X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 21 maja, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży też tak długo długo nic, testy wychodziły dopiero po czasie, kilka dni po spodziewanej @ ale staram się nie nakręcać bo To różnie może być.
    Co do twojego stroju, w zasadzie butów to może kup sobie takie wkładki żelowe bo szpilek, śródstopie tak nie dostanie :D

    Emma9889
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 21 maja, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Emma nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Choć ten cień daje cień nadziei właśnie.
    Nawet gdzieś czytałam, że jak widać cień, to i tak oznacza ciążę.

    O pomyśle o tych wkładkach.. 🤔

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka tak po tych pracownikach. Nie sądziłam że tak to wszystko zapuścili. Już nie będę pisać co tam było. Wstyd, kobieta a tak nie dbała.
    W sobotę mąż tam zrobił malowanie bo takie brudne te ściany były.
    Ależ jestem zła na teściową. Bo mam zrobić to i to i tamto (i jeszcze mi dokłada), ona nic nie pomoże a ja na wszystko nie mam tyle czasu i siły, i jeszcze potrafi powiedzieć że tylko ona robi. A wczoraj stwierdziła że jak posiejemy ogórki to będzie już luźniej z robota 🤣. Ta luźniej jak truskawki do zbioru. I jeszcze ciągle ma coś do Zuzi.

    Planujemy w piątek pierwszy raz zbierać truskawki a w sobotę na rynek. Są pyszne.

    Mam godzinę na zrobienie i schowanie tortu dla męża. Wypił kawę i w końcu poszedł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 11:01

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 22 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza powodzenia z tortem, pochwal się później :)

    Emma9889
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 22 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo też jestem ciekawa tortu :)
    Aż mnie naszło na coś słodkiego, spróbowałabym też Waszych truskawek ;)

    Olej teściowa. Co ona ma do Zuzi?


    Emma jak tam cień? Robisz betę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:29

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Emma, ciągle jest nadzieja. W dodatku że jest cień. Może beta nie jest na tak wielkim poziomie? 🤔

    Anka i inne dziewczyny dziękuję. W ogóle właśnie czuje sie super w takiej stylizacji. Ciekawe co powiedza moje nogi później 🫣

    Iza, ogólnie ja tez nic z tego nie robię jak sie z sika. Jest tylko no trudno zdarza się, trzeba wyprać pościel. No bo co trudno. Zdarzyło się. Dziecko w sumie nie jest winne w tym wieku. A na tarze w rzeczy prać nie trzeba 😛

    To sprzatanie, bo tych pracownikach co odeszli tak z nienacka?

    BillieJean, no my trochę źle do tego podeszliśmy. Ale było minęło..


    Te szpilki są boskie 🥹 matko gdybym tylko umiała chodzić w takich butach to bym sobie sama kupiła na sierpień bo moja Siostra wychodzi za mąż a ja będę świadkową ❤️
    Kieckę już mam tylko buty zostały 😂

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 22 maja, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Te szpilki są boskie 🥹 matko gdybym tylko umiała chodzić w takich butach to bym sobie sama kupiła na sierpień bo moja Siostra wychodzi za mąż a ja będę świadkową ❤️
    Kieckę już mam tylko buty zostały 😂

    A jakie byś chciała buty? Na płaskiej podeszwie ? Teraz jest dużo pięknych butów

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    A jakie byś chciała buty? Na płaskiej podeszwie ? Teraz jest dużo pięknych butów

    Albo na płaskiej albo max do 5 cm :) sukienkę mam długą więc aż tak się nie przejmuję 😂

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 22 maja, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje są marki Tamaris wyłapała je na zalando za jakąś 100 😛 i maja 9cm szpilę 🫣. Ja ogólnie tez nie chodze w obcasach ani szpilkach także to bedzie wyzwanie. Ale jak zakladam żeby po domu się przejść, to są super .. ale wiaodmo to nie godzina stania w kościele czy na obiedzie. Pewnie po kościele założę płaskie.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 22 maja, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam @ 😔 zamówiłam od razu zestaw testów owu i ciążowych... Odwołam wizytę bo teraz nawet nie ma sensu iść... Jestem wqrwiona i załamana jednocześnie... Plus ludzie mnie denerwują (pracuje w Lidlu i dzisiaj jacyś sami trudni ludzie)... Mam nadzieję, że chociaż wy macie lepszy dzień...

    Emma9889
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 22 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do butów to ja zawsze brałam na przebranie płaskie jakieś a takie wyjściowe tylko do kościoła. Kiedyś na komunię ubrałam szpilki sandałki a staliśmy na dworze w upale... Ja z maluszkiem na rękach bo w wózku nie chciał leżeć 😹😹😹 po 5 minutach poszłam je przebrać 😹😹

    Emma9889
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Dostałam @ 😔 zamówiłam od razu zestaw testów owu i ciążowych... Odwołam wizytę bo teraz nawet nie ma sensu iść... Jestem wqrwiona i załamana jednocześnie... Plus ludzie mnie denerwują (pracuje w Lidlu i dzisiaj jacyś sami trudni ludzie)... Mam nadzieję, że chociaż wy macie lepszy dzień...

    Przytulam 🫂
    Praca z klientem jest bardzo wymagająca. Jutro będzie lepszy dzień ❤️

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 22 maja, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma - ściskam! A robiłaś jeszcze może test? Bo czasem nawet przy zdrowej ciąży jakieś krwawienie się pojawia 🥺

    Kropka - ale bym dała za taką figurę 🥰 stylizacja pierwsza klasa, super!

    Powiem Wam Dziewczyn że ja to szpilek nie cierpię i nawet do Kościoła już na uroczystości nie zakładam żadnych obcasów, od razu płaskie lub max 3cm. Zawsze mam wrażenie że jestem jedyną bez szpilek a tu proszę, mamy podobnie 😅

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 22 maja, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma - ściskam! A robiłaś jeszcze może test? Bo czasem nawet przy zdrowej ciąży jakieś krwawienie się pojawia 🥺

    Kropka - ale bym dała za taką figurę 🥰 stylizacja pierwsza klasa, super!

    Powiem Wam Dziewczyn że ja to szpilek nie cierpię i nawet do Kościoła już na uroczystości nie zakładam żadnych obcasów, od razu płaskie lub max 3cm. Zawsze mam wrażenie że jestem jedyną bez szpilek a tu proszę, mamy podobnie 😅

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 22 maja, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam na wizytę u lekarza, chodzi o kontrolę brzuszka małego. Ogólnie powiem Wam że hormony mi już głowę totalnie owładnely i mam 100 emocji na minutę i mnie często łapie tak żebym siadła i płakała 🥺 wydaje mi się że to też kwestia takiego napięcia z ostatnich miesięcy. Jednak lubię mieć wszystko zoganizowane, zaplanowane, a tutaj z mamą nie wiadomo, mąż pracuje w firmie która jest zależna od decyzji politycznych i ostatnio wyszło że mniej więcej na dzień mojego terminu będzie decyzja o tym czy nie zamkną 🥺 generalnie on ma takie doświadczenie i kompetencje że znajdzie wszędzie prace i pewnie w tym momencie nawet z lepszymi zarobkami, no ale też jest to stres bo boje się że straci jakoś prawo do urlopu i zamiast z nami być po porodzie, to będzie musiał szybko szukać 🤷 a szkoda mi go bo projekt super, bardzo mu się podoba, ale nie zawsze to ma znaczenie. Ja już też skończyłam prawie doktorat, mogę go już wysyłać,ale też jest męczące praca do ostatnich tygodni ciąży, mając starszaka w domu.

    No i też już mnie przytłacza że nie wiem jak będzie z porodem. Chciałabym żeby się jakoś fajnie wcześniej rozkręciło a z drugiej wiem że jest mała szansa i nie chce się nastawiać że to już, bo do terminu 2 tygodnie tak naprawdę. Z drugiej strony gotowym trzeba być już teraz więc naprawdę wszystko już jest gotowe...no i tak 😅

    Sorry Dziewczyny za marudzenie, na pocieszenie mówię sobie że za miesiąc już mały na pewno będzie z nami 😘

    BillyJean - jak ograne te moje emocje, to napiszę coś więcej o naszym odstawieniu 🙂było bardzo ok 😘

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 22 maja, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma przytulam 🩷 przykro bardzo.. czyli jakis biochem..

    Karolina, tak na prawdę juz możesz rodzić 😛 ja obydwie juz w tym czasie co Ty miałam przy sobie. Starsza 37+1 młodsza 37+2 😛 choć co do starszej myślałam, że jeszcze z tydzień półtora posiedzi. Tak z młodszą wiedziałam, że urodzi się w tym dniu i koniec 😛
    Ale co do starszej jeszcze była smieszna sprawa, bo zamówiłam ostatnia paczkę z wyprawką i akurat przyszła w dniu jak wypadł 37 tydzień. I wieczorem mówię do męża. No ciąża odnoszona ostatnia paczka przyszła można rodzić. I po 1 w nocy odeszły wody 😂a o 8 rano juz byla Marcelina na świecie 😛

    Przeprasza co do reszty, odbiose sie później. Bo mi Misia zasnęła, a vhce się wykąpać jeszcze o ludzkiej godzinie 😛

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 22 maja, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Znowu Ciężko mi nadrobić, ja miałam ciezkie dwa tyg, nie było źle ale straszne mdłości,które odbierały mi chęć na cokolwiek, nawet zaliczyłam pierwsze wymioty .... A wczoraj na zakupach, aż kucnelam tak zrobiło mi się niedobrze, bo akurat szukałam koperku suszonego więc jak weszłam w przyprawy tak to był mój KONIEC... Zostawiłam wszystko ( cały wózek zakupowy) i wybiegłam na zewnątrz.. po czym wróciłam po 15 min i poszłam wtedy do kasy....
    Moje dziecię zlapalo szkarlatyne.. więc sobie siedzimy razem na chacie... Ogólnie znosi dobrze, wysokie temperatury na moją córkę nie działają, funkcjonuje normalnie poza tym że chce wyjść na podwórko, bo pies, bo trampolina bo huśtawka.. no ale póki co musimy siedzieć aż będzie już całkiem bez gorączki.

    Kropka - Twoja stylizacja petarda... Właśnie bardzo podobną miała w niedzielę moja przyjaciółka na Chrzcinach w rodzinie, też mi się takie coś podoba ale nie mogę się odważyć... Ja całe życie latam w spodniach, adidasach , dresach.. a jak już to na takie okazje sukienki... Chociaż się podoba to nie mam odwagi, może za młodo się jeszcze czuje🤣

    Emma- przytulam, bardzo mi przykro 😔

    Iza- podziwiam Cię i ukłony za wszystko co robisz, a na teściową to wiatrówka, nie wiem jak z nią wytrzymujesz....🙈
    Karolina, może coś w tym jest że jak chce się urodzić, tak trzeba o tym mówić głośno.. kiedy ją przed porodem, dowiedziałam rodziców, moja mama zapytała, jakie mam plany na jutro... A ja że jutro to na porodowce będę, i faktycznie bo 00.30 byłam na porodówce 😊więc może tak pokracz sobie, wyślij tylko pracę i możesz rodzic🩵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 21:39

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 maja, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina no u ciebie to naprawdę emocje i to z każdej strony. Życzę ci spokoju i szybkiego rozwiązania.

    Fania no to cię niestety dopadły przykre dolegliwości. Współczuję ☹️.

    Emma bardzo mi przykro ☹️

    Co jeszcze? A tort. Machnęłam go w godzinę, wyszedł ok. Jak dam radę to wstawię foto.

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 22 maja, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Dostałam @ 😔 zamówiłam od razu zestaw testów owu i ciążowych... Odwołam wizytę bo teraz nawet nie ma sensu iść... Jestem wqrwiona i załamana jednocześnie... Plus ludzie mnie denerwują (pracuje w Lidlu i dzisiaj jacyś sami trudni ludzie)... Mam nadzieję, że chociaż wy macie lepszy dzień...
    Emma tulę 🫂uda się w kolejnym cyklu i współczuję trudnych klientów !!!

    Karolina to już ostatnia prosta, rozumiem te emocje 🤰 życzę żeby nastał spokój i tylko radosne oczekiwanie

    Fania współczuję tego złego samopoczucia, aż mi się przypomniało jak kucnęłam w metrze bo myślałam że padnę od tych wszystkich zapachów…
    I życzę zdrowia córeczce !

    Iza tort na pewno był pyszny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 22:12

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 22 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już drugi albo trzeci biochem... Jakieś skrzepy i zupełnie inaczej mnie boli :( nie jestem w stanie was nadrobić ale dziękuję wszystkim za pocieszenie... Mój chyba tego nie rozumie albo nie okazuje bo mówi, że następnym razem i tak jakoś nie następuje... Chyba muszę zrobić badania na immunologię, czy czasem nie dochodzi do 'zwalczania' zarodka...

    Emma9889
‹‹ 2894 2895 2896 2897 2898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ