X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 24 czerwca, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas cały szpital chyba słyszał 🫣 mąż i jedna pielęgniarka trzymali.. druga pobierała a 3 podawala wszystko.. masakra. A myślałam że dobrze przygotowałam córkę.. a ona z tych kumatych co wizyt sie nie boją. A tu zonk taki był. Ale teraz z nia rozmawiałam i może nie bedzie traumy 😛

    Darrika lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 24 czerwca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    No u nas cały szpital chyba słyszał 🫣 mąż i jedna pielęgniarka trzymali.. druga pobierała a 3 podawala wszystko.. masakra. A myślałam że dobrze przygotowałam córkę.. a ona z tych kumatych co wizyt sie nie boją. A tu zonk taki był. Ale teraz z nia rozmawiałam i może nie bedzie traumy 😛

    O, Kropek wrócił 😀
    U nas to samo było z pobraniem krwi. To co, kleszcza kiedyś miała?

    Ja znów w fasoli, mam mniej osób do rwania i końca chyba nie będzie. Ale znów tonaż będzie.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 24 czerwca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam wróciłam 😛 mąż do pracy to ja na forum 😂
    Ale przyznam się, że ciezej o wolną chwile. A jak jest to mózg mi paruje po tyvh moich szogunach 🫣 czasem czuje sie jak w cyrku 😂

    Jeju fosollaaaa pychaas! Iza juz truskawek nie macie? Bo u moich rodziców na wsi to po 27 zl w sklepie..🫣 a u mnie tutaj tez jakoś 28-30 😱

    A no samego kleszcza nie widziałam. Ale był rumień. No ale wyszly te przeciwciała .. no i mamy antybiotyk. Ale lepiej antybiotyk wyleczyć niz konsekwencje tego dziadostawa.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Maddelainen Ekspertka
    Postów: 235 154

    Wysłany: 24 czerwca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki bierzecie kwas foliowy? Bo coś wyczytałam na forum, że teraz jakieś zmiany z tym ..🤣 szukam na necie ale nie pamiętam jaki to miał być. W 2019 roku brałam po prostu ovarin 😀 Któraś byłaby tak miła i podałaby nazwę jakiś dobrych tabsów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Jaki bierzecie kwas foliowy? Bo coś wyczytałam na forum, że teraz jakieś zmiany z tym ..🤣 szukam na necie ale nie pamiętam jaki to miał być. W 2019 roku brałam po prostu ovarin 😀 Któraś byłaby tak miła i podałaby nazwę jakiś dobrych tabsów?

    Ja biorę folian z Naturell :)

    Korzystając z okazji chciałam Wam podziękować za to, że mogłam być częścią Waszego wątku.
    Zdecydowaliśmy z Małżem zrezygnować z dalszych starań o drugie dziecko.
    Będę zaglądała do Was i kibicowała Wam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 13:31

    Maddelainen lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 24 czerwca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Jaki bierzecie kwas foliowy? Bo coś wyczytałam na forum, że teraz jakieś zmiany z tym ..🤣 szukam na necie ale nie pamiętam jaki to miał być. W 2019 roku brałam po prostu ovarin 😀 Któraś byłaby tak miła i podałaby nazwę jakiś dobrych tabsów?
    Polecają kwas foliowy w formie metylowanej - ja kupiłam z Aliness - https://enaturalnie.pl/kwas-foliowy-5-mthf-600-g-methylo-folian-100-kaps-aliness_943.html?gad_source=1

    Maddelainen lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 24 czerwca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka podziwiam za podjęcie tak trudnej decyzji. Szkoda. Trzymajcie się ciepło.

    Kropka teraz czy w detalu czy w hurcie truskawki nawet 40 zł za łubiankę. Ja już niestety nie mam 😭. Teraz fasolka. Ale zla jestem. Coś szczęścia nie mamy do handlu. Niby piszą że w hurcie cena poszła w górę a jak mąż pojedzie to ni ciorta więcej wyciągnąć nie można. Na tylu kg każda złotówka ważna.

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 24 czerwca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Ja biorę folian z Naturell :)

    Korzystając z okazji chciałam Wam podziękować za to, że mogłam być częścią Waszego wątku.
    Zdecydowaliśmy z Małżem zrezygnować z dalszych starań o drugie dziecko.
    Będę zaglądała do Was i kibicowała Wam 😊


    Anka najważniejsze że podjęliscie nkonkretna decyzję, to Was na pewno uspokoi, mając córeczkę tez jestescie pełną i wspaniałą rodziną, ściskam 🫂

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 24 czerwca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Jaki bierzecie kwas foliowy? Bo coś wyczytałam na forum, że teraz jakieś zmiany z tym ..🤣 szukam na necie ale nie pamiętam jaki to miał być. W 2019 roku brałam po prostu ovarin 😀 Któraś byłaby tak miła i podałaby nazwę jakiś dobrych tabsów?


    Ja biorę albo z Aliness lub z doctor's best ( fully active folate 400 with quatrefolic) :)

    Maddelainen lubi tę wiadomość

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 24 czerwca, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 🙂 chciałam nadrobić, ale nie wiem, czy mi się uda...

    Fania - ale cudowny pomysł na urodziny męża! Chyba się zainspiruję, bo mój niebawem kończy 30 i nie ma kiedy świętować, więc może weekend w 4 go ucieszy 🤭

    Anka - miałam wczoraj pisać, że super, że byłaś u innego lekarza i trzymam kciuki, ale rozumiem decyzję! To są bardzo trudne sprawy...nie opuszczaj nas w każdym razie! I może jednak kiedyś temat wróci...? Ale najważniejsze żebyście Wy czyli że to co wybieracie jest najlepsze dla Waszej rodziny.

    Kropka - współczuję z tą boleriozą... A Mała ma jakieś objawy jeszcze?

    Iza - no u mnie na targu cały czas truskawki po 25 zł...a wcale nie jakieś dobre 😰 ja żałuję że się piwonie szybko skończyły bo to moje ulubione kwiaty i wyobrażałam sobie że będę celebrować połóg w otoczeniu piwonii 🤭 fasolka była na targu po 40 zł a teraz to nie wiem...

    Darrika - chyba tez nie miałam okazji się przywitać 🙂 ❤️ super że jest nas więcej!

    BillieJean - miałam jakiś czas temu pisać że mam przeczucie że Wam się niebawem uda. Może patrzę ze swojej perspektywy ale też mam synka z sierpnia i udało się zaraz jak skończył dwa lata 🙏 i jakoś tak myślę że u Was będzie podobnie.

    My żyjemy, ogólnie jest trudno, ale cudownie jednocześnie i jestem bardzo szczęśliwa. Jedynie Stefuś okazuje się dzieckiem nieodkladalnym a trochę nie wierzyłam że takie dzieci są 🤭 ...na ten moment tylko chusta wchodzi w grę i trochę mnie przytłacza że nie mogę być z Michałkiem ani chwilę sama. Tęsknię za takim czasem 1:1 i wierzę że jeszcze przyjdzie ten moment i staram się każda chwilę mu poswiecic..bo na razie u malutkiego to jednak 4 trymestr i totalna przylepka. Nie wiem też jak ogarnę wyjścia z 2 😱 ale wszystko w swoim czasie...
    Natomiast wczoraj przeżyliśmy chwile grozy i dochodzę do siebie.
    Mąż ma katar więc tak unikamy żeby brał małego na ręce ale wieczorne już naprawdę musiałam iść sama do toalety 🤷 i słuchajcie położył go na kanapie, ale tak totalnie z brzegu i mówię że na pewno spadnie...no a mąż jak to mąż, że nie spadnie ...ale myślałam że jednak go przeniesie...nawet 30 z nie minęło jak słyszę płacz. Myślałam że.mi serce peknie. Oczywiście pojechaliśmy na SOR bo było ok ale lepiej sprawdzić...kurcze to jednak 2 tygodniowy noworodek 😰 masakra, 5h godzin czekania, mały non stop na rękach a najgorsze że wkoło dzieci chore...jak o 1 jedno dziecko zwymiotowało na korytarzu to się już z nerwów popłakałam. Lekarka z Ukrainy...jakby ja nic nie mam do obcokrajowców ale była tak niemiła...że w ogóle sugerowała że chyba sami specjalnie go zrzuciliśmy z kanapy. W badaniu i USG wszystko wyszło dobrze ale chcieli nas do rana zostawić na obserwację...i się nie zgodziliśmy bo nie mieliśmy z kim strasznego zostawić..a dwa że umeczliby tylko małego i mnie plus te choroby bo to szpital wojewódzki i tam najgorsze zarazki. Oczywiście przy wypisie nas postraszyła jak mogła że dziecko może dostać krwawienia do mózgu itd. dajcie spokój.
    Byliśmy dziś rano u lekarza i jest wszystko dobrze i nas tutaj akurat uspokoiła że na pewno będzie dobrze ale co przeżyliśmy to nasze...
    Mąż mega załamany i nie ukrywam że myślałam że mu coś zrobię bo choć wiem że nie chciał tego to zawsze jak zwracam uwagę na to żeby uważał to mnie wyśmiewa że przesadzam tak jak tym razem.no ale liczę że ma nauczkę i będzie bardziej uważny...

    Darrika lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 24 czerwca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety co za chwilę grozy 😬 współczuję bardzo, dobrze, że pojechaliście na ten sor, zawsze lepiej sprawdzić, chociaż mówi się, że jak dziecko zaraz po upadku płacze, to znaczy, że wszystko ok, jakby nie plakalo to biegiem dk szpitala, ale czy tak jest kto to wie.

    No to mąż ma teraz nauczkę i to konkretna, na pewno więcej razu już nic takiego nie zrobi i będzie bardziej wyczulony na Twoje uwagi i sugestie. :)

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 24 czerwca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Jaki bierzecie kwas foliowy? Bo coś wyczytałam na forum, że teraz jakieś zmiany z tym ..🤣 szukam na necie ale nie pamiętam jaki to miał być. W 2019 roku brałam po prostu ovarin 😀 Któraś byłaby tak miła i podałaby nazwę jakiś dobrych tabsów?


    Mi tu na forum podpowiedziano hormonalna_przestrzen na instagramie, że ona podaje jakie są fajne kwasy do brania jeszcze żadnego nie kupiłam ale się przymierzam właśnie coś od niej z postów

    Mam screena w telefonie ale za chiny nie pamiętam jak się tu wrzucało zdjęcia na forum 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 16:51

    Maddelainen lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 24 czerwca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 szanuję decyzję i podziwiam, w ogóle Was nie znam a wydaje się, że jesteście z mężem bardzo dojrzałymi i odpowiedzialnymi ludźmi, wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki !!! I bardzo miło, że nie chcesz nas opuszczać!❤️

    Karolina co musieliście przeżyć strachu i nerwów w tym szpitalu to Wasze ehhh .. dobrze, że z Małym wszystko ok, noworodki może małe i wyglądają na kruche, ale na szczęście są też silne i elastyczne (kości nie są zrośnięte) ❤️ teraz mąż już na pewno będzie bardziej czujny. Pamiętam jak mi Ola spadła, bo nagle zaczęła się obracać w 4 miesiącu to też płakałam i się bardzo bałam czy się nic jej nie stało, ale na szczęście było ok.
    A lekarze to naprawdę mogliby czasem mieć więcej empatii i nie komentować, a nie traktować zmartwionych rodziców jakby specjalnie coś zrobili dziecku.

    A SOR zawsze mnie przeraża … te dzieci biedne płaczące, z wymiotami 🙈
    Ja panikuję wiecznie, bo mnie się każdy wirus z tych rota czepia i później agonia .. xD

    Darrika można wkleić fotkę przez stronę zapodaj.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 22:48

    Darrika lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 24 czerwca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, eh bardzo dojrzała decyzja i za razem trudna.. życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Żebyście odnajdywali szczęście w innych sferach życia. A może czasem los przewrotny jest 😉

    Nie mniej jednak zaglądaj czasem do nas. Czy na ogolny wątek czy tutaj.

    Karolina o matko zawał serca. Och to ja męża bym chyba tak opierdzielila od gory do dołu.. bo mój też taki sam.. a nie spadnie, panikujesz, przesadzasz. I czesto jest bęc właśnie z kanapy, tylko że u nas to Marcelina juz duża i nawet Misia juz spora dziewczyna ;) ale te bęc to nie takie drastyczne u nas jak u Was. Typu mówię mu jeszcze nie siedzi stabilnie a jest na płytkach asekuruj żeby do tylu nie poleciała. Wyjde za prog patrze lezy Misia na plecach i płacz i kto oczywiście może utulić...eh faceci.. 🤷🏻‍♀️

    Marcelinka tylko rumień ma. Żadnych innych objawów. Ale ten rumień juz chyba 4 tygodnie jest.. no terax antybiotyk tylko.

    Ja to w kwasie foliowym w ogóle nie zorientowana byłam jak była w ciąży i zwykły folik brałam 🫣 dopiero później ogarnęłam się..

    A Karolina jeszcze apropos nieodkladalnego dziecka, to też myślałam że Ci rodzice wymyślaja dopóki mi sie Marcelinka nie urodziła 😂

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Maddelainen Ekspertka
    Postów: 235 154

    Wysłany: 25 czerwca, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, u nas tez na pomocy wieczorowej wiecznie wredny Ukrainiec. Ostatnio młody nasz skręcił nogę, sor nie przyjmuje nikogo, jedynie ze skierowaniem z pomocy wieczorowej i świątecznej, która mieści się w szpitalu. Czekania 2h, żeby usłyszeć, że doktor nic nie może zrobić i, że sor powinien nas przyjąć bez dyskusji. I kolejne godziny czekania bo akurat lekarz, który miał sprawdzic nogę poszedł na operacje. Oczywiście na pomocy wieczorowej pełno chorych dzieci.
    Co do upadku, to mojemu mężowi upadł młody na schodach, ale nasz szpital uznał, że nic młodemu nie jest bez żadnego zbadania go 😀

    Kropka6, a badaliscie tego kleszcza?

    BillieJean, dzięki za polecajke! Właśnie widzę, że na istagramie na którym poleciła Darrika jest wyszczególniony więc zamawiam!
    Ten Instagram to skarbnica wiedzy, ale kurcze gdyby tak wszystko brać, to mąż uznałby mnie za lekomanke 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 00:36

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 25 czerwca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina współczuję przeżyć. Moja Ola też kiedyś spadła z łóżka, tak mąż pilnował że spał a ona tyłem tyłem aż łóżko się skończyło.
    To trudno teraz masz. Ciężko przewidzieć jakie będzie dziecko. Myślę że jakby każdy wiedział to inny by był współczynnik narodzin 🤣.

    Kropka skoro badania pod kątem bolerioza wyszły pozytywnie to znaczy że ten kleszcz był. Nie wiem na ile to prawdy ale leczenie podobno trwa 3 tygodnie.

    Jestem na targu z fasolką. Dzień nie targowy a nawalone sprzedawców jak u cyganki w tobołku. I facet mi się wcisnął obok, pal go sześć, żadna dla mnie konkurencja ale d... mu widać i ja dziękuję za takie widoki 🫣. A jakie ceny 🙆. Żal tą fasolę sprzedawać w hurcie.
    Edit: mam aż 6 łubianek truskawek. A wiecie skąd? Z tych młodych krzaczków co sadzilam teraz w kwietniu 👏.

    Darrika, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 25 czerwca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Ja biorę folian z Naturell :)

    Korzystając z okazji chciałam Wam podziękować za to, że mogłam być częścią Waszego wątku.
    Zdecydowaliśmy z Małżem zrezygnować z dalszych starań o drugie dziecko.
    Będę zaglądała do Was i kibicowała Wam 😊

    Trzymajcie się ciepło! Być może i my za kilka miesięcy jeśli się nie uda, również taka decyzję podejmiemy kto wie, dlatego rozumiem Waszą. :)

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3184 1346

    Wysłany: 25 czerwca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelaine nie badaliśmy kleszcza bo go nie mieliśmy fizycznie. Wydrapała go..

    No ale u nas kleszcze na porządku dziennym. Bo mieszkamy w lesie i maz leśnik i on sam już przeszedł kuracje pare razy i szczepiony jest.
    Tez mieliśmy zaszczepić dziewczynki. Ale to tak schodzi się jak problem te obowiązkowe zrobić, to jeszcze nad programowe wstrzelić ciężko..

    Iza oh masz po prostu góry i doliny do ogladania 😂 ale fuj obleśne 🤮 pamietam fachowiec od remontu tak spodnie nosił.. eh..

    Iza lepiej przejść kuracje i nawet katar złapać niż męczyć sie ze skutkami choroby. A u nas sama wiesz, że ryzyko wysokie.

    Ale czy nie zauważcie analogi, że z reguły te upadki to sa na zmienie tatusiów 😛 bo myślał, że jeszcze sie nie obraca. Bo tylko sięgnął po telefon. Bo dużo jeszcze było do krawędzi. Bo zdąży złapać..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 25 czerwca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka mi bardziej chodziło o to że bolerioza to się chyba trudno leczy no i długo. Chyba żaden myślący człowiek który wie że ma bolerioze zaniechuje leczenia. Ja dokładnie nie wiem jakie są skutki nieleczenia, kiedyś poczytam ale coś mi się wydaje że niebezpieczne dla mózgu i całego układu nerwowego. Ja jak miałam przeczulice to też czytałam że to może być objaw boleriozy, mojemu bratu zanim doszli co mu jest też to sugerowali.

    Rany, czarny wtorek na rynku ☹️. Ale nic. Zjadłam obiad i muszę odpocząć. Moja Zuzia znowu zwiała z domu 🤣 tzn. jak mnie nie ma to jedzie do drugiej babci (oczywiście jeszcze się mnie spyta czy może jechać). Jak mają w domu drżeć koty to niech jedzie.

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 25 czerwca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja dziewczyny chyba się przesuwam z testowaniem na okolice 11 lipca, zamiast 4 😬 pół dnia mnie dzisiaj jajnik boli, ostatnie dni miałam kormaknie płodny śluzu, przed chwilą zrobiłam znowu test owu I mocną gruba krecha, te 6 dni temu była taka jasna więc chyba jednak owulację to mam dzisiaj 😅 czekam aż mąż wróci z pracy i będziemy działać heh ten mój organizm to serio, w kulki leci, ostatnio też miałam któryś cykl raki przesunięty, że flo pokazywało co innego, a wyszła owulka chyba z 7 dni przesunięta

    BillieJean, Maddelainen lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
‹‹ 2907 2908 2909 2910 2911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ