzj mi sie wrzucanie wszystkiego. może wcześniej jak byłam mlodsza to tak. Ale teraz nie czuje takiej potrzeby. Też nie komentuję, bo tylko gówno burze można stworzyć 😛

    Margo te rożki dla śmiechu były 😉

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3186 1346

    Wysłany: 20 lipca 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Dziewczyny, ja byłam przed chwilą u lekarza, założyć kartę ciąży itd. I jak dwa tygodnie temu na USG guzik widziałam, to dzisiaj było pięknie 😍 dzidziuś ładnie urósł, ładnie go było widać i serduszko też 🥰 i obudziliśmy go tym badaniem, zaczął się ruszać i machać rączkami 🤗 myślałam że się tam poryczę że szczęścia 🙈

    Tiril jak cudnie 🥰🥰 a miałaś w 3d? Czy zwykłym? No to bardzo piękna chwila! A 9+3 to zaraz bedzie 12 i II trymest sie zacznie 🥰 jak pięknie

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 21 lipca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka teściowa nie tylko suszy głowę o 5 ogórków. Idzie o takie pierdoły że mi to szkoda by było języka szarpać. I tak wypomina po 2-3 dni. I ani razu na targu nie była a wie lepiej i mówi nam jak i za ile sprzedawac. Dziś będzie śmiecić bo jej szczypiorku i cebuli nie sprzedałam, bo ja powinnam zaczepiać ludzi i pytać czy chcą szczypior 🤦. Ja osobiście nie lubię jak ktoś mnie zaczepia, idę na rynek i kupuje co mi potrzeba albo co wpadnie w oko i stwierdze że mi będzie potrzebne.

    Tiril powiedziałaś teściowej o ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka USG 3d to tylko na prenatalnych mam okazję robić, u nas w przychodni takich cudów nie mają niestety 🙈

    Iza nie powiedziałam jeszcze teściowej. Jakoś nie było okazji. Pytała mojego męża co się dzieje, że tak po lekarzach latam. A ten jej nastulał, że dawno badań żadnych nie robiłam i mi się teraz nazbierało 🤦 nie wiem czy uwierzyła, ale nie dopytywała już ani mnie ani męża. Tak że nadal nikt nie wie 😂

‹‹ 2817 2818 2819 2820 2821 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ