X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 03:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo a potem będę narzekać że za gorąco 🤣🤣🤣. Ale fakt- idą afrykańskie upały. A teraz termometr pokazuje aż 8 at. 🙎.
    Ale mnie wymęczyła wczoraj ta głowa. Jeszcze ogórka i fasolkę musiałam rwać, poprosiłam teściowa żeby oberwała zielonego mamuta, tak się kręciła przez cały dzień aż ją pod wieczór sama musiałam oberwać. I złote rady co na ból glowy- od osoby ktorej nigdy głowa nie boli, i krytyka że w kuchni mam balagan (mój a nie jej bałagan i to z braku czasu z nie lenistwa).
    Chwalę - moja Zuzia dostała książki, takie po ok. 400 stron. Czyta 1 dziennie 👏👏👏. Szkoda że lektur tak nie czyta 😤.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo, no czasem tak jest z tymj nocami wkurzając jest mega.. że sie wyjdzie i ten mały gryzoń, lepien sie zachowuje niż z mamą. Mnie to pod koniec przed odstawieniem bardzo denerwowało, bo pracowałam do późna jak miałam druga zmianę i wracałam okolo 22. Wiec mała spala z tatusiem i zasypiała bez problemu uradowana. A jak ja usypiałam, to marudzenie, ciumkanie zaraz wybudzala sie na cyca. Eh.

    Co do fotki robił mi lekarz, ale w sumie jakos wypadło mi z głowy, żeby zajrzeć czy fajne ujecie zrobił i tutaj pokazać. Może jutro jak nie zapomne coś poszukam 😉

    Iza, super że tak czyta, a na lektury przyjdzie czas i dorośnie jeszcze do nich. Ważne że w ogóle czyta 🥰 teściowa 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    Iza Tobie też zimno z przemęczenia więc takie wahania temperaturowa myślę gorzej znosisz niz normalnie.

    A ja pochwale się dziś 33 lata skończył 🙈 i jak wczoraj pół dnia przelzealam rozpaczona, że tortu nie mogę mieć przez cukrzuce (notabene nie lubię tortów i chyba dea razy w zyciu miałam, tak wczoraj to jakiś mój priorytet życiowy był 🤦🏻‍♀️). No chyba hormony szaleją plus zmeczenie dieta nadeszo.. no ale wracając do meritum, to dziś takiego spida mialam, że cały dzień na nogach robiłam różne rzeczy. Paczki odbierałam. Kupiłam śliczna wanienk na stelażu na vinted, która kosztuje z 600 zl 🙈 a za 100. W ogóle ni3 wiem co mi odbiło, bo przy Marcelinie mieliśmy pożyczona najzwyklejsza z Ikei. No i dziś kolejny zakup. Stokke trippa trapp też na vinted za grosze.co prawda do odświeżenia mocno/odmalowania ale to i tak taniej wyjdzie niz uzywane nie odrapane. Nie wiem co mi odbiło z tym kupowaniem 🤣 wiec wicie gniazada na całego. Upralam fotelik , wózek. I zakończyłam pranie ubranek do rozmiaru 68 ! 💪 teraz tylko to posegregować i pochować.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wszystkiego najlepszego 💐🎂🎉
    Kropka to faktycznie powera dostałaś.

    A ja wstyd 😳. Położyłam się dosłownie na chwilę ok.18, zaraz miałam wstać kwiaty na werandzie podlac, i już siły wstać nie miałam, dzieci brudne poszły spać, ja też, wstałam dopiero dzisiaj o 7 rano 🤦. Tak mnie zmęczenie dopadło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka sto lat! 🎂♥️ I spełnienia marzeń 🥰
    Wszystko masz już ogarnięte, czyli generalnie jesteś gotowa na powitanie nowego członka rodziny? A kiedy się przeprowadzacie? (Chyba pisałaś, ale nie pamiętam, przepraszam 🙈)

    Iza no to pięknie Cię zmogło, ale szczerze to się nie dziwię. A jak się czasem człowiek bez mycia położy spać to się świat nie zawali 😉 tylko się teściowej nie przyznawaj, bo może się jednak zawalić 😂 a dla Zuzi gratulacje, że dużo czyta! Niech czyta co chce, do lektur się jeszcze przekona, a książki lepsze od komputera i telefonu 👏 ja też już od dzieciaka duuuzo czytałam i takie nawyki z człowiekiem zostają (o ile czas pozwala).

  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘. Spóźnione,ale wczoraj na forum nie wchodziłam. Właśnie tak to jest,że jak przy Mamie dzieci często są mniej grzeczne. Kropka zakupy na vinted wcale nie są zle. Ja jestem raczej za tym żeby kupić nawet używane,ale dobrej jakości i firmy. Sama tak robię i nawet ubrania kupuje są takie strony na IG z ciuchami z drugiej ręki, kupuje regularnie i jestem zadowolona, jakość superz wyprane, wyprasowane wysyłają. I szczerze nowe np. Z pepco a wyprane kilka razy, a te odkupione z np. next, lindex, newbie wyglądają po prostu o wiele wiele lepiej.Stokke jest bardzo drogi, ale dużo osób go poleca i starczy na długo 😊.

    Iza powiem Ci,że ja też potrafiłam dzień i noc czytać książki,ale lektur to już nie bardzo. Nazwanie książki lekturą nadaje jej nieciekawości. 🙈

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wam powiem że my już 2 miesiące bujamy się że zbiorami i z jazda na rynek, na okrągło jestesmy w robocie, mało śpimy, ganianka, brak czasu na cokolwiek innego, my już jesteśmy u kresu sił. A to nie koniec bo jeszcze ogórek jest i zaraz będę sadzic kalafiora do tunelu. Może złapiemy trochę oddechu i juz będziemy musieli rwać jablka- kolejne 4-5 tyg intensywnej pracy. A dzieci jakie stęsknione. Chciałam trochę posprzątać i ciasto upiec bo jutro przyjeżdża chrzestna Zuzi, Zuzia miała urodziny a co kawałek Ola przychodzi że y wziąć ją na rączki, przytulić, pobawić się. Nie dziwię się jej jak więcej mnie nie na niż jestem.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia bardzo! 🥰 powiem Wam ten wczorajszy urodzinowy spid, dziś odbija sie i już siły nie mam 😆

    Tak ten stokke, to ogólnie kosztuje jakies około 1800 zl. Zależy czy ze wszystkimi bajerami czy nie, a ja kupiłam to krzesło za 200 zl plus ta wkladka Noworodka za 70. Oczywiście uprać. Może super jakość nie jest. Ale to i tak gdzies maks do 6 miesiąca będzie.. jeśli w ogóle bedzie chciala w tym leżeć. A farbę już wybrałam. Więc jakoes 300 wydałam na to. Oczywiście można powiedzieć, że sie bez teog można obyć, ale chciałam jedną rzeczu kupić dla Misi, bo nic nie ma innego wszystko po siostrze. A to starczy na lata i też bardzoo dużo opini słyszałam pozytywnych. A że sama trochę rzeczy sprzedałam to koszt jeszcze zmalał 😆

    Iza, ale chociaż na koniec sezonów, to będzie odczuć np w portfelu tą waszą harówke? No dzieci tęsknią nawet jak teoretycznie w 'domu' się pracuje. One lubią czuć bliskość. W sumie to paskudne czasu, że praca i praca wazniejsza, żeby utrzymać się..
    Ale przy jabłkach trochę mniej meczaca robota?. Tzn tak mi sie wydaje, bo ja jako dziecko rwałam fasolke i truskawki (ogórkow akurat nie..) papryke. Na taki zarobek na kieszonkowe, to z tego co pamietam najlepiej mi szły zbiory jabłek 😃 ale to dziecięce wspomnienia już są..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril a przeprowadzka za 2 tygodnie jakoś.. dokładnie też nie wiemy, bo to zależy od fachowców. Ale jakby terminowo oni moga wejść z robotami za 2 tygodnie. Więc my wolimy wcześniej niż mają zapukać do drzwi. Dzień dobry, dziś wchodzimy z pracami 😂

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ja nawet nie wiem co to ten stokke 🤔
    Niby trochę kasy wpadnie ale ... mamy trochę długów, moi pracownicy czekaja na zaległe wypłaty, no i linia kredytowa w ogrodniczym otwarta więc nie wiem czy coś zostanie. I tak mi się wakacje marzyły, odkładałam na nie z 500+ i może lepiej wyszło że nie pojechaliśmy z braku czasu, piszą że tak drogie są w tym roku te wczasy i chyba by nie starczyło.
    A zbiory to różnie. W jabłka o tyle lżej że na rynek nie będziemy jeździć, rwiemy i jabłka do komory ale robota intensywna, nie raz w deszcz jak dużo pada, i zimno, tyle że teraz dużo nie dźwigamy. Truskawki - od kucnej pozycji mnie bola żylaki, w fasolce- plecy, w ogórkach plecy i noga (od sposobu przestawiania wiaderka). Każda praca ma swoje plusy i minusy. W sumie sama nie wiem co najbardziej lubię. A wogole- w tej chwili mam pusty, wyczyszczony do cna tunel 🙃. Wyrzuciliśmy też ogórki z tunelu bo to był nasz największy tegoroczny niewypał - ciężkie do uprawy w tunelu a do tego ogórki gorzkie i krzywe. Bo w gruncie ogórki jak go tej pory to pierwsza klasa.
    A ja się wyspałam i nie to samopoczucie. Ogarnęłam dom, zrobiłam 3 prania, zamiast ciasta zrobilysmy wafelki, kwiatki podlalysmy, Zuzię pogonilam do umycia podłóg, i nawet paznokcie u nóg pomalowałam, lubię a nie miałam na to ostatnio czasu i siły. A jutro od 6 rano w ogórka 😩
    Mój mąż strasznie nie lubi kupować używanych rzeczy.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wiem jakie ceny są w tych ogrodniczych... 🤦🏻‍♀️ Mój tata w sklepie z nawozami pracuje.. no to ceny robią wrażenie. . Każda praca ma jakieś swoje plusy i minusy. Nawet i nie związana z gospodarstwem rolnym.. tylko w innych aspektach. Chociaż ja twierdzę, że rolnicy to mają taka prawdziwą orkę.

    No drogie wszystko ale myślę czy na wakacjach czy nie, to ceny z kosmosu . A w dodatku jak sie mnoży razy 4 . A nie jeden cxy dwa..

    Ja kiedyś też nie lubiłam uzywanych rzeczy. I nadal mam opory. Ale czasami cos na prawde można upolować. A szczegolnie jeśli chodzi o niemowlaka, co starcza czasem na miesiąc czy pół roku. I kilka razy użyte i co z tym robić.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wystarczy kupić gdziekolwiek, nie koniecznie na wakacjach, lody dla naszej 4. Gałka 5-7 zł. I już się sporo wyda.
    Dzisiaj byliśmy na odpuście w naszej parafii, wiadomo stragany, lody, wata cukrowa, obwarzanki, zabaweczki. Chociaż moje dziewczyny bardziej napalone były na wate cukrowa niż zabawki. Też kaska leci.
    A ja trochę zła jestem bo kupiłam sobie sukienkę, taką za parę złotych, jak przymierzałam to była mocno wygnieciona ale leżałala idealnie, jak wyprasowałam -okazala sie za duża 🤦 i musiałam szukać innego ubrania.
    Wracając do orki rolnikow- człowiek się stara, wiadomo jak są zbiory to święto nie święto, niedziela nie niedziela trzeba rwać a dziś usłyszałam że 4 przykazania Bożego nie przestrzegam bo pracuje w niedzielę. To jeszcze dołożyłam że 15 sierpnia też zamierzam pracować.

    P.s. już wiem co to ten stokke 😁. Fajna rzecz. Mi by się przydał Helper kithen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2023, 22:57

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 14 sierpnia 2023, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, u mnie na wsi. Tzn u rodziców tam gdzie się wychowałam, to rolnicy jak żniwa czy właśnie paprykarze, to tego 15 sieronia wolne mieli (pomijając rolników hodowlanych, bo tam to nie można nie dać krowom czy świniom jeść). Tylko że u nas 15 sierpnia to na prawdę wielki odpust bo kościół pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny. A sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Ale ale.. jak żniwa i zapowiadali źłe pogody, to i nawet święto nie przeszkadza żeby kombajnem kosić, bo żeby nie zmoklo i jak najszybciej. Teraz to wiadomo maszyny. Ale jak byłam mała to ile ludzi z grabiami szło i zgarnialo słomę na kopki czy stogi. I nie ważne że święto. Tylko do kościoła trzeba było iść. To wtedy msza na 8 była oblegana. Ale ogólnie niedziela, to też czesto dzień pracujący dla np paprykarzy, bo właśnie rwali, żeby z nocy z niedzili na poniedziałek wyjechać na giełdę na Bronisze. Także ja bym się tym nie przejmowała..

    No ja mam helper kithen i jestem mega zadowolona, dzieki temu moja córka, sama sobie robi kanapki z dżemem czy smaruje nalesniki i je składa. A ma 2.5 latka i wszyscy w szoku skąd ona tk umie, a ja mówię, bo stoi obok mnie i się uczy. Bo taka prawda jak dziecko dopuszczamy do czegoś i pokazujemy, to przez nasladowanie nas się uczy. Wie że do naleśników trzeba mąkę, jaja, mleko i olej.
    A ten stokke to super sprawa i myślę, że nam na lata starczy. Nie wiem jak ta wkladka niemowleca, bo to z tym lezeniem w takich lezaczakch roznie bywa u dzieci, ale na pewno czasem będzie mi lepiej odłożyć w to i coś zrobić w kuchni. Niz położyć na macie czy łóżku z 2.5 latka która skacze biega i może nie zauważyć. A że tam warunków nie będzie, żeby mogła sobie pochasac i malutką odkładać w jakies kołyski lozeczka czy inne bajery, które mają duze rozmiary, to to bedzie idealne moim zdaniem.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza święto nie święto zrobić czasami trzeba. No nie przeskoczysz. Mi może łatwo mówić, bo ja niezbyt kosciolkowa jestem i się generalnie nie przejmuję takimi "grzechami". Ale całe życie mieszkam na wsi i widzę jak jest, ludzie patrzą i lubią potem gadać. U mnie np teściowa tak przeżywa że w niedzielę nie można nic robić (w sensie z pracy) żeby czasem ktoś z sąsiadów nie zobaczył no bo niedziela 🤦

    Kropka to krzesełko jest mega, ja też bardzo chciałam ale na mój budżet za drogie 😭 my mamy teraz w nowym domu zwykły antilop z Ikei i jestem w sumie zadowolona. Podnóżek regulowany, łatwo się czyści, bez pokrowca do prania, jest ok. A córka i tak najchętniej by siedziała na zwykłym krześle tak jak my 😂.

    A co do tego helper kithen to nawet nie wiedziałam że coś takiego jest! Matko dziewczyny ja to chcę! Dzięki że mnie uswiadomilyscie 😂 będę teścia nudzić czy by mi nie zrobił takiego, a jak nie to kupię.

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 14 sierpnia 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przyznam że bezbożnik ze mnie się zrobił przez te zbiory. Nawet wczoraj nie byłam w kościele 😳. Ale kiedyś też tak robiłam że rano do kościoła a potem w pole.

    Tiril kiedyś w internecie pokazywali jak zrobić Helper kithen z dwóch drewnianych taboretów 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2023, 15:12

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 14 sierpnia 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril, ja też przy corce mam antilopa z ikei i jest super. Przetrzeć mokea chusteczka i wszystko czyste. Też bez pokrowców, bo czołowiekk by nie nadążył tegoo czyścić.

    Ale teraz będzie dla drugiej to,. tylko niech przyjdzie 😛

    A helper kitchen super sprawa i rzeczywiście łatwo zrobić. Kto ma pojecie w stolarce czy wlansie przerobić z taboretów.

    Iza, ja od dawna już bezboznik mało kosciolkowa.. chyba od czasów ślubu.. mam złe wspomnienia z księżmi wtedy.. ale już wcześniej zaczęło we mnie kiełkować. Ogólnie córkę chrzcilismy, teraz tez będziemy. Chociaż trochę sprzeczne to z moimi poglądami. Ale niestety wieś.. napory teściów i chrzcilismy. I też stwierdziłam, że wiem jak byłam traktowana przez księży przed ślubem, wiec niech przynajmniej uniknie złych doświadczeń jak sam by chciała później chodzić do kościoła, czy przyjąć sakramenty bierzmowania czy ślubu.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2478 2522

    Wysłany: 16 sierpnia 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Wpadłam żeby Was poczytać i zazdroszczę tych helperow do kuchni. Ja bym chciała, ale mam mała kuchnie i nijak nie upchnę jak jest krzesło do karmienia. Niby moja Gabryska już nie korzysta, jest wysoka i siedzi na zwykłym z nami przy stole (choć bardziej się kręci dokola 😅), ale Zosi już daje przeciery i chociaż na kolanach męża, to wiem, ze nie ma sensu wynosić tego krzesła, bo zara zacznie stabilniej siedzieć to się przyda…

    Poza tym daje znać, ze u nas odpueluchowanie do przodu, wczoraj młoda 3/4 dnia robiła do nocnika. Dziś rano chciała pieluchę wiec ma, ale ostatnio coraz częściej w domu już bez wpadek biega na nocnik ❤️ wiec powoli do celu!

    A tak to jestem niewyspana, bo u nas była burzowa noc i poza pobudkami do dzieci latałam otwierać i zamykać okna, bo na poddaszu bez otwartych było 27 stopni po tych upałach… a już nam się nie chciało dźwigać na górę klimatyzatora przenośnego. Małe wstały o 6, bo po co spac dłużej. Zaraz wjeżdża kawka, choć rzadko pije kawe…

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 16 sierpnia 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wstałam dziś o 2, mam już dość tego "polowania" na miejsce na targowisku. Dziś niemiłosierny gorąc, handel do bani, dużo towaru przywieźliśmy do domu, my zmęczeni a nie mam jak się przespać, jeszcze dzisiaj miałam dentystę i stwierdziłam że lepiej odwołać niż zmęczonej jechać na wizytę, boje się że usnę za kierownicą.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 16 sierpnia 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Gusia!

    Kurcze już rozszerzanie diety, a dopiero co w ciąży byłaś 😉 ale fajnie zaraz dziewczynki w większa interakcje będą wchodzić 🤩 a to przynajmniej od jedynych pieluch odsapniesz. No raz dwa i załapie. Ja ze swoją to byłam w szoku, bo w sumie tak załapała, ze juz od majówki nie wiem co to pampersy. Tylko teraz jest faza po żłobkowa, że ona mam siusiaka i nam staje i siusia na stojaka na dworzu 🤦🏻‍♀️ czy do nocnika podchodzi przodem, bo Tymek w żłobku tak robi. I ona też ma siusiaka i pcha ręce łapać za siusiaka. Więc jak nie było problemu, że sama szła i robiła siusiu, tak teraz trzeba uważać czy nie zasiusia wszystkiego na około i rak pod strumień nie podłoży 🤦🏻‍♀️

    To widzę u każdej jakoś ciężkie poranki były 😉 bo i u Izy.

    A ja przychodzę z dobrymi nowinami. Dziś ostateniecznie wykonawca podpisał umowe na remont i rusza w przyszłym tygodniu! I zamierza w listopadzie skończyć roboty!

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 16 sierpnia 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka jest 🕺🕺🕺. No w końcu ruszy remont. Zostawią chociaż jedną ścianę w starym miejscu 🤣?

    Chociaż rano nie narzekałam że jest zimno 😂😂😂. Bo przecież tydzień temu w czapce i kurtce chodziłam.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 17 sierpnia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No większość ścian zostanie na swoim miejscu 😉 tylko z rurami pochowanymi w środku. Bo nawet kanalizacyjne ruru sa na widoku 😃 także będzie sie działo. Ale za to nie wyrabiam.. pracy od groma a pogoda na tym etapie ciąży nie pomaga..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 2823 2824 2825 2826 2827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ