X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 27 maja, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze trzeba to wszystko sprzedać za godziwą cenę. Bo jak narazie to ceny poleciały mocno w dół i jest problem ze zbytem.

    Jest mi smutno. Moje dzieci nie pamiętały o mnie o Dniu Matki a dzisiaj Zuzia robi jeszcze awantury bo musi na apelu w szkole występować. Ja dla nich żyły sobie wypruwam a nawet miłego słowa w tym dniu nie uslyszalan 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 08:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Jeszcze trzeba to wszystko sprzedać za godziwą cenę. Bo jak narazie to ceny poleciały mocno w dół i jest problem ze zbytem.

    Jest mi smutno. Moje dzieci nie pamiętały o mnie o Dniu Matki a dzisiaj Zuzia robi jeszcze awantury bo musi na apelu w szkole występować. Ja dla nich żyły sobie wypruwam a nawet miłego słowa w tym dniu nie uslyszalan 😞


    Przykro się to czyta 🥺
    Przytulam 🫂

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 28 maja, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, było minęło. Dziś jest nowy dzień.

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 28 maja, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mocno ściskam❤️ dla Pocieszenia powiem Ci, że moje dziecię ranomprzynioslo mi zrobione śniadanie ( z plastikowych owoców, garneczkow itp plus ogromne serce narysowane na kartce, wycalowała mnie, po czym wstąpił w nią dosłownie diabeł i reszta dnia była tragiczna, tak pokazywała i ciągle pytała, a kiedy dzień dziecka ( chyba zrobiła.mi przyjemność będąc już myślami o dniu dziecka,by miała z tego korzyści)

    I dziewczyny moje melduje, że wczoraj byłam na prenatalnych badaniach, anatomicznie wszystko książkowo, dzidziuś był bardzo grzeczny, aż lekarz musiał budzić bo nie mógł zrobić jakiegoś pomiaru ( wiecie aż się wystraszyłam po włączeniu ekranu USG że się nie rusza) Lekarz zobaczył moje spięcie, włączył mi bicie serduszka słowami( spokojnie dzidziuś śpi) i prawdopodobnie będzie synek ( powiedział tak na 70%) po cichu mam marzenie że już się to nie zmieni, bo zawsze chciałam chłopca, choć oczywiście z dziewczynki też się uciesze, byleby dzidziuś był zdrowy.❤️
    Ps. Było to wczoraj, ale emocje, powiedzieliśmy rodzicom, nie było czasu napisać, choć mój mąż zapytał " z koleżankami na forum się podzielilam szczęściem?"😍 Za dwa dni wizyta u prowadzącego z ale już zupełnie na luzieeee☺️
    Karolina.... Coś tam cichutko siedzisz...❤️😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 07:37

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 28 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania ja zrobię odwet w Dzień Dziecka za tą niedzielę 🤪
    Moja Zuzia taka byla- najpierw życzenia, całusy, ochy i achy a potem przez resztę dnia dawała czadu że się odechciewalo.

    Super że dzidziuś zdrowiutki. A płeć - życzę Ci żeby już tak zostało, że to chłopiec.

    Fania017 lubi tę wiadomość

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 28 maja, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też myślę o zemście na Dzień Dziecka 🤣😍

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 28 maja, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przytulam wirtualnie 🩷 jesteś najwspanialszą mamą na świecie. I myślę, że teraz dziewczyny nie zdają sobie sprawy, ale w przyszłości podziękują. A odwet możesz zrobić starszej 😛 bo młodsza pewnie nie ogarnie 😛

    Fania, oh to diabełek Ci sie trafił 😉 a przypomnij ile ma ?

    Super że dzidziuś rośnie! To normlane że sobie śpią maluszki smacznie 😍oh aż mi sie zatesknilo za takim czyms 😉😛

    Ale właśnie wczoraj dostała pierwszy okres od porodu/pologu 🫣 oh i wczoraj Bardzo byłam nie pocieszona.. pokrzyżowało mi to wszelkie plany.. i myślałam, że może jednak jeszcze do września sie wstrzyma z powrotem 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 28 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mój diabełek ma 5 lat, i od dnia porodu pokazuje, jak to mówiły położne w szpitalu była najmniejsza ale najgłośniejsza, zostało do tej pory, je za dwóch ale jest drobniutka, ale wszystko językiem nadrabia🙈

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 28 maja, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po prawdzie Zuzia to dostała już prezent na dzień dziecka bo miała teraz imieniny i dostała jeden prezent droższy. Nie wie że jeszcze coś dostanie. Ale trochę jej nagadalam, szczególnie że nic mi nie pomaga i wczoraj poszła sama z siebie czosnek przycinać 😀

    Jestem dziś sama na targu z truskawkami. Będziemy jeździć z mężem na zmiany. Za dużo mamy pracy żeby jeździć we dwoje.

    Kropka akurat na lato. No nie mogłaby poczekać 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 12:23

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 28 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a po ile u Was truskawki? Bo my wczoraj kupowaliśmy po 11 kg.

    No ale wiesz jak to z dziecmi jest. Podejrzewam, że nam mamy tez gadały i przypominały że trzeba coś zrobić. A nie same z siebie.

    No właśnie. Lato upał i .. eh. A tak do września mogło poczekać 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 28 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania. No to juz spora dziewczynka. taka rezolutna. Mam chrzesnice 5 letnią. Tzn w sierpniu skończy i mówią, że to najtragiczniejszy czas u nich nastał od urodzenia z zachowaniem 🫣 ale u nich w marcu się mały braciszek urodził, wiec może to być zwiazane z nowa sytuacją. U nas Marcelinka tez przez chwilę bywała diabełkiem. Teraz sporadycznie jej sie zdarza 😛 choć jest urwisem 🫣 ale to tez ja na urwisa wychowuje. W sensie że jej wszędzie pełno. Że dużo mówi. Ze może sobie jeśli jest możliwość popsocic. A nie nie wchodzi bo sie ubrudzisz, spocisz i najelpiej puzzle układaj 😛 jakby to moi tesciowie chcieli

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są jeszcze małe dzieci, nie mają takiego myślenia jak my, mają emocje na wierzchu i to całkowicie naturalne, dziecko żyje po to by poznawać i doświadczać, ono pragnie się bawić .. polecam książkę Wild Child z wydawnictwa Natuli

    Iza ale odwet możesz zrobić na ten dzień dziecka,
    Małe utarcie nosków nie zaszkodzi 😜

    Fania życzę żeby bobas faktycznie był chłopcem jeśli takie jest Twoje marzenie :)

    Kropka tulę za tego małpiszona co wredny przylazł akurat na lato no …

    Moja Ola to też jest tajfun, wylała barszcz na ścianę … jestem pełna podziwu dla siebie, że zachowuje spokój jakimś cudem, chyba z tego szoku xD słodka probowala mi pomagać przy myciu ściany a później jeszcze pomazała kredką… życie !

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę prosić o kciuki od 20? Mam wizytę u doktorka i której już Wam wspominałam 🥹
    Myślę, że po niej będziemy już wiedzieć czy walczymy dalej naturalnie czy raczej będzie się trzeba dokształcać na temat ivf 😜

    Fania017, Kropka6, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 28 maja, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Mogę prosić o kciuki od 20? Mam wizytę u doktorka i której już Wam wspominałam 🥹
    Myślę, że po niej będziemy już wiedzieć czy walczymy dalej naturalnie czy raczej będzie się trzeba dokształcać na temat ivf 😜
    Trzymam mocno✊✊✊

    Anka32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania017 wrote:
    Trzymam mocno✊✊✊


    Dziękuję 🥹

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 28 maja, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Mogę prosić o kciuki od 20? Mam wizytę u doktorka i której już Wam wspominałam 🥹
    Myślę, że po niej będziemy już wiedzieć czy walczymy dalej naturalnie czy raczej będzie się trzeba dokształcać na temat ivf 😜

    A ja będę trzymać ale w myślach. Do ciemnego muszę truskawki rwać więc ręce potrzebne.

    Kropka a daj spokój z tymi cenami. W zeszłym piątek były po 10-12 zł kg, w sobotę już po 15 zł ale za łubiankę 2 kg a wczoraj po 10 zł za łubiankę czyli 5 zł kg. Ja dziś jakimś fartem sprzedawakam po 12-15 zł za łubiankę ale jak odjeżdżałam z rynku już były po 10zl. Jak tak cena się utrzyma na te 5 zł za kg to nie opłaca mi się jeździć tylko rwać bez szypułki i na skup po 4zl. Przy tej ilości stracę parę złotych ale na to konto, przez ten czas co spędzę na rynku zrobię coś koło domu. Bo naprawdę na 50 lubiankach zyskam 100 zł ale muszę poświęcić swój czas, paliwo i placówe (i na WC 🤪). Na rynkach hurtowych też ceny że ho ho, poniżej opłacalności, szczególnie jak trzeba zapłacić rwaczom. A dziś ktoś oferował nam pana do pracy za horrendalna jak dla nas stawkę i odmówiliśmy więc trzeba samemu. Nie dość że wymrozilo, w wielu miejscach grad zbił to jeszcze takie ceny. Kopać leżącego rolnika. Tyle że się pocieszam że pracownikom nie płacę bo nie mam bo by nie starczyło z tych truskawek. Ponarzekalam, zjadlam kolację i idę rwać . No i myślami z Anką ✊

  • StaraczkaMaj2022 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 28 maja, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, znalazłam fajny profil na temat starań i niepłodności, zerknijcie a może też Wam się przyda

    https://www.instagram.com/reel/C7PEaioCz_-/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 28 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - o kurcze, to u mnie na targu 18 zł z kg 😱

    Melduje że nie urodziłam 😄

    Fania017, Kropka6, BillieJean lubią tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 28 maja, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 iiiiiiiiii.......?????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania017 wrote:
    Anka32 iiiiiiiiii.......?????

    Zalecenia co do ivf tylko i wyłącznie.

‹‹ 2897 2898 2899 2900 2901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ