X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 16 maja, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dałaś mi nadzieję :) z tymi objawami

    I dobrze że Zuzia narazie nie będzie musiała nosić okularów :)

    Iza37, Gipsowka93 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • NiuniaR Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 16 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.
    14 kwietnia zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie.
    15kwietnia zrobiłam betę HCG wyszła 2 mIU/mL
    13 maja miałam strasznie mdłości , nie mogłam nawet patrzeć na jedzenie.
    14 maja z porannego moczu zrobiłam test wyszedł pozytywny.
    15 maja zrobiłam jeszcze trzy inne testy i też pozytywne . Tego samego dnia poszłam jeszcze na betę HCG i wyniki 26365 mIU/mL
    Wizytę u ginekologa mam 22 maja.

    Dziewczyny powiedzcie czy taka beta jest okej?
    Dodam że ostaną miesiączkę miałam 29 lutego
    Cykle mam nie regularnie ,mam pcos i wysoką tarczycę.

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 16 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia R Jest taki kalkulator betahcg i można podejrzeć czy przyrost jest ok, chociaż przy tak dużej becie już chyba nie ma sensu dalej badać tylko poczekać na wizyte, wszystko wskazuje na to, że jesteś w ciąży :) lekarz zrobi usg i wszystkiego się dowiesz, życzę żeby wszystko było dobrze i głowa do góry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 16:51

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 227 417

    Wysłany: 16 maja, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiuniaR trzymam kciuki. Nie pomoge bo moje miesiączki są mega regularne dlatego jak przesunęła.mi się 2 dni to wiedziałam że chyba się udało. jeśli miałaś miesiączkę 29.02 i lekarz potwierdzi ciążę to będziesz tylko tydzień za mną. Czekamy na wieści.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 15:42

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 16 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiuniaR to zależy też kiedy miałaś owulację. Może mniej więcej jesteś w stanie określić? Beta jest wysoka, lekarz pewnie już będzie coś widział i powie wiek ciąży. Gratuluję.

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 18 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @,

    Ale trzymam kciuki za Gipsówkę !!!

    Iza37 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 18 maja, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Melduję @,

    Ale trzymam kciuki za Gipsówkę !!!

    Polubiłam a miałam zacytować ☹️

    BillieJean szkoda. Przykro mi ☹️

    Ja jutro mam druga komunię i tak bardzo nie chce mi się iść, jeszcze nie wiem co założę, albo pudrowy róż albo zielona butelkowa, tak czy siak obie będą pasować do męża bo utytłany w różowej i zielonej farbie bo pomieszczenia dla pracowników maluje. A ja dziś tyle zrobiłam że aż się sama zastanawiam jak, bo wczoraj to flak byłam, nic mi nie dolegało, nic nie bolalo tylko totalne zmęczenie, po południu byliśmy w markecie budowlanym to mąż wybierał a ja okupowałam krzesła ogrodowe 🤦 bo nie miałam siły. I gdyby nie ta komunia to bym jutro posprzatala po malowaniu i ten syf co pracownicy zostawili, naprawdę trzeba nie sprzątac przez 2 lata żeby tak to wszystko wyglądało.

  • Gipsowka93 Znajoma
    Postów: 17 23

    Wysłany: 19 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BilliJean tulasy ;(

    Ja powiem tak... @ jeszcze nie mam, ale zaczęły się plamienia które zazwycgaj mam przed. Jeszcze się łudzę, ale też zdaję sobie sprawę, że szanse są nikłe 😞 dam znać na dniach

    Iza i jak, co zalozylas? Udało Ci się chwilę odpocząć?



  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 19 maja, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gipsówka o nie ☹️

    Wybrali zielona sukienkę. W razie co szybko zmienię na pudrowa, makijaż uniwersalny. A najlepsze że Ola mówi że nie jedzie, że zostaje w domu. To jej powiedziałam że ma 2 wyjscia- albo z nami albo zawiozę ją do drugiej babci. Teściowa od godziny już ubrana, my jeszcze nie, mąż dopiero się myje. Dobrze że jedziemy na 2 samochody to możemy później wyjechać. Bez spiny, nie naszego dziecka komunia.

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 19 maja, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gipsowka93 wrote:
    BilliJean tulasy ;(

    Ja powiem tak... @ jeszcze nie mam, ale zaczęły się plamienia które zazwycgaj mam przed. Jeszcze się łudzę, ale też zdaję sobie sprawę, że szanse są nikłe 😞 dam znać na dniach

    Iza i jak, co zalozylas? Udało Ci się chwilę odpocząć?

    Hej Dziewczyny. U mnie tak samo, brązowe plamienie o objawy na @ 😔

    Emma9889
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 19 maja, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiuniaR wrote:
    Hej. Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.
    14 kwietnia zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie.
    15kwietnia zrobiłam betę HCG wyszła 2 mIU/mL
    13 maja miałam strasznie mdłości , nie mogłam nawet patrzeć na jedzenie.
    14 maja z porannego moczu zrobiłam test wyszedł pozytywny.
    15 maja zrobiłam jeszcze trzy inne testy i też pozytywne . Tego samego dnia poszłam jeszcze na betę HCG i wyniki 26365 mIU/mL
    Wizytę u ginekologa mam 22 maja.

    Dziewczyny powiedzcie czy taka beta jest okej?
    Dodam że ostaną miesiączkę miałam 29 lutego
    Cykle mam nie regularnie ,mam pcos i wysoką tarczycę.

    Jeśli masz wysokie tsh to koniecznie endokrynolog żeby wyrównać. Taka wysoka beta już nie wymaga powtarzania, powyżej 1000 już powinno być widać coś na USG :)

    Emma9889
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 19 maja, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiuniaR wrote:
    Hej. Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.
    14 kwietnia zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie.
    15kwietnia zrobiłam betę HCG wyszła 2 mIU/mL
    13 maja miałam strasznie mdłości , nie mogłam nawet patrzeć na jedzenie.
    14 maja z porannego moczu zrobiłam test wyszedł pozytywny.
    15 maja zrobiłam jeszcze trzy inne testy i też pozytywne . Tego samego dnia poszłam jeszcze na betę HCG i wyniki 26365 mIU/mL
    Wizytę u ginekologa mam 22 maja.

    Dziewczyny powiedzcie czy taka beta jest okej?
    Dodam że ostaną miesiączkę miałam 29 lutego
    Cykle mam nie regularnie ,mam pcos i wysoką tarczycę.

    No i w becie najważniejszy jest przyrost procentowy a nie samą wartość.

    Emma9889
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 19 maja, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gipsówka i Emma o nie :( ale jeśli to @ to uda się w kolejnym cyklu wierzę w to !

    Iza i jak tam na Komunii ?

    Gipsowka93 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 19 maja, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że staracie się od sierpnia 2023, my tak samo ale ja jestem rocznik 90 :D
    Mam nadzieję, że uda się nam wszystkim ❤️
    Trzymajcie się i za nas kciuki jutro bo mamy komisję z synem w wydziale orzekania o niepełnosprawności. Mały ma autyzm.

    Emma9889
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 19 maja, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma trzymam kciuki, żeby komisja orzekła na korzyść synka 🙏.
    Tak staramy się od sierpnia i myślałam że łatwo pójdzie bo z córką nam się udało od razu, nawet trochę niechcący a tu tyle miesięcy i nic.. nie wiem, może po prostu tak ma być i przyjdzie na to czas, może kp u mnie działa jak antykoncepcja, cały czas myślę czy jest sens np zbadać prolaktyne, może jej poziom utrudnia mi zajscie w ciążę.

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 19 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Gipsówka i Emma o nie :( ale jeśli to @ to uda się w kolejnym cyklu wierzę w to !

    Iza i jak tam na Komunii ?

    Krótko. Jak Ola przestała mieć problemy z robieniem siku gdzieś indziej niż w domu, nawet już bez nakładki tak niestety dziecku zachciało się 💩, nie dała się przekonać żeby zrobiła tam, nawet z nakładka i w pokoju hotelowym z dala od wszystkich ludzi, i musieliśmy wrócić do domu bo już cierpiąca była. I już nie jechalismy spowrotem. A tak to ok. Poza moim makijażem - cierp ciało jak żeś chciało, na co dzień się nie maluje, tylko na imprezy a nie powinnam bo mam uczulenie na cienie i podkład, i na kremy pod oczy, i jak tydzień temu miałam inne cienie i miałam tylko katar tak dziś i z nosa i z oczu lecialo, masakra. Współczuję wszystkim alergikom, umeczenie. Bo bez makijażu można żyć.

    Ja jutro muszę iść z Ola do pediatry, i to prywatnie. Tylko ta jedna pani dr jest w stanie zbadać Olę w sensie że tylko jej daje się zbadać. A dziecko od jakiegoś czasu notorycznie chrząka. Kiedyś po 2-3 dniach chrząkania pojawiał się katar, teraz nic, i ani gorączki, ani kataru, ani kaszlu, kupiłam syrop na alergię i steryd co nosa, nic nie pomogło, wirc już nie wiem o co chodzi. Podejrzewam chyba najgorsze- tik albo na tle nerwowym bo do tego mruży oczy. Ale najpierw pediatra.

  • Gipsowka93 Znajoma
    Postów: 17 23

    Wysłany: 19 maja, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma - trzymam kciuki za pomyślne orzecznictwo ❤️
    Billi Jean - faktycznie, zbadaj sobie hormony, bo kp też ponoć ma spory wpływ. Może nie trzeba wiele, żeby to ew. wyrównać. Też mocno chce wierzyć, że w następnym cyklu nam się uda! ( Aczkolwiek obecnie jeszcze czekam, aż @ się rozkręci. Ta niepewność jest dręcząca....)
    Iza - szkoda, myślałam, że uda Ci się na komunię trochę odpocząć i wyluzować, a tu tyle stresu ;( BTW daj znać co Ci lekarz powie, moja 4,5 latka też chrzaka non stop, niby przez alergie, ale leki nic nie zmieniły...

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 20 maja, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gipsówka a byłaś z dzieckiem u alergologa żeby potwierdzic alergię? A u laryngologa żeby wykluczyć przerost 3 migdałka?
    Moja teściowa twierdzi że Ola ma chore gardło ale ja myślę tak- przy anginie byłaby gorączka, a wirusowe zapalenie przez tyle czasu samo by przeszło, z resztą podawałam leki na infekcje gardła i też nic. Najlepsze jest że jak się czymś zajmie co lubi to nie chrząka, jak się nudzi to bardzo. Wiesz, u nas jest problem z chodzę iem do przedszkola, dziecko już wyczailo że jak jest chore to nie idzie, może o to chodzi.

    Ja wczoraj padłam jak mucha. Położyłam się na chwilę żeby się ogrzać i jak zasnęłam tak nie miałam siły wstać, niby słyszałam co się w domu dzieje ale chęć spania, potrzeba odpoczynku była silniejsza.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 20 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na chwilkę, później Was na drobie. Ale miałam się pochwalić kreacja na chrzciny ;) którejś z Was obiecałam że wstawię.
    IMG-20240520-130704.jpg

    Przepraszam, że twarz zasłonięta, ale jakos dzis nie mam ochoty sie ujawniać 😛 po za tym to była przymiarka i nie uczesana 😂🫣

    Troche miałam ciężki tydzień. Mam nadzieję wieczorem Was nadrobie. Na razie do wieczora ;)

    BillieJean, Fania017 lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 20 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka świetna stylówka !!

    Emma jak tam komisja ?

    Iza byłaś z Olą u lekarza ? Coś doradził ?

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
‹‹ 2892 2893 2894 2895 2896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ