X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 19 czerwca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Mieszkamy w jednym domu, teściowie na górze a my na dole ale nasz dół nie jest "zamknięty", brakuje tych jednych granicznych drzwi.
    Tak naprawdę to moja teściowa więcej gdzieś wychodzi, jeździ na wycieczki czy do teatru niż my. I ciągle jej mało. Liczyła że w czerwcu pojedzie do sanatorium ale niestety nie, raczej to będzie wrzesień. Ale ona gdzieś pojedzie a my raczej nie bo nie będzie komu przypilnować wszystkiego, bo np. pielenie mogłoby poczekać ale kto puści wode tunele czy pozbiera ogórki i je sprzeda? Jak kiedyś ją zabraliśmy to ciągle narzekała, marudziła o pierdoły (bo mąż się spocił, bo ma plamę bo kawa się rozlała, bo za mało drzew) a pod wielką zjeżdżalnia się scielismy a ona z jakimś obcym facetem i d... z udanego wyjazdu. Ja chcę odpocząć od jej towarzystwa a nie jeszcze na wypoczynek, nawet jednodniowy zabierać. Wczoraj czekałam aż sobie wreszcie pójdzie bo miałam ochotę winka z mężem się napić po udanym handlu bo ona nawet tego się czepia, jakbyśmy pili alko codziennie.

    Ach no to rozumiem, kurcze może trzeba te drzwi jakieś wstawić, żeby nie właziła i będzie spokój. :p i serio na żadne wyjazdy jej nie zabierać, Wam się też należy odpoczynek przecież!

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 20 czerwca, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowa się wczoraj obraziła bo mąż nie sprzedał jej maliny (nie sprzedał bo nie było zainteresowania) i się pokłócili, my po południu byliśmy u logopedy to trochę mniej natarczywości było. Dostała dziś termin do sanatorium i nie pasuje ani miejsce ani termin i chodzi i marudzi. A ja że czego chce, po 10 września dni długie, cieplawo i blisko Gór stołowych i zamiast się cieszyć że pojedzie bo my wogole nie pojedziemy to jeszcze zrzędzi.

    Ola dzisiaj zakończyła rok przedszkolny. Zadowolona że wreszcie wakacje.

    Anka32, Fania017, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 20 czerwca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- Wyślij tam teściowa i to na trasę w jedną stronę 🤣 moja córeczka w domu jest prawie miesiąc bo najpierw szkarlatyna , później znowu coś, i już się pyta kiedy będzie miała wakacje i wolne od przedszkola. A ona ma ciągle wolne od połowy maja, to jeszcze jej mało....🙈🙄😩

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój, nasza córka jutro kończy rok szkolny.
    Będzie ciekawie :D Ja i tak od poniedziałku mam w planach nadgodziny w pracy ale Mąż pracuje zdalnie więc się nie uwolni 😂😂

    BillieJean, Darrika lubią tę wiadomość

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 20 czerwca, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja starsza córka kończy już 5 klasę 🙆. Jutro idę na drugie zakończenie roku szkolnego. No i chwale- świadectwo z czerwonym paskiem, cztery oceny celujące i tylko jedna dobra (z w-f 🤣). Udało jej się bo w pewnym momencie - akurat wtedy kiedy zainstalowałam Family link nalapala sporo słabych ocen.
    Dziś wyciągnęłam z głębi szafy sukienkę, chyba raz ja miałam na sobie bo taka obcisła a dziś luźna, zero wystającego brzucha, no po prostu bajka. Założyłam. Co prawda teraz tak nie chudnę bo więcej jem i jem bez względu na porę dnia (nawet tuż przed snem) ale od stycznia a teraz to jest mnie 9 kg mniej. Lubie tą moją chudość tylko moje ubrania źle na mnie wyglądają ☹️.

    Darrika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    A moja starsza córka kończy już 5 klasę 🙆. Jutro idę na drugie zakończenie roku szkolnego. No i chwale- świadectwo z czerwonym paskiem, cztery oceny celujące i tylko jedna dobra (z w-f 🤣). Udało jej się bo w pewnym momencie - akurat wtedy kiedy zainstalowałam Family link nalapala sporo słabych ocen.
    Dziś wyciągnęłam z głębi szafy sukienkę, chyba raz ja miałam na sobie bo taka obcisła a dziś luźna, zero wystającego brzucha, no po prostu bajka. Założyłam. Co prawda teraz tak nie chudnę bo więcej jem i jem bez względu na porę dnia (nawet tuż przed snem) ale od stycznia a teraz to jest mnie 9 kg mniej. Lubie tą moją chudość tylko moje ubrania źle na mnie wyglądają ☹️.


    Dopiero co w maju narzekałaś, że sukienka za ciasna a teraz też źle bo ciuchy za luźne 😜
    Kobiecie się nie dogodzi, to chyba fakt 😂

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 21 czerwca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dopiero co w maju narzekałaś, że sukienka za ciasna a teraz też źle bo ciuchy za luźne 😜
    Kobiecie się nie dogodzi, to chyba fakt 😂

    A to inna kiecka była, inny fason i inny styl. No właśnie nie dogodzisz. Ale ale w tej chwili poza licznymi bliznowcami po wycięciu pieprzyków (wygląda to paskudnie) nie powstydzilabym się wyjść na plażę w kostiumie kompielowym.
    Brakuje mi dzisiaj dnia, nie zdążę ze wszystkim. A spać mi się chce, nastalam się pod szkołą na zakończeniu, potem obiad i za chwilę jadę ze starszą do logopedy.

  • Joey9 Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 czerwca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, mam jeszcze jedno pytanie. Dzisiaj odebrałam 1 wyniki które zlecił mi gin. Mam białko w moczu na poziomie 23mg. Czy to jest ponad normę? 5 tyg ciąży

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 21 czerwca, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joey9 wrote:
    Hej dziewczynki, mam jeszcze jedno pytanie. Dzisiaj odebrałam 1 wyniki które zlecił mi gin. Mam białko w moczu na poziomie 23mg. Czy to jest ponad normę? 5 tyg ciąży

    Nie wiem co na początku ciąży oznacza białko w moczu. Ja miałam pod koniec ciąży przy stanie przedrzucawkowym.

    Kupiłam dziś on-line bilety do parku rozrywki. Były po promocji. Teraz nie ma wyjścia, w tym roku musimy tam pojechać.

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 22 czerwca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Nie wiem co na początku ciąży oznacza białko w moczu. Ja miałam pod koniec ciąży przy stanie przedrzucawkowym.

    Kupiłam dziś on-line bilety do parku rozrywki. Były po promocji. Teraz nie ma wyjścia, w tym roku musimy tam pojechać.

    A do jakiego parku rozrywki jedziecie?

    My wczoraj pojechaliśmy na pokazy lotnicze do Leszna, ale nas burza wygoniła. :/ ale niezła przygoda, z buta na parking 2.5 km w deszczu i młoda dzielnie dala rade na własnych nogach 😅 może za rok to się nam lepiej uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 15:38

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 22 czerwca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika do Magicznych Ogrodów blisko Kazimierza Wielkiego.

    My też dziś zmoklismy. Byłam z mężem na targu, pod wiatą nie było miejsca więc stanęliśmy "pod chmurką", na dwa stoiska. I przyszła burza. Nie zdazylismy wszystkiego schować zanim zaczelo lac. Tu kupę towaru na handel, my godzinę drogi od domu a nawet majtki mokre, o butach nie wspomnę. No ale mieliśmy krótkie spodenki, ja buty na zmianę (i w miarę suche majtki), mąż kupił sobie majtki, skarpetki i klapki, przebraliśmy się, dobrze że było ciepło i w krótkim rękawie było można chodzić i zostaliśmy dalej na handel.

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 22 czerwca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Darrika do Magicznych Ogrodów blisko Kazimierza Wielkiego.

    My też dziś zmoklismy. Byłam z mężem na targu, pod wiatą nie było miejsca więc stanęliśmy "pod chmurką", na dwa stoiska. I przyszła burza. Nie zdazylismy wszystkiego schować zanim zaczelo lac. Tu kupę towaru na handel, my godzinę drogi od domu a nawet majtki mokre, o butach nie wspomnę. No ale mieliśmy krótkie spodenki, ja buty na zmianę (i w miarę suche majtki), mąż kupił sobie majtki, skarpetki i klapki, przebraliśmy się, dobrze że było ciepło i w krótkim rękawie było można chodzić i zostaliśmy dalej na handel.

    Ciekawe miejsce, ale dla nas trochę daleko, żeby tak p sobie wycieczkę zrobić, bo my pod Poznaniem siedzimy 😅

    Ach widzisz to szczęście, że mogliście zostać ogarnęliście ciuchy, lepiej tak jizbwracac do domu z niczym, a tak to handel może pójdzie nieźle 😁

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 22 czerwca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Darrika do Magicznych Ogrodów blisko Kazimierza Wielkiego.

    My też dziś zmoklismy. Byłam z mężem na targu, pod wiatą nie było miejsca więc stanęliśmy "pod chmurką", na dwa stoiska. I przyszła burza. Nie zdazylismy wszystkiego schować zanim zaczelo lac. Tu kupę towaru na handel, my godzinę drogi od domu a nawet majtki mokre, o butach nie wspomnę. No ale mieliśmy krótkie spodenki, ja buty na zmianę (i w miarę suche majtki), mąż kupił sobie majtki, skarpetki i klapki, przebraliśmy się, dobrze że było ciepło i w krótkim rękawie było można chodzić i zostaliśmy dalej na handel.

    To mieliście przygodę z tą burzą, dobrze, że było gdzie kupić szybko jakieś ciuchy na przebranie, handel się udał dziś ?

    Nas mąż zawiózł do moich rodziców i zostajemy na 2 tygodnie z Olą, a Tata jedzie z kolegami na motocyklowego tripa, takie trochę wakacje mam w starych kątach, spotkam się z przyjaciółkami, ale szkoda że ten wyjazd akurat przypada na dni płodne 😅

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 22 czerwca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś handel jak bajka, mimo przygód. Ok. godz.10 okazało się że tylko my mamy zielona fasolkę i cena nie była ważna, żałowałam że nie urwałam więcej, jak odjeżdżaliśmy to tylko jeden sprzedawca miał żółtą fasolkę na rynku. Dziś mało było na rynku. Jutro czeka mnie kolejny maraton przez tunele, kolejny zbiór, chyba ostatni taki duży i całe szczęście że jeszcze mam te panie bo we wtorek idą do innej pracy. Życie te panie mi uratowały (no nie za darmo bo za prace należy się wypłata), prawie wszystko mam opielone i fasolka na czas zebrana.
    A jaka była akcja w domu jak mnie nie było. Oczywiście teściowa i Zuzia, darły koty o wszystko. Po południu Zuzia miała jechać do drugiej babci, wkurzyła się i pojechała przed obiadem (już pozwoliłam jej), po prostu zwiała z domu przed babcią 🤣. A najbardziej kłóciły się o sprzątanie. Co prawda Zuzia naprawdę mogłaby coś więcej w domu zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 21:25

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 23 czerwca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Dziś handel jak bajka, mimo przygód. Ok. godz.10 okazało się że tylko my mamy zielona fasolkę i cena nie była ważna, żałowałam że nie urwałam więcej, jak odjeżdżaliśmy to tylko jeden sprzedawca miał żółtą fasolkę na rynku. Dziś mało było na rynku. Jutro czeka mnie kolejny maraton przez tunele, kolejny zbiór, chyba ostatni taki duży i całe szczęście że jeszcze mam te panie bo we wtorek idą do innej pracy. Życie te panie mi uratowały (no nie za darmo bo za prace należy się wypłata), prawie wszystko mam opielone i fasolka na czas zebrana.
    A jaka była akcja w domu jak mnie nie było. Oczywiście teściowa i Zuzia, darły koty o wszystko. Po południu Zuzia miała jechać do drugiej babci, wkurzyła się i pojechała przed obiadem (już pozwoliłam jej), po prostu zwiała z domu przed babcią 🤣. A najbardziej kłóciły się o sprzątanie. Co prawda Zuzia naprawdę mogłaby coś więcej w domu zrobić.

    Ach te Zuzię, moja Zuzka też ze sprzątaniem różnie, ale to jeszcze maluch wiec aż tak jej nie ciśniemy, bo zdarza jej się samej sprzątnąć ładnie. Ale no cóż nie babcia jest od strofowania kiedy i jak ma dziecko sprzątać, więc jej się nie dziwię, że uciekła do drugiej babci. :p a ile lat ma Twoja Zuzia?

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 23 czerwca, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś od wczoraj gardło pobolewa, płucze glimbaxem i mam nadzieję, że już jutro będzie ok.

    Flo pokazuje, że okres za 11 dni, chyba zacznę mierzyć temperaturę chociaż nie wiem czy się nie będę nakręca jak przy pierwszych staraniach, że po temperaturze wylapalam nawet zagniezdenie zarodka, chyba te starania chce dać bardziej na luzie, a z drugiej strony korci 😅

    Jutro jadę odebrać 5kg czereśni pewnie część zjemy, ale myślę co tu zrobić czy kompot czy może jakieś lody🤔 na pewno muszę gdzieś drylownice kupić jeszcze, ale to jak będziemy w parku handlowym po odbiór bluzeczek ze smyka to powinno mi się udać gdzieś dostać jakąś

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 23 czerwca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ach te Zuzię, moja Zuzka też ze sprzątaniem różnie, ale to jeszcze maluch wiec aż tak jej nie ciśniemy, bo zdarza jej się samej sprzątnąć ładnie. Ale no cóż nie babcia jest od strofowania kiedy i jak ma dziecko sprzątać, więc jej się nie dziwię, że uciekła do drugiej babci. :p a ile lat ma Twoja Zuzia?

    12 lat. Duża panna z len że brak słów.

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 23 czerwca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    12 lat. Duża panna z len że brak słów.

    Ach no to już duża dziewczyna, nastolatka 😁 moja ma 4,5 niecałe, ale czasem się łapie, że myślę o tym wieku nastoletnim i mnie to trochę przeraża, jak ja sobie poradzę z tymi wszystkimi buntami 😅

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 23 czerwca, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Darrika nie wiem czy Witałam Ciebie, bo chwilę mnie nie było 🫣 także witam :)

    A nie było mnie, bo mąż oczywiście miał urlop więc czasu było mniej 🫣 a miało być tyle czasu na to na tamto.. w sumie był czas, ale na różne inne sprawy do załatwienia.

    W ogóle to tydzień siedzieliśmy na wizytach. No i chyba bedziemy zaczynać leczenie Marcelinki na bolerioze.. jutto ide z wynikami do lekarza.. w ogóle czy Wasze dzieci tez takie sceny odprawiają przy pobieraniu krwi.. u nas był dramat... O materdeju..

    Darrika lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 24 czerwca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Hej hej. Darrika nie wiem czy Witałam Ciebie, bo chwilę mnie nie było 🫣 także witam :)

    A nie było mnie, bo mąż oczywiście miał urlop więc czasu było mniej 🫣 a miało być tyle czasu na to na tamto.. w sumie był czas, ale na różne inne sprawy do załatwienia.

    W ogóle to tydzień siedzieliśmy na wizytach. No i chyba bedziemy zaczynać leczenie Marcelinki na bolerioze.. jutto ide z wynikami do lekarza.. w ogóle czy Wasze dzieci tez takie sceny odprawiają przy pobieraniu krwi.. u nas był dramat... O materdeju..

    Cześć, dzięki za przywitanie 😁
    Hehe w urlopy to zawsze tak jest, to zrobię tamto zrobię a finalnie wszystkie leży i kwiczy 🤣

    Moja swego czasu ciężki temat był z pobieraniem krwi, a trochę badań było trzeba do endo robić i jak za 1 razem to kilka probówek, to było ciężkie pobieranie, a jeszcze pielęgniarka zalomniala o wit d i było trzeba znowu iść 😅

    Potem musieliśmy alergiczne zrobić w styczniu o pamiętam od grudnia zaczelam z młodą rozmawiać już miała prawie 4 lata więc jakoś szło, wzięliśmy na pobranie z psiego patrolu figurki, do plecaka mleczna kanapkę na po i byłam w szoku jak te rozmowy i przygotowania pomogły serio, nawet się nie zająknęła, a ma jeszcze pobierane z dłoni, nawet rozmawiała z pielęgniarka i trzymała Skye przy tej rączce, że ona jej pomaga 😅

    Kropka6 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
‹‹ 2906 2907 2908 2909 2910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ