X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 1 czerwca, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania, tak to chodziło o wczoraj 🫣 małe przejęzyczenie, bo ciągle zatrzymałam sie na wczoraj Jeszcze.. to w takim razie wszystkiego najlepszego! Żeby dzidziuś rósł zdrowo ! 🩷

    Jeju jaka cudna i słodka reakcja 😍 świetnie, teraz tylko żeby jej entuzjazm nie opadł ;) ale myślę, że będzie dobrze. To preznet najlepszy dla córki w dniu dzisiejszym 😍

    Anka, to trzymam kciuki. O będę pamiętać, bo ja wtedy ide do dentysty 🫣 wiec bede pamiętać żeby trzymać kciuki za Was!

    A jeszcze Iza, śniłaś mi się 🫣 że Cie poznałam na żywo, że masz loki takiw troche jakby trwała. I jesteś szatynką z siwizną 😱😂 a poznaliśmy się na jakims chyba basenie czy coś w tym stylu 🫣

    BillieJean, Fania017 lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 1 czerwca, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka trzymam kciuki za tę wizytę w klinice !

    Fania sto lat ! Jaka słodka reakcja córeczki na wieść o rodzeństwie 😍 będzie Ci pomagała przy Maleństwie !

    Kropka - szatynka z siwizna i kręconymi włosami to ja 😅 hahaha

    Iza jak tam całe owocowe zamieszanie ? Była zemsta na dzień dziecka :> ?

    Karolina dalej w dwupaku ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 23:21

    Fania017, Kropka6 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 2 czerwca, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Trochę was zaniedbałam ale miałam ostatnio ciężkie dni... Dowiedziałam się, że mój ex damski bokser sponsoruje jakąś babę i jej dzieciaki a na swoje dziecko nie chce płacić, totalnie olewa moje wiadomości... Z dobrych wiadomości, dostaliśmy te punkty, na których nam zależało i składam papiery do mopsu o świadczenie, będzie nam lżej bo mały do prywatnych placówek będzie chodził a to ogromne koszty jak dla nas. Co do starań to działamy dalej, nie poddam się.
    U nas w mieście ceny truskawek to ok 18-20zl za kg.
    Karolina, trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :D

    Emma9889
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 2 czerwca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Trochę was zaniedbałam ale miałam ostatnio ciężkie dni... Dowiedziałam się, że mój ex damski bokser sponsoruje jakąś babę i jej dzieciaki a na swoje dziecko nie chce płacić, totalnie olewa moje wiadomości... Z dobrych wiadomości, dostaliśmy te punkty, na których nam zależało i składam papiery do mopsu o świadczenie, będzie nam lżej bo mały do prywatnych placówek będzie chodził a to ogromne koszty jak dla nas. Co do starań to działamy dalej, nie poddam się.
    U nas w mieście ceny truskawek to ok 18-20zl za kg.
    Karolina, trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :D

    Strasznie mi przykro z powodu Twoich nerwów przez wrednego ex chłopa, potrafią napsuć krwi ehhh
    A postraszyć go nie można jakoś ?
    Owocnych starań i niczym się nie przejmuj !

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 2 czerwca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym, że on pracuje w Niemczech i tam mieszka. W Polsce nie ma żadnych dochodów a jego rodzice mają marne emerytury, więc nie da się z czego ściągnąć. Jeśli nie będzie płacił to w sierpniu złoże wniosek o zatrzymanie prawa jazdy, wtedy też udam się z tym do jego pracodawcy a bez prawka to go zwolnią. Chcę też pozbawić go praw bo niczym się nie interesuje... Dosłownie...

    Emma9889
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 2 czerwca, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Problem w tym, że on pracuje w Niemczech i tam mieszka. W Polsce nie ma żadnych dochodów a jego rodzice mają marne emerytury, więc nie da się z czego ściągnąć. Jeśli nie będzie płacił to w sierpniu złoże wniosek o zatrzymanie prawa jazdy, wtedy też udam się z tym do jego pracodawcy a bez prawka to go zwolnią. Chcę też pozbawić go praw bo niczym się nie interesuje... Dosłownie...

    Masz naprawdę ciężko w tej sytuacji ehh nie powinno tak być, Twoje dziecko zasługuje na zainteresowanie ojca ale skoro typ nie dojrzał do tej roli to faktycznie.. co zrobić, trzeba walczyć ! Przytulam i życzę siły !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 23:09

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 2 czerwca, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, to straszne co piszesz, ale może z drugiej strony (w sensie pozbawienie praw), jest lepsze jeśli, to taki człowiek który potrafi podnieść na kogoś rękę.. choć dla mnie nie pojete i tak że ktos nie interesuje się swoim dzieckiem.. bardzo Wam współczuję całej sytuacji. To jest ciężkie dla Was wszystkich.

    BillieJean kurcze, to z wygladem trafiłam ale nie w tą osobę 😛 ale to był mega dziwny sen 😛

    Hmm ciekawe czy Karolina urodziła, czy może czeka na sw. Jadwigę ;) to jeszcze tydzień poczekamy

    Aa i miałam odpisać apropos imienia, że chyba była juz wzmiankka, bo Stefek mi sie kojarzy. Ale przewija sie na forum sporo osób i u mnie w otoczeniu jakis wysyp dzieci w ostatnich 2 latach, że powiem mam miksa z tymi imionami 🫣 ale fajne, aktualnie jestem na etapie że lubie stare imiona. Choć był moment w moim zyciu że nie podobały mi się.. co prawda moje dziewczyny maja takie imiona ni to stare ni to nowe. Chyba że to zalezy od regionu. Mi za to dla chłopca podoba sie imie Feliks 🫣 ale nie będzie 3 bobo także zostaną moje M&M. (Ale gdy czekaliśmy na potwierdzenie płci u Misi, to chłopiec miał być Teodor, bo Feliks gryzie sie z nazwiskiem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 23:28

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 2 czerwca, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też już imiona wybrane :D jak będzie chłopak to Borys Jan a dziewczynka Jagoda Barbara :D teraz jest Bruno Aleksander :D chociaż po cichu marzę o trójce ale na razie drugiego nie mogę zrobić 🤦🏼‍♀️😹
    Opisałam typa w necie na Fejsie, na grupie alimenciarze i udostępniłam post na jego grupie lokalnej :D będzie wstyd 😹

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Emma9889
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 3 czerwca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka - nie tydzień, a 5 dni 😅 tak, odprawiam dzielnie nowennę do św. Jadwigi 😄 ale tak poza tym to przyplątała mi się jakaś bolesna infekcja układu moczowego i zależy mi, żeby to teraz w tym tygodniu wyleczyć, bo boje się, że małemu coś sprzedam 😰 cała ciążę nic nie miałam, w poprzedniej też, a teraz na końcówce 🤷 na razie domowe sposoby nic nie dają, więc liczę na antybiotyk.


    Emma - współczuję Ci Kochana. Nie skomentuje nie interesowania się swoim dzieckiem i niepłacenia na nie... Nie ma wg mnie gorszych rzeczy niż coś takiego.

    Fania - ale cudnie córeczkę wychowaliście, super, że tak zareagowała ❤️ będziesz mieć pomoc przy maluszku!
    U nas też mały bardzo przeżywa, ale w końcu pozytywnie i czeka już bardzo 😄

    BillieJean lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 3 czerwca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Kropka - nie tydzień, a 5 dni 😅 tak, odprawiam dzielnie nowennę do św. Jadwigi 😄 ale tak poza tym to przyplątała mi się jakaś bolesna infekcja układu moczowego i zależy mi, żeby to teraz w tym tygodniu wyleczyć, bo boje się, że małemu coś sprzedam 😰 cała ciążę nic nie miałam, w poprzedniej też, a teraz na końcówce 🤷 na razie domowe sposoby nic nie dają, więc liczę na antybiotyk.


    Emma - współczuję Ci Kochana. Nie skomentuje nie interesowania się swoim dzieckiem i niepłacenia na nie... Nie ma wg mnie gorszych rzeczy niż coś takiego.

    Fania - ale cudnie córeczkę wychowaliście, super, że tak zareagowała ❤️ będziesz mieć pomoc przy maluszku!
    U nas też mały bardzo przeżywa, ale w końcu pozytywnie i czeka już bardzo 😄

    Może niech rodzinny ci coś wypisze... Infekcja pęcherza uciążliwa jest bardzo :( mam nadzieję, że pomogą ci zanim młodzież zdecyduje się wyjść :)

    Emma9889
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 3 czerwca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze na samej końcówce infekcja.. ale na pewno infekcja? Może to jakas dziwna dolegliwość ostatniej prostej. Rozwieranie szyjki ucisk na pęcherz czy coś w tym stylu..?

    Emma o widze podwojne imiona u Was rządzą. U nas pojedyncze, jakbym miała dwa imiona jeszcze wybrać, to chyba bym oszalała, jakie wybrać 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 3 czerwca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje że jeszcze żyje 😮‍💨. Jadę na oparach, z rana na lekach na nerwy, od południa na kawie, wracam do domu po zachodzie słońca, wstaje 3.30-4.30, a i tak spać nie mogę i już przyznam że moje serducho się odzywa. Zielsko nas pokonało 😭😤, zaroslismy równo. No ale dziś w końcu mam kilka pań do pielenia (ja rwie truskawki z teściowa), a od czwartku będę miała 2 osoby na 2 tygodnie. Więc pielenie mi ogarną a ja muszę na chwilę przystopować, co prawda sami ogarniamy truskawki i tu też jest sporo pracy i fasolka jest już do rwania ale chociaż będzie mniej nerwów że mam masę pielenia. Jeszcze do tego dochodzą wyjazdy z dziewczynami do ortodonty (Zuzia nie chce chodzić w aparacie), logopedy, jeszcze psychologa dla Oli muszę ogarnąć ale zauważyłam że po tym katarze Ola mniej chrząka i tak zwlekam. A teściowa znów napiera na psychologa z Zuzią.

    Kropka a to dobre z tym snem. Ja szczupła, ciemny naturalny prosty blond (ale już siwiejący) a na basen nie chodzę bo się boje ☹️.

    Emma a to drań 😤

    Karolina to szybko do rodzinnego po leki. Po co się męczyć.

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 3 czerwca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza współczuję ciężkiej pracy i trudności ze snem ;( może się uda chociaż chwilę odpoczywać w ciągu dnia, przypomniało mi się takie powiedzenie ‚pracuj powoli’ żeby się nie nadwyrężać,
    a czemu Teściowa tak napiera na psychologa dla Zuzi ?

    Karolina żadne domowe sposoby nie pomagają a próbowałaś pić napar z korzenia pietruszki ?
    Może to faktycznie już pęcherz nie daje rady przez napierającą główkę ?

    Emma dobrze zrobiłaś z tym obsmarowaniem gościa, niech się wstydzi !
    A co do imion to u nas też królują podwójne :) ale nie wiem do końca jak bym nazwała kolejne dziecko, jak się już uda to będziemy myśleć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 14:50

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 3 czerwca, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też podwójne 🙂

    Iza - ech, to katorżniczy tryb rzeczywiście...


    Niestety, na bank infekcja. Też myślałam że mały może już zjechał i stąd te dolegliwości, nawet myślałam, że się poród rozkręca 😅 ale zrobiłam drugi raz badania moczu i niestety ewidentnie coś mnie wzięło. Domowe sposoby średnio pomogły, więc dziś dostałam antybiotyk 🙂 oby do porodu się udało wykurować!

    BillieJean lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 3 czerwca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina życzę zdrowia i spokoju na te ostatnią prostą ❤️🤞😌

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 3 czerwca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Karolina życzę zdrowia i spokoju na te ostatnią prostą ❤️🤞😌

    Ja też tego ci życzę.
    Jak jest spokój i zdrowie to ze wszystkim innym można sobie poradzić.

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 3 czerwca, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś tak pięknie wszystko pachniało po deszczu, wyszłyśmy z Olą na wieczorny spacer. Wyłapałam dziś pik na teście owulacyjnym, ale nie będę się nakręcać, bo miesiąc temu też były mocne krechy 😅

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 3 czerwca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean, no to dzieła ❤️🙏 ja Ci chętnie zwolnię brzuszek 😅 a ostatnio myślisz, że była owulacja? 🙂

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 3 czerwca, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    BillieJean, no to dzieła ❤️🙏 ja Ci chętnie zwolnię brzuszek 😅 a ostatnio myślisz, że była owulacja? 🙂
    Dzięki chętnie przyjmę ;) mogła być, ale pewności nie mam, nie mierzyłam temp a po skoku temperatury człowiek by wiedział, teraz mierze.. zobaczę co będzie :) poza tym w poprzednim cyklu jakoś 8 dni po owulacji nadszedł okres więc bardzo krótka faza lutealna była niestety, może w tym miesiącu będzie lepiej

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 4 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean - to może teraz z każdym cyklem będzie coraz bardziej wyregulowane i zaraz się uda? 🙂 Kilka moich koleżanek tak miało, teraz nawet dwie, jeszcze karmiące, są w drugim trymestrze już 🙂 ale faktycznie chwilę trwało zanim się tak zupełnie uregulowało 🙏


    Ja się tak cieszę, bo w końcu mam chwilę wytchnienia, staram się ten tydzień pod małego zaplanować, już nie pracuję nad doktorantem, więc jesteśmy całe dni razem i super! I w ogóle czuję, że nareszcie sobie odpoczywam i się niczym nie martwię 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca, 12:28

    BillieJean lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
‹‹ 2899 2900 2901 2902 2903 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ